Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97801) t72killer válasza daneel_hu (#97784) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mótvá. Még nem sokat tudni róla, ott úgy tűnik kiszorítja a britet (az is volt indiában).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97803) envagyok


envagyok
veterán

Az elmúlt 2-3 napban volt valami fontos ideírr dolog?
Lehetetlen ennyit utánaolvasni :F

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97804) t72killer válasza envagyok (#97803) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

semmi xtra, business as usual. A számok lassan-lassan lefelé indultak, holnap sulinyitás és van egy indiai vakcinakerülő-gyanúsított.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97805) envagyok válasza t72killer (#97804) üzenetére


envagyok
veterán

:R thx :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97807) Nikaré válasza t72killer (#97804) üzenetére


Nikaré
őstag

Gyanúsítottat előállítani az ügyet kivizsgálni, elítélni!

(#97808) t72killer válasza Nikaré (#97807) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, falhozállítani és kész. Nem biztos, h könnyű lesz, de a következő pár hétben kiderül.

#97806: a cikk felvezetése nem jó: a takony NEM covid tünet (tudtommal mutánsoknál sem). A többi viszont érthetően veri ki a biztosítékot (pl igazolt covidos szülő beviszi a gyereket).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97809) Chesterfield válasza Ricardo (#97806) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Pont ezért nem megy nálunk oviba a gyerek.

Senki nem ússza meg Orbán szerint: vagy beoltatja magát, vagy meg fog fertőződni

Nyilvánvaló, hogy a mindenkibe a gyerekek is beletartoznak, őket oltani még nem lehet, így marad a fertőződés.

(#97810) salesman válasza Ricardo (#97787) üzenetére


salesman
őstag

Miért omlana össze?

Türűűűdrááá!

(#97811) ans válasza t72killer (#97808) üzenetére


ans
aktív tag

Orrfolyás az tünet.

(#97812) Ricardo válasza salesman (#97810) üzenetére


Ricardo
félisten

Viccelsz? Egyesek szemében Svédország a minta, ahol nem volt szigor, mégis tök jó minden. Aztán kérdezd meg ezeket az embereket mi a véleményük az oltásokról. Különösen a kínai, és az orosz vakcinákról. Ők most szembesülnek azzal, hogy az ország amit példaként emlegettek az általuk lenézett vakcina felé fordul.

(#97813) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Alapítványt hoz létre Áder János köztársasági elnök és felesége, Herczegh Anita a koronavírus miatt árván maradt gyermekek megsegítésére. Ezt maga a köztársasági elnök jelentette be a Kossuth rádió Vasárnapi Újság című műsorában." [link]

#97811: :R lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97814) csƵ


csƵ
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy a 80 éves nagymamám meggyógyult.

(#97815) Ricardo válasza csƵ (#97814) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez jó hír :K

(#97816) perempe válasza csƵ (#97814) üzenetére


perempe
addikt

próbáltam visszaolvasni, de nem találtam meg. írnál róla?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97817) Agyrák666 válasza Izland` (#97760) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Igazabol akarhogy is nezzuk, ez a covid a Fold megmentoje is lehetne, ha " jo " iranyba mutalodna. Tul sokan vagyunk, tul sok az oreg, a nyugdijrendszer pedig fenntarthatatlan. ;]
Kar, hogy csak egy kis viruska, ami 50 eves kor alatt 0.01 szazalekban halalos. (Direkt nem szamitottam bele a kover,alkesz,bagos, joskapistat. Naluk nem 0-val kezdodik ez a szam)

(#97818) nobela válasza Agyrák666 (#97817) üzenetére


nobela
senior tag

A long covid többnyire pont az aktív korosztály egészségét veszélyezteti nagyon komolyan.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97819) csƵ válasza perempe (#97816) üzenetére


csƵ
őstag

3 hete betegedett meg. Erőtlen volt, nem volt étvágya egyáltalán és hőemelkedés. Most hétvégén már ki tudott kelni az ágyból és járkál. Pedig 1 hete még azt mondta, hogy lehet jobb lenne kórházba menni.

Közben faternak csináltak egy tüdő röntgent. Pedig csak kontakt személy volt anyám által. Kiderült, hogy tüdőgyulladása van, de ő is járóbeteg.

[ Szerkesztve ]

(#97820) omfgk válasza Agyrák666 (#97817) üzenetére


omfgk
addikt

Tul sokan vagyunk, tul sok az oreg, a nyugdijrendszer pedig fenntarthatatlan.

