Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97501) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így kell egy országot 3hét alatt beoltani :DD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97502) zilazil válasza gergo5991 (#97500) üzenetére


zilazil
senior tag

Majd meglátjuk. A Pfizer boss gyaníthatóan erre mondta, hogy kell majd egy harmadik dózis, de várjuk ki a végét.

[ Szerkesztve ]

(#97503) Agyrák666 válasza t72killer (#97497) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

A SEMMELWEIS EGYETEM REKTORA SZERINT - A HIVATALOSAN NEM IGAZOLT ESETEKKEL EGYÜTT - 2-4,9 MILLIÓ KÖZÖTT LEHET MAGYARORSZÁGON A MEGFERTŐZŐDTEK SZÁMA."" -Merkely

Ezert mondom, hogy nem tudom mar komolyan venni. Az elso lezarasnal (ami mukodott is) meg csak-csak.
De most mar rohadtul nem erdekel, es az oltas sem. 5 millio emberbol korhazba kerul par szaz 40 alatti..pfu vege a vilagnak. :DDD

(#97504) fatal` válasza Agyrák666 (#97503) üzenetére


fatal`
titán

A megfertőzödtek száma és az aktív fertőzöttek száma között legalább megvan a különbség, vagy fogalmad nincs mit jelentenek ezek? :D

(#97505) t72killer válasza Agyrák666 (#97503) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy "mindenkielkaptaMerkely" volt a delikvens.
De azért az megvan, hogy az általa megadott sáv legtetejének is sikerült fölélőnöd? 2-5 az én szótáramban !=5. Lehet nálad igen, amikor 5sütiből 2 és 5 közötti mennyiséget eszel, de ez más ;)
A másik meg, amit a kolléga is említett, a tavaly októberben megfertőzőzdött az már hónapok óta nem "aktív" és esélyesen semmi köze már az egészségügyhöz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97506) Agyrák666 válasza t72killer (#97505) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Nem sokat szamit halalozas szempontjabol. 5 milliobol alig haltak meg par szazan 60 ev alatt.

(#97507) Sped válasza ubyegon2 (#97483) üzenetére


Sped
aktív tag

Ha Prime előfizető vagy akkor Mo-ra is ingyen küldenek? :Y

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#97508) Gsx-rr válasza ubyegon2 (#97477) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Eleg jo sorozatok vannak. En most attertem oda a Netflixrol
Van boven mar Magyar feliratos is

[ Szerkesztve ]

(#97509) omfgk válasza Agyrák666 (#97506) üzenetére


omfgk
addikt

5 milliobol alig haltak meg par szazan 60 ev alatt.

Az a pár száz konkrétan csak a 3. hullámot nézve már ezer felett van...

[ Szerkesztve ]

(#97510) janeszgol válasza Agyrák666 (#97506) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez csak akkor igaz, ha nem kaphatja el mégegyszer a delikvens.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97511) 8th válasza Madwe (#97482) üzenetére


8th
addikt

Nemhogy műtét vagy orvos nincs de már elég ápoló személyzet sincs, hogy bekössenek egy infúziót a betegnek. Aki súlyos érszűkületes és évi 2-3x infúziókúrát kéne kapjon, hogy lassabban romoljon az állapota az most rápacsált. A vírushelyzet miatt simán elhajtják a picsába. Hogy mi lesz velük? Ki tudja. Magyarország 2021.

(#97512) pjen válasza 8th (#97511) üzenetére


pjen
félisten

Kolégám lágyéksérves, már kétszer kitűzték a műtét időpontját és mindkétszer elhalasztották.Nincs orvos jelszóval.

(#97513) Nikaré válasza 8th (#97511) üzenetére


Nikaré
őstag

Családon belül is tapasztaljuk amióta megy ez a első, második, harmadik hullám a körzeti orvos nem hajlandó az addig követett szerzett betegség UH, de még a labor vizsgálatok beutalóját megírni!!

(#97514) ubyegon2 válasza t72killer (#97491) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Dohány szívásából tuti nem sok jó megy a bélbe, esetleg dohánylevél rágcsálásából.

Lehet, hogy át kéne szoknom és rágcsálgatnám a cigit inkább, le se kéne menni a ház elő pöförészni! ;]

(#97507) Sped

Ha Prime előfizető vagy akkor Mo-ra is ingyen küldenek?

