Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107401) BAti77 válasza vadászcsiga (#107399) üzenetére


BAti77
aktív tag

Ilyen árnál célszerűbb egy városnézéssel egybekötött kirándulás keretében elmenni érte...szerintem... :D

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#107402) g0n21 válasza vadászcsiga (#107399) üzenetére


g0n21
senior tag

Ez szomorú.
Akkor beérem egy vadi újjal. Mi megy most, 116610ln.
Vagy egy 116622.
Előbbi kis alkuval kijön 1,5-ből?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#107403) wwhy


wwhy
veterán

Elnézést a láma kérdésért: a Seiko SNKxxx automatákat fel is lehet húzni esténként vagy óraforgató szükséges :F Eléggé ülőmunkát végzek :( Lehet, h nem az automata a legjobb választás számomra?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#107404) fagyalllo válasza wwhy (#107403) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nem lehet koronáról húzni, de ha napi rendszerességgel hordod, nincs is szükség rá, talán csak ha élő szobor a foglalkozásod. Hétvégén meg kell sétáltatni 1-2 órára ha nem akarod hogy hétfőre "lemerüljön".

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107405) izmike válasza vadászcsiga (#107365) üzenetére


izmike
tag

Ahhh...benéztem az általad említett fb csoportba. (Diver's watches) Csak erős idegzetűeknek ajánlom! Függőséget okoz!!! :D

[ Szerkesztve ]

Audio PC-Core Audio Spdif transport-Core Audio Dac-Stax

(#107406) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

A napokban néztem ezt a filmet, Hogyan nevezzelek?
család, barátok összejönnek és fiú gyerek születése kapcsán a névadás a téma. jönnek az ötletek sorban.
A kő gazdagnak beszólnak, zrikálják.
Idézet nem szó szerint.
"-Gazdag vagy, van ízlésed, legyen a neve, ROLEX!" :DDD

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107407) young78 válasza Rihy (#107345) üzenetére


young78
tag

Ha kell segítség, írja majd.

(#107408) excalibur36 válasza atyca (#107393) üzenetére


excalibur36
senior tag

Beszélj Hantos László Úrral! :K :K :K
Én is hozzá szoktam vinni az óráimat, többek között ilyen céllal...
ja és eddig egy forintot sem kért érte.... :Y :Y :C :C

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#107409) vadászcsiga válasza g0n21 (#107402) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az már barátibb ár ;]

(#107410) csabulaxi válasza vadászcsiga (#107352) üzenetére


csabulaxi
senior tag

A páratlan tokfül távolságtól vakló félelem puszta babona. :)
Egy másik Hami gyári fémszíja passzol hozzá, én azzal hordanám, főleg, úgy hogy a gyári bőrszíj alig éri át a csuklómat.
[link]

Amúgy szerintem tudod te is, hogy én is búvár párti vagyok, de ebben az árkategóriában pont nem találtam olyat ami tetszik. A kérdés ugye az volt, hogy költsünk el ennyi pénzt órára.
Bár az árat még nem mondtad meg, de akkor a tippem szerinti 400 ezernél keresgélünk.
Olcsóbban lenne a Seiko MM vagy ami biztosabb az Orient Star 300, bár utoljára próbálva nem győzött meg annyira. [link]
Már itt látszott, hogy a klasszikusabb 3 mutatós stílust kezdem preferálni, az meg lenne olcsóbban is a kedvemre való.
Búvár meg ami még tetszik az jóval az árszint felett van, Rolex Sub, Seiko Spring Drive SBGA029, vagy a nagy álom a Girard-Perregaux Sea Hawk.

A múltkori Citizem búvárra még egyszer visszatérve
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107411) wwhy válasza fagyalllo (#107404) üzenetére


wwhy
veterán

:R

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#107412) atyca válasza excalibur36 (#107408) üzenetére


atyca
senior tag

Köszönöm!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#107413) busman válasza csabulaxi (#107410) üzenetére


busman
addikt

Olyan mint egy májkrémes doboz. ;)

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#107414) Szulita28 válasza csabulaxi (#107410) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ez esetleg?

