Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97751) Izland`


Izland`
tag

Kicsit gáz mindig másokkal foglalkozni. Mint amikor sikerül kifogni egy kretén szomszédot, aki lépten nyomon azt figyeli, hogy mit csinálsz.

Írjátok le még páran, hogy a másik topicban rettegnek az emberek, hiszen biztosan ők is így gondolják magukról, vagy ha nem, ezzel biztos fel lesz nyitva a szemük. :R

(#97752) Coyot válasza Narxis (#97750) üzenetére


Coyot
őstag

Szegény hivatásos rettegőknek biztos fogsz hiányozni.

Ezt meg szerintem nevezze át a radiátor modi "faszságok lacafacával covidkor és káposztarettegés rambozásba csomagolva" címűre.

;]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#97753) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor átnézel a másik topikba, mert itt már nem foglalkoznak veled.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97754) Narxis válasza Coyot (#97752) üzenetére


Narxis
nagyúr

Oké Mr. Rettegő.

Thanos was right.

(#97755) pjen válasza lacafaca (#97743) üzenetére


pjen
félisten

Mert mindíg csak rettegsz :W , ;] :P :C :D :DD :DDD

(#97756) Coyot válasza Narxis (#97754) üzenetére


Coyot
őstag

már didergek annyira rettegek! :))

lehet az éjjel nem is alszom! vagy nem aludtam most éjjel nemtudom! ez a rettegés sok energiámat felemészti ám

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#97757) lacafaca válasza pjen (#97755) üzenetére


lacafaca
őstag

miazhogy...még szerencse, koromból adódóan van rajtam mán pelus, így semmi probléma :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97758) Micsurin válasza Narxis (#97754) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...itt már tényleg nem a covid a fő veszély, egyesek fejében valami komolyabb dög lakhat. Agyrák kollégától kaptál el valamit? :DDD

Megártott neked laca káposztája... :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#97759) Narxis válasza Micsurin (#97758) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igazából csak tele lett a tököm a rettegőkkel. Adná magát az ötlet, hogy akkor ne olvassam a topikot, de jó lenne azért a témában objektív cikkeket olvasni ehelyett itt 90%-ban letargia és mindmeghalunk a téma. Nincs időm a napi 2000 covid hírt és cikket átnyálazni, itt lehetne gyűjteni azokat amik nem szélsőséges véleményeket képviselnek.

Nem megbántani akarom laca-t nekem semmi bajom vele de nem szoktam olvasni a hozzászólásait mert nagyrészt off-ban van vagy valami poénkodás.

Thanos was right.

(#97760) Izland` válasza Micsurin (#97758) üzenetére


Izland`
tag

Inkább lépj a megtisztulás útjára, és valld be, mint Coyot, hogy rettegsz és dideregsz. - és ha már Agyrák kolléga szóba került, nem ártana azt is bevallani, hogy ez csak egy influenza. ;] :))

(#97761) Asbee válasza Narxis (#97759) üzenetére


Asbee
veterán

Vicces ezt tőled olvasni, aki itt még annó mennyire "halálán" volt. Ez a zsigerből rettegőzés nagyon alacsony szinvonal ne haragudj meg. Azért felesleges ide írni, mert 90%-ban arról szól már, hogy a "nagy" bölcs próbálja a sötétségben élők szemét felnyitni, persze maga sem tudja mire, ezért jól elszórakozik. Aztán ott a másik oldal, aki próbálja ezt a semmit kiszedni belőle, vagy ellenáll. Szóval ja, van aki negatívabban van aki pozitívabban látja a dolgokat, vannak rettegők is biztos, de így általánosítani.... Szerintem valahol az is rettegés amit te képviselsz most. Félsz szembenézni a tényekkel, a valósággal, hogy mik várhatnak ránk akár. Mivel a másik topikban erre nem találtál partnert, most nekiállsz itt rettegőzni, hátha más is osztja a véleményed ami megnyugtat, megerősít.

