Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) Imco válasza gyugyo79 (#31154) üzenetére


Imco
őstag

Köszi a választ mindenkinek. Sajnos egy kissé amatőr vagyok, főleg az SSH terén.
Igaz ebből a múlt héten egy fórumtárs megsokszorozta a tudásom. / :R /
Sikerült egy dolgot megoldanom. :)

Szeretnék szájbarágós segítséget kérni.
A mounttal van gondom. Ez alapján próbáltam operálni, de a linuxnál elvérzek. Nem ragaszkodom ehhez a megoldáshoz, ha van más -számomra- követhető.

Van puttym, van WINSCP, működő roottal.
Van 2 HDD, kötet 1 és kötet 4.
Kötet 1/letölt mappába szeretném az egész kötet 4-et csatolni. Ez most light néven van megosztva. NFS engedélyezve a lightnak.

Szeretném ha a letöltés megnövekedett mérettel látszana a TM-nek.

Mindennek tudok örülni. Csak lassan szótagolva! ;) :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#31202) gyugyo79 válasza Imco (#31201) üzenetére


gyugyo79
addikt

Pontosítsunk. A (én legjobb tudomásom szerint, aztán majd javítja ha valaki tud más megoldást) mappában egy üres mappába tudod becsatolni. Az oka, hogy igaz hogy ott is látod valójában az másik HDD n van. Egybe azért nem lehet mert pont így különül el, hogy melyik hdd-n van fizikailag az adat.
Szerintem te egybe akartad az egészet ezért nem ment.
A kötet 1 letöltbe pld. kötet4 néven tudod becsatolni.

[ Szerkesztve ]

(#31203) Imco válasza gyugyo79 (#31202) üzenetére


Imco
őstag

Bocsánat, de ez nekem még kevés! :)
Minden megosztva.
Hoztam létre egy új mappát is a letöltbe.
Hogy tudom rácsatolni a kötet 4-et?

Nincs valami linux mentes, érthető leírás?
Vagy jöhet az ssh is, csak pontosan, hogy mit, hova a puttyba!

Köszi!

Üdv! Imco

(#31204) #56573440


#56573440
törölt tag

Csak úgy elmelkedesnek. Mi van akkor, ha kötet 1-en van ds, és a download mappa. Ha kötet 2 download 2 mappajat symlinkkel hozzacsapom az elsőhöz, és ezt adom meg egy torrent letöltésekor? Pl kivalasztom hogy ez a download/download 2 mappaban legyen. Akkor is duplikal a ds?

Egyébként gondolom igen, mert kb annyit csináltam, hogy nem kellett átmenni a kötet 2/download 2 be, hanem más irányból értem el...

[ Szerkesztve ]

(#31205) gyugyo79 válasza Imco (#31203) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hozz létre egy megosztott mappát a kotet 4-en a nevet rád bízom nálam innentől a példában kotet4 .
A letölt -be is hozz létre egy mappát nálam innentől a példában masik_hdd. Mindezt admin userrel file stationnal lehet.
Tipp! Jobb egérgombot használva a létrehozott könyvtáron a tulajdonságot kiválasztva a helynél ott a pontos elérése kimásolva nem tudod elgépelni.
Ellenörizni is tudod, hogy a volume1 és volume4 -et azt helyesen tippeltem e be mert az változhat !
Utána vezérlő pult ->feladat időzítő->létrehozás->kiváltott feladatok->
Itt feladat mezőbe egy nevet kell adni neki amiről tudod majd mi ez (bármi lehet)
felhasználó root esemény rendszerindítás.
A másik fülön (Feladat beállítások) a felhasználó álltal definiált script részbe:

mount --bind /volume1/letölt/masik_hdd /volume4/kotet4

OK

Ott lesz ez a listába és az adott feladat néven (amit adtál neki meg is találod)
Kiválasztod és felső menübe a futtatásra nyomsz vagy jobb egér gombot használva ami elő jön menü választod a futtatást. Ezzel leszimulálod az indítást (nem kell újra indítani a nas-t)

Ha minden okés és bármelyik mappába létrehozol bármit az megjelenik a másikba is ha törlöd törlődik ..

