Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142051) markknight válasza .LnB (#142047) üzenetére


markknight
veterán

Csak a meghatározott törlesztő szorzatait tudod berakni, szabadon választott összeget nem. Lehet rosszul fogalmaztam.

(#142052) snyper990 válasza Steady74 (#142045) üzenetére


snyper990
őstag

Digitől 1000/1000-res net?!

(#142053) Kaba válasza .LnB (#142041) üzenetére


Kaba
veterán

Online rendelsz(a 14 napos elállás miatt). Kérheted részlet nélkül , egyösszegű fizetésre vagy 22 havi részletre. Amennyiben részletre kéred, akkor az első résszámla megérkezését követően, a Telekom fiókodban befizethetsz tetszőleges havi részszámlát vagy akár a teljes összeget is bármikor egy esedékes résszámla beérkezésekor.

[ Szerkesztve ]

(#142054) Steady74 válasza snyper990 (#142052) üzenetére


Steady74
addikt

Persze, hogy nem :DDD 1000/300, a számokkal bajom van

(#142055) hawyka válasza Dave1984 (#142039) üzenetére


hawyka
tag

Úgy értettem, hogy AVC és AVC között is igen nagy különbségek vannak. Mondom, kb 2006os cuccokról beszlzélünk

[ Szerkesztve ]

(#142056) Dave1984 válasza hawyka (#142055) üzenetére


Dave1984
őstag

Hmm azt hittem már legalább H.264 kódolást használnak :U

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#142057) totron válasza Bazs1981 (#142014) üzenetére


totron
addikt

"inkább mosott..."
Az IPTV-jük ilyen. Ezen még egy jobb skálázási képességekkel-intelligenciával bíró tv sem segít, amik többlettudása egyébként más jelforrások esetén jellemzően azért megmutatkozik. Nem tartom kizártnak ugyanakkor, hogy van az a modell tv-ben, ami az IPTV-re rezdül és tesz hozzá a maszat továbbmaszatolásán kívül mást is, de ez a mosott vonal valamennyire mindig meg fog maradni. 51 centis CRT-n is látni...

(#142058) IP1954


IP1954
aktív tag

A HD adókra nem hiszem, hogy panasz lehetne.
Az SD viszont így járt.
Rossz forrást (de még jót se nagyon) lehet ilyen kis sávszélességre betenni úgy,
hogy az egy 65"-os tévén elfogadható legyen.
Kinél rosszak a HD csatornák pl. 55"-os OLED tévén?

[ Szerkesztve ]

(#142059) patrikcoc válasza IP1954 (#142058) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Nálam. IPTV-n szépek voltak, amióta droidos box van ronda, 1080i-n mintha SD-t néznék, a kép szélein körbe vonal van ami a régi boxon nem is volt. 4K-ra állítva hozza kb. a régi box minőségét.

(#142060) #46824192 válasza patrikcoc (#142059) üzenetére


#46824192
törölt tag

Vonal bekem is volt bal/jobb szélen.
1-2 % belenagyítás eltüntette.

(#142061) IP1954 válasza patrikcoc (#142059) üzenetére


IP1954
aktív tag

kép szélein körbe vonal
tévé túlpásztázás vagy androidos box nagyítás

1080i-n mintha SD-t néznék
nem jutna eszembe egy 4K-s tévére 1080i képet küldeni
Miből lehet választani kimeneti formátumot az androidos boxon?

Ebből is látszik, hogy a "gondok" nagy része mindössze beállítás kérdése.

(#142062) totron válasza IP1954 (#142061) üzenetére


totron
addikt

Forrásoldali felbontásra gondolhatott.

(#142063) IP1954 válasza totron (#142062) üzenetére


IP1954
aktív tag

Szerintem csak az számít, hogy az androidos box milyen módban küldi a tévének.
Extrém esetben még az is elképzelhető, hogy a 720p is jobb.
Ezért kérdeztem, hogy milyen lehetőségek közül lehet választani.

