Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96851) dethroner válasza Flashget (#96830) üzenetére


dethroner
veterán

Érdekes, hogy nem mindegyikhez írják. Van amihez ott van hogy gyártói 2év, és vannak olyan tévék amikhez 1 év bolti garit adnak. Mondjuk jó fejek, amihez csak bolti gari van ahhoz már a neve mellett ott szerepel ez az infó.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96852) dethroner válasza SunMount3r (#96832) üzenetére


dethroner
veterán

Mikori a tévéd (szemüvegek) és milyen gari van rá? Én sikeresen kicseréltettem a 220V-ben a két szemüveget, nekem is hullott, tört szét mindkettő.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96853) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni a H6400 tulajoktól, nem tudom beállítani a upc-s ci+ kártyát. Ezt írja a upc-s leírás:

"Kezdje meg a digitális csatornakeresést a tévékészülék használati útmutatójában leírtak szerint! Kövesse a képernyőn látható utasításokat! Ekkor még ne helyezze be a upc mediacardot a készülékbe!
Válassza a digitális hangolást, majd ezután az automatikus hangolást!
A tévé vételi módnál válassza a kábelt, szolgáltatónak pedig a UPC-t! A beüzemeléshez
szükséges paramétereket (hálózati azonosító, frekvencia, jelsebesség, moduláció) itt találja: Mediacard beüzemelési paraméterek
A sikeres telepítést követően kapcsoljon az m2 csatornára (2-es programhely), ekkor upc mediacard nélkül is látnia kell a digitálisan sugárzott m2 adását."

Na, én már itt elakadtam, ezeket a menüket hol találom meg?

(#96854) DiamondBack válasza DiamondBack (#96654) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ez egy áldás, okos tévéhez szerintem mindenképpen kell egy ilyen cuccos.
Nem bánom hogy nem a gyári samsung boardot vettem, ez beépített aksis, ezáltal nincs 1 centi vastag sem, jól mutat, kényelmes használni.

Szemléltetésképpen a szabvány Dell board mellett:


Most hogy már minden adott a tévézéshez, esetleg van bármi tanácsotok a készülékhez? Bármi különleges beállítani való, rejtett, hasznos tulajdonságok ilyesmi.

(#96855) sityupityu válasza klaya86 (#96846) üzenetére


sityupityu
veterán

"Szerintem semmivel nem rosszabb a képe mint a j6200nak, de persze annak észrevehetőbben egyenletesebb a mozgása."

Ezzel el is mondtál egy hatalmas különbséget a 100hz javára.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96856) SunMount3r válasza dethroner (#96852) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kárácsony környékén rendeltem az ED-től és be is van regisztrálva, tehát 1+1 és még simán benne vagyok. Érdemes az ED-nél is be gariztatni a szemüveget? (Bár, ha ugyan ezt a gagyit adják hozzá, akkor szinte minek?! :F )

(#96857) Szlavik válasza fausto (#96853) üzenetére


Szlavik
tag

Szia!

hívd az ügyfélszolgálatot. Ugyanez volt nálam is a szitu kb egy hónappal ezelőtt.

Táv cuccal beállítják neked pöpecre. Mert sajna manualban nem fog menni.

Úgyhogy ügyfélszolgálat: UPC én így szeretlek :)

" A proci füsttel működik, ha kijön a füst, akkor Nem működik többet"

(#96858) dfens


dfens
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Samsung LED TV beépített médialejátszóját használom, pendrive-on nézem a filmeket. És van amikor megakad a film, majd a következő filmre ugrik és kezdi lejátszani. Ez mi miatt lehet? A film bitrátája nagyobb mint a pendrive olvasási sebessége?
Köszi előre is!

(#96859) sandró60 válasza dfens (#96858) üzenetére


sandró60
addikt

Egy próba!
Formázd újra pendrive-t.Mire van-NTFS-FAT32?

(#96860) picur10


picur10
aktív tag

Sziasztok!
A kollégám vett egy J6200-as tv-t, amihez csak egy távirányító jár. Kölcsön adtam az én H6400-emhez kapott TM1460A távirányítót, hogy kipróbálja. Sajnos nem tudta a tv-t kezelni. Létezik J6200-hoz is ilyen fajta távirányító?

