Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90201) tomp válasza zolee001 (#90200) üzenetére


tomp
félisten

Persze nagyon függ a net minőségétől. Nálam volt net minőség probléma. Javították és a box is tökéletes.

(#90202) gduck válasza tomp (#90193) üzenetére


gduck
addikt

"Megvárom a nagy karbantartást."

Nekem az a tippem, hogy a Gigabit-es fejlesztéssel összefüggő központi eszközcserék lesznek. De az is lehet, hogy csak sima karbantartás. Ezek mind csak találgatások :D Viszont az a legvalószínűtlenebb, hogy ez a karbantartás "elfújná" a VTV box összes hibáját :D

[ Szerkesztve ]

(#90203) tomp válasza gduck (#90202) üzenetére


tomp
félisten

Gbites fejlesztéssel kapcsolatban pont a VodaTV áll majd le a net helyett? :DDD
Nem várom, hogy az összes hiányosság megoldódjon csak szimplán azt kapjam meg amiért fizetek.:)

(#90204) kezo0 válasza rgeorge (#90173) üzenetére


kezo0
addikt

Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de mintha erre nem kaptál volna választ.
Hard reset után természetesen újra kell programozni az előjegyzett felvételeket.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#90205) kezo0 válasza speakertechn (#90156) üzenetére


kezo0
addikt

Napközben nem tudtam reagálni, és látom, hogy azóta páran már leoltottak a stílusod miatt, de mivel konkrétan nekem címezted ezt a „figyelj, nem vagyok már kisgyerek”-dumát, ezért én sem hagyom szó nélkül.

Amit írtam, nem támadó jelleggel írtam, ezt külön ki is hangsúlyoztam. Mindössze annyit tettem, hogy egy szakmai fórumon szakmai alapon kétségbe vontam a mérésed eredményét – amit változatlanul fenntartok.
Nincs Xboxom, de ha lenne is, tuti, hogy nem azzal mérném a netem sebességét. Van viszont saját, jófajta gigabites routerem a szolgáltatói HGW mögé kötve, mint neked is – meg még jónéhány fórumozónak itt. Szóval elhiheted, hogy ezzel sem találtad fel a spanyolviaszt. Abban viszont biztos lehetsz, hogy nincs az a csodarouter, ami nagyobb sebességet sajtol ki a bejövő kábeledből, mint amit a szolgáltatód biztosít. Értsd: NEM lesz egy 500-as netből 750-es letöltési sebességed. Hacsak nem a belső, saját eszközeid közötti gigabites sebességet méri neked valamiért az Xbox. De az ugye nem a neted sebessége, hanem a saját hálózatodé.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#90206) anglergab válasza kezo0 (#90205) üzenetére


anglergab
addikt

Így van, a leggyorsabb modem módban, (saját) routerrel csak lassabb lehet. Mindegy, milyen jó router.

[ Szerkesztve ]

(#90207) gduck válasza tomp (#90203) üzenetére


gduck
addikt

Jogos, benéztem! Mert csak a VTV karbantartás lesz országos, az internet karbantartás csak területi lesz hétfő hajnalban ;)

(#90208) rgeorge válasza kezo0 (#90204) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm!

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#90209) tomp válasza gduck (#90207) üzenetére


tomp
félisten

A lista szerint nem lesz hajnalban net karbantartás. Reggeltől lesz csak áramszolgáltatói Mezőberényben. Kedden lesz éjjel a 19. kerületben hálózati munka. :)

(#90210) GoodSpeed válasza zolee001 (#90176) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nekem ingyen adták a MediaCard-ot (meg egyébként is, ingyen van ha 1 készüléken nézed). Horizon GO, nál nem tudom, talán 4 készülék a limit, nekem kettőn van.

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

Szerintem ilyen használat mellett, nagyon kellemes ajánlatot kaptam:

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

Nem tudom Nálad mennyi a csomag, de nálam az én címemen elérhető ugyan a mindenki kedvenc optikás szolgáltatója, csak éppen addig szerencsétlenkedtek a bekötéssel, hogy elköszöntem tőlük....