(#142064) patrikcoc válasza IP1954 (#142061) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

“tévé túlpásztázás vagy androidos box nagyítás”
Nem, szoftverfrissítés… Ez nem megoldás. 21:9-es műsornál ugyanúgy ott van.

“nem jutna eszembe egy 4K-s tévére 1080i képet küldeni”
Pedig az lenne a megfelelő beállítás, úgy a a TV (jobb) képfeldolgozója upscalelné és deinterlacelné a képet (ha nem lenne ilyen undorító az androidos box 1080i-s outputja, amivel a régi boxon szintén nem volt gond).

“Miből lehet választani kimeneti formátumot az androidos boxon?“
2160p, 1080p/i, többi meg alacsonyabb felbontás. 1080p50-en használom, viszont így is fennáll az “edge enhancer” jelenség amit a box csinál. 2160p50-en a legszebb, de ott meg ugye villog a kép.

[ Szerkesztve ]

(#142065) IP1954 válasza patrikcoc (#142064) üzenetére


IP1954
aktív tag

Lennie kellene 2160p60 és 1080p60 változatoknak is.

“tévé túlpásztázás vagy androidos box nagyítás”

A nagyításon néhány százalékot értek, ahogy előttem is írták, nem belenagyítást.
Normál 16:9-es képre beállítva.

4:3-as vagy 21:9-es képarányoknál nagyon fura elvárás 16:9-es képernyőn a fekete keretek hiánya. Természetesen minden megoldható, de akkor a kép egy része nem látszik, ami szerintem nagyobb probléma mint a fekete sáv. Nem megy tönkre az OLED és a Plazma tévé se, ha egy ideig konstans fekete sávok vannak a képernyőn. OLED tévén semmilyen utóhatást nem látok.

[ Szerkesztve ]

(#142066) patrikcoc válasza IP1954 (#142065) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

“Lennie kellene 2160p60 és 1080p60 változatoknak is.”
Vannak is. 2160p60-on másodpercenként törik meg a kép, nem pár percenként mint 2160p50-en. :D
Meg a stream is 50fps-ben megy, nyilván nem fogom 60-ra rakni (úgy láthatóan vannak mikrolaggok is).

“Normál 16:9-es képre beállítva.“
Akkor is ugyanolyan, az overscant ha bekapcsolom akkor zoomol bele. De ez is csak a probléma elrejtése, nem megoldása.

“4:3-as vagy 21:9-es képarányoknál nagyon fura elvárás 16:9-es képernyőn a fekete keretek hiánya.”
Szerintem félreértetted, nem is ez az elvárásom, hanem annyi, hogy ne legyen az az átlátszó vonal a kép szélein (nem a 2 vastag fekete vonalról beszéltem!) És mint említettem, ez a jelenség a régi boxon nincs.

[ Szerkesztve ]

(#142067) IP1954 válasza patrikcoc (#142066) üzenetére


IP1954
aktív tag

Pontosan milyen tévéről van szó?

(#142068) patrikcoc válasza IP1954 (#142067) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

LG 55CX, 55B9, 55B7, 55UN7400.

(#142069) IP1954 válasza patrikcoc (#142068) üzenetére


IP1954
aktív tag

A villogást nagy valószínűséggel a tévé valamelyik "képjavító" eszköze okozza.
Mindegyiket kikapcsolnám.
Rossz forrást egyébként sem lehet megjavítani.
A jót viszont képes elrontani.
Ha egyedi esetben egy a tartalma miatt érdekes rossz minőségű anyagot kellene megnézni,
akkor lenne értelme kísérletezni a képjavító technológiákkal.
Panasonic tévémben legalább egy tucat van belőle.
Az egyiktől az egyébként kiváló anyag is villogott, de nem emlékszem rá,
hogy pontosan melyik volt.