Ha jó akkor így maradhat a feladatok közt és minden indításkor felcsatolja magától.

Remélem nem írtam el semmit a mount részt írtam már de még egyszer leírom máshogy is hogyha látod, hogy az elérési út más nálad azt javítsd értelem szerűen .
mount --bind /volumeszám/hova /volumeszám/honnan_mit

[ Szerkesztve ]

(#31206) Galopp válasza gyugyo79 (#31205) üzenetére


Galopp
tag

Ugyanezt meg lehet oldani a korábban említett symlinkkel, és csak egyszer kell megcsinálni, nem kell ütemezni. / Ám ha jól emlékszem, a szülő kötet infóját adja vissza ha belelépsz a linkelt mappába, vagyis ha az első köteten 10MB szabad hely van, azt jelzi majd az oda linkelt alkönyvtárra is. /
Ez utóbbi mondat feltételesen kezelendő, DSM-en nem ellenőriztem le.

Szintaktika egyszerű, itt olvasható róla elmélkedés:
https://askubuntu.com/questions/56339/how-to-create-a-soft-or-symbolic-link

(#31207) gyugyo79 válasza Galopp (#31206) üzenetére


gyugyo79
addikt

A simlinket nem látta pld a File Station (nem is mutatta amit linkeltem persze ssh-alat pld mc -ből láttam, hogy ott van) amikor én néztem. Szóval bizonyos dolgokkal/alkalmazásokból az nem volt használható. Lehet változott már ez vagy csak én néztem be akkor valamit.Erről tudsz valamit van tapasztalat ?

[ Szerkesztve ]

(#31208) Imco válasza gyugyo79 (#31205) üzenetére


Imco
őstag

Ez már igazi szájbarágós! :)
Köszönöm!
Ennek ellenére nem megy!
Vagy 100 féle lehetőséget kipróbáltam.
Vagy 50x elírás miatt (bind>blind vagy 20x) volt hiba, a többi okáról nem tudok nyilatkozni.

mount --bind /volume1/letölt/masik_hdd /volume4/kotet4
Ez így néz ki nálam:
mount --bind/volume1/letoltike/_plus/volume4/light/letolt2
Ez szerintem a jó. volume1 az első hdd, letoltike a megosztott mappa, ebbe létrehoztam a _plus mappát.
A volume4 a 4.HDD ezen létrehoztam a light megosztott mappát amiben létrehoztam a letolt2 mappát.
A tulajdonságoknál csekkoltam a volume számokat. Elvileg már nincs elírás, ékezet benne.

...és de van! A bindnél space lemaradt. Ezt is kiszűrve, még mindig hiba van:

Feladat: torrent
Indítás ideje: Thu, 08 Jun 2017 19:03:53 GMT
Leállítás ideje: Thu, 08 Jun 2017 19:03:54 GMT
Jelenlegi állapot: 32 (Megszakítva)
Standard hiba/kimenet:
mount: mount point /volume1/letoltike/_plus/volume4/light/letolt2 does not exist

Mit rontok el?

Köszi!

Üdv! Imco

(#31209) Bobolit válasza Imco (#31208) üzenetére


Bobolit
aktív tag

mount: mount point /volume1/letoltike/_plus/volume4/light/letolt2 does not exist

Nem maradt ki egy szóköz a plus után? :U

(#31210) #29810560 válasza Imco (#31208) üzenetére


#29810560
törölt tag

A forrás és a cél között sincs (nem gépeltél) szóköz(t), így az egész sort akarja mountolni.

[ Szerkesztve ]

(#31211) allein


allein
addikt

Sziasztok. Azok a személyek akik DS-t használnak, van lehetőség arra és ha igen akkor, hogyan tudom beállítani az automaitzált letöltést.

