Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) allein válasza allein (#31600) üzenetére


allein
addikt

Szűrő, szerkezstés csak névhez írom be a kategóriát, szűrő tesztelése, tesztelő címhez ugyanazt írom be, van találat. Elmentem és nem működik, mit csinálok rosszul :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31602) gyugyo79 válasza allein (#31601) üzenetére


gyugyo79
addikt

A tesztelő címhez a komplett sort írd be ahogy az rss-be jön pld.:
A.sorozat.neve.S04.E06.720p.HDTV.x264-AVS [Sorozat (ENG HD)]
A.film.neve.2016.720p.HDTV.x264-AVS [Sorozat (HUN HD)]
A találatok részbe meg amire találatot szeretnél
tehát pld.: [Sorozat aztán elvileg ha működik akkor jó lesz. DE én se fejtettem meg a logikát ami alapján működik a kereső .(Főleg a normál kifejezés meg a helyettesítők működése nem egyértelmű számomra) De ha egy szűrő a tesztelésnél jó lett azt utána nekem jól megtalálja és + t nem töltött le. De én 1 adottra szűrök és nem komplett kategóriákat akarok letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#31603) allein válasza gyugyo79 (#31602) üzenetére


allein
addikt

Amennyiben nem írom be a teljes nevet a címhez és csak a kategóriát akkor is sikeres a tesztelés, van találat.

Fájltárolás résznél meg kell adni az n felhasználónevet és jelszót?

Fájltárolás plugin 1.0.1, keresés pedig 1.2.0

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31604) Csabroncka válasza ImpersonatoR (#31589) üzenetére


Csabroncka
addikt

Rövid távon 1-1,5 méter a Cat5 is tudja a Gigabites sebességet.

"in medias res"

(#31605) gyugyo79 válasza allein (#31603) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen meg kell adni a felhasználónév - jelszót és az 1.0.1 a jó. A keresés ehhez nem kell és az 1.2.0 -s már nem jó hacsak nem módosítottad és írtad bele a key-t.

[ Szerkesztve ]

(#31606) allein válasza gyugyo79 (#31605) üzenetére


allein
addikt

Kereséshez hol találok olyat ami jó?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31607) felho001


felho001
tag

Sziasztok adott egy nas anin be van állítva a dyndns és működik is rendesen. Viszont ha kívülröl el akarom érni a photo station-t akkor ez nem sikerül pedig már beállítottam azt is a PS-en belűl hogy a gazdanév mi legyen és a https port pedig 444 és meg is csinálatam a port forwardot. de baromira nem működik sőt ha kikapcsolom és megprobálom elérni a 443-as porton akkor meg valamiért a synology router web vpn oldala indul el. esküszöm full nem értem pedig a 2 dyndns teljesen más. mert a nas az dyndns előfizetéssel és a router az meg a synology ddns kapcsolata. És a megosztott mappa linkjei sem működnek. valaki ha tudja írja már le hogy hogyan kell beállítani. Köszi felhő

Felhő

(#31608) gyugyo79 válasza allein (#31606) üzenetére


gyugyo79
addikt

itt

(#31609) Patice válasza felho001 (#31607) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nem emlékszem már tisztán, de nekem az rémlik, hogy a Vezérlőpult --> Alkalmazásportál alatt lehet beállítani egyes appok (Audio Station, Video Station, Photo Station, File Station) külön elérését, amikor a DDNS host name mögé csak annyit kell írni pl. /audio vagy /photo és akkor nem a DSM-be léptet be, hanem csak az adott alkalmazásba.

Ilyen esetekben szerintem ki kell kapcsolni az egyéni elérési portokat (akár http-re, akár https-re van beállítva), és az alap portokat (Photo Station-höz értelem szerűen elég a neki szükséges) kell forwardolni a routerben a NAS belső (rezervált, vagy fix) IP-jére.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31610) felho001 válasza Patice (#31609) üzenetére


felho001
tag

De azt nem értem, hogy ezt a linket: https://felhonas.dyndns-home.com/photo/share/wPWtXAKg
miért forgatja át erre:https://web.felhorouter.synology.me/photo/share/wPWtXAKg mikor ez a router web vpn elérése.