(#97762) Coyot válasza Izland` (#97760) üzenetére


Coyot
őstag

jajj igazad van azt kihagytam, ez még gyengébb is mint egy influenza, ez semmiség, nem tudom mit zárogatunk itt meg minden hulljon a férgese. asszem az agyrák is elkapott :DDD

Asbee:
Well said.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#97763) Wn2tl válasza Stanlee (#97733) üzenetére


Wn2tl
tag

"legfrissebb aggodalomra okot ado hirekrol csak onnan lehet ertesulni"

Akkor már célszerűbb valamelyik nagy európai vagy esetleg amcsi hírpotál covid szekcióját olvasni az pontosabb és naprakészebb, mint egy fórum.

(#97764) Ricardo válasza Narxis (#97759) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy járvány topikjában, a járványról van szó, annak minden negatívumával? Hihetetlen.

A mutációk megjelenése, a napi megbetegedés, halálozás számai is hozzá tartoznak, az esetleges forgatókönyvek (igen a rosszabbak is) felvázolása szintén.

Lerettegőzni olyan embereket, akik rokonaikat barátaikat vesztették/és vesztik el ebben a szarban, finoman szólva is gusztustalan. Kérjenek elnézést mert nincs kedvük ezzel viccelődni? Inkább átmennek máshova. A halottakat lekezelő (úgy is meghalt volna, evolúció, hulljon a férgese) hozzászólásokra érthető módon nem kíváncsiak.

[ Szerkesztve ]

(#97765) lacafaca válasza Narxis (#97759) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] :D

#97766 felejtsed el...soha semmikor semmiben nem tudott még ember egyetérteni a másikkal...na ez a genetika :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97766) Narxis válasza Asbee (#97761) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én nem voltam halálomon, 1 hétig volt lázam ami nekem furcsa volt mert egész életemben 2-szer ha voltam 1 napig lázas. Semmi fájdalmam nem volt.

Ettől még elismerem, hogy ez nem csak egy influenza viszont én úgy látom átbillent a mérleg nyelve és van laca aki a gödény féléket képviseli és van mindenki más aki meg az ellentétes szélsőséges véleményt. Mi lenne ha törekednénk arra, hogy az arany középutat megtaláljuk? Mondjuk kezdésképpen nem oltásellenes aki nem oltat, mert nálam ez verte ki a biztosítékot. Ezt az aki nincs velünk az ellenünk van mentalitást hagyjuk már a múltban.

#97764 csak a negatívumról van szó és azok 10-szeresen vannak felnagyítva, én így látom a topikot. Én mindenkinek jobbulást kívánok tiszta szívből de azért nem fogok elnézést kérni, hogy több objektivitást szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#97767) lacafaca válasza Wn2tl (#97763) üzenetére


lacafaca
őstag

a hírportálokon? :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97768) nobela válasza Narxis (#97766) üzenetére


nobela
senior tag

"mindenki más aki meg az ellentétes szélsőséges véleményt."

Nem mondanám szélsőségesnek amikor pl. a long covidról jelenleg lényegében semmit sem tudunk... Az egyértelmű hogy van, és az is hogy rengeteg embernél súlyos, akár maradandó károsodásokat okozhat.

Az ismeretlentől való (teljesen jogos) félelem ugyan mitől szélsőséges?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97769) Stanlee válasza Narxis (#97766) üzenetére


Stanlee
őstag

Ebben a temaban nincs arany kozeput. Mindenkinel mashol van az a szint, amitol meg normal kozeputasnak gondolod magad, masnal lehet, hogy az a szint mar rettegozes, a masiknak meg virustagado szintet jelent.

Ma reggel olvastam egy egesz erdekes cikket arrol, hogy valoszinuleg az oltoanyagokban hasznalt vektorvirus okozhatja a kis szamban elofordulo trombozist, ami az oltottaknal halalhoz vezetett.