Tud ebben valaki segíteni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31212) gyugyo79 válasza Imco (#31208) üzenetére


gyugyo79
addikt

Így a helyes(Ha gondolod nézd meg erre mit ad vissza):
mount --bind /volume1/letoltike/_plus /volume4/light/letolt2

Galopp : ennél persze nem neki szólt a tapasztalat stb. konkrétan ha más / használja működik nála akkor ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

(#31213) Vakvakond


Vakvakond
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni. Androidra letöltöttem a ds cloudot, a NAS-on is fenn van a cloud station. Addig minden ok, hogy kiválasztom az egyetlen felkínált lehetőséget, hogy a NAS-on hova szinkronizáljon, és egy mappát a telefonból is hozzá tudok adni. A kérdésem az lenne, hogy valóban egyszerre csak egyet enged hozzáadni? Ugyanis több mappát is szeretnék szinkronizálni. Ugyanis ha a hozzáadásra megyek, és szeretném kijelölni, hogy a NAS-on hova szinkronizáljon, egyszerűen nem tudom kijelölni és így nem enged tovább. Mi a titka a több mappa szinkronizálásának?
A válaszaitokat előre is nagyon hálásan köszönöm.

(#31214) gyugyo79 válasza Vakvakond (#31213) üzenetére


gyugyo79
addikt

Cloud Station Server -> beállítások. Itt tudsz hozzá adni könyvtárat.Amit itt hozzá adsz azt tudod utána a kliensben kiválasztani. Azt talán írja is de ugye az adott usernek engedélyt kell előtte adni a könyvtárhoz.

(#31215) Imco válasza gyugyo79 (#31212) üzenetére


Imco
őstag

Mindenkinek nagyon köszönöm a törődést! :R
A szóköz után még mindig hiba volt.
Beugrott hogy a linux kis nagybetű érzékeny.
"Természetesen" az egyetlen nagybetűs mappa név a nason a Light volt! :D
Javítás után:

Feladat: torrent
Indítás ideje: Thu, 08 Jun 2017 20:59:49 GMT
Leállítás ideje: Thu, 08 Jun 2017 20:59:50 GMT
Jelenlegi állapot: 0 (Normál)
Standard hiba/kimenet:

Van még kérdésem, de most iszok egy sört a segítőkre és örülök egy kicsit! :)

Köszi még egyszer!

Üdv! Imco

(#31216) Vakvakond válasza gyugyo79 (#31214) üzenetére


Vakvakond
csendes tag

Köszönöm, minden sikerült. :) Így már tökéletes.

(#31217) Galopp válasza gyugyo79 (#31207) üzenetére


Galopp
tag

Most kipróbáltam, a File Station valóban nem látja a symlinket. Mondjuk eddig azért nem tűnt fel, mert puttyal mc-zve szépen ment, illetve a Windowson a hálózatot tallózva is simán működik...

Sorry a téves infóért.

(#31218) claire78 válasza Galopp (#31217) üzenetére


claire78
senior tag

Továbbra sem értem miért putty-val, simlinkkel szenvedni, mikor simán hozzá lehet adni a feladatütemezőnél.. :F

(#31219) Galopp válasza claire78 (#31218) üzenetére


Galopp
tag

Nekem a symlink olyan, mint egy kalapács. És egy kalapácsnak minden szög.. :-)

Ha nagyon akarnám kötni az ebet a karóhoz, mondhatnám, hogy a symlinkes kapcsolat megmarad a dsm-beállítások gyalulása után is. Ami persze részben igaz csak...

(#31220) allein válasza allein (#31211) üzenetére


allein
addikt

Sziasztok. Tudtok ebben az ügyben segíteni? Van bárkinek tapasztalata ezzel a kérdéssel kapcsolatosan?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31221) Madwe válasza allein (#31220) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem reszletezd pontosan mit szeretnél, mert először nekem se volt világos. Hátha úgy valaki tud segíteni...

(#31222) allein válasza Madwe (#31221) üzenetére


allein
addikt

Rendben van :) Nem tudom mennyire ismerős az autodl-irssi, nagyon jól működik ruTorrentes felületen, nem nehéz konfigurálni. Lényegében automatizálja a letöltést a trackerről. Ezt szeretném megvalósítani az otthnoni Synologyn. Ehhez szeretnék segítséget, javaslatot. Csinált már valaki ilyet?

Mivel sokkal több a tárhelyem otthon nagyon hasznos lenne az automatizálás.

