Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok

Hp gen8on futó xpenology lecserélésén gondolkozom rendes Synology hw-re, a tisztább szárazabb érzés miatt :) - se kedvem se erőm nincs a "trükkös" frissitgetéshez, most is elszállt QC pl..

416J-t néztem ki ami árban bele fér.
Kérdésem az lenne csak hogy a "kevés" ram (512mb) hol ütközik ki?
Amire használom: pcről 1 hdd + dropbox szinkronizálása, fileok távoli elérése, okos tv és droid lejátszó innen tallóz, torrent, 1ip kamera, videostation a filmek kategorizásához...kb alap funkciók.

Köszönöm

(#31252) allein válasza gyugyo79 (#31247) üzenetére


allein
addikt

Te hol állítottad be a szűrőt? Mert ennél több beállítási lehetőséget nem találtam az RSS Feeds-en belül:

Második fotón be kellene állítani valamit?

Szerintem valamit nem állítottam jól be :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31253) allein válasza allein (#31252) üzenetére


allein
addikt

Semmit nem állítottam be semmilyen könyvjelzőben. Mert olvasom említed a könyvjelzőt és fingom nincs mit kellene csinálni :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31254) gyugyo79 válasza allein (#31253) üzenetére


gyugyo79
addikt

Neked nem kell könyvjelző + kép alapján jól csináltad ! Annyi, hogy az N -n lehet könyvjelzőzni a torrenteket és tudsz saját könyvjelzőket létrehozni, amikor az oldalon rányomsz a könyvjelzőkhöz adásra akkor kiválasztható, hogy melyikhez adja a létrehozottakból. Minden egyes könyvjelzőnek saját egyedi RSS címe van, így az meg lehet adni a DS -ben csak ezeknél mivel én rakom az oldalon bele ami kell jók úgy hogy minden töltődjön ami benne van.
Szóval nekem a képen jelölt összes töltése ki van választva, míg neked az nem jó mert letöltöd a komplett oldalt.

De már elkezdett jobban érdekelni beállítottam én is a komplett oldalt is és működik a szűrrés is.
Szóval ott piát a teljesnél nem raktam be , utána megnéztem meddig töltötte be az oldal RSS-ét mert ugye ott már nem fog szűrni ezért megvártam, hogy valami felkerüljön az oldalra amit a DS még nem frissített le.
Amikor ez megtörtén szűrő hozzá adása: itt fogtam és a tesztnek kinézet nevének az elejét beírtam a találatok mezőbe : ezt akartam letölteni * (a teszthez kinézett torrent neve az oldalon: ezt akartam letölteni 2017 06 06 720p ) adtam neki egy nevet (teszt) meg kiválasztottam, hogy hova. Utána az rss -en nyomtam egy frissítést és és örültem mert teljesen jól működött elkezdte letölteni a ezt akartam letölteni 2017 06 06 720p

Azt, hogy a * -al ugye elértem, hogy bármi lehet mögötte (szóval az a része működik ha kell) ,hogy hogy lehet precízebben szűkíteni annak utána kellene olvasni ...

[ Szerkesztve ]

(#31255) allein válasza gyugyo79 (#31254) üzenetére


allein
addikt

Egyelőre töröltem mindent mert így nem lesz jó :U itthoni netemet sem akarom annyira leterhelni :N Viszont nekem nem is volt olyan lehetőségem, hogy az kipipáljam az összeset.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31256) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

az miért lehet, hogy az esetek 98%-ban egy torrentnél max 1 peert látok?
gépen mindig sokkal több van és a seed is jobban pörög sokkal (ugyanazzal a torrenttel letesztelve, sokkal jobban megy a seed gépen, több peer van).
Jelenleg 500+ torrent van seedelés alatt (kb 8 terabájt) és a seed nagyon ritkán szokott több lenni mint 2 megabájt, 500/200-es net.

Letöltésnél sem tud többet a DS1515 30 megabájtnál

(#31257) daniel2121 válasza daniel2121 (#31187) üzenetére


daniel2121
senior tag

Valaki tudna ebben segíteni.