(#96861) fausto válasza Szlavik (#96857) üzenetére


fausto
addikt

Köszi a választ, még egy pár dolgot megpróbálok, én arra gyanakszom, hogy én rontottam el valamit :)
"Válassza a digitális hangolást, majd ezután az automatikus hangolást!" - na, én a kézi hangolásra mentem és úgy próbáltam keresni.

(#96862) dfens válasza sandró60 (#96859) üzenetére


dfens
csendes tag

NTFS van most. Amíg FAT volt, a tv media playere nem látta rajta az mkv-kat. Így is formázzak?

(#96863) sandró60 válasza picur10 (#96860) üzenetére


sandró60
addikt

Arra a "kavics"alakúra gondolsz-bluetooth? ;]
Lehet,hogy nála a szerviz menűben kell engedélyezni.

#dfens-igen akkor formázd újra ntfs-re :K
Amúgy állandóan csatlakoztatva van a pendrive a tévéhez?
Én leszoktam választani,ha nem használom.Arra figyelj,mert elképzelhető a nem szabályos leválaszásnál sérülhet.

[ Szerkesztve ]

(#96864) dfens válasza sandró60 (#96863) üzenetére


dfens
csendes tag

Oké, köszönöm!

(#96865) jambiyya


jambiyya
őstag

ue60j6200...ha most vennék TV-t ez lenne a favoritom, hivatalosan magyar 300k alatt van már.

(#96866) Vhiktor válasza dethroner (#96850) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ezt a falikart mennyire lehet kihúzni maximum a faltól?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#96867) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

valakinek van már tapasztalata a K modellekkel, főleg azzal ami dupla tuneres.
Két CI+ foglalata van vagy csak 1 mint a korábbi évjáratokban?

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#96868) klaya86 válasza sityupityu (#96855) üzenetére


klaya86
senior tag

Különbség van, de hatalmasnak nem mondanám! Ráadásul 50hz nezhetetlennek lett beállítva, miközben egy átlag nézőnek simán elég. Szerintem picit el van azért tulozva. Persze 50hzes panelek között is van érezhető különbség, láttam én is olyan tvt, amire azt mondtam, nem kellene.

(#96869) picur10 válasza sandró60 (#96863) üzenetére


picur10
aktív tag

Igen!
Közben megnéztem a felhasználóit, és ezt találtam benne:

A Samsung Smart Control használata
" Ez a funkció csak az S9, J6300, J6330 és J6390-es sorozatú, FÁK régióban forgalmazott modelleknél támogatott."

Akkor úgy tűnik ez bukta.

(#96870) sityupityu válasza klaya86 (#96868) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem azt mondom, hogy nézhetetlen, de számomra nagy különbség van a kettő között. Már 6 éve 100hz-es tévét nézek, és ezek után engem nagyon zavar a szaggatott mozgás az 50hz-es tévéken. Persze embere válogatja.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96871) M3aN


M3aN
senior tag

Tudna valamelyikőtök kicsit segíteni? 48J6200 modell vásárlása előtt szeretném tudni, hogy milyen széles és milyen mély a talpa :) Fontos lenne a szekrény szempontjából amire kerülne

(#96873) M3aN válasza jambiyya (#96872) üzenetére


M3aN
senior tag

Köszönöm, de ez azért nem jó, mert kizárólag a talp szélessége érdekel, nem a talp+tv, mert akkor a legszélesebb pont a mérvadó, ergó a tv szélessége...

(#96874) jambiyya válasza M3aN (#96873) üzenetére


jambiyya
őstag

Jogos, átsiklottam a talpszélességre vonatkozó kérdésed felett.

(#96875) Flashget válasza picur10 (#96869) üzenetére


Flashget
félisten

H6200-ban sem támogatott ez a funkció nem tudom miért lepődtél meg rajta.
Szerviz menüben kell matatni, engedélyezni és utána kipróbálni azt a távkapcsolót, de a Tizen rendszer miatt lehet azzal sem fog működni csak J szériással.