Felhő

(#31611) gyugyo79 válasza felho001 (#31610) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem azért mert az alap portok: 80/443 azok a routeré. Ezért amikor kintről meghívsz egy http/https kapcsolatot az elakad nála.Míg ugye a Synology egyéb dolgai (alap esetben ) ezt a 5000-> http és 5001->https -el port átirányítással kerülik meg.
Vagy a routeredben irányítsd át a 443-as portot a NAS-ra (ha engedi) vagy találj ki egy portszámot pld 5011 amit a NAS 443 -ra irányítasz és így hívd meg kintről (így a nas-on marad az alap 443-as porton mégse akad el a routernél):
https://felhonas.dyndns-home.com:5011/photo/share/wPWtXAKg

[ Szerkesztve ]

(#31612) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A surv. station-ben beállított külső kamerák eléréséhez a 9900-as portot kell csak kinyitni a NAS-hoz?

Vagy majd a kamera saját portját kell csak, és úgy is elérhtő a syno saját alkalmazásával?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31613) allein


allein
addikt

Sziasztok. oSX alatt hogyan adom hozzá a megosztott mappát az asztalomhoz? Win alatt, meghajtó hozzáadása.

Szerk: meglett :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31614) Rruuer válasza allein (#31613) üzenetére


Rruuer
senior tag

valaki telepített már ionCube Loader-t?

na ezt már megint benéztem, megint válasz ment az új helyett, bocs

[ Szerkesztve ]

(#31615) moseras


moseras
tag

Sziasztok!

Van (pontosabban volt, mert szervizben van jelenleg táp vagy alaplap hibával) egy 1515+ 5 lemezes NAS, benne 5x2TB HDD RAID-ben. Ha veszek egy 1815+ 8 lemezes-t, és abba átrakom az 5 HDD-t, 3 hely üresen marad, akkor el fog indulni? Át kell valamit állítani valahol?

Köszi!

(#31616) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Hogy mint kell Raid 1 tömböt lérehozni? Elsőre ez kicsit soknak tűnik.

Ezután a Lun menüpontban melyik kell neki?

Ha jól sejtem itt a kijelölt opció kell.

Oké, elvileg megvan.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31617) Patice válasza moseras (#31615) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nem, nem kell átállítani semmit.
Belerakod az 5 HDD-t ügyelve a lemezek sorrendjére és az új NAS-ban migrálhatónak kell felismernie. Ilyenkor minden megy tovább az új NAS-ban.

(#31616) hackeeeee:

RAID1-hez nem ez kell!

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31618) moseras válasza Patice (#31617) üzenetére


moseras
tag

Köszi!

(#31619) hackeeeee válasza Patice (#31617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hanem? A másik?

Semmi ténylegest nem találtam erről, csak régi DSM-mel, de ott 2 kattintás volt az egész. 6.x-el viszont már így lehet, máshogy nem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31620) hackeeeee válasza hackeeeee (#31619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feladom, van 1-1 darab 3TB-s HDD-m, Alap raid group-ban külön-külön, ezekre 1-1 kötet létrehozva, ez ok. De akkor, mit tegyek? Van 2 darab 2TB-s HDDm, ezeket tenném raid1-be. Az egyik Seagate, a másik egy Toshiba. Ugye kötetet nem tudok létrehozni, amíg nincs raid group, ez is stimm. Akkor, mi a teendőm, mit csináljak, mert csak itt tudom létrehozni magát a tömböt, és itt tudom behúzogatni a 2 HDD-t.

Valszeg rosszul keresem, de Én erre nem találok tényleges leírást, hogy mi a menete a Raid kötet létrehozásának.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31621) Patice válasza hackeeeee (#31620) üzenetére


Patice
Topikgazda

Sima SHR-be kellene rakni a két HDD-t. Már régóta nem használok DSM-et, úgyhogy így passz. A Live Demo-ban meg ezeket a műveleteket nem lehet szimulálni.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#31622) Galopp válasza hackeeeee (#31620) üzenetére


Galopp
tag

A válasz egyszerű.Ha biztosan tudod, hogy csak egy kötetet akarsz létrehozni a most készített Raid-csoporton, akkor az elsőt válaszd. Ha biztosan tudod, hogy több kötetet is létre akarsz hozni ugyanazon a csoporton, akkor a másodikat. Ez esetben később, mikor a kötetet létrehozod, megadhatod, hogy a raid-csoportban létrehozott tárhely mekkora részén akarod az adott kötetet elhelyezni. Ez lehet 100% is, és akkor pont olyan, mintha az első lehetőséget választottad volna.
Ha valamihez mindenképp hasonlítani akarnám, az első esetben egy lemez egy partíció, míg a második esetben egy lemezen több partíció megoldáshoz tenném hasonlóvá.