Van fehér szamos lunettas változata is, az szolidabb.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#107415) bence0929 válasza BAti77 (#107356) üzenetére


bence0929
tag

Gratulálok, nagyon szép lett és a minőségre sem lehet Pana-sz :DD

fagyallo:ezen mindig elcsodálkozom, te jó ég ez egy Casio, van keresnivalója a márkának a komolyabb kategóriákban is, nagyon szép :C

werna4:no igen, irány a mélyvíz, szép, gratula :C

[ Szerkesztve ]

(#107416) Dzsana


Dzsana
senior tag

Valamelyikőtök keresett cirill betűs, nap dátumos, automata órát. Úgy nèz ki, beszalad egy. Ha még érdekes, dobjon rá privit.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#107417) vadászcsiga válasza csabulaxi (#107410) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Francba lelepleztél :)

Nem volt konkrét kérdés, Cha-b írta hogy gyarapodtak az LLD-k de ő annyi pénzből mást venne pl azt a ketkoronas Midot. Ebből jött hogy ennyi pénzből milyen diver. Én legalábbis így értettem :B

Összeget fedje homály. Legyen 400 ahogy írod.
A diverség, a páros szamu fulmeret és a top werk mellett az én lövésem még az hogy swiss legyen de ez az utóbbiból úgy is következik. Japán nem látszik.
Kard mutatós SMP lett volna még amit hajtottam de azt jó áron beszerezni lehetetlen. Egy román sráccal leveleztem sokáig de nem volt hajlandó lejjebb menni így inkább hagytam, meg igazából fostam is az utalástól.

Wg5113-mal üzletelni amúgy is egy élmény. A világ legkorrektebb eladója. Remélem lesz még rá lehetosegem.

(#107418) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Steinhart Ocean Vintage GMT órát keresek. Ha van valakinek és eladná/cserélné akkor kérem keressen! Keresek Orient Vintage órát is.....

Rappi

(#107419) Cha-b válasza vadászcsiga (#107417) üzenetére


Cha-b
senior tag

A Midora csak azt írtam, hogy kinézetre jobban tetszik, a keretből én inkább a Longines Conquest Classic-ot választanám, diver megkötésről nem volt szó. :)

Szerk.: pláne, hogy én nem vagyok akkora Diver fan, mint a topik többsége. :B
De azért majd be kellene szereznem egyet rövidgatyához. :)

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#107420) vadászcsiga válasza Cha-b (#107419) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hármunknak három féle keppen jött le :D

(#107421) bence0929


bence0929
tag

Üdv mindenkinek.

Nos az én kálváriám úgy tűnik a jelenlegi óravásárom végéhez ért, vagyis itt a befutó, elrakattam ezt az orex-nél és holnap megyek érte [link] végül erre esett a választás, bár 80k körül kezdtem nézelődni, de ez már régi kiszemelt és addig nézelődtem, hogy összejött rá a zs :D ebből is látszik nem kis időbe telt választani (2 hónap)

Még egy utolsó ellenfél van, bár a dizájnt tekintve nekem egyértelműen a Pilot Day Date tetszik jobban és az üveg hátlap is, de amit ez jobban tud [link] van csavaros korona (3 is :D ) és 300m vízállóság, nem zavarja a mágnes, talán jobb szerkezet,negatívum: kicsit zavaros számlap, nincs épített index, és teljesen polírozott a tok, rövid mp mutató, a Pilot csak 100m és nem csavaros a korona :F (ez a gyenge pontja amin változtatnék, de nincs rá szükségem, vízben sosem lesz), viszont a számlap letisztultabb épített számok+12-nél a háromszög, üveg hátlap, jól bevált szerkezet és a szálcsiszolt részek harmóniában váltakoznak a polírozottal a tokon, a mp mutató majdnem kiér a számlap végéig, ami nekem most tetszik, cserébe a háromszöggel a végén picit darabos, de nem vészes járás, az UTC talán jobb ebben, de ugye kisebb a mp mutató. A vásárlási ár-érték arány egyértelműen az UTC-nél jobb.

Erre mindenkitől szívesen fogadnék minden jellegű hozzászólást, még utóljára amíg van lehetőségem változtatni, ki miért, melyiket vagy mit helyettük és miért, az ár 750 euro körül (ez a max plafon, szóval tudom jobb lenne egy Longines HC, de kell egy Hamilton is úgyis, LHC majd legközelebb :DD )

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#107422) fagyalllo válasza bence0929 (#107415) üzenetére


fagyalllo
őstag

Csalódnom kellett, egyetlen "ennyiért kvarcot/Casiót?!" se érkezett, mi ez a polkorrektség? :D

Az első jelöltet választanám. Fém szíj, koronazár felesleges hétköznapra, vízállóság bőven elég, szebb.
Végtelenségig lehetne sorolni alternatívákat, vedd meg a neked tetszőt és kezd el tervezgetni a következőt! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107423) chris-v válasza fagyalllo (#107422) üzenetére


chris-v
senior tag

+1 :)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#107424) csabulaxi válasza vadászcsiga (#107420) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Jaa, bocs, ha beledumáltam.