Realme GT Master Edition

(#96876) picur10 válasza Flashget (#96875) üzenetére


picur10
aktív tag

Nem használtam soha 6200 és 6300-at sem. De köszi, akkor jobban körülnézetek vele. :)

(#96877) lowzor


lowzor
veterán

Ti mire szoktátok felfektetni a TV-t, mikor a talpat csavarozzátok rá?
Remélem nem követek el hibát azzal, hogy a konyhaasztalra fektetem rá.
Persze elé terítek egy puha takarót, meg a gyári takarófóliáját is rajtahagyom a TV-n.

(#96878) blakey válasza lowzor (#96877) üzenetére


blakey
titán

Mindegy mire fekteted, a lényeg, hogy stabil legyen és puha valamint a csomagolását is használhatod, hogy a kijelzőre ne kerüljön semmi. Jó a takaró az asztalon, a csomagolását is használd a kijelzőnél.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#96879) Flashget válasza lowzor (#96877) üzenetére


Flashget
félisten

mivel az ágy volt a legközelebb hozzá a szobában én arra raktam :) és amibe volt csomagolva a kijelző azt terítettem alá, hogy ne szedjen össze mindenféle szöszmöszt.

Realme GT Master Edition

(#96880) dethroner válasza SunMount3r (#96856) üzenetére


dethroner
veterán

Mivel kellékekre (távkapcs, szemüveg) fél év gari van, mihamarabb intézd! Hogy érdemes-e? Azt neked kell eldönteni. Valószínűleg használni akarod, akkor meg miért ne intéznéd? Igaz hogy csak ugyanazt a szart fogják adni, ami most is szétment, de addig legalább kihúzod vele amíg tudsz a régiből szerezni. Én kicseréltettem, de egy pillanatra sem használtam azóta, ott vannak a fiókban még darabokban. Szerencsére a gariztatás alatt sikerült beszereznem a régiből két darabot :C Szóval az igaz hogy nincs rá szükségem, de tartaléknak ott vannak, bár remélem sose lesz rájuk szükség.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96881) dethroner válasza Vhiktor (#96866) üzenetére


dethroner
veterán

48cm-t mértem ha minden igaz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96882) M3aN


M3aN
senior tag

Edigitálban a 48J6200 most 149e! ;)
[link]

A kérdésem a készülék iránt továbbra is fennáll, aki már ilyet használt. Mekkora a talpmérete? :)

(#96883) Ku'leth válasza DiamondBack (#96854) üzenetére


Ku'leth
tag

Szerintem sokat veszítesz a beépített akksival. Igaz hogy kisebb, könnyebb, de mivel nem egy bárol, bármikor kapható AAA elem vagy akku kell bele, hosszútávon drága és javíthatatlan lesz. :(

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#96884) dm1970 válasza dm1970 (#96848) üzenetére


dm1970
tag

Sikerült megoldanom a H6400 + T-Home Intek HD-S10CX beltéri távvezérlését. Bár már nem nagyon vesznek szerintem H6400-t, de hátha jól jön még valakinek. A típus ismeretlen, modellszámnál C30CX keresés és kész.

[ Szerkesztve ]

(#96885) Astery válasza M3aN (#96882) üzenetére


Astery
senior tag

83 cm széles, 32 mély.

[ Szerkesztve ]

(#96886) M3aN válasza Astery (#96885) üzenetére


M3aN
senior tag

Ez érdekelt, köszönöm! :)

(#96887) Prémvadász válasza szdani100 (#93782) üzenetére


Prémvadász
tag

Sikerült megoldani?

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem bűn a lustaság.

