Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142601) snyper990 válasza Essejó (#142600) üzenetére


snyper990
őstag

Csomagmódosításról van szó, és ez esetben szerintem nem marad meg. Főleg akkor, ha új csomagot is hozzá szeretne adni, mivel tudtommal abból már csak újat tud választani (mivel most csak azokat értékesítik), és ahhoz meg új netcsomag is kell, mert a régi mellé újat nem lehet betenni

[ Szerkesztve ]

(#142602) Essejó válasza snyper990 (#142601) üzenetére


Essejó
veterán

Mondjuk én tavaly vetettem ki a vezetékes telefont, mert anno még 3 előfizu kellett a kedvezményhez.
Bár egy vezetékes telefon bekapcsolásához miért kéne új net előfizetést választani?

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142603) snyper990 válasza Essejó (#142602) üzenetére


snyper990
őstag

Azért, amit az előző hozzászólásomban már egyszer leírtam. Nem „bekapcsolsz” egy szolgáltatást, hanem előfizetsz rá. A most értékesített telefoncsomagra való előfizetéshez pedig a netcsomagot is új csomagra kell módosítani, mert tudtommal régi csomagot nem lehet újjal keverni
Lemondással talán marad neki a régi netcsomag a régi árával, kedvezmény nélkül. Viszont új szolgáltatást tudtommal nem tud mellé választani a fent leírt okból kifolyólag

[ Szerkesztve ]

(#142604) GuruZone


GuruZone
őstag

sziasztok, használtam a keresőt, de erre vonatkozó infót nem találtam.

Haverom szólt, hogy jövő héten mennek hozzá (GYMS megyei falu) modemet cserélni, mert 1 Gbps helyett 2 lesz, a mostani 1.27-et tudna max. Természetesen optikai hálózat.

Hallottalak már a 2 gigás csomagról? :R

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#142605) pruzsi válasza GuruZone (#142604) üzenetére


pruzsi
őstag

Persze jó pár éve jelen van a kínálatban , ha haverodnak van 2.5gbit és hálózati kártya jó is lesz ,kihasználása már más dolog ha torrentezik kell egy jobb fajta hdd vagy SSD hogy meglegyen a full sebesség .

(#142606) snyper990 válasza GuruZone (#142604) üzenetére


snyper990
őstag

Szia!

„Hallottalak már a 2 gigás csomagról?”
Honnan tudjuk, hogy hallottál-e már minket róla? :F :D
Viccet félretéve: bocsi, nem kötekedésből, de most nincs energiám diplomatikusabban megfogalmazni.
Már elnézést, de most tényleg, mi a kérdés valójában? Hogy egy szolgáltató otthoni szolgáltatásaival foglalkozó topikban hallottak-e már a szolgáltató egyik otthoni szolgáltatásáról? Szerinted?!
Ha meg nem találtál róla itt infót: biztosan tudod, hogy kell használni a keresőt?

[ Szerkesztve ]

(#142607) enginev3.0 válasza Konyika (#142598) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#142608) csako válasza snyper990 (#142599) üzenetére


csako
veterán

Weboldalon megnézve pl. Szegedi címre, ahol nem sima árak vannak, még mindig olcsóbb lesz a 2 otthoni együtt, mint az 1. 🤔 új előfizetőnek.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#142609) snyper990 válasza csako (#142608) üzenetére


snyper990
őstag

Hadd tippeljek: a különbség 600 Forint.
Gondolom, innen magadtól is rájössz, miért...

(#142610) csako válasza snyper990 (#142609) üzenetére


csako
veterán

Külön - Együtt, utóbbinál lent pedig még 600 Ft-tal kevesebbet ír már, ami ugye az epack, szóval számolva az epackot a másikhoz is, összesen 624 Ft a különbség, és még vezetékes telefonod is van :D
Egy nemkedvezményes címet beírva nincs különbség az együtt vagy külön havidíjaknál, csak szimplán több lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#142611) snyper990 válasza csako (#142610) üzenetére


snyper990
őstag

Hm, valóban. Akkor nem tudom, múltkor mi volt itt a kavarás a kedvezményekkel. Bár így meg eléggé össze-vissza van az egész, csomagban az internetre 20% kedvezmény, telefonra 54%, plusz az ePack kedvezmény fix összege... De ha ők tudják követni, akkor ok... :D
Már csak az a kérdés, az eredeti kérdezőt érinti-e egyáltalán ez az egész...