DS vagy inkább Transmission az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31223) heroldbalu


heroldbalu
tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan és könnyen megy a migrálás. 215J-t vettem kb 1 éve. Pár hónap után már tudtam, hogy lesz ebből nagyobb is, mert rengeteg hasznos funkciója van. Ahogy teltek a hónapok egyre több szolgáltatást használtam, azonban ahogy bővültek a szolgáltatások, úgy fogytak az erőforrások.

Ma megvettem a 916+ t , eszméletlen erő van benne. Migráltam minden adatot, követtem a synology által ajánlott leírást, de vissza állításra sem volt szükségem, minden megmaradt. Most pedig hasít a 916+.
Ami még hátra van az Video Station, és a Photo station reindexelése, de remélem ezzel a géppel már ez gyorsabban fog menni, mint a kis tesójával.
A DownloadS beállításai és a torrentek sajnos nem jöttek vissza, de ez túlélhető ;)

Ugyanitt használt, megkímélt DS215J nagyobbra váltás miatt eladó :) !!

Synology, iPhone

(#31224) #56573440 válasza heroldbalu (#31223) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem is lassan jön az utód, de én inkább 1815+ fele nezelodok :DDD

(#31225) allein válasza heroldbalu (#31223) üzenetére


allein
addikt

Nekem is 916+ (8GB RAM) van, előtte pedig 214+(1GB RAM) volt. Hasítani nem hasít szerintem, de érezni a különbséget :U én egy kicsit több gyorsasságot vártam volna el, de hát ez van. Ennél gyorsabbá SSD-re telepített rendszerrel lehet megoldani, marad ahogy van :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31226) gyugyo79 válasza Galopp (#31217) üzenetére


gyugyo79
addikt

Köszi, hogy megnézted! Legalább így már biztos, és tudjuk a korlátait ha felmerül mint megoldási lehetőség (mert amíg csak nekem volt ilyen azért nem voltam 100% ig biztos benne). Én is első körben ezt használom ahol lehet. Windows alatt is ugye a legjobb az olyan programok "átverésére" amibe be van drótozva a rendszer partíció de mi nem szeretnénk ha ott tartja a több GB hülyeségét.

(#31227) gyugyo79 válasza allein (#31222) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én érdemben segíteni nem tudok mert sose csináltam ilyet (ezért nem is válaszoltam). DE van ruTorrent Synologyra is ha arra van amit szeretnél és tudja akkor én a helyedbe megnézném.
Én a 5-6 váltás után néztem ruTorrentet itt valaki miatt, hogy hogy lehet elindítani és ha nem javítottak rajta sokat akkor sajnos azt kell mondjam nem lesz könnyű életet lehelni bele nem is az volt akkor a baj, mert már futott amikor ráhagytam de az alap kiegészítők fele még nyavalygott elérési utakra meg jogokra. Viszont eltelt azóta sok idő szerintem ha belefér az idődbe nézd meg.

(#31228) allein válasza gyugyo79 (#31227) üzenetére


allein
addikt

Köszi szépen a tippet :R

(#31229) eszakas - kérdésem: nálad Transmission alatt automatizálva van a torrentek letöltése?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31229) eszakas válasza allein (#31222) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Hát én Transmissiont használok semmi gondom vele.
Esetleg csak az hogy nem helyezi át nekem az "Inkomplett" könyvtárból a "kesz" könyvtárba a kész filét.
De szerintem csak beállítási hiba.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#31230) gyugyo79 válasza allein (#31228) üzenetére


gyugyo79
addikt

Amúgy a letöltés szűrő részét nézted a DS-nek ?

Mert én amúgy úgy használom, hogy szűrő nélkül és az oldalon én rakom a megfelelő könyvjelzőhöz a dolgokat. Szóval az RSS-része így működik biztos.
De te gondolom úgy használnád, hogy a komplett oldal RSS-be és abból szűrnél és ahogy felkerül a szűrési feltételeknek megfelelő azt letöltené a kliens. Ha igen akkor kipróbálhatod a linkelt oldalon írják mit, hogy.

(#31231) allein válasza gyugyo79 (#31230) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen, átolvasom :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31232) Rruuer válasza allein (#31231) üzenetére


Rruuer
senior tag

hogy tudom megváltoztatni a hozzáadott felhasználónak küldött mailt?

