Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90291) FraFer82 válasza kezo0 (#90290) üzenetére


FraFer82
tag

Főleg sportot, HBO-t és néhány ismereterjesztő csatornát nézek, szerencsére pont ezek vannak HD-ban, de a sima csatornákban van nagy különbség. A nem HD csatornák bántóan rosszak voltak Ciscóval, ami elvileg jól működött pedig és jól volt beállítva.
Én is gondoltam arra, hogy szebbnek akarom látni csak, de nem nagyon vagyok ilyen típus, elég kritikus vagyok, leginkább azokkal a dolgokkal (nem csak dolgokkal... :B ), amiket szeretek, de amikor itt volt az apám és egy barátom, ők is azt mondták, hogy ez nagyon jó kép, tehát nem csak nekem tűnt fel. Hangban nem igazán érzek változást a Ciscóhoz képest, egyikkel se vagyok túlzottan megelégedve, de elmegy mindkettő. A csatornák összeválogatása, kedvencelése pedig sosem érdekelt, így ez fel se tűnt, bevallom. Viszont az EPG-je bár szarabbul nézett ki a Ciscónak, de jobban szerettem, számomra logikusabb volt, egyszerűbb volt kezelni. A felvételekkel többször volt gondom, egyébként mással nem, 5 évig kiszolgált. A VTV-től még többet várok, de értékelem, hogy folyamatosan javítanak rajta, foglalkoznak vele. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.