Ist der Vektor das Problem?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#97770) Asbee válasza Narxis (#97766) üzenetére


Asbee
veterán

Te ugyanazt csinálod a rettegőzéssel, amiből eleged lett. :U

(#97771) ubyegon2 válasza Narxis (#97766) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

van laca aki a gödény féléket képviseli és van mindenki más aki meg az ellentétes szélsőséges véleményt

Jó nagy marhabaromságot írtál szerintem, főként a mondat második felére értem, de enyhén még az első fele is az. ;) Azért Gödény és a Laca ökörségei közé egyenlőségjelet tenni elég elhibázottnak tűnik.

Kakasmadár kollégának lehet igaza abban, hogy mindenkinél máshol van az ingerküszöb. De ez meg nem baj! :N

[ Szerkesztve ]

(#97772) t72killer válasza janeszgol (#97748) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszem elfelejtettem a küldés gombot abuzálni. Szóval: kb 4-5 év múlva látunk majd tisztán, hogy mennyi volt a hosszabb időszakra számított többlethalál/mennyi nem a halál előtt 20 perccel álló súlyos beteget vitt el a covid. Az "igazság" gyaníthatóan valahol félúton lesz, de majd meglássuk, ha odaérünk. Addigra longcovid-témában is tiszta víz (vagy barack, vagy épp lóhúgy) lesz öntve a pohárba.

#97771: +1, én se értem, miért kell a kertmester kollégát legödényezni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97773) Narxis válasza Asbee (#97770) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sajnálom, hogy máshogy látjuk.

Thanos was right.

(#97774) daneel_hu válasza lacafaca (#97767) üzenetére


daneel_hu
addikt

"a hírportálokon? :))"

Szép sztori. :((( ;]
Kb azért lehetett sejteni, hogy ez az igazság... de ez így kimondva / leírva azért elég félelmetes.
A demokrácia fellegvárában, az állítólagosan független médium ugye...
Itt is van pár ilyen nálunk, lehet mazsolázni... :DD

(#97775) lacafaca válasza daneel_hu (#97774) üzenetére


lacafaca
őstag

ez csak a jéghegy csúcsa, vagy inkább csak a felszín meghorzsolása...sokan álmukban nem gondolnák, hogyan is működik ez a világ :o

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97776) daneel_hu válasza lacafaca (#97775) üzenetére


daneel_hu
addikt

"ez csak a jéghegy csúcsa, vagy inkább csak a felszín meghorzsolása...sokan álmukban nem gondolnák, hogyan is működik ez a világ :o"

Egyértelmű.
Mi reklámiparban dolgozunk 25 éve, független médium mint olyan nincsen.
Van olyan ami közel áll a hitelességhez, de azok sem függetlenek.

Általában az mondja meg mi legyen aki pénzeli ezeket. Márpedig finanszírozásra mindenkinek szüksége van.

(#97777) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor csak te tudod a frankót és igyekszel felnyitni a szemeket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97778) Izland` válasza S e t h (#97777) üzenetére


Izland`
tag

:C

(#97779) lacafaca válasza S e t h (#97777) üzenetére


lacafaca
őstag

eddig egy komoly és értelmes usernek ismertelek, de kezded karcolgatni andorkománk szintjét...ne tedd, nem áll jól ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97780) zolivissza válasza lacafaca (#97779) üzenetére


zolivissza
aktív tag

[link]

amor fati

(#97781) Coyot válasza daneel_hu (#97776) üzenetére


Coyot
őstag

Mondjuk akkor egy telexnél megnézném mikor kérdezik meg a támogatókat hogy miről írjanak. Sokan nem értik a clickbait helyét és ezek mellett a különbséget a függetlenség meg a pártatlanság között. Mert egy telex független már de nem pártatlan, míg egy pesti tv sosem lesz független de olyan pártállása van hogy az agyad kifolyik 10 perc után.

