Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21919) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tetszik Northrend és bár a questek nagy része továbbra is a szokásos ölj meg 10 sünt, majd ezután 5 gonosz sünt, közben pedig gyűjts sün tüskéket, de nem minden sünről szedheted le a tüskéket metódust követi (sry, én nem olvasok quest textet, nem érdekel, hogy éppen a falu élelmiszerellátását akadályozzák a sünök és én a hős megmenthetem őket :D), azért vannak érdekesek is, meg legalább gyorsan lehet haladni velük, nem un bele az ember.

Holnap mindenesetre visszaugrok shadowmoon valleybe, fél szintet összeszedek, meglépem a 70et, aztán veszek egy repülő mountot. Azért nem Northrenden lépem meg a 70et, mert egy barátommal együtt játszok és már így is vannak questek, amiket én nem tudtam felvenni, ő meg igen (70-es, illetve most már 71-es szintű).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.