[ Szerkesztve ]

(#142612) blackmajesty válasza snyper990 (#142611) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Írja hogy nem sima árak vannak a címen, ahova nézte, ez a speciális kedvezmény lesz. Az nem jár akkor ha csak 1 szolgáltatást akar kötni. 20% nincs már ha 2 vagy 3 szolgáltatást kér a címre. A legfrissebb csomagokkal természetesen, ahogy korábban írtad is. És a többi is helyes amit írtál.

(#142613) snyper990 válasza blackmajesty (#142612) üzenetére


snyper990
őstag

Azt írta, hogy nem tudja, kedvezményes területen lakik-e, mert mikor kötötte, akkor kisbuszban intézték az ügyet. Az lehetett ideiglenes kedvezmény is akár.
Tisztában vagyok vele, hogy csak 1 szolgáltatásra nem jár kedvezmény (sőt, csak netre ePack sem).
Pont az elmúlt pár hozzászólásban derült ki csako fórumtárs segítségével, hogy mégis csak van valamennyi kedvezmény több szolgáltatás esetén. Legalábbis van olyan terület, ahol van. Legalábbis a holnap szerint, jelenleg.
Hogy ez a kérdezőt érinti-e, azt továbbra sem tudjuk. Pont az a kérdés, hogy melyik lenne olcsóbb neki:
- lemondani a TV-előfizetést, megtartva a régi netcsomagot, de lemondva a csomagkedvezményről
- lemondani a TV-előfizetést, de kötni a net mellé egy telefon-előfizetést is, ezzel valószínűleg a netcsomag megújítására kényszerülve

[ Szerkesztve ]

(#142614) Konyika válasza snyper990 (#142599) üzenetére


Konyika
senior tag

Köszönöm szépen, megtaláltam. :R

(#142615) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

Más is tapasztal hibát Cloudflare-es szerverekkel Telekom nettel? Pár napja esténként 100ms ping ezeken a szervereken és lassúak is. Más, nem CF szerverrel nincs gond.
szerk: már látom, megint a német Telekomtól (62.159.61.127) ugrik meg... :(((

[ Szerkesztve ]

(#142616) snyper990 válasza patrikcoc (#142615) üzenetére


snyper990
őstag

Most ránéztem, a DNS szerverei is 95-96 ms-os pinget produkálnak a szokásos 15 ms körüli helyett

(#142617) mlinus válasza patrikcoc (#142615) üzenetére


mlinus
őstag

pont most akartam írni én is :)

nagyon sok oldal lassú esténként pár napja, illetve a discord is jóval nehezebben indul el

(#142618) mgaben válasza patrikcoc (#142615) üzenetére


mgaben
senior tag

Szia!

Tapasztalt. Egyáltalán nem jött be pl az androidfilehost oldal. Azt hittem én csesztem el valamit a nextdns-el, de végül kiderült, hogy nem. Kénytelen voltam a routeremen a gugli DNS-t beállítani, azóta működik.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142619) patrikcoc válasza snyper990 (#142616) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Ezzel az a legnagyobb gond, hogy még packet lossos is a kapcsolat a DT és a Level 3 között. Discord is CF-et használ, az is 5p mire betölt.

(#142620) #46824192


#46824192
törölt tag

Már kezdtem azt hinni nálam faradt el valami.
Valóban lassú sok oldal betöltése.

(#142621) djalmasi


djalmasi
tag

Hali. Valaki esetleg nem tudja mitől lehet, hogy képtelen vagyok packet losst mérni?

Bármilyen alkalmazással próbálkozom, mindig felugrik azonnal egy konstanst értékre és nem tudok normális átlagot mérni. A napokban kezdtem lossolni játékokban és beszélgetés közben is érzem a barátok hangján (a voice Magyar szerveren van) és ezért szerettem volna monitorozni, de egyszerűen képtelen vagyok.

A gép közvetlen egy Technicolor hgw-be van bedugva 2,5g-s portba (SFTP, CAT6E - 100% réz kábel), nincs sérülés a kábelen.

A mérések: [Deninet], [ATW], [SzerverPlex]

(#142622) Lauda


Lauda
félisten

Az optikai kábel végén található dugasz, ami már megy az ont-ba, mekkora átmérőjű védőcsőben fér el bőségesen? Gondoltam húzok le egy újat, mert később elképzelhető, hogy egy másik szobába kerül át a készülék és akkor csak annyi lenne a teendőm, hogy felhúzom a kábelt és a másikon ledugom, így nem kellene bekábelezni a lakást.