Ööö....úgy néz ki, hogy nem! Nem esett le ez így, múltkor Germanyba rendeltem és a .de oldalon vagyok regelve is. Akkor nincs mese, oda kell rendelgetni, de ahogy látom, nem sokkal drágábbak a csomagküldési díjak itthonra sem, mint ha itthoni webshopból rendelnék.

(#97508) Gsx-rr

Eleg jo sorozatok vannak. En most attertem oda a Netflixrol
Van boven mar Magyar feliratos is

Nem rossz, ahogy néztem azért elég sok filmet a store-ból kell külön megvenni, de ha nincs az az idióta geolokációs korlátozás, mint a Netflixnél, már jobbnak tűnik! :K

(#97515) Corleone33 válasza 8th (#97511) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Anno az emberek majdnem a plafont lebontották a 300 forintos vizitdíj miatt de azért nem mentek ki az utcára, hogy az EÜ javítását követeljék, vagy hogy az orvosok mögé beálljanak amikor megalázó szerződésekkel próbálták kiszúrni a szemüket.
Elhiszem hogy az átlagnak kényelmesebb volt tapsolgatni az ablakból meg így elméletben támogatni őket, csak nap végén egy orvost nem igazán lehet helyettesíteni.

Ha akkor az átlagnak ez nem volt olyan sürgős/szemmel láthatólag elég nagy probléma hogy az asztalt csapkodják érte, akkor ezen a ponton már tényleg azt lehet mondani, hogy "hát, ez van".

Hogy jól van ez így? egy frászt. Csak tenni kéne érte hogy ne így legyen

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97516) janeszgol válasza Corleone33 (#97515) üzenetére


janeszgol
félisten

Én az orvosokat nem sajnálom. Bevallom nem sajnálom őket egy percig sem. Ott volt a fekete ruhás nővér, Sándor Mária. Beálltak mögé? Nem! Akkor ennyit erről.

Én az embereket sajnálom, a pácienseket, akik nem kapnak ellátást. Meghalnak, rosszabbodik az állapotuk, esetlegesen mélyes a zsebbe kell nyúlni, ha akar ellátást. Őket sajnálom!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97517) radi8tor válasza Corleone33 (#97515) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A 300 Ft-os vizitdíjjal az volt a probléma, hogy utána még tartotta a tenyerét a doki. Semmit nem oldott meg, csak extra adminisztráció volt. Mi nem adtunk soha borítékot a háziorvosnak, meg is volt az eredménye.

⭐ Stella

(#97518) Agyrák666 válasza omfgk (#97509) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Szoval 5 milliobol mar 1000 felett van? Jajj rohanok oltasert, es bezarkozom 1 evre. :DDD

(#97519) lacafaca válasza Agyrák666 (#97518) üzenetére


lacafaca
őstag

tartsad tiszteletben, hogy az ő ingerküszöbüknek ez már több mint sok és ezért oltatnak...én sem fogok soha, ezt tudja itt mindenki, ettől függetlenül itt az oltás, nekik ez hozza a megnyugvást, tehessék ami belátásuk szerint jó. persze tudom, a problémád az, hogy ugyanezt a tiszteletet mi soha nem fogjuk megkapni, de hát ez egy ilyen játék...a bűnbakok ki lesznek jelölve idővel, na majd akkor is egyenes derékkal állj ki a véleményedért, amikor le leszünk köpve az utcán, majd...többit a képzeletedre bízom :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97520) attiati válasza Chesterfield (#97499) üzenetére


attiati
veterán

Borítékolható. Mi itt véleménybuborékban élünk. A többség nem így gondolkodik.

(#97521) omfgk válasza lacafaca (#97519) üzenetére


omfgk
addikt

Hűha, vannak gondok.

De én voltam itt a hülye ,hogy a helyi gödény egyletbe belekötöttem.

De fasza a hozzáállás. Se maszk, se oltás.
Szarjunk bele.

(#97522) ubyegon2 válasza radi8tor (#97517) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A 300 Ft-os vizitdíjjal az volt a probléma, hogy utána még tartotta a tenyerét a doki.

Ez miért lett volna a vizitdíjjal kapcsolatos probléma? Ez a Te problémás lehetett volna, de azelőtt sem adtál, így marhaság volt leírni is.

Viszont nagyszerű profiltisztító hatása volt, mert a sokmillió idős embert, aki a szociális deficitjét a szakrendelőkben akarta harmonizálni, no ők bizony a vizitdíj miatt lemorzsolódtak.