(#96888) RudY


RudY
addikt

Jöhetnek a reklámok a Samsung okostévék menüjébe
Az USA után az európai piacokon is bevezetheti a hirdetéseket a gyártó. :DDD

(#96889) fardavid1


fardavid1
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung JU7000-s TV-m és egy Onkyo SR308-as erősítőm, ami eddig csodálatosan működött PC-re kötve úgy, hogy a TV HDMI/DVI csatlakozásába dugtam a video kábelt (DVI-HDMI átalakítóval, mert valamiért csak az a kimenet működik a videokártyámon), és a TV pedig ARC-n keresztül van HDMI-n csatlakoztatva az erősítőhöz. Frissítettem az NVidia kártya szoftverét és most már valamiért csak a TV-t veszi észre a kártya, és így max 2 csatornás hangot ad. Addig minden rendben volt és az Onkyo ST-SR308-t mutatott a szoftver és 5.1-ben adta a hangot.
Ha jól emlékszem semmi mást nem csináltam semmivel... Tudom, hogy nem feltétlenül TV-s téma, bár azért valamennyire idevág.

Köszi előre is a segítséget!

(#96890) oscar121


oscar121
csendes tag

Sziasztok! Van egy ue46f6500as tv, elfelejtettem a pin kódot (már nem 4db 0, vagy 4db 1es)! :W :W
Mit lehetne tenni ilyen helyzetben?
Köszi

(#96891) belan válasza oscar121 (#96890) üzenetére


belan
addikt

0000 szerintem

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96892) sityupityu válasza belan (#96891) üzenetére


sityupityu
veterán

Ott írja, hogy már nem az!

oscar121 Tévé reset.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96893) oscar121 válasza sityupityu (#96892) üzenetére


oscar121
csendes tag

Azt hogy csinálom? Mert a gyári beállítások visszaállításához is kéri a kódot.
Köszi

(#96894) belan válasza sityupityu (#96892) üzenetére


belan
addikt

el néztem sorry

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96895) sityupityu válasza oscar121 (#96893) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát akkor a szerviz menüben egy factory reset. De csak körültekintően, saját felelősségre.

Sorrend a belépéshez: INFO-MENÜ-MUTE-POWER

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96896) ΞΔGLΞ válasza sityupityu (#96895) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy van jó pár olyan a balf...izé fék, emberke, akik képesek egyszerűen mindent szart elállítani, ha oda belép. Nem lesz többé kép, fejtetőre áll a kép, a tv repked a szobában, észak koreai lesz a menü utána, meg hasonlók... Holott ezekhez több gombnyomás is szükséges, de valahogy mégis sikerül nekik...

Ekkor szoktam javasolni, hogy mobiltelefon ráirányít a tévére, és kamera felvétel bekapcsol.
Egyszerűbb visszanézni, hogy mit nyomogatott el, mint utána, pl innét 54 embertől, 241 választ kapni, hogy mit próbáljon orvosolni a balf@szságára! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96897) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Segítséget kérnék. Kinéztem 1 TV-t, de jelenleg pont nincs készleten. Meg tudná mondani valaki, hogy alkalmas-e a kisebb verzió az "igényeimnek"?

- legfőbb szempont DLNA-n keresztül max 720-as filmek nézése (mkv, divx, mp4)
- Youtube nézése
- TV adás jelenleg SD, HD nincs (digitális is csak akkor lesz, ha rászakad a falura az MNB pénze és hajlandó lesz kiépíteni egy normális hálózatot)
- konzol egyelőre nincs, nem is tervezek

A 2 TV: 32J5200 és 32J4500 (az 5200-es jelenleg nincs...) Köszönettel.

(#96898) Chesterfield válasza -ZeeZee- (#96897) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Szia!
Nekem is hasonlóra kellene TV, az LG 32LF5800-t javasolták másik topicban, a J5200-at pedig nagyon lehúzták.
Nem tudom, hogy megvegyem-e, eléggé Samsung fan vagyok.

(#96899) sandró60 válasza -ZeeZee- (#96897) üzenetére


sandró60
addikt

Arra jó lesz amire kell.Úgy látom az ára is fontos nálad.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#96900) -ZeeZee- válasza sandró60 (#96899) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

+ #96898 Chesterfield

Köszönöm, azt hiszem akkor belevágok. Samu van otthon, az jól működik (H6200), szeretem a bevállt dolgokat nem bolygatni... Egyébként a tecsóban is ennyibe kerül (79.990) de kapsz hozzá egy focilabdát...

Szerk: ezekre is 2 év gari van a Tescóban? (1+1év)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.