Köszönöm szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#142623) SlayR0113


SlayR0113
tag

Eddig nem volt bajom a Telekommal, de a mostani sztorinál egy kicsit telibe kapott az agyf.sz...
"Röviden"
Sümegen van/volt egy lakásom...azaz jelenleg eladás alatt áll én viszont elköltöztem mondhatni "muszájból" vissza Kecskemétre...legalább is egy időre Kecskemétre... adott volt egy Magenta csomag amit így a mostan ideiglenes címemre ahol nincs meg a pontos meddig leszek átakartam rakatni, de persze ez nem jött össze mivel az adott címen nem tudnak nekem megfelelően szolgáltatni erről kaptam tájékoztatást igaz csak aznap amikor elvileg a szerelő kötött volna már be nekem...oké no problem...mondták majd mondjam le elengedik a dolgot mivel nem az én hibám stb stb. ...ezzel se lett volna a gond....mondom akkor majd tolok egy TV Go előfizetést jó lesz az úgyis PC adott ...ez volt július folyamatosan sikertelen volt a dolog akár mit csináltam az oldalon azt kaptam "számlatartozás" többszöri ügyfélszolgálat hívás...ááá ők nem látnak semmit várjak megjavul...jóvan...semmi nem történt..levél megjött majd utána mentem be ügyfélszolgálatra lemondás készülékek vissza...magentához tartozó részlet átrakatva mobilszámlához megoldva gond nélkül...elvileg...telt az idő TV GO továbbra is off újabb hívogatás még mindig nem látnak semmit " ááá látja most fizettem számlát várjak 72 órát engedni fogja"...újabb semmi...majd augusztusban látom belépve online felületen jön hogy hát vegyek készüléket, mert most lehet....mondom ok úgy is most jól jövök ki belőle veszek...kivártam szeptembert mondom jóvan lessük meg az új Iphonet...minden befizetve oldalon fent vagyok nyomok rá majd ott is fizetőképességin nem mentem át. Korábban már volt hasonló ügy akkor egy sok évvel azelőtti mobilnetes téma az átállás után bezavart, és hol ott levelem is volt róla, hogy nem vagyok "feketelistás" akkor is onlineban nem engedett vásárolni. Nah moondom itt megint valami van megint jött többszöri hívások majd 3. vagy 4.-re közlik hogy áááá hát itt van a vezetékes szolgáltatásokhoz kiszámlázva az annál vásárolt készüléknek egy már teljes összegben kiszámlázása, mert hogy én megszegtem az új "szerződést" és nem érkezett be hónap 11-ig a részlet...erre csak kb annyit tudtam mondani
- MIVAN?!
Majd jött egy telje sérthetetlen magyarázat miszerint nekem mondták, hogy annak be kell érkezni az adott időpontig mert különben megszűnik a részletfizetési lehetőségem...
Én csak bámultam magam elé és kezdtem azt érezni valami másik dimenzióban vagyok ahol valamiről lemaradtam....korábban is voltak részleteim amiket hónap 30-31ig voltak határidősek,d e de csak utána fizettem, mert akkor volt rá módom sose volt baj...ez több évvel témák...de az hogy nekem saját akaratom ellenére is muszáj voltam megváltoztatni a Magentámat is az sem az én hibám simán csak reméltem itt megmarad az hogy nem néznek palimadárnak...még indulásnak jól is hangzott kaptam az infót írjak mailt írjam le a gondomat, nem lesz belőle probléma biztos, hogy korrigálnak visszakapom a részlet fizetési lehetőséget és majd tudok vásárolni is. Elvilegesen ez amiatt történt,hogy szeptember hónapban nem érkezett be az adott időre a részletbefizetés (jelzem korábban is volt hogy 12, de volt hogy 16 volt a befizetésem). Ugyanakkor ez azt se magyarázza, hogy július-augusztusban miért nem tudtam már TV GO-t előfizetni, de ugyanezzel magyarázták. Ne beszélve arról, hogy egy halomszor voltak gondok az online befizetési rendszerrel is..
Email megír elküld, de még utána ügyfélszolgálatra is bementem ott is kértem segítséget ott is pozitív végkifejlett lehetősége erős stb stb, csak ugye 30 nap ügyintézési határidő, de gyorsan meglesz és egyebek hitegetése...ok legyen.
Majd várás semmi sehonnan, közben figyeltem egyfolytában webshop hátha végre vallami,de csak semmi.
Első újra érdeklődés...ügy folyamatban nem lesz gond gyorsak...volt már szöveg...
újabb egy hét felhívás...háááát ügy lezárva majd jön levél, de elutasítás....majd ha megjö9n levél akkor menjek fellebbezni...
ezt komolyan így kell?! :( :(((
Kezdem úgy érezni a pofátlansági faktor nagyon erős lett a "kedves" szolgáltatónál.