Anno a Honvéd belosztályán laborok után éhgyomorral délután kettő körül kerültem be a dokihoz, ugyanez később, a vizitdíj bevezetése után 8 óra 35 perckor történt meg! Ki az a marhabarom, aki ne váltana ki 5-6 óra szakrendelői várakozást 300 forinttal!? ;)

(#97523) lacafaca válasza omfgk (#97521) üzenetére


lacafaca
őstag

vannak-vannak...de próbálunk segíteni ahogy tudunk ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97524) omfgk válasza lacafaca (#97523) üzenetére


omfgk
addikt

Van olyan ,hogy annyira mély szakadék tátong gondolkodásmódok között ,hogy szimplán nem lehetséges a produktív párbeszéd.

Például nem kezdem el magyarázni a laposföldhívőnek sem ,hogy miért...

[ Szerkesztve ]

(#97525) lacafaca válasza omfgk (#97524) üzenetére


lacafaca
őstag

Például nem kezdem el magyarázni a laposföldhívőnek sem ,hogy miért...

nincs több kérdésem ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97526) Izland` válasza janeszgol (#97516) üzenetére


Izland`
tag

Tudsz nekem mondani az elmúlt 10 évből bármilyen társadalmi kezdeményezést, ami elérte a célját, vagy amit a társadalom támogatott? - Mert ha a nép nem támogatta, akkor tökmindegy, hogy mennyi orvos áll Sándor Mária mellett.
Te magad bármilyen kezdeményezés mellett kiálltál?

Elhiszem, hogy kényelmes másokon elverni a saját magunk közönyét.

(#97527) janeszgol válasza Izland` (#97526) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem álltam ki. Az orvosok álljanak ki magukért. Én minek álljak ki, ha pont a célcsoport szarik rá?

"Elhiszem, hogy kényelmes másokon elverni a saját magunk közönyét."

Ez meg üres. Pont maga a célcsoport volt közönyös.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97528) Izland` válasza janeszgol (#97527) üzenetére


Izland`
tag

Ha mindenki csak saját magáért áll ki, akkor minek is csodálkozunk, hogy a politikai elitnek sikerül mindig leszalámizni mindenkit, és minden csak rosszabb?

Az orvos álljon ki magáért, a tanár szintén, a vasutas szintén, a vállalkozó, bolti eladó, gyári munkás szintén. Aztán mindenki néz bambán x év múlva, hogyha bemegy egy kórházba, milyen állapotok vannak, ha a gyermeke eléri az iskolás kort, akkor az állam milyen feltételeket és minőséget biztosít oktatásnak csúfolva, ha felük egy vonatra, akkor pedig Albániában érzi magát. Végtelen példa lehetne, vállalkozói környezet, munkavállalói jogok, minden le van szarva az emberek részéről, ameddig a saját bőrükön nem érzik. - Vagy csak amikor a főnök azt mondja az egyszeri melósnak, hogy hétvégén bejössz túlórázni, vagy hétfőn sem kell már.

Ezekért mind az egyének közönye a felelős. Egyébként, ilyenkor, amikor az ember szembesül ezekkel a dolgokkal, nem az a legjobb, hogy csak bambán néz az egyén, hanem megállapítja, hogy ő, saját maga aztán rohadtul nem felelős semmiért.

Mindegy, ez már nagyon off, csak megrökönyödtem azon a kijelentéseden, hogy te aztán nem sajnálod az orvosokat.

(#97529) Rage47 válasza Chesterfield (#97499) üzenetére


Rage47
veterán

sok embertől hallottam már ezt, most még többen, mint ezelőtt, szóval népvándorlás lesz itt

(#97530) janeszgol válasza Izland` (#97528) üzenetére


janeszgol
félisten

És te hány ilyen megmozdulásra mentél ki? Ha a célcsoportot nem érdekli, akkor én minek álljak ki értük? Igen az ember álljon ki magáért, és majd felsorakoznak mögé. De leglalább azokat mozgassa meg, akik érdekeltek.

Igazad van a közönnyel amúgy, tehát nem írtál hülyeséget, de ott volt Sándor Mária, aki el is kezdte a demonstrációt. Ez nem politikai volt, nem az ellenzék (vagy más esetben a kormány) kavart ott, hanem ő maga akarta ezt az egészet.
Ismerjük a végét.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97531) 8th válasza Rage47 (#97529) üzenetére


8th
addikt

Nem lesz itt semmi. Aki akart már rég elhúzott a többi csak a száját jártatja.