(#31258) Rick4 válasza Akosd (#31238) üzenetére


Rick4
félisten

böngésző címsorba: find.synology,com
Ekkor mi történik?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31259) e90lci válasza daniel2121 (#31257) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Nincs Popcornom nem ismerem,de találtam neked egy ilyet.

(#31256) Stanley-B.
Nem írtad milyen torrent klienst használsz.Nézd átt a port forwardokat,a routerben a nashoz jól vannak e beállítva,meg ha jól akkor próbáld meg a port triggert is beállítani a nashoz.

[ Szerkesztve ]

(#31260) scream


scream
veterán

Hali!

Tegnap érkezett meg a már régóta tervezett Synology DS216+II-m, 2x3TB WD Red-del (Raid nélkül, egymás mellett).

Kb sikerült már belakni és a kezdeti apróbb nehézségeken is túljutni.

Idáig nagyon tetszik a masina, nem hittem volna, hogy ilyen kényelmesen lehet használni és/vagy konfigolni egy NAS-t.

Viszont egy olyan kérdésem volna, hogy megoldható-e valahogy az, hogy ne hozzon létre a Video Station egy 'video' Shared Foldert, az Audio Station 'music' Shared Foldert? :F

(#31261) Patice válasza scream (#31260) üzenetére


Patice
Topikgazda

Azokat a megosztásokat a DLNA szerver hozza létre, nem a VS, vagy az AS. A szerver letörlése után törölhetőek.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31262) scream válasza Patice (#31261) üzenetére


scream
veterán

Ja értem, köszönöm.

Még annyi, hogy az AS-nek hogyan lehet megadni mappa elérési útvonalat, hogy ott keresse a zenéket? :F

(#31263) scream válasza scream (#31262) üzenetére


scream
veterán

Közben megleltem itt.

Meglepően alapos és jól használható a wikije.

(#31264) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv! Van egy 3TB-os NAS-ból kiszedett merevlemezem, mely már nem bootolt be a nas-ban :( Tele van képekkel.
Linux oprendszerre rádugtam látszódnak a kötetek, a rendszer azt írja hogy 1 hibás szektor van a hdd-n de jó a lemez állapota.

Linux rendszeren hogy tudnám felcsatolni a synology által kreált kötetet?

Üdv: Csabee.

(#31265) Imco válasza Csabee. (#31264) üzenetére


Imco
őstag

Szerintem első kérdés lesz: Milyen a fájl rendszer?

Üdv! Imco

(#31266) Csabee. válasza Imco (#31265) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem volt raid. Ubuntun ennyi látszik: ext4. de nem csatolja fel :

Üdv: Csabee.

(#31267) Csabroncka válasza Csabee. (#31266) üzenetére


Csabroncka
addikt

Azt valahogy nem tudod kipróbálni, hogy külső tárolóba tenni, és egy syno nasra felcsatolni?

"in medias res"

(#31268) Rick4 válasza Csabee. (#31264) üzenetére


Rick4
félisten

Persze a keresősávba nem írtál semmit.. :D
[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31269) Imco válasza Csabee. (#31266) üzenetére


Imco
őstag

Csabroncka javaslata is jó.
Majd jön valaki okosabb, mert én csak szagolgatom a linuxot, az ablakon keresztül. :)
De.. Szerintem "bármilyen" linuxon kéne látszania az adatoknak, ha nincs valami más baja.
Van még 2-3 partició amin nem látsz semmit, de az adat az látszik ext4 esetén.

Üdv! Imco

(#31270) Csabee. válasza Rick4 (#31268) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezt próbáltam de bem csatolja fel . Másik synora rádugom.

Üdv: Csabee.