(#142624) Caranita válasza SlayR0113 (#142623) üzenetére


Caranita
aktív tag

Röviden ősszefoglalva.

Lemondtad a magentát(vezetékes részét), amit kötbérmentesen elengedtek, csak átrakták a részletfizetésed a mobil folyóra, amit nem teljesítettêl határidőre, emiatt most nem tudsz online vásárolni?

(#142625) SlayR0113 válasza Caranita (#142624) üzenetére


SlayR0113
tag

Szerintük nem lett teljesítve időben befizetés... De már előtte sem tudtam tartozásra hivatkozva TV Go-t sem előfizetni.

[ Szerkesztve ]

(#142626) mgaben válasza Lauda (#142622) üzenetére


mgaben
senior tag

Attól függ lesz/lenne e a csőben kanyar, és az mekkora. Ha csak full egyenes, akkor elég a 16-os szerelőcső is (9-mm a fej), ha enyhe kanyar is van benne akkor szerintem a 20-as már kell (a fej hossza miatt), ha meg derékszög is, akkor már jóval nagyobb kell. Akár 32, vagy 40-es is.

Azt ajánlom, hogy ha lenne derékszög a csőben, hogy vegyél pár derékszög toldót (minimális összeg), és próbáld ki melyiken tudod átcsúsztatni a kábelfejet. Aztán akkor nem érhet meglepetés.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142627) nVIPER


nVIPER
senior tag

Sziasztok.

Az Androidos TV Box tudomásom szerint nem kezel wifi kapcsolatot, csak LAN-al csatlakozhatok a hálózathoz. Ha veszek egy Androidos HDMI stick-et (Pl. Xiaomi), arra feldobom a Telekom TV GO appot, ugyanúgy tudok tv-t nézni, mintha az Androidos TV Box-al tenném?
Valaki próbálta már ezt a lehetőséget? Nem szeretném Végigvésni a falakat egy UTP miatt.
Köszi a segítséget!

(#142628) pjen válasza nVIPER (#142627) üzenetére


pjen
félisten

Egyszerübb egy WIFI átjátszó Utp kimenettel és box. Az biztos működik. A szolg ad is ilyent, nekem legalábbis régebben felajánlották.

(#142629) Kbali válasza nVIPER (#142627) üzenetére


Kbali
nagyúr

A kijelzővel nem rendelkező androidos készüléken nem fog menni a TVGO

(#142630) Lauda válasza mgaben (#142626) üzenetére


Lauda
félisten

Tudok lehúzni egyenes csövet is a padlásról, így akkor elegendő lesz a 16-20mm. Köszönöm szépen a segítséget! ;) :R

(#142631) mgaben válasza Lauda (#142630) üzenetére


mgaben
senior tag

Szívesen.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142632) nVIPER válasza Kbali (#142629) üzenetére


nVIPER
senior tag

Köszi a tippet! :)

(#142633) Essejó válasza mgaben (#142626) üzenetére


Essejó
veterán

Azért azt a csatlakozót le is lehet venni a kébel végéről és aztán vissza rakni csak meg kell törölni alkoholos nem szöszölő papírral, nincs rároppantva a kábelre mint egy rj45

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#142634) Lauda válasza Essejó (#142633) üzenetére


Lauda
félisten

Nem szeretném levenni, legyen úgy, ahogy bekötéskor összerakták. Lesznek renoválások a lakáson, így nem probléma lehúznom egy csövet, a másik szoba is fel lesz ujítva, így később oda is tudok lehúzni bárhol bármilyen csövet a padlásról. Családi ház, úgy alakítok ki mindent, ahogy nekem jó. ;)

#142631mgaben :R

(#142635) Nordik


Nordik
őstag

Akarok otthoni szolgáltatást de van mobil elofizetesem amit bevonnek melle. 2023 júliusig van rá husegido.

Ha a mobil elofizetesnel is módosítom a dijcsomagot attól meg azon nem hosszabbodik a hűség?

A legfontosabb kérdés az, hogy mivel felfelé módosítok dijcsomagot a mobil elofiezetesnel attól függetlenül ugyanúgy vissza valthatok kisebbre azon belül?

Tehat lényegen látszólag úgy tűnik mintha új hűséget kötnek csomagba, de a meglévő mobil előfizetést semmilyen módon nem bántja az új otthoni szolgáltatás?