(#97532) andor80 válasza radi8tor (#97517) üzenetére


andor80
senior tag

Teljesen rendben volt a vizit díj.HAcsak azt a részét nézem abból lett kifestve a rendelő nálunk lett elektronikus behívó rendszer új wc stb.
A Najcsi korházban abból aakor vették az elektromossan állítható ágyakat.Nagyszerö dolog volt kötelezően ott maradt a rendszerben nehéz volt vele muytizni.
ÉS akkor még so röviidítő hatása is volt mert sok idős csak akkor ment oda amikor tényéleg baja volt nem traccspartizni...Én soha nem fizettem amúgy orvosnak és szerencsére oylannal sem találkjoztam aki tartott a markát.Ez viszont valóban szerencs eyget értünk sok a maroktaró.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#97533) janeszgol válasza andor80 (#97532) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem is jó volt anno a 300ft. Ráadásul ha jól emlékszem volt plafon: 20 alkalom volt a max, amiből 8 visszajárt.
Ezzel a plusz bevétellel sokat elérhettünk volna. Igen mi páciensek, mivel akkor lenne elem bizonyos műszerekben, lenne kórlap, nem lenne penész stb. Vagy ha lenne, akkor jogosan kérhetnénk számon a hiányosságokat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97534) FіkuszKukіsz válasza andor80 (#97532) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Hú baski, a nagyját lehet értelmezni, de az utolsó mondatottal feladtad a leckét. :)

Romanes eunt domus

(#97535) bigdady válasza radi8tor (#97517) üzenetére


bigdady
nagyúr

De volt hely az sztk-ban nem mentek beszélgetni az öregek. Annyira nem voltak betegek hogy kiadják a 300Ft-ot. Látványos volt a tömeg eltűnése

[ Szerkesztve ]

(#97536) Izland` válasza janeszgol (#97530) üzenetére


Izland`
tag

Az elmúlt évtizedben szinte valamennyire. Az előző garnitúra idején is voltam kint. - Bár soha nem provokáltam a rendőröket, gyújtogattam kukákat, autókat, szóval ez nem is ér igazából.

"Igen az ember álljon ki magáért, és majd felsorakoznak mögé."

A fekete ruhás nővér esete is mutatja, hogy ez nem igaz, mert pont a közöny miatt az embereket totál nem érdekli.

(#97537) Csatravi


Csatravi
senior tag

Nem tetszett a Zacher-interjú Kásler főtanácsadójának, a Szabad Európa nem közli a második részt.
Vagy befogod vagy eltaposnak! Még akkor is ha nagy szükség lenne a munkádra és a tudásodra.

(#97538) Wn2tl válasza 8th (#97531) üzenetére


Wn2tl
tag

Lesz még nagy kivándorlási hullám az biztos, mert ha újra simán nyer a fidesz azon felbuzdulnak és nyíltan egyre hevesebben neki fognak menni a nyugati értékeknek. Az kiveri még majd pár embernél a biztosítékot.

(#97539) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Covid19: kitiltották egy kanadai boltból a beoltott embereket

Na Laca, Te jössz! Ki mered rakni kis kartontáblára az asztalkádra a piacon, hogy oltottak és NAV-osok nem szolgálhatók ki!? ;]

(#97540) szabi__memo válasza ubyegon2 (#97539) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vicces pofa lehet. Mert honnan is tudná ki van beoltva

(#97541) ubyegon2 válasza szabi__memo (#97540) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mert honnan is tudná ki van beoltva

Nem is számít! Okosok toborzására rendkívüli ötlet. Lacának is be kéne dobnia ezt, bekerülne a zalai néplapba is, az tuti, híres lenne! Főleg másnaptól, amikor hiába a tiltás, csak megjelennének a NAV-os jóemberek és hosszabb értékesítési szünetet rendelnének el.

kb ilyen főcímeket tudok elképzelni a Zalai Néplapban:

NAV-osok* foglalták el a zalai káposztakirály asztalát a biopiacon!

A magyar biobanántermesztők egyesületénél tiltakozásul elkezdték elfogyasztani a saját áruikat. Többeket emiatt kórházba vittek! Az eltűnt béllófrák nyomában a rendőrség! A piaci szerencsejátékosok egyesülete minden asztalánál 3 kör ingyen ittapiros holapiros játékot biztosít a károsultak családtagjainak.