500/22Mbit: 2699 Ft
TV Comfort HD CAM modul: 2600 Ft
Telefon Nonstop L: 2000 Ft
ePack: -600 Ft

Szerintem: 6699 Ft-ért AJNÁDÉK KATEGÓRIA ezzel a csomaggal.

A Horizon GO, funkcionalitásában a TV GO-t is veri, mert bármikor visszanézhetem 1 héten belül szinte bármelyik műsort. Teljesen ingyen.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#90211) cof válasza GoodSpeed (#90210) üzenetére


cof
veterán

Ez oltári szélsőséges eset... ki beszél ennyit manapság vezetékes telefonon? Idősek meg cégek esetleg, de arra ott a business csomag.

Több mint 24 óra telefon beszélgetés 1 hónapban, jó ég. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90212) GoodSpeed válasza cof (#90211) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nagymamám meg anyukám. Anyukámnak meg telekom hoppá van. Utóbbi is szerencsére korlátlan, mert ameddig 5000 perces havi limit volt,nem mindig fért bele...

Amúgy ennyiről alkudtam le :)

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#90213) #75501312 válasza cof (#90211) üzenetére


#75501312
törölt tag

50+ elég sokat beszélnek telefonon családdal, gyerekekkel, unokákkal, főleg a csajok. Abszolúte nem szélsőséges, sztem a családban is van ennyi, ha még hozzáadom a mobilt is, duplája.

(#90214) cof válasza #75501312 (#90213) üzenetére


cof
veterán

Nem is az idő amin meglepődik az ember, tudom milyenek a nők, szeretnek sokat beszélni. Hanem a módszer, felesleges költség mikor az internet a mai világban már korlátlan, és rengeteg alternatíva is van már a netes kommunikációra.

Tudom, tudom... meg kell tanítani, bonyolult stb. De csak egyszer kell megtanulni, és hasznos is nem lehet utána már elfelejteni.

Nálunk is redukálódtak a telefonon intézett dolgok, terelve vannak az idős rokonok is az internet irányába.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90215) #75501312 válasza cof (#90214) üzenetére


#75501312
törölt tag

Sajnos ami nekik nem kényelmes, nem használják.
Még a 83 éves nagymamám is mobilt használt, igaz csak annyit tudott, hogy piros meg zöld gomb, és hogy melyik számhoz ki van rendelve gyorshíváshoz, de használta.
A 60+ szüleim meg hiában használnak Netflixet, HBO Go-t, neteznek mobilon meg használnak több appot és csetelnek, a video és hanghívások a neten keresztül vhogy nem megy nekik, vmiért nem kényelmes.
Nekik meg a telefon a vezetékes, pedig már 20+ éve használnak mobilt.
Hiába tépem a számat nekik meg próbáljuk terelni őket. :DDD

(#90216) Vesa


Vesa
veterán

Teljes káosz ez a Vodafóón...

1. Olyan állandó lakcím adatok kerültek be a MyUPC(Vodafone) rendszerbe, ahol soha életemben nem laktam, még a településen sem! UPC profilban még jó volt. Próbáltam módosítani, de nem engedi, nem lesz aktív a tovább gomb, hiába töltöm ki az űrlapot.

2. Kizárólag internet előfizetésem van (volt a UPC-nél 6éve), erre most megejelent a szolgáltatásaim között a telefon, amit soha a büdös életben nem rendeltem senkitől.

3. A településemen (Szentendre), napok óta használhatatlan az internet. Hol működik, hol nem, ha épp működik, akkor a 90-es évek dial modem szintjén mozog a sebesség.

4. Üfsz-t telefonon elérni kb. lehetetlen, 40perc zenélést követően feladtam a harcot. UPC-nél ilyen gondom nem volt.

Gondolkodom a szolgáltató váltáson, mert ez így egy kalap kakkantást sem ér.

A tudomány a valóság költészete!

(#90217) #75501312 válasza Vesa (#90216) üzenetére


#75501312
törölt tag

Üfsz munkanapokon elérhető, ha eddig ráért, próbáld holnap munkaidőben.