(#31233) Imco válasza Imco (#31215) üzenetére


Imco
őstag

Sziasztok!

Folytatva a tegnapit! :) Csatolás meg volt.
Viszont csak az első kötet hízik továbbra is.
A 4.-en ott az összes fájl látszólag, de a méret az nem nőtt /csökkent/.
Jól van ez így?
Köszi!

Üdv! Imco

(#31234) gyugyo79 válasza Imco (#31233) üzenetére


gyugyo79
addikt

A download station -> Általános beállításoknál átraktad az ideiglenes helyet a Kötet 4 -re?
Ez az eddigi seedet elvileg nem befolyásolja amit a kötet 1-re szedtél azt már onnan folytatja de most mindent rakj a 4-re (Mármint ez meg a default letöltés mappát mert utána ha az 1-re töltesz lesz 2 mindenből) .Különben a 1-re szedi és onnan másolja a 4-ra amikor kész és amíg nem teljesül egy feltétel vagy le nem állítod duplán foglalja a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#31235) allein válasza gyugyo79 (#31230) üzenetére


allein
addikt

Ami nem tiszta és nem tudtam beállítani, hogy állítom be a trackert? Mert a többi be van állítva, tracker beállításról nem látok semmit :U

Elkezdődött a letöltés :C de ncore-nak semmi köze. Azt látom, hogy a trackert is automatikusan állítja be, ahol éppen elérhető az adott sorozat.

(#31232) Rruuer - sajnos nem vagyok szakértő, kicsit legyél türelemmel és kapsz segítséget nem sokára valakitől aki otthon van a témában.

Ncore, wiki, rss - nem sok infót dob a link :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31236) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#31234) üzenetére


gyugyo79
addikt

Meg rosszul írtam és fordítva megy az egész. Pill és írom miket kellene csinálnod.

(#31237) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#31236) üzenetére


gyugyo79
addikt

A feladat időzítőben amit csináltál feladatot át kellene írni erre:
umount /volume4/Light/letolt2
és futtatni
Utána megnézni, elvileg a Letolt2 üres lesz a Light mappában.
Ha így van helyezz át mindent bele a _plus -ból. Ha kész akkor megint az időzítő és ezt a kódot:
mount --bind /volume1/letoltike/_plus /volume4/Light/letolt2
Így megjelenik minden a _plus -ba is. A helyet innentől a kotet4 -ről kellene foglalnia.De teszteld le nagyobb fájl másolásával pls.
Ettől az ideglenest rakd át ide(kötet4).

[ Szerkesztve ]

(#31238) Akosd


Akosd
újonc

Sziasztok.

Lett egy synology NAS szerverem otthon, UPC hálózatra az UPC routerbe bedugva.

A gondom a következő: a UPC Router minden a hálózatra csatlakozó egységnek xxx.xxx.0.xx IP címet osztja ki.
A router a DHCP-ügyféleszközök beállításnál az összes eszközt mutatja, de a kábelesen rácsatlakoztatott NAS-t nem mutatja.
A NAS hálózati beállításokban az alapértelmezett átjárónak xxx.xxx.1.xx IP szerepel, és hiába nyomok rá a szerkeszt gombra, nem engedi át írni az 1-et 0-ra. Az alatta lévő sorban a DNS kiszolgáló manuális konfigurálásánál át tudom írni a az 1-et 0-ra, de ettől az alapértelmezett átjáró beállítás nem változik. Így viszont egyszerűen nem látják a routerre rákötött többi eszköz a synologyt, a ruter sem mutatja, mivel ha jól értem másik hálózaton szerepelnek. Egy routerem van, a UPC, nem is értem mi ez a másik hálózat, honnan veszi ezt a NAS

(#31239) Madwe válasza Akosd (#31238) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyomj neki resetet. Anno nekem is volt ilyen, azt mondjuk 3 hard reboot (áramtalanítod közben 15mp-ig) megoldotta...

