Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97701) lacafaca válasza Ricardo (#97699) üzenetére


lacafaca
őstag

csak hogy értsed is, segítek: nem fogok ez ellen addig oltatni, amíg kísérleti fázisban van. ha validálják akkor sem, de addigra úgy is vége ennek a szarnak, így okom már nem lesz rá, hogy bökessek....kapis? ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97702) Ricardo válasza lacafaca (#97701) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne magyarázkodj. Felesleges itt validálásra várakozásról meséket szőni. Nem akarsz oltatni és kész. ;)

[ Szerkesztve ]

(#97703) Izland` válasza janeszgol (#97700) üzenetére


Izland`
tag

Ha pcr semmire nem jó, akkor Ausztrália miért tudja azóta elkerülni szinte teljesen a covid hullámokat, hogy csak pcr teszt + karantén kombóval lehet az országba lépni?
Mielőtt ezt meglepték, azért ők is találtak párszáz fertőzöttet naponta.

(#97704) lacafaca válasza Ricardo (#97702) üzenetére


lacafaca
őstag

nem hát...ez újdonság lenne? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97705) Ricardo válasza lacafaca (#97704) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem.
Ezért sem értem miért magyarázkodsz. Egyébként 2025 (szerinted ez addig eltart) még odébb van.

Ha közben validálnak mi lesz a mese, miért nem oltatsz? Csak mert akkor a
" ha validálják akkor sem, de addigra úgy is vége ennek a szarnak, így okom már nem lesz rá, hogy bökessek..." kifogás nem áll meg.

Mindegy is, addig van időd kitalálni. ;)

(#97706) lacafaca válasza Ricardo (#97705) üzenetére


lacafaca
őstag

nem lesz 25-ig szuri nyugi...tesztelésen van a cucc, ami követi azt ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97707) Ricardo válasza lacafaca (#97706) üzenetére


Ricardo
félisten

Értem. Esetleg ha a lottószámokat még meg tudnád adni.... :U

(#97708) Wn2tl


Wn2tl
tag

Mi az a validálás?

(#97709) radi8tor válasza Wn2tl (#97708) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Guglizd meg, ez nem a szakmai topik. :DDD

⭐ Stella

(#97710) lacafaca válasza Ricardo (#97707) üzenetére


lacafaca
őstag

azt nem, nem vagyok jós, viszont akinek nem veszi el minden percét a kovidőrület, az tud tájékozódni azon kívűl másról is... ;)

radi8tor de gonosz vagy :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97711) Corleone33 válasza lacafaca (#97706) üzenetére


Corleone33
aktív tag

milyen cucc? mi követi?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97712) lacafaca válasza Corleone33 (#97711) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kell már sokat várni, hamarosan föl fog bukkanni...türelem...nagy siker lesz itt is, a techőrültek mekkájában

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97713) zolivissza válasza Ricardo (#97707) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Ő a nyugatifény. :DD

amor fati

(#97714) Fire/SOUL/CD válasza Corleone33 (#97711) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem erre célozgat lacafaca:
Jelzi a vírusfertőzést a Pentagon beültethető csipje ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#97715) Wn2tl válasza radi8tor (#97709) üzenetére


Wn2tl
tag

A szó jelentését ismerem, csak azt szerettem volna tudni itt mit értenek a validálás alatt. Egyébként ez is "szakmai" topik. Sőt bizonyos értelemben szakmaibb, mint a sznob változat, mert itt nincs szőnyeg alá söpörve a különvélemény. Lehet ütköznek a nézőpontok, de az így van jól.

(#97716) lacafaca válasza Fire/SOUL/CD (#97714) üzenetére


lacafaca
őstag

langyos ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97717) Rage47


Rage47
veterán

most a tanarok oltasanal honnan tudjak, hogy ki a tanar?

(#97718) Ricardo válasza Wn2tl (#97715) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez a topic covid szempontjából egy vicc

(#97719) Ezekiell válasza Wn2tl (#97715) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sőt bizonyos értelemben szakmaibb, mint a sznob változat

Ejj pasztmek... Sose told fullba

Ez a topik vicc, úgy is kell kezelni.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#97720) BalanceR válasza perempe (#97696) üzenetére


BalanceR
addikt

Konteó Frédi (aki szerint közös ima, meg körment a Szent koronával javítaná az emberek egészségét, aki szerint Bill Gates öli az embereket, aki szerint az 5G=halálsugár, aki szerint a Pápa sátánista, és emberbőr cipőben jár )