De erre is faszom konteót csinálni kurva gáz.

Má' nem

(#97782) lacafaca válasza zolivissza (#97780) üzenetére


lacafaca
őstag

korrekt és teljesen valid

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97783) daneel_hu válasza Coyot (#97781) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nincs parancs arra vonatkozólag, hogy konkrétan mi jelenjen meg és mi nem...
De az irányvonalak ki vannak jelölve.
A telex egy ellenzéki hangvételű, kormányfikázó, alapvetően liberális beállítottságú médium.

Ez nem konteó.
Ennek a lapnak is vannak tulajdonosai, akik ezt meghatározzák.
Ha én pénzelnék egy ilyen oldalt, én is meghatároznám, nem lehetne csak úgy bármerre menni.

A támogatók nem egyenlő TULAJDONOSOK.
Ne tereljünk kéremszépen.

(#97784) daneel_hu válasza lacafaca (#97782) üzenetére


daneel_hu
addikt

Jajj pont eszembe jutottál, nem tudom volt-e, mert a komoly kocsmában írták. :)
Az indiai dupla mutáns megérkezett az UK-ba.

(#97785) daneel_hu válasza ubyegon2 (#97771) üzenetére


daneel_hu
addikt

Laca nem Gődény. :)

Azért Gődény sem vírustagadó, se nem oltásellenes. (még ha ezt is akarják róla elhitetni)
Neki a lezárásokkal van baja, meg ahogy a járványt kezelik.
Egyébként többnyire szerintem nincs igaza.

Ilyeneket nem olvastam Lacától.
Inkább az egészséges életvitelre buzdít másokat. És ez nem baj, sőt.

(#97786) Ricardo válasza lacafaca (#97779) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak alkalmazkodik a topikhoz :D

(#97787) Ricardo


Ricardo
félisten

Sokakban most egy világ omlik össze.

Svédország is beállt a sorba Szputnyik V-ért

(#97788) daneel_hu válasza Ricardo (#97787) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ezek a gonosz keleti vakcinák. :) ;]

(#97789) janeszgol válasza Narxis (#97766) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a kettő között vagyok. Egy éve is ott voltam, és most is ott vagyok.
Kicsit elbillenve a félős oldalra.

Laca------------------------O-------------- Rettegők

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97790) S e t h válasza lacafaca (#97779) üzenetére


S e t h
nagyúr

A moderáció asszisztálásával tönkrevágtad a topikot, ne nyüszíts, itt a dagonyád, érezd jól magad benne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97791) lacafaca válasza daneel_hu (#97784) üzenetére


lacafaca
őstag

rezignáltan olvasok a mutánsokról, nem nagyon üti ki az ingerküszöbömet...ebenguba :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97792) ubyegon2 válasza daneel_hu (#97785) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ilyeneket nem olvastam Lacától.
Inkább az egészséges életvitelre buzdít másokat. És ez nem baj, sőt.

Laca egy olyan ejtőernyős kiképző őrmester, aki kiugráskor az imádságra buzdít. Ezzel nincs is semmi baj, ahogy mondod. A baj azzal van, hogy azt is mondja, az ejtőernyő marhaság, csak az ima számít! ;)

Jórészt emiatt lett ő káposztás Laca! ;]

(#97786) Ricardo

Szerintem Laca aggódik, hogy lelökik a trónról, pedig arra itt senkinek esélye nincs! :D

[ Szerkesztve ]

(#97793) Ricardo


Ricardo
félisten

A KORONAVÍRUS-TAGADÁS PSZICHOLÓGIÁJA

"Ezek az úgynevezett védekező mechanizmusok olyan gondolkodási és érzési képességek, amik elhárítják a szorongást és azokat a rossz érzéseket, amik a szorongást váltották ki. Egyes személyes reakciók csökkenthetik a szorongásunkat, de a világon senki máson nem segítenek, és valójában ártalmasak is lehetnek. A tagadás ennek a klasszikus megjelenési formája.”

