Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) pohár válasza Manitou (#6598) üzenetére


pohár
félisten

ez nagyon zsíííír :Y :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6602) seiko válasza truefx (#6600) üzenetére


seiko
senior tag

a vízállóság miatt érdemes évente ellenőriztetni a tömítettséget.
akkumulátor van benne, észre fogod venni, ha tönkremegy.
de remélhetőleg legalább 10 évig bírja! :Y

(#6603) Badboys


Badboys
őstag

Tiszteletem
Kerdesem a kovetkezo lenne.Egy Tag Heuer replikát szeretnek vásárolni de Miyota szerkezettel van szerelve kerdesem az lenne erdemes e megvásárolni ezzel a szerkezettel strapabiroság szempontjábol.Megkoszonom a segitseget.

(#6604) seiko válasza Badboys (#6603) üzenetére


seiko
senior tag

vegyél inkább egy eredeti Casio-t! :K

(#6605) Manitou válasza macikos (#6599) üzenetére


Manitou
addikt

Igen , néztem ezeket is :K De citizent kedvezőbb áron be tudnám szerezni.

(#6606) runner 125 válasza Badboys (#6603) üzenetére


runner 125
nagyúr

Itt rossz helyen kopogtatsz fake órával kapcsolatban.
Ha hamis embernek érzed magad vegyél replika órát. Én soha nem vennék fel semmi kamu cuccost, inkább vásárolok egy olcsóbb - de eredeti darabot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6607) Empsepo válasza Manitou (#6598) üzenetére


Empsepo
senior tag

Tényleg gyönyörű darab!
A hónapok felsorolása a belsejében csak látványelem vagy funkciója van?

(#6608) runner 125 válasza Empsepo (#6607) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pont ezen gondolkodtam én is. :D

..de mutató elvileg nem mutat rá, szal lehet ,h csak látvány.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6609) Empsepo válasza truefx (#6600) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ez az óra számomra követhetetlen.

:B

(#6610) Empsepo válasza runner 125 (#6608) üzenetére


Empsepo
senior tag

Melyik mutatóra gondolsz?

(#6611) runner 125 válasza Empsepo (#6610) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pont ez az, h a hónapok neve ott van, de mutató nincs hozzájuk..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6612) Empsepo válasza runner 125 (#6611) üzenetére


Empsepo
senior tag

Akkor jól látom, hogy nem látom.

:D

(#6613) bandus válasza runner 125 (#6606) üzenetére


bandus
veterán

szintúgy :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6614) Manitou válasza Empsepo (#6607) üzenetére


Manitou
addikt

Tudtommal funkciója is van. Ez egy öröknaptáras darab. Ha megnyomsz egy gombot a másodperc mutató odaforog a hónapra.

(#6615) runner 125 válasza Manitou (#6614) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úúú, az milyen menő. :D

Amúgy tényleg szép darab az az óra, bejön nekem is. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6616) Manitou válasza runner 125 (#6615) üzenetére


Manitou
addikt

Csak az a baj, hogy itthon nem kapható , így külföldről kell vennem :U
Van ehhez egy hasonló darab, ahol római számok vannak felírva és az van bőr szíjjal is, annyi a bibi, hogy annak a változatnak nem zafir az üvege :( Pedig az elegánsabb lenne.

[link]
Van fekete számlappal és fekete bőrszíjjal is.

[ Szerkesztve ]

(#6617) truefx válasza Empsepo (#6609) üzenetére


truefx
aktív tag

Bocs, ezt nem értem.

(#6618) Manitou válasza truefx (#6617) üzenetére


Manitou
addikt

Lehet arra gondolt, hogy túl "zsúfolt" a számlap :F De hát kinek mi jön be.

(#6619) runner 125 válasza Manitou (#6616) üzenetére


runner 125
nagyúr

..van hasonlóság a Casio-mmal. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6620) Empsepo válasza Manitou (#6614) üzenetére


Empsepo
senior tag

Az tényleg komoly!

Truefx

Igen, arra gondoltam, hogy egy kicsit zsúfolt.

(#6621) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Köszönöm a tanácsokat, ő lett a szerencsés! :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#6622) runner 125 válasza A_ScHuLcZ (#6621) üzenetére


runner 125
nagyúr

Faxántos ez, gratula hozzá!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6623) A_ScHuLcZ válasza runner 125 (#6622) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Köszönöm! :)

Megláttam és beleszerettem. Az eladó mondta jó választás, még nagyon új cucc, karácsonykor kapták, és csak 1db volt belőle, rajtuk kívül pedig csak 2 helyen árulják webshopban. Remélem nem fogom megbánni, eddig nagyon tetszik, a súlyát még szoknom kell a korábbi kis Timexem után. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#6624) runner 125 válasza A_ScHuLcZ (#6623) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kár, h nem voltál türelmesebb, young-tól biztos kaptál volna egy jobb árat rá. :)

2 év garival vetted, vagy eggyel?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6625) macikos


macikos
addikt

Elfogadnám: [link]

(#6626) runner 125 válasza macikos (#6625) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nah, egyre jobbakat linkelgetsz. :D

Ez tényleg frankó, főleg ahogy dolgozik^^.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6627) Empsepo válasza A_ScHuLcZ (#6621) üzenetére


Empsepo
senior tag

Nagyon szép, férfias darab!
Gratula Neked!