(#142070) richard_d85 válasza TRob1 (#142017) üzenetére


richard_d85
csendes tag

Helló! A xiaomi router milyen ip-t kap?192.168.0.X./192.168.1.X(wan beállítás dhcp?)
Ha igen pppoe passthrough állítsd be a thome routeren, hogy a xiaomi routerrel tudsz csatlakozni.
Xiaomi port forwarding: [link] , xiaomi pppoe: [link]
DNS servernek pedig ezt állítsd be a szolgáltatóét sosem használom:
8.8.8.8
1.1.1.1

[ Szerkesztve ]

(#142071) #46824192 válasza IP1954 (#142069) üzenetére


#46824192
törölt tag

Egyetértek. Nekem (igaz nem mai)ledes fhd samsungok vannak, de a képjávító okosságoktól agyf...t tudok kapni. Minden forrás láthatóan akkor a legszebb, ha minden extra baromság ki van kapcsolva.

(#142072) totron válasza IP1954 (#142069) üzenetére


totron
addikt

Rossz forrást egyébként sem lehet megjavítani.
Ma már állejtősen szuper simítófunkciók vannak egyes tv-kben és nem a szarrá mosás technikájára gondolok. Nem mindenre jók, de van, ahol tényleg szuper hatásfokot, élményfaktort adnak, nem csak a kiinduló és javított kép közti különbség szerint, hanem a kapott eredményt önmagában értékelve is. Ezek látása előtt pont ugyanilyen kategorikusan jelentettem ki én is ugyanezt, már nem.

(#142073) totron válasza IP1954 (#142069) üzenetére


totron
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#142074) IP1954 válasza totron (#142072) üzenetére


IP1954
aktív tag

A kockásodó és foltosodó 0,5 Mbit (kép és hang együtt) körüli anyagból szintén tudok "nézhetőt" varázsolni, de ilyesmire legfeljebb szökőévenként van szükségem és nem túl nagy élvezet. Inkább nem nézek olyan forrást, amit csak feljavítva lenne érdemes.
A képjavítók legnagyobb hibája, hogy a jót is elronthatják.
Pl. egy 4K HDR vagy DV (25 GByte/óra) eredetileg kiváló anyagot is villogóra képes "javítani".
Tehát állandóan kapcsolgatni kellene a tucatnyi módszert ...

Általában ellene vagyok a varázslásnak, mert a hiányzó pontok tömegét lehetetlenség kitalálni. Ma már ott tartunk, hogy nagyobb mértékben lehet elérni jó anyagot, mint amennyi idő lenne a megnézésére, ezért kerülöm képjavítókat.

[ Szerkesztve ]

(#142075) Marci112233


Marci112233
őstag

Sorry! Nem ide szántam a kérdésem így törölhető a hsz.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#142076) mgaben válasza #46824192 (#142008) üzenetére


mgaben
senior tag

Nekem csak egy otp webkártya van lementve, mindig annyi lóvé van rajta, hogy onnan fizetem a tét, vagy a telenort yettelt. Meg online fizetés, ha kell. De ha van simple fizetés, akkor azzal nyomom. Meg van curve kártya a google pay miatt, amihez az alap kártya van mentve. Ez van, szeretek veszéJesen élni. :DDD :DDD :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142077) patrikcoc válasza IP1954 (#142069) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

“A villogást nagy valószínűséggel a tévé valamelyik "képjavító" eszköze okozza.”
Ez szoftveres hiba az AV-s boxokkal és azon belül is csak a Telekom TV appot érinti… Egyébként alapból kikapcsolok minden ilyen okosságot, Rtings alapján kalibrálom mindig a TV-ket.

(#142078) hawyka válasza Dave1984 (#142056) üzenetére


hawyka
tag

AVC=h.264, de itt ez sem segít, mivel az encoderek korszerűtlenek… nem bonyolult

[ Szerkesztve ]

(#142079) Grawens válasza hawyka (#142078) üzenetére


Grawens
senior tag

Kezd a zacsim tele lenni a TV GO-val.
Ma a porondon a legtöbb csatornán:

"A tartalom csak összekapcsolt Telekom TV szolgáltatással lejátszható. E:220"

Mi az anyjuk valagát kell összekapcsolni mivel? :U

(#142080) kali válasza IP1954 (#142058) üzenetére


kali
legenda

55" QLED-en rendben van a kép minősége. (AV nélküli Androidos box, kimenet 2160p-re állítva)

(#142081) hawyka válasza Grawens (#142079) üzenetére


hawyka
tag

Passz, nem hasznalok tvgo-t

[ Szerkesztve ]

(#142082) #46824192 válasza hawyka (#142078) üzenetére


#46824192
törölt tag

Honnan van ez az infó?