A fő probléma ezzel a bolygóval az ,hogy túl sok rajta a hülye. :U

(#97821) lacafaca válasza Agyrák666 (#97817) üzenetére


lacafaca
őstag

médiabullshit...nincs túlnépesedve a föld lakóssága, csak egy nagy hányadának mértéktelen és kielégíthetetlen az igénye...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97822) t72killer válasza Agyrák666 (#97817) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hálistennek azért Mo.-gon is 0-val kezdődik, de a tizedesvesző után már nem 0 jön.

#97821: bullshit, szted mennyi egy ember reális értelmes élettere? Szorozd fel 8milliárd darabbal, az eredményt vond ki a bolygó termékeny területeiből, és nézd meg, hány őshonos élőlényfaj folytathatja tovább zavartalanul az életét. Olyan 1milliárd körül lehet az ideális szám, de az is úgy, hogy a műanyagot szaró, környezetét széttaposó kategória már nem kerül bele.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97823) Madwe válasza omfgk (#97820) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem a fő probléma a sok egoista szociopata. Itt is akad pár.

(#97824) Agyrák666 válasza Madwe (#97823) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Sulyos tevedes. Killernek igaza van, de nem akarok naculni. ;] Kezdjuk ott, hogy a f..er kell denevert zabalni.

(#97825) Karmko


Karmko
tag

Mizu skacok?
Gondoltam, benézek ide újra.
Még mindig a rettegés a módi vagy már mindenki lement chillbe az oltástól?
Remélem, már várjátok a 3. , 4. és n-edik oltást is! Ó, igen, a média és többletjogok majd tesznek róla, hogy akarjátok azokat is!
[link]
Ebola? AIDS? Malária? Kit érdekel, mikor itt van nekünk a covid, aminek egyetlen gyógymódja a teljes kontroll az emberek felett! ;]
További jó rettegést!

(#97826) radi8tor válasza t72killer (#97822) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1 milliárd, aucs ez fájt. :DDD
Nem csak a műanyagra kéne kihegyezni a dolgot. Nézd meg mennyi minden kell egy hamburger vagy steak előállításához. Tejiparról nem beszélve.

⭐ Stella

(#97827) radi8tor válasza Karmko (#97825) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kösz, viszlát! :D

⭐ Stella

(#97829) lacafaca


lacafaca
őstag

!!! ajánlom elolvasni, fontos

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97830) freeknight válasza t72killer (#97813) üzenetére


freeknight
őstag

Ezért Áder kapni fog a bajszára még.
Milyen covidos árvák? Minielnök nagyságos úr megmondta, hogy mindenkit, aki elkapja ezt a betegséget, azt meg fogjuk gyógyítani. Tehát nem létezhetnek covidos árvák sem.

(#97832) lacafaca válasza #20749568 (#97831) üzenetére


lacafaca
őstag

gyerekeket nagyon sok helyen fogja ez "szétcsapni"...ott lesz az igazi probléma, mert kit érdekelnek az "felnőttek", valahogy csak túlteszik magukat rajta, viszont a jövőnek jó eséllyel annyi, ezt (és ami még elöttünk van) soha nem fogják kiheverni...persze ez szigorúan tabutéma

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97833) Motion_Blur válasza #20749568 (#97831) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Magyarországon ez továbbra is így lesz, megnyugtatlak... az állami orvoslás (kormányunk) ebbe nem fog pénzt tenni. Saját zsebből, csilliárdokért lehet majd pszichológushoz járni annak aki megteheti, aki nem az meg így járt. Leszavazni még le tudjon 4 évente valahogy.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#97834) zolivissza válasza lacafaca (#97821) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Korai Galaktika magazinban volt erről egy esszé vagymi, hogy jól tervezett körülmények között százmilliárd embert elbír a Föld.

amor fati

(#97835) forceberg válasza lacafaca (#97821) üzenetére


forceberg
veterán

Majd rájössz(vagy a gyerekeid), hogy mekkora probléma, hogy még mindig megy az új fogyasztók termelése(népesség növekedés hagyása) a világon.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#97836) ooloo válasza t72killer (#97813) üzenetére


ooloo
őstag

Olvastam .... vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban . Egyrészt nemes cselekedet ... másrészt egy kicsit képmutatás is . Mintha annyira a szívén viselné a KISZ hamis az állampolgárok sorsát . Képzelem mennyi álmatlan éjszaka után jött az elhatározás ... reklámfogás , semmi több . Igaz, pár gyermek csak nyer vele , de ez a történetben csupán mellékszál .