De ez csak a személyes meglátásom. Ha jön egy "guru", majd jól rendet tesz a fejekben.

(#31623) Galopp válasza Patice (#31621) üzenetére


Galopp
tag

6-os DSM-et említ a kolléga, hol már nincs lehetőség SHR kötetet létrehozni sajnos.

(#31624) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31620) üzenetére


gyugyo79
addikt

(#31625) #56573440 válasza Galopp (#31623) üzenetére


#56573440
törölt tag

De van, csak pár modell nem támogatja. Tudjukmiert.

(#31626) hackeeeee válasza Patice (#31621) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

DSM 6-ban Én már nem láttam SHR-t, csak a raid változatok vannak.

@gyugyo79: Igen, de már nem így néz ki a metódus DSM 6-ban.

Megcsináltam a group-ot több kötethez és kész (lenti kép második pont), így elvileg jó lesz, majd létrehoztam rá egy ext4-es kötetet.

Vagyis:

blackrulz: Olvasgattam pár fórumot, több rekeszes (gyári) nas-ban is volt, ahol nem volt SHR DSM6-ban.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31627) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31626) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem Xpeno? Vagy milyen típust használsz? Ha megnézed az egy 6 os DSM amiben a videóba a beállítást mutatja. Lehet, hogy 6.1 től megváltoztatták? Utoljára "sima" otthon használatos NAS on én még a videóban mutatott megoldással találkoztam de arra nem emlékszek, hogy 6.0 vagy 6.1 volt csak az , hogy nem 6.2

(#31628) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31627) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem xpeno van, igen. :K Ebből a szempontból ugye ezért nincs.

De tegnap utánakerestem, és belefutottam Syno fórumon is olyanba, ahol írták, hogy 6.1 DSM alatt nem volt SHR lehetőség.

Seráfütty, marad a hyper backup, és kész. :)

Véleményem szubjektív...

(#31629) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31628) üzenetére


gyugyo79
addikt

Típus függő az SHR (Nem DSM verzió) az XPeno alapja nem egy általánosan otthonra vett modell ugye ebben megegyezhetünk. Hozzá teszem amikből kihagyja a Syno azokba csak a nagyon elvetemültek állítanának be bármilyen hybrid raid megoldást amúgy is ...
Viszont a raidX beállítása attól, hogy az shr nincs ott attól még ezekkel a lépésekkel volt elérhető DSM 6.0 -án biztos.

[ Szerkesztve ]

(#31630) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31629) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah, értem, köszi! :R

Most viszont a Cloud sync-kel megy a szívás.. Mivel ugye úgy volt, hogy lesz raid, így ugye addig kiszedtem a szinkronizálásokat, gondolván, hogy majd visszaállítom. 2 gdrive, és 1 Onedrive fiók van.

A Gdrive szinkronok megállnak, bármit csinálok.. Tesóm fiókjából 210 darab fájlt leszinkronizál, majd megáll. Ez vajon mitől lehet? Próbáltam már mindent. Újra raktam az appot, újraindítottam a nas-t, de semmi.. Mindig ugyan ott áll meg. Próbáltam másik HDD-re menteni, akkor sincs változás.

Mielőtt kivettem cloud sync-ből a fiókokat, minden tökéletesen működött, elvileg.

Véleményem szubjektív...

(#31631) hackeeeee válasza hackeeeee (#31630) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Update:

A Onedrive-os fiókot szépen szinkronizálja, csak a GDrive-val van gond.

Véleményem szubjektív...

(#31632) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31630) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az almás DS cloud kliensével volt olyan nem is olyan rég lett javítva, hogy elhasalt ha ékezetes könyvtárhoz, fájlhoz ért. A legjobb, hogy a hiba csak akkor jött elő ha új telepítés volt vagy a már működő le lett választva és utána vissza állítva. Annak akinek már be volt állítva és működött annak jó volt (amíg le nem választotta tesztből :D ) . Nem azt mondom, hogy nálad is pont ez van de ebből láthatod, hogy az hogy másnak megy még neked nem biztos releváns infó.
Nézd meg nem e mindig ugyan annál a fájlnál akad e el és ha igen nézd meg, hogy ha nincs ott tovább megy e a szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#31633) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31632) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A sima google fotók/fényképek mappa tartalmát szinkronizálja, és akkor áll meg csak úgy.. Ott pedig a képek nevében nincs ékezet.

De mindkét mappa ugyan ott akad el, bár néha van amikor tovább megy.