(#31271) Rick4 válasza Csabee. (#31270) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor ott más baj lesz, mert amíg pörög a lemez, ennek működnie kell.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31272) Imco


Imco
őstag

Szép napot!
Így vasárnap de., ha van valakinek kedve korrepetálni! :)

Aki figyeli a történést: Becsatoltam az egyik kötet könyvtárát a másikba bővítendő a helyet, mert az első tele van. Per pill ez sikeresnek tűnik, DE...
Nem tudom rávenni a TM-et, hogy az alapértelmezett /volume1/letoltike/ helyett a /volume4/Light/letoltike mappába töltsön le.
Mint írtam, próbáltam a settings.json fájlt is szerkeszteni, illetve most eltöröltem a chrome bővítményt is, majd újra telepítettem. A csatolást is kikapcsoltam, eredmény nélkül.
Mobilról indítva azt mondja, hogy nincs ilyen mappa, tuti, hogy letöltöm?
Ok.-ra letölti a régi helyre.

A címek a mappa tulajdonságból vannak copyzva. Esetleg lehet az a nyűgje, hogy egyforma a neve a 2 mappának? / 2 különböző meghajtón/

Nincs jobb ötletem mint 0-ról újrakezdem a NAS-on is a TM-et.
Csak nincs kedvem visszatenni a sok seedet. :(

Bűvös parancs, varázs gomb! Mindennek tudok örülni! ;) :)

Köszi!

Üdv! Imco

(#31273) Rick4 válasza Imco (#31272) üzenetére


Rick4
félisten

Download station helyett miért használsz transmissiont? Előbbi is az utóbbira épül, csak egy másik skin van rajta, képességekben nem igazán van eltérés..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31274) Csabee. válasza Rick4 (#31271) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ennyit mutat az ubuntu [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#31275) #56573440 válasza Csabee. (#31274) üzenetére


#56573440
törölt tag

És a felcsatolas mivel száll el?

(#31276) Imco válasza Rick4 (#31273) üzenetére


Imco
őstag

Igazság szerint nem tudom. :)
Januárba mikor aktívan elkezdtem a saját nasolást akkor azt láttam-olvastam, hogy hű-ha TM. Azóta békében el vagyunk, 100% elégedettséggel. :)

Most megpróbáltam a DS-t, de az sem megy az említett mappába.

Üdv! Imco

(#31277) gyugyo79 válasza Imco (#31272) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem a /volume4/Light/letolt2 mappára kellene beállítani ? Változtattál a neveken? Bocsi már kezdek megint belekavarodni.
Nálam még ezek a mappák rémlenek :
/volume4/Light/letolt2
/volume1/letoltike/_plus

Ha a letolt2 helyett utána a letoltike nevet használtad akkor ok. Szerintem jogot nem adtál a könyvtárra annak a usernak aki a TM telepítéskor be lett állítva és akinek a nevébe a service fut. Az hogy mi a könyvtár neve tök8 mivel komplett elérési út van és az egyik volume1 -el kezdődött míg az újnál volume4 - el kezded ...
Szóvall az én tippem, hogy a /volume4/Light/letoltike mappára kéne írás jogot adni annak a usernak / csoportnak akinek a nevében a TM fut.

(#31278) heroldbalu


heroldbalu
tag

Eddig nem volt lehetőségem, BTRFS fájlrendszert létrehozni. A Virtual Machine manager-hez és a Docker-hez is nagyon jól jönne. 2 HDD van a 916+-ba, tegnap már az egyiket, átformáztam, úgyhogy leszedtem róla mindent (a programokat nem erre telepítettem így könnyű dolgom volt), és újra hozzáadtam. Szeretném a másikat is átformázni, csinált már valaki ilyet ?
Ha egy programot telepítettem akkor később nem tudom módosítani, a helyét, mint pl egy megosztott mappának ??

Ahogy utána olvasgattam nem úsznám meg újra telepítés nélkül :N , pedig szeretném. Reménykedem, hogy sikerült már valakinek.