(#90218) bazsimano


bazsimano
őstag

Lejárt nálunk a régi upcs szerződés...érdemes kulcsolni valami kedvezményért?
premium tv es minimum :) 500as net...ami ugye a max a vodanal :)
vagy erdemes inkabb telekom fele elnezni? digi sajna nincsen nalunk! :R

(#90219) Beniii06 válasza bazsimano (#90218) üzenetére


Beniii06
őstag

Mindig "érdemes kulcsolni", maximum nem fogadod el ami ajánlanak. A másik szolgáltatónál pedig meg kell nézni min szolgáltatnak, dsl-re és iptv-re biztosan nem váltanék, az még a net sebességéből is elvesz pluszban.

"Got any other secret weapons?"

(#90220) bazsimano válasza Beniii06 (#90219) üzenetére


bazsimano
őstag

de a telekomnal csak az van, nem? ugy ertem dsl es iptv...

(#90221) Beniii06 válasza bazsimano (#90220) üzenetére


Beniii06
őstag

Beírod a weboldalukon a címedet és rögtön kidobja mi elérhető nálad. A "net plusz" csomag, akkor az.

"Got any other secret weapons?"

(#90222) bazsimano válasza Beniii06 (#90221) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom szepen! ennyi van.
NET 1000/1000

(#90223) cof válasza bazsimano (#90222) üzenetére


cof
veterán

Nem rossz. :)

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90224) Vesa


Vesa
veterán

Tudja valaki, mi a gond Szentendrén?
Ezt hozza a "csodás", immár vodafon 240-es netem. Soha korábban ilyen rosszat nem mértem.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#90225) Toth_Jani válasza Vesa (#90224) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ha esetleg WIFI-n mérsz akkor nem lehet hogy valamiért a szomszéd WiFree csatlakozására kapcsolódik a géped??
Persze azért még nem olyan rossz ez, hiszen 10-ből 1 embernek rosszabb van. :)

[ Szerkesztve ]

(#90226) Vesa válasza Toth_Jani (#90225) üzenetére


Vesa
veterán

A "slower than 88% of HU" értékelés nem pont ezt mutatja. :)
Ez kábeles net, és sajnos de, iszonyatosan rossz, gyakorlatilag használhatatlan. Terheltség sem lehet, családi házban vagyok nem társasházban, és az egész utcában össz 3 család lakik. 8éve semmi gond a nettel (kivéve, amikor leégett a UPC központja Szentendrén pár éve). Mióta ez a káoszos vodafone van, azóta iszonyat lett minden...üfsz elérhetetlen, a személyes adataimat összekutyulták, a net pedig 90-es éveket idézi.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#90227) MadMancs válasza Vesa (#90226) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezzel az a baj hogy jelenleg a komplett hálózat management még a Liberty szerverein zajlik. Azaz ők tartják életben a hálózatot továbbra is. Jelen pillanatban még voda jogilag vette csak át, technikai oldalról nem. Szóval lehet mondani hogy voda óta sz@r, csak placebo. 2019 aug vásárolta fel. Az meg teljesen mellékes hogy 2020.04.01 óta adja a nevét is hozzá.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#90228) Livius válasza MadMancs (#90227) üzenetére


Livius
őstag

Tehát kb most van egy alvállalkozó akinek már nem szíve ügye a dolog, és most már lassan-lassan belefog ebbe férni a trehány munka is a részükről, ez lesz a fő gond.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#90230) MadMancs válasza Livius (#90228) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez is megvalósulhat, de szerintem nem fog. Valószínűleg mar voda fizet érte nekik. Trehany munkára ráfáznanak.
Nálam jelenleg ilyen, wifin, CB 2 szobával odébb. Nem általános a problémás hálózat szerencsére.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#90231) cof válasza #72445440 (#90229) üzenetére


cof
veterán

Nem gondolom azt, hogy valaki beleturkált volna az adatokba.

Egyszerűen összezavarodott az adatbázis, nem jól sikerült a szinkronizáció.