"Cha-b írta hogy gyarapodtak az LLD-k de ő annyi pénzből mást venne pl azt a ketkoronas Midot. Ebből jött hogy ennyi pénzből milyen diver. Én legalábbis így értettem"

én meg így
-Cha-b írta hogy gyarapodtak az LLD-k de ő annyi pénzből mást venne pl azt a ketkoronas Midot
-te kérdezteted és mi lenne az
- erre én tettem 2 javaslatot
-te, ezek nem búvárok, így gondoltam akkor a keretet búvárra kell érteni.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107425) Cha-b válasza csabulaxi (#107424) üzenetére


Cha-b
senior tag

Én csak azt írtam, hogy kinézetre jobban bejön, nem hogy azt venném. :)

"Bár nem egy kategória, de nekem személy szerint a Mido Multifort 2 crowns pl. jobban bejön."

Mivel nem vagyok akkora diver fan tuti nem vennék 400 k-ért divert ha most itt lenne elöttem az az összeg, inkább valami "Dress" -t.
Ha lenne nagyon sok pénzem, akkor viszont vennék egy 3 mutatós PO-t sztem az a legszebb, akkor is ha nem Rolex van ráírva. :) Bár bajban lennék ott is mert az Aqua Terra nagy szerelem, lehet nem tudnék dönteni... Mondjuk az lehet segítene, hogy a PO valószínüleg nagy lenne nekem. :P

CSAKAKISPEST!!!!

(#107426) bence0929 válasza fagyalllo (#107422) üzenetére


bence0929
tag

Nem véletlen, szerintem nagyrészt mindenkinek tetszenek ezek a modellek, ráadásul kimondva kimondatlanul a casio sokunkban ébreszt gyerekkori emlékeket, így mindenképp pozitív brand lenne, de az utóbb időben tettek is érte, hogy egyre komolyabban vegyék öket :K

(#107427) #57919488 válasza Cha-b (#107425) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aqua Terra-kat piszok jol eltalatak.
Ebbol a szempontbol megertem, hogy miert a Longines-t nezted ki. Nekem meg ez jon be: [Conquest-Classic]
Meg a TAG-nak is vannak szep orai ezen a vonalon.

(#107428) fagyalllo válasza bence0929 (#107426) üzenetére


fagyalllo
őstag

Bizony, gyerekkori emlékek, ma hozta a postás:

:)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107429) Cha-b válasza #57919488 (#107427) üzenetére


Cha-b
senior tag

Na igen, ez a GMT változat gyönyörű, de ez azért már "jóval" LLD ár fölött mozog, azért linkeltem a simát, az kb ugyanolyan árban van.

Tagnak nagyon szépek az Aquaracerei ha már diver, de ami szép belőlük, az is sokkal drágább mint az LLD.
Az új calibre5 300m sztem gyönyörű, még a küklopsz sem tudja elrontani. :P

CSAKAKISPEST!!!!

(#107430) bence0929 válasza fagyalllo (#107428) üzenetére


bence0929
tag

:C Tervben van a fémszíjas, Te mennyiért jutottál hozzá, ha minden költség benne van, itt nálunk a tesóban az egyik divatórásnál 5999ft, szerintem az vállalható.

Cha-b:na ezzel nagyon eggyet tudok érteni, a Tag Diver-ek nagyon ott vannak, nekem főleg ez [link] bár nincs itt, de feketében és arany lünettával is jöhetne :DD

[ Szerkesztve ]

(#107431) fagyalllo válasza bence0929 (#107430) üzenetére


fagyalllo
őstag

skywatches: [link]

A158 ebay: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107432) bence0929 válasza fagyalllo (#107431) üzenetére


bence0929
tag

Köszi. csak meg kellett volna néznem, a lustaság határtalan :D ez jó ár és a választék is komolyabb :DD

Más: az előző link nem jó, szóval ez bármely verzióban [link]

[ Szerkesztve ]

(#107433) 5-ös kezelő válasza fagyalllo (#107428) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem is és még működik :)).
Bence0929[link] : Vedd meg, ha ez tetszik. Bár nekem a Fortis szebb.

[ Szerkesztve ]

(#107434) vadászcsiga válasza Cha-b (#107429) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tagnak elgurult a gyógyszere árazásnál. 1 hete nézegettem őket de nekem smp utánérzés

[ Szerkesztve ]

(#107435) BAti77 válasza Cha-b (#107429) üzenetére


BAti77
aktív tag

Na' igen...az a baj a Tag-al, hogy semmi nem indokolja ezt a nagy felárat mondjuk a Longines-hoz képest, amibe sokszor jobb szerkezet is kerül... :W

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#107436) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Hol érdemes használt (lakossági felvásárolt) aranyórát venni?