- Megkérdőjelezi a PCR teszteket, és 1000 éve, 10000x cáfolt hülyeségekkel próbálja alátámasztani. Persze jobb megoldást , alternatívát nem tud.
- Ismer olyan nővért, akinek a szervezete és a covid nagyon régen nem tud elbánni egymással, (ilyenekben alakulnak ki a mutáciok, just sayin') ez mit bizonyít?
- ha nem beteg, akkor nem ferőz? Ezt mire alapozza?
(Ismételten tények nélküli vagdalkozás, mutass egyetlen hivatalos cikket, ami ezt alátámasztja)
-A Svéd modell, ami egy magyarországnál jóval kisebb népsűrűségű ország, 1000szer jobb egészségüggyel, ahol az emberek egészségi állapota, fényévekkel jobb, mint nálunk talán ott hatásos, de nem húzható rá minden országra.
-Az orvosok félnek, joggal, mivel ők vannak a lövészárokban, Chuck Norris is befosna
- Hozott egy példát hibás diagnózisról na bumm, ennyi erővel mindenki , aki egyszer hibázik, az "monnyonle!"
- állítása szerint a hit védi meg, nem a vakcina... No comment, ráadásul több korábbi videójában lebeszélte az embereket bármilyen vakcináról.. :W
Ez nem orvos, ez egy megkattant öregember, aki túl sokat bújja a facebookot, és beszippantotta az 5G-szentlélek-háttérhatalom-billgéc-antivaxxer sötét bugyra.
Egy kóbor kutyát nem bíznák rá.

Darvai doktor pedig 3000-es praxisból 70 Halottról beszélt , arról nem esett szó, hányan voltak "csak" betegek. (2,3% halál, de nem veszélyes Pócs szerint)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97721) Wn2tl válasza Ezekiell (#97719) üzenetére


Wn2tl
tag

Itt nincs napi 20 élménybeszámoló és már a másik is rommá van offolva, valamint ipari méretű ott a rettegde. :)

(#97722) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#97723) BalanceR válasza radi8tor (#97722) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha ez a sztori angolról lett fordítva, akkor nem biztos, hogy "húst klopfolt" a kamasz gyerek.:DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97724) radi8tor válasza BalanceR (#97723) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lenémíthatta volna a mikrofont, de minek. :DDD

⭐ Stella

(#97725) perempe válasza BalanceR (#97720) üzenetére


perempe
addikt

szerintem ennyi betegről beszélt, az szép lenne, ha a faluban így hullanának...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97726) BalanceR válasza perempe (#97725) üzenetére


BalanceR
addikt

Rosszul hiszed, nézd meg mégegyszer.
Előtte bizonygatja KonteósFrédi, hogy "Magyarországon Covidban csak 300 embert halt" meg, és innen jutnak el oda, hogy a műsorvezető azt mondja, hogy akkor ez abban a kis faluban 0,0001 százalék lenne, erre jön a válasz, hogy ennél jóval több, közel 70 ember.
Mivel főleg idősek voltak a praxisban, és ugye benne volt az említett idősek otthona is, simán reális a 70.
Kérdezz meg mást is, hogy 70 halottról, vagy betegről van szó, ha engem elfogultnak tartasz.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97727) kecsawi válasza Rage47 (#97717) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nem ellenőrízték a végzettséget pl pénteken elég ha sms-t kapott az ember. Oltópontra egy helyre irányították a pedagógusokat és közalkalmazottakat nálunk.

(#97728) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez nem hangzik túl jól.

Illetve: "recent studies show that the L452R mutation is also capable of immune escape, dodging both antibodies generated by a prior infection or a dose of vaccine as well as other forms of immunity that do not rely on antibodies." [link]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97729) janeszgol válasza BalanceR (#97726) üzenetére


janeszgol
félisten

Azzal a 300-al csak simán hülyeséget mondott. Cili néni 3% tiszta covid halált mondott, és ebbe kapaszkodott bele.
De például egy tüdőrákos, akinek mondjuk csonkolt a tüdeje, vagy egy rokonom példája, akinek genetikailag nem okés a tüdeje, de simán élt eddig vele 60+ évet (és még él), szóval ezek közül ha acovid mikro trombózisokat okoz a tüdejében, és meghal, az tisztán covid halál vagy nem?
Ezt kellett volna átgondolnia a doktornak. Szerintem ez esetben tisztán covid halálról beszélhetünk. Az ő logikája viszont az, hogy ha nem lenne tüdőrákos, meg nem lenne genetikailag sorvadt a tüdeje, akkor a covid nem ölné meg. Ami igaz is lenne, de ha a mamán sárga lenne és csengetne, akkor villamos lehetett volna.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97730) perempe válasza BalanceR (#97726) üzenetére


perempe
addikt

11:40 70 tünetekkel járó, tünetes, itt a riporter szavába vág.

Különben a 70 az az országos halálozás fél százaléka lenne.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97731) snecizero


snecizero
senior tag

Az oltásban való hit olyan mint az Istenben való hit? Valaki hisz benne valaki nem?