Macikos

Egy ilyen óra simán elemmel megy?
Vagy van egyéb energiaforrás is benne?

(#6628) pilóta válasza Empsepo (#6627) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mire gondolsz? Benzinmotorra? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6629) Empsepo válasza pilóta (#6628) üzenetére


Empsepo
senior tag

Akár.
:N

Nem, csak egy ilyen szerkezetnek szerintem már nem elegendő egy gombelem.
Vagy ha folyamatosan használod az egyéb funkciókat is, cserélheted évente.

Persze lehet, hogy rosszul gondolom! :F

(#6630) Badboys válasza runner 125 (#6606) üzenetére


Badboys
őstag

Bocsánat,hogy megkérdeztem.Az olvasottak alapján azt hittem ezzel nem sértek meg senkit a szándékom nem az volt csak tiszta képet szerettem volna látni.A hamis szót meg kikérem magamnak világ életemben őszinte ember voltam azért tartok ott ahol vagyok,nem pedig a fölső tízezerben mert akkor a kérdés meg sem született volna.Csupán a megjelenése az ami megfogott.Igen nézegettem Casio-t 30.000 ft környékén a Webshopp ban csak ez nagyon megtetszett.Valószínű,hogy még lesz kérdésem Casio val kapcsolatban és elfogadnék tippeket is mindenképp cronograf ami érdekel.Ja és olcsó hely is érdekelne.

(#6631) Hasaggymeg válasza runner 125 (#6606) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Még fiatal vagy olyan súlyos szavakhoz mint "soha". :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#6632) runner 125 válasza Badboys (#6630) üzenetére


runner 125
nagyúr

Félreértettél, semmi sértő szándék nem volt a hsz.-omban, csak pusztán leírtam, h mi a véleményem a fake órákkal kapcsolatban. Illetve, h a topik 99%-a miként áll hozzájuk.

Szakmai kérdésekre vannak itt nálam sokkalta rutinosabb emberek, biztosan tudnak majd segíteni szerkezet ügyben.

Viszont beszerzésben keresd Young-ot. Bátran ajánlom, jóval olcsóbban megkapod tőle, mint a boltokban / netes shopokban, s természetesen ugyanolyan hivatalos, pecsételt 2 év garancia jár melléjük.

(Nekem két órám is tőle van.)

_

Hasaggymeg

Nem szeretnék leállni boncolgatni ezt a témát.
Annyi viszont már vagyok, legyen egy kialakult véleményem ezekről, ami nem fog megváltozni. Pusztán elv kérdése. Kicsi esélyt látok arra, h órából több milliós darabokat viseljek, de nagyon egyszerű; hiába tetszik, tudom, h nem vásárolhatom meg - keresek másik alternatívát. De, az elkövetkezendő 10 évre biztosan megtaláltam az órámat, úgyhogy a csere veszélye ezért sem fenyeget. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6633) pilóta válasza Empsepo (#6629) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem folyamatosan nem fogod használni a funkciókat. Az első pár nap egyfeszt azt fogod nyaggatni, de azután elmúlik az újdonság varázsa, és valszeg soha többé nem fogod. Aki folyamatosan stoppert használ, az úgyis vesz egy digitális stoppert, ami sokkal praktikusabb és kényelmesebb használni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6634) Eagl3 válasza Badboys (#6630) üzenetére


Eagl3
veterán

Szia!

Replicát ne vegyél, egyrészt kiábrándító, másfelől mg közel sem hasonlít az eredetire. Anyaghasználat meg pocsék... volt már a kezemben egy-kettő.
Casio vagy Orient órákat tudom javasolni, mondjuk én biztos Orient mellett szavazok mert nekem is az van :DDD nagyon jó ár érték aránnyal rendelkeznek.

pl.: [link], [link]

(#6635) Manitou válasza macikos (#6625) üzenetére


Manitou
addikt

Én is, csak van egy kis gond az árával :D

(#6636) Palika71 válasza Hasaggymeg (#6631) üzenetére


Palika71
őstag

Szvsz ha az ember lelkiekben felnő arra szintre, hogy irtózik mindentől ami hamis, utána már nem süllyed vissza a gagyi szintre.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6637) Palika71 válasza Eagl3 (#6634) üzenetére