*(lehet TEK-nőcökkel jobban hangzana....) ;]

[ Szerkesztve ]

(#97542) Ricardo válasza ubyegon2 (#97539) üzenetére


Ricardo
félisten

nekem ez tetszik a cikkben

"A Flow Academy nevű edzőterem a Facebook-oldalán egy azóta márt törölt bejegyzésben jelentették be a tiltás, ami után a helyi hatóságok is felfigyeltek rá, és kiderült, hogy nincsen működési engedélye. Az önkormányzat most a bezárását fontolgatja.

Igazán okos. :DD

Szerk:

Azért ez sem gyenge.

"Pantalleresco, aki a boltban látható táblák tanúsága szerint olyan összeesküvés-elméletekben hisz, mint a „chemtrail”, a CBC-nek többször is elmondta, attól tart, hogy az „oltás kiszivárog” valakiből, és „megfertőzi” őt."

[ Szerkesztve ]

(#97543) ubyegon2 válasza Ricardo (#97542) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem valaki meghekkelte a FB profiljukat! Ennyire hülyék csak nem lehetnek még az oltásellenesek sem! :N Bár....talán mégis. :U

Az önkormányzat most a bezárását fontolgatja.

Ez is vicces egy mondat! Gondolom fél másodpercig kell fontolgatni a dolgot! ;]

attól tart, hogy az „oltás kiszivárog” valakiből, és „megfertőzi” őt.

Igen!!! Ez aztán valós veszély. Azt nagyon elrontotta anno az Úr, hogy a hülyeséghez nem rendelt fájdalomérzetet!

[ Szerkesztve ]

(#97544) Ricardo válasza ubyegon2 (#97543) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ennyire hülyék csak nem lehetnek még az oltásellenesek sem! "

Ne legyenek illúzióid. :N

(#97545) ubyegon2 válasza Ricardo (#97544) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ne legyenek illúzióid.

A hírek, történések alapján nincsenek is, viszont élőben még csak fékezett habzású őrültekkel kommunikáltam, vagyis nem is ellenesek, max nem akarnak oltatni. Ezek egy része egyébként meggyőzhetőnek tűnik, voltak erre példák már.

(#97546) perempe válasza ubyegon2 (#97539) üzenetére


perempe
addikt

Reklámnak jó.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97547) andor80 válasza FіkuszKukіsz (#97534) üzenetére


andor80
senior tag

Olvasd vissza ezt a hszed haver... Ilyen amikor a nyelvtan náci gránátja önpopóba robban . ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#97548) FіkuszKukіsz válasza andor80 (#97547) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mi a probléma vele? Nálad nem a helyesírással van a gond, hanem azzal, hogy érthetetlen amit leírtál. Ezt próbáltam finoman értésedre adni. Egy kis önkritika, haver.

Romanes eunt domus

(#97549) Sped válasza Izland` (#97528) üzenetére


Sped
aktív tag

Minden mondatoddal egyetértek. :R

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#97550) hellboy válasza Csatravi (#97537) üzenetére


hellboy
csendes tag

Mi volt ebben etikailag nem elfogadható? Tényleg kiváncsi lennék rá.
Mondjuk a "Hogy hívják a kislányt milyen Alexandra?" azért talán kihagyható lett volna.

Most akkor a Szabad Európát vagy Zachert félemlitették meg?
Zacher nem először mond ilyneket, az TV-ben is mondta már ezeket (eü állapota).
Nem hiszem hogy a 2. podcast részben komolyabban beleállna ebbe a történetbe, de lehet ettől félnek.

Annyi mindent meg tudnak cáfolni, miért nem mondják erre is hogy kamu?
Mint ahogy másnapra kiderült "Nincsenek bergamoi állapotok" Diósgyőrben.
Miért nem áll ki egy-egy "celeb" orvosuk és mondja az ellenkezőjét, hogy
nincs itt semmi látnivaló, jók és fittek az orvosaink mindere odefigyelnek és mindenkit meggyógyítanak?
Ilyet még egyik celeb orvostól sem hallottam. Kásler szokott ezzel hantázni.

Azt azért nem szeretném megélni, amikor Zacher "önszántából" új nyilatkozatban kijelenti,
hogy nem is úgy gondolta, meg hogy általánosan értette a dolgokat. (hasonlóan a kinai vakcina hatékonysága történetéhez)

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.