Régebben mondtátok csak elfelejtettem.

Keresek ismimnek egy olcsó aranyórát.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#107437) fagyalllo válasza 5-ös kezelő (#107433) üzenetére


fagyalllo
őstag

Enyémnek gimnázium másodikban elszakad a szíja és a zseben helyett mellé csúsztattam, elveszett.
Aztán jött egy DATA BANK 30, történelem dolgozatoknál sok évszámot segített megjegyezni :)

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107438) JDMKid válasza bence0929 (#107430) üzenetére


JDMKid
tag

nekem ilyen van fémszíjasban.
a watchshop.com-on érdemes még megnézni, ott is lehet kifogni jó akciókat. és azt garantáltan nem vámolják.

az ebay-es hong kongi rendelésnél óvatosnak kell lenni, mert simán lehet, hogy hamkót küldenek.
és ezekből a casiokból léteznek olyan hamisítványok, amiket elég nehéz megkülönböztetni az eredetitől.
csak megbízható eladótól érdemes rendelni szvsz.

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#107439) Gudy válasza BAti77 (#107356) üzenetére


Gudy
tag

huuuu egy ilyen PAM jellegü órát bìrnék én is. grat!

(#107440) bence0929 válasza 5-ös kezelő (#107433) üzenetére


bence0929
tag

Köszi, de sajna az első követelmény, hogy új legyen, ejj pedig nagyon Fortis-simo :C

(#107441) Milu87


Milu87
csendes tag

Sziasztok Órabarátok!

Van esetleg valamelyikőtöknek bármilyen típusú Seiko Diver órája elfekvőben,amit eladna?
Lehet quartz, kinetic, solar és természetesen a kedvenc: automata :)

Köszönettel:

Milu

(#107442) BAti77 válasza bence0929 (#107415) üzenetére


BAti77
aktív tag

bence0929, Gudy
Köszönöm, de az érdem a készítőké! :R

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#107443) Misi1979 válasza Miamiquake (#107436) üzenetére


Misi1979
őstag

BÁV zálog

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#107444) WiZARD válasza vadászcsiga (#107434) üzenetére


WiZARD
addikt

Úgy hallottam most volt árcsökkentés Tagnál... Mondjuk ez sok jót nem jelent a márkára nézve.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107445) vadászcsiga válasza Milu87 (#107441) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Facebook csoportban van kettő is eladó

(#107446) midnightstar válasza @mriya@ (#107205) üzenetére


midnightstar
tag

Azt meséld már el nekem, hogy egy 30 baron szigetelő óratok hogyan ázik be 3 baron? És ha 3 bart barja, miért bírná a 10-et, 30-at?

VAC up blyat

(#107447) werna4


werna4
csendes tag

(#107381) BAti77 : Köszönöm :)

(#107388) g0n21 : Köszi Gonzi! Ne is mondd... nálunk is tükrös lift van és bizony, az ember hirtelen megörül :D De Rolex ide vagy oda, az nekem perpill. (meg gyanítom még jó ideig) elérhetetlen, a Davosa viszont itt van a csuklómon és szerelem van :D

(#107415) bence0929: Köszi :)

(#107448) Rihy válasza young78 (#107407) üzenetére


Rihy
újonc

Szia... Kell segítség, mert azon kívül, hogy van egy raklapnyi, nem tudom milyen irányban érdemes elkezdeni... Azt tudom, engem a külső fog meg igazán és e mellé szeretném, hogy érjen is valamit, ha már kisebb afrikai állam éves költségvetését költeném rá... :DD

(#107449) 5-ös kezelő válasza bence0929 (#107440) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Hát sajnos ezt már nem gyártják, én is újat akartam - de tip-top használtat vettem egy szimpatikus dunaföldvári sráctól, aki éppen kronó B-42-re váltott. /Most vajon mije lehet, mert azt is árulta már?/. Spacematic tokban van ilyen számlappal újonnan is, láttam Millennium Centerben.
Fagyalllo : Gimiben én még Slava daydate 26 kövessel villantottam... meg nejlon iskolaköpennyel. :D

(#107450) Ereshkigal válasza fagyalllo (#107422) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ilyenkor illedelmesen csendben marad az ember. :) Viseld egészséggel.

F91w-ről jut eszembe, tervezek valami olcsó Casio-t fürdeni, talán W-800H-1A lesz. Tengervíztől kell ezeket félteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.