Palika71
őstag

Vannak olyan hamisítványok, hogy szerkezetig kell kibontani az órát, hogy észrevedd a különbséget. Van a Panerai -bó (biztosan másból is, de azzal még nem találkoztam) olyan hamisítvány, hogy a szerkezetét szemlélve is igen nehezen mondható meg, hogy eredeti-e.
Elvi okokból ne hordjunk hamisítványt, és ne azért, mert nem jó!
:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6638) chatran válasza chatran (#6558) üzenetére


chatran
őstag

A mai napon boldogan mentem, az óráért hiszen jelezték, hogy elkészültek a javítással. A plázában lévő boltban a dekoratív kis hölgy boldogan nyújtotta az órát, hogy tökéletes atom pontosan jár. Rápillantva az órára nekem azonnal feltűnt, hogy továbbra sem jár a mpmutató, így szegény kiscsaj eléggé beégett és próbálta hívni a főnökét akit persze nem ért el.
Így kénytelen voltam ismét otthagyni az órát, és azon gondolkodtam vajon el sem vitték az órát javításra vagy a szervíz volt hanyag? Ugyanis néha-néha elindul a mpmutató, de aztán rövid idő elteltével ismét leáll. Lehet, hogy pont a járós pillanatban került a szervizesek kezébe, akik ezt meglátva nagyon megörültek, hiszen látták, hogy semmi baja az órának. Ezért eltették két hétre pihenni majd visszaadták.
A nap folyamán megpróbálom felhívni az órásbolt tulaját, kíváncsian várom, hogy milyen kamu szöveggel áll elő.

(#6639) pohár válasza macikos (#6625) üzenetére


pohár
félisten

tetszetős :D
de honnan tudja az óra hogy hol kéne most járnia?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6640) Hasaggymeg válasza chatran (#6638) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Ez nem egy sikertörténet. :( ...pedig én is ilyent készülök venni.Még jóra fordulhat,de elég bosszantó lehet mikor elveszti az ember a bizalmát a szervizben.Azon gondolkodom,hogy nem-e az aksijával/töltésével van baj,mintha azt olvastam volna valahol,hogy ha kevés a kakaó először a mp. mutató áll le,majd egyéb funkciók is energiatakarékosság céljából.Meg,hogy éjjel is így gazdálkodik az energiával.Lehet csak azt hiszi éjjel van. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#6641) Hasaggymeg válasza pohár (#6639) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Oda áll vissza ahol elkezdtél bohóckodni vele + az eltelt idő amit közben mér,ugyebár. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#6642) chatran válasza Hasaggymeg (#6640) üzenetére


chatran
őstag

Ez igaz, de amint fény éri el kell indulnia a mutatónak. Az akksi teljesen fel van töltve, ezt mutatja a visszajelző. Néha csak úgy magától elindul - talán rázkódás hatására, de semmiképpen sem a fénytől - aztán félóra/óra múlva ismét megáll.

(#6643) macikos válasza Empsepo (#6627) üzenetére


macikos
addikt

Ez az óra napelemes, szóval az elem lemerülésétől nem kell félni.

Egyébként meg azért ilyen szép a mutatók mozgása, mert az óra a Casio "5 Motor" technológiáját használja, tehát 5 villanymotor működteti az órát :)

(#6644) Manitou válasza macikos (#6643) üzenetére


Manitou
addikt

:K
[link]
Fekete számlappal meg szerintem mégszebb. Csak több mint 1000 dollár :(

(#6645) Boxer001 válasza macikos (#6643) üzenetére


Boxer001
veterán

Nagyon komoly ez a Casio, iszonyat tetszett ahogy a stopper funkcióra ráállt, meg vissza...de egyébként ki használja ezt a kipróbálásán kívül? :U
Manitou
Így még szebb. :K
Francba már, fel kell írnom a listámra egy jó kis óra beszerzését is, elegem van. :D Vagy 5 évre be van már táblázva, hogy mit kéne venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6646) macikos válasza Boxer001 (#6645) üzenetére


macikos
addikt

Hogy ki használja? Nem tudom, szerintem 100 tulajból 1 vagy 2 :D Még mindig hasznosabb, mint a több száz vagy több ezer méteres vízállóság. Azt nem használja ki senki :D

(#6647) Boxer001 válasza macikos (#6646) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg, az még nagyobb faxság. :D

(#6648) macikos válasza Boxer001 (#6647) üzenetére


macikos
addikt

Nekem például nagyon tetszene egy 2milliós Rolex Deepsea Seadweller. Az 3900 méterig vízálló. Annyi van, hogy nem tudok úszni, tehát max mellig érő vízben használnám, 2 évente egyszer, amikor strandra megyek :D

Viszont szép :D Múltkor linkeltem róla videót.

(#6649) Tomics válasza macikos (#6648) üzenetére


Tomics
addikt

Nem tudsz úszni b+? :D
Viszlát. ;]

PH! addikt since 2004

(#6650) chatran válasza Boxer001 (#6645) üzenetére


chatran
őstag

Kapható már nálunk?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.