Köszi

Synology, iPhone

(#31279) Imco válasza gyugyo79 (#31277) üzenetére


Imco
őstag

Igen, közben változtattam a neven.
Illetve igen volt olyan hiba hogy a TM usernek nem volt joga arra a volume4 mappára, de ezt /idővel/ észrevettem és orvosoltam. :)
Az a baj, hogy már én is összekeverem néha! :)
Ha nincs működő javaslat valakitől akkor elkezdem elölről.
Tuti, hogy én szúrom el valahol.

Üdv! Imco

(#31280) eszakas


eszakas
senior tag

Hogy lehetne rávenni a VS-t arra hogy a kijelölt mappát indexelje?
Amíg nem frissítem kézzel addig nem találja a mappába töltött videókat.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#31281) Madwe válasza eszakas (#31280) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom, használj plexet, az jól működik:)

(#31282) Rick4 válasza Madwe (#31281) üzenetére


Rick4
félisten

Az meg nem megy androidos eszközön, csak ha megveszed... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31283) Madwe válasza Rick4 (#31282) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyit megér szvsz, cserébe fut, frissül, nem transzkódol annyit...

(#31284) scream


scream
veterán

Hali!

PS-höz hogy lehet olyan Indexelt mappát beállítani, ami a user home-ban van? :F

Amikor bemegyek a Control Panel -> Indexing Service -> Indexed Folders -> Create-re, akkor ott egyáltalán nem látom a user home-ot.

(#31285) Stanley-B. válasza e90lci (#31259) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Download station-t.
Igen jól van beállítva, csak egyetlen port forwardom van, az open port checker azt mutatja rá, hogy open.
Na a port triggernek utánaolvasok. Meg hogy tudja-e a synology routerem,' mert eddig nem láttam ilyen opciót még.

(#31286) Imco


Imco
őstag

Egyszerűen nem vagyok képes a letöltés helyét megváltoztatni a TM-ben.
Próbáltam szűz meghajtóra /kötetre/, amin még nem volt semmi. Semmi.
Leállítottam a programot, újraindítottam. Semmi.
Újraindítottam a nast. Semmi.
Szerkesztgettem a settings.json fájlt. / Már leállított proginál./ Semmi.
Tm usernek van joga írni olvasni a mappát.

Tegnap már kínomban a DS-t is megnéztem.
Letöröltem-újratelepítettem, de nem megy az sem.
Az azt írja, hogy nincs alapértelmezett mappa beállítva. /Van/
Ott is van beállítva user csoport a mappára. Restartoltam a nast.
Újra telepítés után látja, hogy hova volt az előző beállított mappa.

Egy dolgot nem csináltam: A TM újra telepítést, a sok seed miatt.
Lassan már erre is hajlok ha nincs más megoldás.
Kérdés, hogy akkor ez 0-ról fog indulni, vagy megmarad a beállítás.

Hova írta be magát ennyire, vagy mit kéne még módosítanom-törölnöm, mit nem látok?
Semmi extrát nem szeretnék mint hogy a volume4/Light/letoltike mappába jöjjön a továbbiakban a letöltés.

Köszi!

Üdv! Imco

(#31287) Hooper válasza Hooper (#31251) üzenetére


Hooper
őstag

Sziasztok

Hp gen8on futó xpenology lecserélésén gondolkozom rendes Synology hw-re, a tisztább szárazabb érzés miatt :) - se kedvem se erőm nincs a "trükkös" frissitgetéshez, most is elszállt QC pl..

416J-t néztem ki ami árban bele fér.
Kérdésem az lenne csak hogy a "kevés" ram (512mb) hol ütközik ki?
Amire használom: pcről 1 hdd + dropbox szinkronizálása, fileok távoli elérése, okos tv és droid lejátszó innen tallóz, torrent, 1ip kamera, videostation a filmek kategorizásához...kb alap funkciók.
Köszönöm

(#31288) Patice


Patice
Topikgazda

(#31286) Imco:

Próbáltad úgy beállítani, ahogy javasoltam?
Az első köteten lévő mappába symlinkelve van a negyedik kötet? Mert ha igen, akkor lehet ez is hiba. Bár tudnia kéne követni, de lehet erre nem képes a TM.