(#142636) mgaben válasza Essejó (#142633) üzenetére


mgaben
senior tag

Na, mondjuk azt nem tudtam. Viszont így biztosabb neki, hogy hozzá sem kell nyúlni.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142637) Kaba válasza Nordik (#142635) üzenetére


Kaba
veterán

Megkötöd az otthonit azután meg összevonod a mobilelőfizetéssel a Magenta1 kedvezmény miatt.
A mobilnál felfelé bármikor válthatsz. Vissza is válthatsz kötbér nélkül az eredeti szerződésed szintjéig. A hűségidő nem módosul.
A mobilelőfizetés változtatása nem befolyásolja az otthoni szerződésedet.

[ Szerkesztve ]

(#142638) tuto558 válasza nVIPER (#142627) üzenetére


tuto558
tag

Ez így nem igaz. Van wifi lehetőség az androidos Telekom TV-n és ha a routered wifijének nincs gondja a multicasttal, akkor menni fog azzal is a TV adás.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#142639) tide66


tide66
csendes újonc

Üdv, nálatok a frissítés óta működik a hangalapú keresés? Az élő adás visszatekerés is minden bekapcsolásnái eltűnik, ezt az újraindítás vagy a Telekom tv app adatok törlése általában megoldja de ne kelljen már minden bekapcsolásnái bűvészkedni vele. Örültem az új frissítésnek de korai volt az örömöm jönnek elő a nyűgjei ennek a nyamvadt box-nak

(#142640) snyper990 válasza tide66 (#142639) üzenetére


snyper990
őstag

Gyári visszaállítást csináltál a frissítés után? Android főverzió-frissítés után mindig ajánlott

[ Szerkesztve ]

(#142641) Nordik válasza Kaba (#142637) üzenetére


Nordik
őstag

Gondoltam az oldalon megcsinálom a szolgáltatás megrendelést ott hozza tudom adni egyszerre a mobil előfizetést is.

De a lényeg, hogy semmilyen formában nem érinti se a hűséget se a dijcsomagot, ha később mégis vissza valtanek mobilnal egy kisebb dijcsomagra.

(#142642) Kaba válasza Nordik (#142641) üzenetére


Kaba
veterán

A mobil előfizetést csak utólag adod hozzá az otthonihoz(a bekötés után a Telekom fiókodban), de csinálhatod egyszerre is vigyázva, hogy a mobilhűséged ne hosszabbodjon meg.
Azt javasolnám, előbb módosítod a mobilcsomagodat (hűség nélkül).
Az otthonit eztkövetően rendeled meg.
A mobil hűségedet nem fogja érinteni a visszaváltás sem.

[ Szerkesztve ]

(#142643) tide66 válasza snyper990 (#142640) üzenetére


tide66
csendes újonc

Igen, megtörtént az is

(#142644) victorhun7 válasza patrikcoc (#142576) üzenetére


victorhun7
tag

Nem akart el indulni hálózati kapcsolat hibára hivatkozva utána kihúztam.
Aztán bejátszotta ezt a 480p-t ... :(

(#142645) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Lehet IPTV csatornakiosztást, beállításokat neten, számítógépről végezni? Régen lehetett, aztán pár éve megszűnt a lehetőség. Manapság mi a helyzet? Annyi minden változott, hátha ez is. :)

(#142646) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Szkasztok
A mai nap voltak kint bekotni az optikát a hazba (Nyirbogdány) de a kezdeti orom, kis csalodasba csapott at. Sajna a 8 szabad oszlopi elosztoban nincs jel. 15 napon belul tesznek ez ellen valamit. Megint kezdodik ami 3 eve ugyanekkor mikor bekottottuk a mostani szolgaltatast

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#142647) kakuk.tamas válasza liszi70 (#142645) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Telekom TVGo oldalán/mobilappban lehet rendezni, és azt szinkronizálja a boxra is. Beállítások-Csatornáim menü.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#142648) liszi70 válasza kakuk.tamas (#142647) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszönöm, de a TVGo weboldalán elvégzett változtatások (pl. a csatornasorrendben) semmilyen hatással nincsenek a boxra. Újra is indítottam a boxot, de maradt minden a régiben. Ráadásul a "Csatornáim" menüpont alatt lévő csatornalistának köze sincs a valós, iptv boxon lévő (alapértelmezett) csatornalistához. :F

[ Szerkesztve ]

(#142649) Ear001 válasza Essejó (#142633) üzenetére


Ear001
addikt

Hát ha a kábel végére felhegesztett csatlakozót le lehet venni, akkor az rossz.

(#142650) totron


totron
addikt

Huawei router, kábelen el-elmegy a net, wifin mindig jó. Fizikai port váltása sem segít a dolgon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.