Sőt, tesóm mappjában nincs is más, csak a google fotók/fényképek mappa, amit ugye nem nevezhetek át, mert ugye auto oda mennek a kamerás képek fotók appból.

De ezt most maga a nas szinkronizálná Cloud Sync alkalmazással, és az áll meg.

És, így hagyhatom órákig, nem történik semmi.. Egy ideig a "legutóbbi módosított fájlok"nál látszik, hogy próbálkozik letölteni, de aztán azok is eltűnnek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31634) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31633) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az előzményeknél nézd, nem csak az ékezet lehet baja lehet ott egy olyan fájl amivel baja van ...
Nálam pld a google fiókból sose tudta a mentett térképeket szinkronizálni(Ezek a webes felületen nem is látszanak ha belépek a drive-ba). Pedig a fájl szűrésnél már kivételnek is hozzá adtam (Vagyis ugye az adható meg, hogy mit szinkronizáljon és onnan kivettem meg igazából én ezzel le is szűkítettem nagyon, hogy nekem mi kell) mégis a logban ott egy hiba, hogy sikertelen letöltés amikor ilyet talál pedig ugye figyelmen kívül kéne hagynia. Mondjuk nálam ezeken tovább lép utána és most már hibának nem jelenti le.

[ Szerkesztve ]

(#31635) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31634) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajna ott nincs semmi. Tesóm mappájában legalábbis biztosan, mert ott lényegében csak számok és _ van a fájlok nevében, és megáll.

Nekem ott vannak Drive-ban is.

Nekem ezt csinálta eddig szépen, mert ugye van külön mappa, amiben a telóval lőtt képek vannak.. Most valamiért nem. :(

Onedrive-ból menne, de oda viszont nem hajlandó felszinkronizálni az összes kamera képemet, csak valami 100-150 darabot.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31636) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31635) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát mutatom akkor nálam:

Azok amik sikertelenek azok csak itt látszanak. Ha fellépek a google drivera ott sem látom őket és kiterjesztésük sincs. A kliensnek figyelmen kívül kéne hagynia ...
Nálad itt minden esemény -> Letöltés . Mégis megáll?

Az alap beállított 20000 -es maximális rekordszámot túl léphetted?
Van egy maximum alapból 3 fel/le egy idejű szinkronizálásra, nem lehet hogy valami nagyobb videókhoz ért és csak ki kellet volna várni?
Esetleg nézd meg a fájlszűrés részt, és ott vegyél ki mindent és az egyéninél ad hozzá azokat a fájl tipusokat amikről tudod, hogy kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#31637) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31636) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem be sem teszi sikertelenbe, ezért érdekes.

Igen. Bár még ott nem is látszik ugye cska az ami sikeres.

Pár 100 darabot letölt, aztán megáll.. 1-2 különbséggel mindig ugyan ott.. Név nem lehet gond szerintem, mert nincs ékezet, és amiket letölt sikeresen, azok is ugyan úgy vannak elnevezve.

Nem tudom eldönteni, hogy mi lehet a gond.. Sógorom backup-ja onedrive-ban van, ott szépen letöltődött minden..

Egyszerűen nem tudok rá jönni, hogy mi lehet a gond, már azért is idegesít, mert leválasztás előtt működött... :(

Töröltem a párosítást a fiókból is, de semmi, az sem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31638) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31637) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát kérdeztem most ismerőst aki használja rengeteg fájlal és ő azt mondta, hogy neki se volt jó a kezdő szinkron (De jelentősen régebben csinálta és azt mondja akkor még elég béta volt a CloudSync is) . Ő azt csinálta, hogy a kezdő állapotot megcsinálta a gépén lévő g drive kliensen és SMB -n át bemásolva a NAS-ra a kezdő állapotot és azt állítja a szinkron azóta többnyire jó de így is van amikor behal az egész akkor törölnie kell a kapcsolatot és újra hozzá adni.
Mondjuk nekem ezek után a bizalmam egy kicsit megrendült ez iránt ....

(#31639) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31638) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ezt a bemásolós témát esetleg megpróbálom, hogy esetleg az összejön-e.. Az még 1 próbát megér, mert úgyis le van szinkronizálva PC-re is, a sajátom legalábbis. Köszi a tippet!

Oké, valszeg valami Google pöcsölés lesz, van olyan képem amit a GDrive app sem tud szinkronizálni. :Y Sőt, letölteni sem tudom.. Oké, innentől sanszos, hogy a Google-nél van valami gebasz.. Szerintem ha lefut a szinkron drive app-ban akkor rendben lesz m inden.