(#142083) hawyka válasza #46824192 (#142082) üzenetére


hawyka
tag

Sok (szak)fórumon téma volt már ez, jó 10 évvel ezelőtt is. (ha belegondolsz, 2mbit nem olyan kevés az avc-nél, szal nem feltétlenül itt a gond)
Talán itt említette valaki, hogy a HD adásokat nemsokára már új rendszerrel/szabvánnyal fogják adni, de ez még tavaly volt, azóta sem lett belőle semmi. De majd egy bennfentes megerősít (vagy nem) ;)

[ Szerkesztve ]

(#142084) viktorhu válasza hawyka (#142083) üzenetére


viktorhu
veterán

Le kell cserélni a régi windowsos stb-ket ahhoz, hogy modernebb kódolásra lehessen váltani.

(#142085) hawyka válasza viktorhu (#142084) üzenetére


hawyka
tag

Tény, bár ahogy olvasom, érdemes még várni vele...

[ Szerkesztve ]

(#142086) Robiusz válasza Grawens (#142079) üzenetére


Robiusz
kezdő

Mobilon akadozik a kép és a hang :W

(#142087) viktorhu válasza hawyka (#142085) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem elég, hogy te lecseréled, mindenkinek le kell cserélni legalább a szegmensen belül, hogy ne kelljen duplán foglalni a helyet a kétféle streammel.

(#142088) IP1954


IP1954
aktív tag

Nem értem azt a "szoftver hibát" ami csak egyes tévéken jelentkezik.
Valószínűleg már több százezer androidos box működhet.

SD 2 Mbit sajnos kevés, mert az esetek többségében az anyag eleve nem jó minőségű.
A már igen csak ponthiányos képből veszik el az információk jelentős részét.
(Nem tömörítik, mert eleve az, elhagynak belőle ...)
A friss reklámok nem olyan rosszak, de a múlt században készült anyagok már igen.
Gyakran a csatornák eleve nem a jobb minőségű forrást veszik meg.
Pl. a "Jeannie, a háziszellem" a hatvanas évek második felében készült, és nincs vele semmi probléma az ORF1 HD csatornán.

Értelmetlen dolognak tartom a párhuzamos HD és SD sugárzást.
Helyette több HD adó vagy kevesebb de jobb minőségű SD csatorna lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#142089) MrFloyd


MrFloyd
újonc

Kedves Mindenki!

Szeretnék érdeklődni, hogy milyen routerrel kompatibilis a legjobban a t-online modeme?
Nekem idáig csak balszerencsém volt ezekkel a toldásokkal. Se AP se router módban nem szereti.

Volt egyszer egy szerelő itt telekomtol , aki így megsúgta nekem bizalmasan, hogy olyan mintha szerver oldalról rontást küldtek volna a modemre, mert lehet gyanús volt , hogy lopom a netet. Nem tudom, hogy ilyen van-e de mondjuk azt hallottám már én is hogy pl a torrenteseket is hátrébb soroloják ott ahol kell, én nem értek hozzá.

Nem lopok én semmit, csak van 2 födém a modem és a pince szintje közt és sajnos nem viszi át a wifi.