Volt már a topikban is hasonló probléma, de nyilván jelezni kell, hogy nem okés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90233) Vesa válasza #72445440 (#90229) üzenetére


Vesa
veterán

Az egészen biztos, hogy én nem fogok berohangálni személyesen sehova azért, mert trehány emberek, trehány munkát végeznek valahol. Nem is lenne ezzel probléma, amennyiben az online és/vagy a telefonos ügyfélszolgálat elérhető lenne, de nem az. Telefonon 40perc zenélést követően feladtam, online küldés ilyen lassú nettel pedig eleve rémálom, mert percekig tölt be minden oldal. Nincs egy rohadt email cím, csak mindenféle űrlapok ahova a hatvanezredik oldal után tudok eljutni. Nagy nehezen elküldtem, de hogy mikorra válszolnak, vagy válaszolnak-e egyáltalán, az kérdéses.

CoF
Ügyfélszám, szolgáltatási cím stimmel. Állandó lakcím és a meglévő szolgáltatások távolról sem. Ötletem nincs, ezt így hogy sikerült összehozniuk.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#90234) tomp válasza MadMancs (#90227) üzenetére


tomp
félisten

Kíváncsi vagyok az internet technikailag mikor lesz voda. Talán ha majd lakásokig megy az optika?
TV-t már elkezdték ugye átvenni a Vodafone TV-vel. Mondhatni az könnyű.

(#90235) Livius válasza tomp (#90234) üzenetére


Livius
őstag

Egy szoftveres szellemi alkotást, ami ez az egész gagyi IPTV-jük nem volt nehéz átvenni, sőt inkább ez egy fiókban meglévő terv volt a Vodának, amit most elővettek újra és ráengedték az internetre. A technológiai hálózatot szakmailag tényleg nem vehették még át, max most már ők pénzelik és ennyi. Nem lennék meglepve, ha még évekig nem történne ebben változás, és ennek hatására sorra jönnének majd a T-hez hasonló öngól jellegű fejlesztéseik vagy épp visszalépéseik.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#90236) gduck válasza tomp (#90234) üzenetére


gduck
addikt

Tudom apróság, de
19-es csati: upc info csatorna
20-as csati: upc videótár infó
és a többi :)

Lassan halad az "átvétel"...

(#90237) kabelmania27 válasza bazsimano (#90218) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hívd fel a 1221 vagy 1270-es számot.
Vesa: Milyenek a modemértékek?

[ Szerkesztve ]

(#90238) tomee987 válasza gduck (#90236) üzenetére


tomee987
tag

Ez még egy az egyben a Liberty fejállomása és rendszere. Semmin nem változtattak. Továbbra is csak úgy lehet normálisan lehangolni a DVB-C csatornákat ha van olyan szoftvered amibe szolgáltatónak be van égetve a UPC vagy UPC Digital. Valószínűleg ezért se megy a VTV box DVB-C-n.

(#90239) tomp


tomp
félisten

Jééé válaszolt a Vodafone!
Kedves Ügyfelünk!
2020.06.12-én érkezett megkeresésére tájékoztatjuk, hogy ön által jelzettek jelenleg a szolgáltatás működésének sajátosságai. Továbbá kollégáink dolgoznak azon, hogy a lehető legrövidebb időn belül elérhető legyen a Dolby Digital hangsáv. Az okozott kellemetlenségekért elnézését kérjük, köszönjük. Tájékoztatjuk, hogy jelen levelünkkel a bejelentését lezártnak tekintjük."

De kedvesek. Na majd kérem a havidíj jóváírást. Az is a számlafizetés sajátosságai...

(#90240) cof válasza tomp (#90239) üzenetére


cof
veterán

Most volt nincs DD? Komolyak... :DD

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90241) insight


insight
aktív tag

Szerintetek mennyi időre áramtalanítható a UPC/Voda Connect Box modemje, mielőtt elfelejti a beállításokat? Vagy kihúzhatom napokra, és nem felejti el?

[ Szerkesztve ]

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#90242) cof válasza insight (#90241) üzenetére


cof
veterán

Persze, microchip-ben tárolódnak az adatok, nincs benne elem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90243) anglergab válasza insight (#90241) üzenetére


anglergab
addikt

Flash van benne, mint a pendrive-ban, azaz nagyon sokáig megőrzi.