(#31251) Hooper + (#31287) Hooper:

A (viszonylag) kevés RAM akkor ütközne ki, ha még több user használná és egyszerre sok szolgáltatást futtatnál. Amit írtál, annak bele kell bőven férnie. Syno DSM jól tud gazdálkodni a RAM-mal. :K
Szerintem veheted.

(#31257) daniel2121:

Nagy vonalakban két út az ajánlott a NAS elérésre Popi A210 esetén: Samba, vagy NFS. Mindkettő esetében erősen ajánlott, hogy a NAS-nak legyen a belső hálón egy fenntartott vagy fix IP-je. Előzőt a routeredben tudod beállítani (a választ a router kézikönyvében keresd), utóbbit a DSM-ben a hálózati beállításoknál.

A Samba vagy NFS az két különböző fájlszolgáltatás, ezeket be kell kapcsolni (alapból asszem fut a Samba szerver, az NFS-t kapcsolni kell). Ha futnak, utána lehet beállítani az eléréseket.

Samba esetében szvsz. ajánlott egy olyan user-t létrehozni, aminek megadod a média mappákhoz a jogosultságokat (pl. olvasás elég) és utána ezt a usert tudod használni a Popi-n a hálózati tárhely beállításakor. A NAS-t a hálózaton a beállított nevével (jellemzően az alap: DISKSTATION) fogod megtalálni.

NFS esetén részemről ajánlott, hogy a Popi A210 is kapjon a routerben egy számára fenntartott fix IP-t és erre az IP-re kell a DSM-ben beállítani a megfelelő mappáknál szerkesztve az NFS engedélyeket. Itt nem egy user-re történik a jogosultság beállítás, hanem IP-re!
De lehetőség van arra is, hogy egy IP tartományra legyen érvényes az NFS engedély.

Ha ezeket sikeresen beállítottad, akkor mehet a filmezés a popival. :K

(#31267) Csabroncka:

Ez sajnos nem működik! A Syno a kivett HDD-t külső házban vagy dokkolóban nem fogja fölismerni!

(#31273) Rick4:

Én anno azért váltottam TM-re, mert a kétlemezes Syno-ban mindkét lemezre töltöttem és NAGYON nem tetszett, hogy a DS duplikálta az adatokat. Nekem fontosabb volt a minél több tárhely.
Most már épített gépet használok NAS-nak, ott is jó a TM. :K

(#31278) heroldbalu:

Program (app) helyét csak újratelepítéssel lehet megváltoztatni.
Megosztott mappát át lehet helyezni.

A BTRFS-hez sajnos újraformázás kell tudtommal.

(#31280) eszakas:

Mivel töltesz? DS vagy TM?
DS letöltéseit elméletileg tudja a VS indexelni, míg a TM letöltéseit nem.
(Az automatikus indexelés eseményvezérelt. A DS letöltés esemény, míg a TM nem.)

(#31284) babicsbalu:

Ezek szerint nem enged home mappát indexeltetni.
Vagy a default mappákat használod, vagy csinálsz sajátot és azt állítod be.

(#31286) Imco:

Szerintem nem úszod meg a TM újratelepítést. Valami nagyon el lett állítva.
De azért próbáld meg még egyszer úgy, hogy először leállítod a TM-et, módosítod a settings.json fájlt, majd újraindítás után elindítod a TM-et. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31289) claire78 válasza Patice (#31288) üzenetére


claire78
senior tag

Program (app) helyét csak újratelepítéssel lehet megváltoztatni.
Megosztott mappát át lehet helyezni.