Azt lehet tudni, hogy az ő általuk adott mesh-internet vagy milyen szolgáltatásban a gépház alatt milyen gyártó milyen eszköze van?
Köszi szépen! :R :R

(#142090) kigyi_23 válasza IP1954 (#142088) üzenetére


kigyi_23
addikt

Így van felesleges a HD és SD tartalom egyszerre hiszen ugyanaz a kettő, de mégsem igaz ez. Persze felesleges kedvezni a régi készülékek használóinak, mert cseréljék le és kész!
El se hinnéd mennyi CRT TV van még használatban ma is, nálunk is van 2 és nem tudom lecserélni :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#142091) IP1954 válasza kigyi_23 (#142090) üzenetére


IP1954
aktív tag

Persze felesleges kedvezni a régi készülékek használóinak, mert cseréljék le és kész!

Viccnek is rossz.
A régi készülékeken is nézhetőek a HD és akár az UHD csatornák is.
Az IPTV egység kimenetét kell a megfelelő formátumra állítani.

A régi készülékek használói is jobb képet látnak, ha HD adóra kapcsolnak!

HD + SD mindössze üzlet, amíg a HD adókért lehet többet kérni.

[ Szerkesztve ]

(#142092) snyper990 válasza MrFloyd (#142089) üzenetére


snyper990
őstag

Nem nagyon létezik ilyen kompatibilis-nem kompatibilis megoszlás. Vannak szabványok, minden hálózati eszközt úgy terveznek, hogy ezeknek megfeleljenek. Bár vannak rosszabb minőségű termékek, ez tény, de alapvetően minimális utánajárással ezek elkerülhetőek. Nem tudom, hogy nálad ez a „nem szereti” mit takar.

A szerelő szerintem hülyeséget beszélt. Ha valaki előfizet egy szolgáltatónál internetre, akkor nyilvánvalóan nem lopja a netet. Ha lemondja, akkor a szolgáltató leköti az oszlopról és visszaveszi a HGW-t, továbbá nem tartozik hozzá a továbbiakban regisztrált, élő kapcsolódási adat. Ezek nélkül nem fog tudni az internethez kapcsolódni a szolgáltató hálózatán. Ez nem áramszolgáltatás, hogy kb. bárhol „meg lehet csapolni”.
Torrentezők diszkriminálásáról sem hallottam még T esetén.

A Telekom honlapját meglátogatva konkrétan 3 kattintásba, kb. 10 másodpercbe kerül kideríteríteni, hogy az okoswifijük KAON AR1344E típusú AP-kat használ.

Ha nem írtad volna, hogy nem értesz hozzá, OpenWRT-kompatibilis routert ajánlottam volna. Azokkal meg lehet mindent oldani, viszont ahhoz már tényleg érteni kell és rászánni az időt.
Így inkább azt mondom, ha belefér a keretbe, fizess elő az okoswifire. Ha gondod van vele, jár hozzá asszisztencia szolgáltatás is.
Vagy vedd elő azokat az eszközöket, amikkel eddig próbáltad (ha megvannak még), és ugorj neki megint a kiépítésének (vezetékezéssel, stb.), rászánva az időt és az energiát a rendes konfigurálásra, utánajárva a dolgoknak

Rengetegszer körül volt már járva itt is a téma, visszaolvasással, visszakereséssel sok mindent meg lehet tudni. Illetve a problémádhoz illő, otthoni hálózatos topikban is sok információ elérhető, és segíteni is tudnak, ha elakadnál.

[ Szerkesztve ]

(#142093) kigyi_23 válasza IP1954 (#142091) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ebben tévedsz a HD csatornákra váltáskor a régi CRT TV-k képe nem jó, kellemetlen nézni a box valamiért nem jó képet ad ki magából, "zsizsikesek" lesznek a vonalak stb.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#142094) IP1954 válasza MrFloyd (#142089) üzenetére


IP1954
aktív tag

A Telekom nem modem ad, hanem digitális elosztót, ami alkalmas a feladatra.
A WiFi-n már lehet "rontás", mert sokféle szabvány létezik.
Hiába AC-s a digitális elosztó, ha a készülékek (egy része) ezt még nem tudja.
A gyors WiFi nem ad el messzire.
A távolabb is használható nem gyors.
Függ az akadályoktól, a szomszédoktól és a kütyüktől is.
Bármilyen WiFi router alkalmas a lefedettség bővítésére, egyetlen feltétel van, hogy
IGMP snooping képes legyen, ha IPTV nincs, akkor még ez sem szempont.
A jó megoldás az, ha a hozzáférési pontok vezetékesen kapcsolódnak a digitális elosztóhoz.
WiFi-sen is lehet, de akkor valamivel lejjebb kell adni az igényekből.