Mondjuk eleve nem értem, hogy azt a képet miért akarná letölteni, amikor le van töltve...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31640) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31638) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy néz ki, hogy ez bejött!

Megcsinálom tesómét is.

Véleményem szubjektív...

(#31641) hackeeeee válasza hackeeeee (#31640) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Félsiker..

Úgy néz ki, valami anomália van a Google oldaláról, sajna ez szinte biztos. Tesómnál is van pár kép, amit nem tud maga a Drive app sem letölteni, ami elég érdekes. Persze ezek törlése még nem oldja meg a letöltést.

Most nagyából szinkronba hoztam, viszont kétirányú szinkronnál nem nagyon akarja letölteni a friss cuccokat.

ha átrakom távoli változások letöltésére, akkor letölti, viszont nem szinkronizálja azokat amiket törlök a fotók közül.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31642) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31641) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha az általánosnál átrakod, hogy :
A helyileg törölt fájlok eltávolításra kerülnek a nyilvános felhőről
akkor is? Persze hagyod 2 irányún és úgy állítod ezt át.
Mondjuk amúgy meg amit nem talált azt kellene letöltenie. Vagy csak nem logikus, esetleg a magyar fordítás tréfál meg és meg kéne nézni egy angolt.

[ Szerkesztve ]

(#31643) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31642) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őő..

Általánosnál? Hol gondolod pontosan?

Kétirányún ha jól sejtem tennie kéne a dolgát, ehhez képest semmit sem csinál.. Szerintem a Google-nél van valami gebasz, csak pont összejött, vagy nem tudom..

Nekem az kellene, hogy ha törlöm drive-ból, akkor törölje a nas-ról is, vagy esetlegesen fordítva. Eddig ez működött.

Most kicsit elegem lett a Google-ből megint, áttolok mindent onedrive-ra, megnézem, hogy ott megy-e minden.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31644) gyugyo79 válasza hackeeeee (#31643) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én úgy használom, hogy csak távoli letöltése , és ki van pipálva az is, hogy ne távolítsa el a fájlokat a cél mappából, amikor törli azokat a forrás mappából. Ez így biztos úgy működik, hogy leszed mindent ami felkerül és ha ott törlődik is a NAS-on megmarad (Ez neked viszont két irányúan kéne és jól és ez a beállítás meg is van ezért nem is raktam képet). De nálam kb. van 30 fájl inkább ha valaki ezen oszt meg nekem valamit akkor rakom át sajátba, nagyon nem használom ezért nekem sincsen messze menő tapasztalatom vele. ( De most amiket írsz csak arról győzött meg, hogy jobb is )

[ Szerkesztve ]

(#31645) Sanya válasza hackeeeee (#31626) üzenetére


Sanya
nagyúr

xpenology-ban emulált verziókban kikerült az SHR. Ezekben a modelekben (36 lemezesek!!!9 az SHR nem használatos.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#31646) hackeeeee válasza gyugyo79 (#31644) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem nincs ilyen. :(

Update, semmi.. megvan.. Viszont akkor sem tölti le az újonnan felkerült fájlokat. :(

Meg ugye, ez a helyileg törölt fájlokra vonatkozik. Nekem ez fordítva kell, vagyis, ha felhőből törlöm, akkor törölje a nas-ról.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#31647) hackeeeee válasza hackeeeee (#31646) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, felb@szott, manuálban felszinkronizáltam minden képem onedrive-ba, és onnan csinálja a szinkronizálást minden gond nélkül... A törlést még nem tudom, hogy működik-e, de folyamatosan tölt most lefelé.

annyi a hátrány, hogy nincs nincs a képeknek előnézete, de megvannak... és tudok rájuk backup-ot csinálni..

Véleményem szubjektív...

(#31648) hackeeeee válasza hackeeeee (#31647) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Helyre állt a rend, Onedrive alatt minden működik. Nem nagyon értem, mindegy, a lényeg, hogy megy.

Véleményem szubjektív...

(#31649) BullZeye


BullZeye
veterán

Költözünk, új szerződés Diginél hűség stb.

Mi az a sebesség amit a DS216J képes Transmissionnel lekezelni? Esetleg van már pletyka, hogy mikor jön az új széria?

(#31650) _ak_ válasza BullZeye (#31649) üzenetére


_ak_
addikt

Nálam 45Mbit/s fölé nem igazán szokott menni.

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.