Azért azt elmondanám hogy nem hit kérdése!
Itt van látod, érzékeled stb. Az oltás hatékonysága már igazolt. Lásd Izraelt, usa, anglia. Nem hit kérdése.
Sok nem oltakozó user hit kérdést csinál belőle.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#97732) lacafaca válasza t72killer (#97728) üzenetére


lacafaca
őstag

az, de a lényeg a lényegben itt is föltűnik:
The SARS-CoV-2 virus is doing exactly what viruses do, nothing more and nothing less. There is no malevolence on its part, no special animosity towards human beings. The change in its sequence reflects the process of evolution, ultimately responsible for the diversity of life on this planet.
Our erosion of natural ecological boundaries as we assert the right of humans to dominate our environment is, at its core, responsible for the emergence of COVID-19 as it spilt over from bats to animals to humans. Only if we understand that human health cannot be separated from the ecological health of the planet, may we hope at least to mitigate, if not avert, the next pandemic. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97733) Stanlee válasza Wn2tl (#97721) üzenetére


Stanlee
őstag

"ipari méretű ott a rettegde"

Bevallom a masikat is szoktam olvasgatni, mert szuksegem van rajuk. Amiota innen elvonultak es a kis buborekjukban nyomjak, a legfrissebb aggodalomra okot ado hirekrol csak onnan lehet ertesulni, ill. ott beszelik meg, ide mar alig jut at valami.

Amugy nem ertem oket, a tobbseguk mar megkapta legalabb az elso adag oltast es meg mindig ugyanugy toljak a parabiciklit, mint fel evvel ezelott, a legujabb mutansoktol, ilyen olyan mutansszokevenyektol, betegsegektol, nyitastol, zarastol, oltas utani mellekhatasoktol es halaltol. Bizonyos szinten olvasmanyosabbak, mint az itteni kb. minden otodik hozzaszolas, ami Laca kaposztairol szol, de azert olvasom a oket is, hogy legyen min nevetgelnem.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#97734) janeszgol válasza Stanlee (#97733) üzenetére


janeszgol
félisten

Amit Parci lenyomott a saját gyerekének, na az nem volt semmi. Az a nagyfokú riogatás, a sajtóból vett szakszavak alkalmazása. Remélem csak itt mondta, és a gyerekének nem, hanem csak csöndben letesztelte.
Az öcsém fián látom, hogy bizony ez a fokú félelem személyiség torzulást okoz: olyan önbizalomhiányos lett a gyerek egy év alatt, hogy pszchológus legyen a talpán, aki bátorságot önt belé.

szerk.: de ez rajtunk felnőtteken is meglátszik.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97735) lacafaca válasza Stanlee (#97733) üzenetére


lacafaca
őstag

jó esettanulmány az emberi pszihé degradálódásáról...mindenki olvassa szerintem :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97736) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

A. E. Bizottság - Putty putty

Azért tegyük hozzá, hogy eme topikból is egyetlen ember van, akit már megénekeltek és az a mi Lacánk! Ha valaki nem ismerné ezt az örökbecsű slágert, az nem veszített semmit, de én a szám kezdetén lévő beordítástól most is felröhögtem! :D Szóval na....kár lenne kihagyni legalább az első 10 secundo-t hallgassátok meg és emlékezzünk meg Lacáról közösen! ;]

Laca örök! Akárcsak OV, mint minap kiderült lézerjani nyilatkozatából.

(#97737) radi8tor válasza lacafaca (#97735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És ott is a long covid lesz inkább érdekes.

⭐ Stella

(#97738) lacafaca válasza radi8tor (#97737) üzenetére


lacafaca
őstag

eleve agyrém ami ott folyik...emlékszem rá, szeptember közepén amikor becsatlakoztam, csakis emiatt kezdtem el írni ide, mert a szakadék felé száguldott a pánikvonat nyélgázon. valami enyhülés (úgy érzem) sikerült is generálnom, más nem a kretén posztjaimmal, mert a nevetés egy nagyon jó "gyógyszer". erre mit csinálnak? egy másik topikot, ahol előröl kezdik a kazánba szórni a szenet, de már együtt, közös erővel. aki eddig nem volt beteg, tuti az lesz ezután, keresnek egymásnak mindenféle szimptómát...beteg ez a világ, szó szerint :(

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97739) t72killer válasza janeszgol (#97729) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, ilyen messze még (figyelem, igen erősen kormánypropagandista cikk) Trógerlovag Bayer se ment el.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97740) andor80 válasza lacafaca (#97738) üzenetére


andor80
senior tag

Már megint kamuzáson fogtunk...
3. indok amiért elkezdtél ide írni........Nemhogy enyhülést nem hoztál hanem elvitted volna a topikot a saját bohoc fesztiváloddá.Nagy erőfeszíteséid ellenére sem sikerült szerencsére mert volt minimum 5 tényleg érdemi foylamatosan szakmai hszelő egyén..Borzasztó ,hogy még mindig a rettegésed és pánikod miatt rombolsz... Azóta is. Ezt okozta neked a covid.Ideje lenne profi szakembert felkeresned kérj segítséget a szorongásos betegség elmehet mégroszabb irányba kezelést hanyagolva: :R :K TE sajnos nem nevetést hozol a posztjaiddal hanem görcsöt próbálsz oldani nem nevetés az aminek hiszed hanem vicsorgás ....NE szállj bele a másik topikokba maradj itt...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#97741) Stanlee válasza janeszgol (#97734) üzenetére