Apropó ... a védettségi igazolásom - lassan 2 hónap elteltével - sem kaptam meg . Majd ha már lejárt megkapom ! :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#97837) lacafaca válasza forceberg (#97835) üzenetére


lacafaca
őstag

mondtam, nem a népesség a probléma...a feneketlen bendő, a megfékezhetetlen harácsolás és az eszméletlen pazarlás ;)
de semmi probléma, most megrendszabályozza ezt is a cucc, így akkor megoldódik ez a gond (ha szerinted ez akkora gond)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97838) Wn2tl válasza zolivissza (#97834) üzenetére


Wn2tl
tag

"hogy jól tervezett körülmények között"

Totális kontrol és fegyelem mellett lehet elbírna annyit a Föld, de a jelenlegi fenntarthatósági képességgel az aktuális népesség is tarthatatlanul sok.

(#97839) janeszgol válasza Wn2tl (#97838) üzenetére


janeszgol
félisten

A természet megoldja majd a túlnépesedés problémáját. Lesznek majd nagy harcok itt pár évtized, néhány évszázad múlva.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97840) t72killer válasza radi8tor (#97826) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Nem csak a műanyagra kéne kihegyezni a dolgot. Nézd meg mennyi minden kell egy hamburger vagy steak előállításához. Tejiparról nem beszélve."

Ez is abszolúte megáll :R.

1Mrd: kb 1800ban volt ennyi, akkor még voltak komolyabb erdőségeink, millió egymásra izzadó panelproli helyett barátfókák sütkéreztek a spanyol tengerparton, a száhel-övben az élelmezésre mégcsak nem is elég szarvasmarhaállomány nem taposta le az utolsó fűcsomót, stb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97841) t72killer válasza ooloo (#97836) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én nemigazán tudtam hova tenni. A fő kormányzati irányvonal szerint Mo. szupersztár, csúcsszuperül kezeli a járványt, különbenis, már Bayer is megmondta, csak a halál előttieket viszi el. Erreföl Bajusz meg árvákat emleget :F?

Egyébként ha bárkinek is segít (a sajtóban eddig 1 esetet láttam), az persze pozitívum, jöjjön bárhonnan is. Csak remélni tudom, hogy Lölö lepörcint 0.01%-ot az idei közbe-szerzési haszonból... (ajvé, kapom a nyaklevest a naívságért mindjárt).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97843) Rage47 válasza #20749568 (#97842) üzenetére


Rage47
veterán

miatta is van ennyi árva, szóval aki ezt beveszi....

(#97845) snecizero


snecizero
senior tag

A fiam 17 éves ész szeretnénk neki is oltást. Oltanak 17 éveseket pfizeral? Úgy tudom az 16 éves kortól már adható?!

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#97846) nobela válasza Karmko (#97825) üzenetére


nobela
senior tag

"Ebola? AIDS? Malária? Kit érdekel, mikor itt van nekünk a covid, aminek egyetlen gyógymódja a teljes kontroll az emberek felett!"

Ebola Aids Malária nagy ívben lesz@rom mert csak a hírekben hallok róla. De Covidban eddig 2 családtagom és 3 ismerősöm halt meg + többen szenvednek long covid tünetekben.

A birka itt egyedül te vagy amikor a Covidot ezekkel a betegségekkel hasonlítod össze :R

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97847) Hieronymus válasza Gsx-rr (#97610) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Ezert nem ertem milyen elojogon mehet pl majd moziba az aki beoltott?"

Miért ne élhetnének normális életet?
Önmagukban védettek egy fertőzés súlyos lefolyása ellen. A fertőzést csekély eséllyel adják tovább.
Milyen alapon lehetne korlátoznád őket?

Nyilván van némi türelmi idő, mert nem kaphatja meg az oltást egyszerre mindenki. De utána pofa alapállás ez ügyben, ha valaki oltást utasított vissza.

(#97620) Gsx-rr: "A Pentagon megerősítette, hogy valódi a „háromszögű ufóról” készült katonai felvétel"

Nem!
A Pentagon a felvétel valódiságát erősítette meg. Nem a háromszög vagy piramis alakú ufókat. Sokkal valószínűbb, hogy kanyarodó (teszt) repülőket videóztak. Erre utal a helyzetjelző fények használata.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#97848) Kuter


Kuter
senior tag

Idióta.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#97849) tom_tol válasza Ricardo (#97812) üzenetére


tom_tol
addikt

Erről lemaradtam. Mikor került egy kalapba a svéd járványkezelés a keleti vakcinákkal?
Ja és a svédek jobban félnek Putyintól mint bármilyen vírustól

(#97850) Ricardo válasza tom_tol (#97849) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tudom mikor döntöttek így, én csak olvasom a híreket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.