Nem így van, át lehet helyeztetni:
pl:
# Move the app files from the old volume to the desired one.
sudo mv /volume1/@appstore/VideoStation /volume3/@appstore/

# Delete the obsolete Symlink pointing at the old app path
sudo rm -fv /var/packages/VideoStation/target

# Create a new Sim link pointing at the new, correct app path.
sudo ln -s /volume3/@appstore/VideoStation /var/packages/VideoStation/target

(#31290) Rick4 válasza Patice (#31288) üzenetére


Rick4
félisten

A RAM itt sosem jelent problémát, mindig a proci a gyenge.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31291) claire78 válasza claire78 (#31289) üzenetére


claire78
senior tag

Előtte le kell állítani az áthelyezni kívánt alkalmazást. Majd áthelyezés után indítani.

(#31292) Patice válasza claire78 (#31291) üzenetére


Patice
Topikgazda

Köszönjük! :R

Bár, én sosem nyúltam hozzá parancssorból.

Az építettnél már annál inkább. :))

(#31290) Rick4:

Többek között ezért építettem magamnak gépet, amikor kinőttem a DS213-at. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31293) scream válasza Patice (#31288) üzenetére


scream
veterán

De az a baj, hogy nem tudom, hogyan kéne beállítani a saját mappát alapértelmezettnek. :(

(#31294) Patice válasza scream (#31293) üzenetére


Patice
Topikgazda

Jó helyen kerested, csak a users/home úgy látszik nem választható.

Saját (más) megosztást kell létrehoznod a médiáknak. Ha ez megvan, utána kiválaszthatónak kell lennie.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31295) Madwe válasza scream (#31284) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én úgy tudom (lehet tévedek) h az adott user, akivel be vagy jelentkezve, s nézed a PS felületét, az a saját home mappájában található képeket látja? Aztán lehet rosszul emlékszem, s nem engedi sehogy sem.

(#31296) Imco válasza Patice (#31288) üzenetére


Imco
őstag

Igen. Leállítottam és úgy szerkesztettem, majd újra indítottam.
Próbáltam úgy is, hogy a csatolást lekapcsoltam.
Most sikerült "elérnem", hogy semmit sem lát a tm kliens. Viszont amit lát /a beállítás szerint/ arra meg prermission denied van! :Y Ergo, most már letölteni sem tudok sehova, viszont látja az új letöltés helyét! :D Jog ki van osztva. Szerintem már bárki hozzáfér a mappáimhoz! :D
Csak a TM nem! :D

Küzdök még egy kicsit. Ha nem megy engedek az erőszaknak. Megpróbálom reinstallni a TM-et.
A baj hogy nem találom a letöltött *.torrent fájlokat. Illetve csak régebbieket.
Félek, hogy valahonnan emlékezni fog a beállításra, így értelmetlen lesz a reinstall. :)

Kell /előnyös/ hogy azon a köteten legyen telepítve ahol a letöltési mappa van?

Köszi!

Üdv! Imco

(#31297) Madwe válasza Imco (#31296) üzenetére


Madwe
nagyúr

TM buzerálása után nas restart ált. helyrehozza a jogosultságokat, próbáltad?

(#31298) Imco válasza Madwe (#31297) üzenetére


Imco
őstag

Sajnos már vagy 10x az elmúlt 2 napban.
Most letöröltem a TM-et és újra teszem.
Jelentek ha kész vagyok! ;) :)

Üdv! Imco

(#31299) DonCosta válasza Varszegig (#31180) üzenetére


DonCosta
tag

Szia!

Páran még kérdezték itt a fórumon az utóbbi időben de nem láttam megoldást a témában. Nekem sem megy kb 1 hónapja: keresni keres, de letöltésnél csak a php-t tölti le.
Itt látok egy hasonló témát, de nem tudom segít-e a mi problémánkon. (nekem nem kell az RSS, csak az, hogy a DS alól lehessen letölteni Nc*re-ról)
Akinek van erről infója kérem ossza meg.

(#31300) gyugyo79 válasza DonCosta (#31299) üzenetére


gyugyo79
addikt

Itt .
A host kell neked (de ha már csinálod akkor a keresést is rakd be szerintem , de az lehet meg is van) de ha a linkelt hozzászólás utánikat is elolvasod 100% megérted, ott le van írva jobban, amit linkeltem ott meg a link van ahhoz ami kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.