(#142095) IP1954 válasza kigyi_23 (#142093) üzenetére


IP1954
aktív tag

a régi CRT TV-k képe nem jó, kellemetlen nézni a box valamiért nem jó képet ad ki magából, "zsizsikesek" lesznek a vonalak stb.

Hihetetlen, hogy miket találtok ki ...

Ezt igen nehezen tudom elképzelni.
Régebben használtam CRT tévét Telekomos IPTV és földi digitális HD adókkal.

(#142096) MrFloyd válasza snyper990 (#142092) üzenetére


MrFloyd
újonc

Köszönöm a választ! Természetesen lusta voltam olvasgatni, elnézést kérek. Annyira értek hozzá ,hogy amelyik routert lehet azt át tudom rakni ap-be meg normálba. Szóval kb ennyi. Meg jelszót változtatni. Meg egyszer próbáltam port forwardingot ezer éve. De ha van jó guide az OpenWRT routerekhez akkor lenne önbizalmam megpróbálni, szóval most rákeresek.

Amúgy egy régi netgear router egész jól működik, egy ilyen új 3 antennás (tudom hogy irreleváns adat )asus csoda meg teljesen idegen test volt. Én alapból abban reménykedtem, hogy van olyan készülék ami plugandplay. Azért az 1 modem 2-3 router nem olyan ördögtől való dolog.

A lopáshoz annyi, hogy nyílván úgy értettem, meg gondolom a szerelő is, hogy egy modemre ha sok eszköz rá van kötve akkor az gyanús, hogy az egész utca egy előfizetést használ. Ami végül is nem kellene hogy baj legyen, ahogy mondod is, mert nem csapolják, hanem x sávszélességet osztanak fel többen.

(#142097) kigyi_23 válasza IP1954 (#142095) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mi az, hogy kitalálom? Látom a saját szememnek hiszek hiába akarsz meggyőzni róla, hogy rosszul látom ez így van. Lehet a boxok szarok amiket én kaptam, de mindegyikkel ezt csinálja.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#142098) Astroboy válasza kigyi_23 (#142097) üzenetére


Astroboy
őstag

És nincs semmi kép-opció a box menüjében, amivel javítani tudnál ezeken a hibákon? :F

(#142099) snyper990 válasza MrFloyd (#142096) üzenetére


snyper990
őstag

Nagyban függ egyébként attól is, hogyan akarod használni őket. TV előfizetés van? Koax vagy optika? Megoldható, hogy a set top boxok kábelesen közvetlenül a HGW-hez csatlakozzanak?
A 2-3 AP és a HGW közt megoldható a közvetlen kábeles kapcsolat?
De, mint fentebb írtam, ez inkább az otthoni hálózatos topikba tartozik.

„egy modemre ha sok eszköz rá van kötve akkor az gyanús”
Sávszélességért fizetsz. Akárhány eszköz rá lehet csatlakoztatva (nyilván ehhez már egy komolyabb router fog kelleni), teljes mértékben ki lehet használni a teljes sávszélt, a szolgáltatónak akkor sincs hozzá köze. Ha összefogsz a szomszédokkal, és együtt fizettek elő, az sem „lopás”, nem illegális. Persze a szolgáltatónak nem optimális, de biztos lehetsz benne, hogy azoknak sem, akik így használják. A TV-adás hozzáférés pl. erősen korlátozott a max. 3 boxszal

(#142100) patrikcoc válasza IP1954 (#142095) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

“Régebben használtam CRT tévét Telekomos IPTV és földi digitális HD adókkal.”
Épp ez a lényeg, hogy a régi IPTV-s boxnál nincs ilyen probléma, ott szép az output…

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.