(#90244) insight válasza anglergab (#90243) üzenetére


insight
aktív tag

Hála istennek, köszi! Festés miatt akkor kihúzzuk erre a hétre.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#90245) kezo0 válasza tomp (#90239) üzenetére


kezo0
addikt

Azért tényleg kiváncsi lennék, vajon miért nem tudják megoldani ennyi ideje, hogy a hozzájuk DD-ben érkező hangot a saját boxuk is DD-ben adja ki az előfizetőnek. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy valószínűleg azért, mert eleddig egyetlen percet sem dolgoztak ezen. Jó az így is, a paraszt úgysem veszi észre. Annak a három embernek meg, aki nagyon pampog, legfeljebb jóváírunk egy kis pénzt a havidíjából, még így is olcsóbban kijövünk, mintha megbíznánk ezzel a melóval egy szoftveres csapatot.
Most először úgyis inkább azt kéne megoldani, hogy az előfizetők a saját adataikat lássák, ha belépnek az oldalunkra...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#90246) tomp válasza kezo0 (#90245) üzenetére


tomp
félisten

Annyit már megtudtunk, hogy nem a boxnál van a hiba mert pár napig volt 2db csatornánál! Itt valamit a stream szerveren képtelenek beállítani...

(#90247) Livius válasza tomp (#90239) üzenetére


Livius
őstag

Nah majd kíváncsi leszek milyen kötbér lesz erre meg mennyire lesz nehéz behajtani rajtuk, remélem kérni fogod. Amúgy szerintem ez olyan szintű cucc, hogy simán lehetne vinni tovább az NMHH-hoz is vagy a sajtóhoz, akik most rápörögtek az akadozós Voda/UPC szolgáltatásra. Amíg nincs érte 500 miliós bírság HUF-ban, addig csak tényleg legyintenek az egészre, hogy 1-2 két rámenősebb usernek fizetik a kötbért azt jóvan az úgy, nem kell vele foglalkozni.

Jah, és az ilyen Dolby dekódolásokhoz, ha jól rémlik licenszek is kellenek, hogy az a szoftveres library használható lehessen a programozónak (ez nem open source cucc szerintem), az is lehet meg se vették még ezt és így persze hogy nincs benne. :D

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#90248) sixpak válasza Livius (#90247) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt már a connect box miatt is meg lehetett volna lépni, évekkel ezelőtt, de ebben az országban a híg fos is megfelel az embereknek....na mindegy, talán egyszer...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#90249) Livius válasza sixpak (#90248) üzenetére


Livius
őstag

Az a helyzet hogy itt mi is csak sírunk, de szerintem még senki nem volt annyira felkészült és rámenős, hogy az NMHH-nál végig vigye az ilyen ügyeket, mert valahogy a végén megoldódott számunkra a probléma vagy használhatóbb lett, és tőlünk is túl nagy a leszarom faktor a témában ilyenkor már. A CB esetén pedig, elég komoly hálózati ismeretekkel kell bizonyítani is mi a helyzet, átlag user nem tudja prezentálni ezt jól az NMHH-nak, aki vagy érti vagy nem miről van szó (gonodlom ott se pengék szakmailag, elsőre nem is értenék miért gond ez).

Ebben a jelenlegi esetben egyértelműbb a helyzet, egy feature hiányzik a szolgáltatásból, ami nagyon egyszerűen tesztelhető, azzal hogy nincs meg az 5.1-es hangsáv az adásban, ezen nincs mit professzorkodni. Egy NMHH-ás bejelentésnél, egyszerűbb a bizonyítás az ilyennek is. Remélem aki benne van ebben a beta teszter full szolgáltatásban drága pénzen, valaki felveszi a kesztyűt a Vodával.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#90250) tomp válasza Livius (#90247) üzenetére


tomp
félisten

Dolby licensz meg van fizetve. Nélküle nem kerülhetett volna a dobozra a DD és Dolby Atmos logó!
Ugye van Mediacard is nálam. Szerinted mondhatják azt, hogy nézzem azon a DD csatornákat? Szerintem nem mert ugye nem mondhatja azt a szolgáltató, hogy ha DD kell akkor nézd másik TV-n.. Az elsődleges eszközön attól még nem lesz ami viszont már NMHH kötbér törvénye alá esik.
Részben nem tudom igénybe venni a szolgáltatást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.