:U

(#97795) lacafaca válasza S e t h (#97790) üzenetére


lacafaca
őstag

sajnos nem én vagyok, aki itt nyüszít...én, veletek szélkakasokkal ellentétben a kezdetektől egy állásponton vagyok, amitől semmi nem fog eltántorítani, mivel 100% biztos vagyok magamban, és engemet a saját bizonyítékaim vezetnek, nem várok iránymutatást senkitől és nem kell szamárvezetőt használjak, hogy ma éppen melyik hullámon kell lovagolnom...se félelem, se gyötrődés, se kétely...ez vagyok én, tudom az egyik fekete bárány a csapatban és nem, senkit nem üldöztem el, max nehéz elfogadni egy olyan valóságot, amit nem a mainstream szócsövek harsognak, viszont megemészteni már nehéz, vagy egyenesen képtelenség, mert sokkal kényelmesebb nem elgondolkodni dolgokon, amin illő lenne ;) ez pont olyan, mint a csimpánzcsöcs...pont azok háborodtak föl rajta, akiknek ott lóg, de eltűntetni...nehogymá, a férfi 100kilónál :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97796) Ricardo válasza #20749568 (#97794) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csodálkozom. :N

Nem érdekel a körítés. Adott egy járvány, ami elég érdekes dolgokra is képes. Adott a lehetőség, ami esélyt ad ellene. Ha másra nem is alkalmas elkerülöd vele a halált, és a maradandó szövödményeket is.
Ez nálam nem érzelmekről szól, hanem a logikáról.

A többi csak duma.

(#97797) Coyot válasza daneel_hu (#97783) üzenetére


Coyot
őstag

Az olvasók pénzén működnek, de ettől nem pártatlanok. Egyről fogunka végén beszélni zárjuk is rövidre.

Má' nem

(#97798) S e t h válasza lacafaca (#97795) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szélkakas?
Ilyet még többet légyszi, legalább látható hol tartasz pszichésen a szabadságharcodban.

Igen, itt mindenki szélkakas, aki említést tett az ámokfutásodról.
Ez a mérhetetlen bizonyosság, hitszerű meggyőződés a megfellebbezhetetlennek tartott igazságban ami nevetségessé tesz téged, ahogyan több ezer hozzászólásban erőlködve próbálkozol, miközben ide beteg emberek is járnak érdeklődni, segítséget kérni, hozzátartozójuk elvesztése felett érzett fájdalmukban információt megosztani.

Igen, ahogyan hivatkoztál is rá, pont olyan tahó vagy mint Schobert Norbi. Nem azzal van gond amit mondasz, hanem ahogyan és ahányszor.
Én csak azt tudom, hogy nem tudok semmit, veled és a kormánnyal ellentétben, akik cseszettül megmondják a frankót a tévében, rádióban, plakátokon, több ezer hozzászólásban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97799) pjen válasza S e t h (#97798) üzenetére


pjen
félisten

Az utolsó két soroddal mélységesen egyet értek.Több ezer hsz,lassan már személyeskedés, közben ugyanaz ismétlődik.

(#97800) lacafaca válasza S e t h (#97798) üzenetére


lacafaca
őstag

nincs semmi kedvem visszakeresni posztokat, amik ezt tisztán bizonyítják, de higgy az emlékezőképességemben, volt bőven akár napról napra változó vélemény szinte mindenkitől...persze tagadni lehet, csak fölösleges...azt mondjuk honnan tudod, hogy nekem van-volt-e beteg, halott ismerős-rokon? vagy esetleg én nem-e döglődök éppen? mert nem reklámozom itt idegen avataroknak?
tahó vagyok? az! ha az őszinteség annak számít a te világodban...hányok a pc-től és amit a világgal tett...de ezt sem rejtettem soha véka alá ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.