Stanlee
őstag

Van a csaladban olyan, aki mar a kezdet kezdete ota a lakas / bolt vonalon el. Nem mozdul ki a lakasbol, hiaba van gyerek, alig mennek valahova. A gyerekeket mar nem hivjak sehova, mert tudja a tobbi szulo, hogy a virus miatt nem engedik el egyiket se a baratjaikhoz, vagy csak szimplan azert, mert aktualisan a jogszabalyok nem engedik meg (Bajororszagrol beszelunk).

Bizonyos merteku degradaciot mar en is eszrevettem magamon, ha elmegyek munkahelyre, akkor nem tudom, hogy melyik kollega felosebb, melyik nem. Nem akarok senkit kellemetlen helyzetbe hozni, de emiatt pont olyan hatassal vagyok a kulvilagra, mintha felnek a virustol, pedig nem.

@Laca: kell is az ellenpont, meg a nevetes ebben a helyzetben :)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#97742) viharhozo válasza t72killer (#97739) üzenetére


viharhozo
addikt

Gondolom, laikusként is könnyen belátható, hogy egy extrém elhízott 73 éves nő, magas vérnyomással, cukrosan, szív- és veseelégtelenséggel Covid nélkül is hamarosan meghalt volna,

Ez mitol lathato be? Egyaltalan mit jelent az, h "hamarosan meghalt volna"? Holnap? Harom honap mulva? Masfel ev mulva?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97743) lacafaca válasza andor80 (#97740) üzenetére


lacafaca
őstag

nem is értem te pl minek írsz ide...mondjuk minden egyes posztoddal süllyedsz egyre mélyebbre, de gondod a bajod, te dolgod :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97744) janeszgol válasza viharhozo (#97742) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy hülye barom ez a Bayer. A fácsén olvastam egy embetől hasonlót, és hát belekötöttem. Ilyet szólt arra, miszerint az oltás után halt meg egy idős nő, hogy idézem "lehet amúgy is meghalt volna".
Ez már az a szint, amit nem tudok nyugodtan elolvasni, és ellapozni. Szóval beekötöttem, és picit cincáltam.

Meghalt egy kisgyerek autóbalesetben? Lehet amúgy is meghalt volna.
Leesett a munkás és szörnyethalt? Lehet amúgy is meghalt volna.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97745) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

mind2 teszt negatív lett (gyorsteszt és labor is) a Biosynex először lgM-t mutatott, majd a C -t jelezte és csak a C maradt (tehát negatív?)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97746) t72killer válasza viharhozo (#97742) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyilván években (akár 10-15) mérhető.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97747) Madwe válasza janeszgol (#97744) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meghalt egy gyerek egy háborúban? Lehet amúgy is meghalt volna. Megöltek sokakat egy gázkamrában? Megölte valaki Bayert? Príma érvelés...

(#97748) janeszgol válasza janeszgol (#97744) üzenetére


janeszgol
félisten

Na elolvastam a cikket. Ezen mondat kivételével viszont kb egyetértek Bayerrel. A magyar kormány mindenkit beleszámol. De ez hirtelen történt. Tehát az egyik héten mentek a 150 fő halott hírek, utána egy élesebb váltással 250 felett lettünk.
Változhatott a protokol. A pontos adatokal csak a kormány tudja. Úgy alakítják a számokat, ahogy akarják.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97749) janeszgol válasza Madwe (#97747) üzenetére


janeszgol
félisten

Én még egy tüdőrákosra se mondanám, hogy amúgy is meghalt volna.
Mert persze még a többség meghal benne pár év alatt, pl faterom 5 évig bírta (nagy szó már ez is), de a keresztapám hetedik éve él tüdőrákosként (AZ-t kapott, már írtam itt), és igazából semmi baja. Be van tokosodva a kezelésektől a rák, ott van, de nem okoz gondot.
De ha a covid trombózist okozba a tüdő ereiben, hát lehet nem lenne jó kimenetelű, mintha nem lenne ott a betokozott betegség.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97750) Narxis


Narxis
nagyúr

Sváby András megvizsgáltatta, megvédi-e a kínai vakcina - itt a válasz [link]

A másik topikban hivatásos rettegők vannak, sajnos ezzel nekem is egyet kell értenem.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.