(#31240) gyugyo79 válasza allein (#31235) üzenetére


gyugyo79
addikt

A N-hez (Náluk a wikiben van onnan idézem):
"ablakban a Feed URL mezőbe a következőt kell beírnod:
https://ncore.cc/rss.php?key=******
A kicsillagozott részt a következőképpen kell kitölteni:
A Passkeyed-et kell bemásolnod, amit a Profilod > Egyéb adatok oldalán látsz. "

Azt tudod, hogy kell még az N -hez a fájl tároláshoz egy kiegészítő meg ha azt beszerzed akkor BT kereséshez is van. Ráadásul az a tippem, hogy neked ebből a listából dobta ki a találatot, de ha megnézed majd látod. Viszont ha berakod akkor az N -t akkor azon is keres vagy a pipák kivételével állítható, hogy hol ...

Ezek letöltési helyét nem tudom most neked prezentálni de itt a fórumba volt többször linkelve.

[ Szerkesztve ]

(#31241) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#31240) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ebben a hozzászólásban a link és mind a 2 elérhető (host + search) .
A serach -> 1.2.0 és a host -> 1.0.1 van nálam berakva.

(#31242) allein válasza gyugyo79 (#31240) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen, próbálkozom tovább :K Hostot be tudtam tallozni, searchet nem tudom, hogyan kell. RSS feeds, letöltési szűrő, szerkesztés, beállítottam egyelőre csak egy kategóriát. Az imént elkezdett mindent tölteni lefele :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31243) allein válasza gyugyo79 (#31241) üzenetére


allein
addikt

Egyelőre úgy néz a szűrő nem működik, valamit nem állítottam be :DDD mindent töltök lefele. Search fájlt hogyan adom hozzá?

Idáig még nem jutottam el: A serach -> 1.2.0 és a host -> 1.0.1 van nálam berakva.

Ncore host: 1.0.1 verzió megnéztem.

Search is betallozva, visszaolvastam a fórumon.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31244) allein


allein
addikt

Eszerint állítottam be, annyi különbséggel, hogy nem kért sem usert sem jelszót.

gyugyo79 - köszönöm szépen a segítséget, felmerül még egy kérdésem. Amikor hozzáadom az RSS-en belül a kategóriákat, mindegyiket külön adjam hozzá vagy mehet mind egyben elválasztva "," vesszővel.

(#31245) Rruuer - semmi gond, én nem tudok segíteni ezért inkább nem akarok hülyeségeket írni :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31245) Rruuer válasza allein (#31235) üzenetére


Rruuer
senior tag

Türelmes vagyok én. Véletlen a választ nyomtam meg az új helyett bocsi

(#31246) allein válasza allein (#31244) üzenetére


allein
addikt

Egyelőre úgy nézek ki, hogy mindent töltök lefele :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31247) gyugyo79 válasza allein (#31244) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én úgy vettem ki (ha egyáltalán jól értem a kérdést), hogy egy feed -> egy szűrő utána mehet ugyan az a feed másik szűrővel a következő sorba (hozzáadás gomb) de ez csak tipp. Alapból ugye all (minden van), mert pld a N-n a könyvjelzőknek is van feed -je nálam azok vannak berakva szűrés nélkül csak különböző könyvtárakba rakva , így ha az oldalon valamit berakok a sorozatok könyvjelzőhöz az a helyére töltődik.
De pont ahogy te szeretnéd azzal nincs tapasztalatom. De ha megtalálod a megoldást majd jól megírhatod.

[ Szerkesztve ]

(#31248) Imco


Imco
őstag

Valaki segítsen egy kicsit!
Éppen nem látom a fától az erdőt, vagy...
Eddig mindig be tudtam állítani, hogy a TM hova mentsen.
Na most egyszerűen képtelen vagyok megváltoztatni a beállított mentés helyét! :W

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#31249) Imco


Imco
őstag

Ezt: "/volume1/@appstore/transmission/var/settins.json" szerkesztve sem változik a hely.
Valószínű, hogy 2x, vagy rosszul van megadva.
Akármit csinálok csak az először beállított helyre ment. :F

Pihenek egy kicsit, mert rákattantam rendesen. :)
Így viszont már nem tudok objektíven gondolkodni! :)

Szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#31250) Patice válasza Imco (#31249) üzenetére


Patice
Topikgazda

Szerkesztés előtt állítsd le a TM-et...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.