Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97801) zoltan6 válasza kissdani (#97800) üzenetére


zoltan6
őstag

Már márciusban is beszéltünk itt a fórumom róla,hogy júniustól megszűnik a skype,szerintem dobta a tv-d is az üzenetet.A microsoft szüntette meg.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97802) kissdani válasza zoltan6 (#97801) üzenetére


kissdani
senior tag

És nincs semmi helyettesitő app?

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#97803) SyMbioTe válasza kissdani (#97800) üzenetére

Megszüntették a támogatását valamikor Június elején. Volt is róla szó sokszor.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97804) Flashget válasza kissdani (#97800) üzenetére


Flashget
félisten

írd be a keresőbe skype és mindent megtudsz..kivételesen nem a samsung a hunyó.

Realme GT Master Edition

(#97805) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Adott 2db 40H6400 TV melyek a mai naptól kezdve bekapcsolás után folyamatosan újraindulnak 3-8x kb.
Mind a kettő. Aztán mintha mi sem történt volna, működnek rendesen. Valakinek van ilyesmi tapasztalata?
Mi lehet a probléma? Egyszerre hibásodott meg 2 TV 2 külön szobában? :D

Ötlet?

Köszönöm.

(#97806) Flashget válasza xyzikeee (#97805) üzenetére


Flashget
félisten

őőő milyen aljzatba vannak kötve a tv-k? fesz ingadozás ellen védve van? esetleg villámcsapás? mert a tápegységet kitudja kezdeni az ilyesmi ha nincs megfelelő védelem...
az ilyen nyári viharok is ami most hajnalban volt ill. a sok légkondi használat miatt jellemző a fesz ingadozás a hálózaton és azok betudnak kavarni ezeknek a tévéknek szemben a régi crt-vel.
sőt az sem ritka, hogy 220V helyett 185 is mehet a vezetéken ha túl sokan használnak légkondit pl....

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#97807) xyzikeee válasza Flashget (#97806) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Elvileg védve van... Ilyen nagy 8 as elosztóba vannak és elvileg védve van.
Az egyik legalábbis biztosan. De ma valóban volt egy nagy vihar reggel....

Elromlott volna emiatt vmi? :S Mit lehet tenni?

(#97808) gergom91 válasza xyzikeee (#97805) üzenetére


gergom91
tag

Pontosan ugyanezért néztem én is ide fel, bekapcsolom a tévét és folyamatosan újraindul. Eddig probléma nem volt vele, nem lehet véletlenül valami balul sikerült szoftver frissítés?

(#97809) mobal


mobal
MODERÁTOR

Samsung H6400

Kapcsoljátok le a netről és jó lesz! 2 óráig debuggoltam.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97810) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Adott egy Samsung 48H6400 tv , ma reggelig semmi baj nem volt, este szépen kikapcsoltam, ma reggel pedig az fogad, hogy bekapcsolás után pár percig van kép, utána kikapcsol és bekapcsol változó időközönként ismételgeti.
Mi lehet a baj?
A jelenség

[ Szerkesztve ]

(#97811) Tegla80 válasza Sz.Miki (#97810) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem pont a kerdesed feletti hsz az ami neked szol. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#97812) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Tényleg az internet okozza a gondot, azért egy hatalmas seggberugást megérdemelne a samsung, hogy csak azért mert a központban valamit elcsesztek ne tudjuk használni a tv-t itthon.
Már kezdtem kétségbeesni, hogy este nem tudom nézni a meccset. :(
Remélem ki fog derülni mi okozza ezt.
2X reseteltem ki a tv-t buktam a beállításaimat és a sok finomhangolást is :(:(

(#97811): Köszi, pont akkor került ki a válasz amikor én rányomtam az OK gombra :)

Net leválasztás nálam is megoldotta a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#97813) mobal válasza Sz.Miki (#97812) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Kiemeltem, hogy könnyen felismerhető legyen. Remélem hamar megoldják. Toltam egy factory resetet és akkor jöttem rá, hogy biztos ez a probléma. Most amúgy tök gyors a TV net nélkül! :D

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97814) Sz.Miki válasza mobal (#97813) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Tényleg gyorsabb lett. Gondolom azért nem volt vitamin a tv-nek, hogy 1 órán belül 40x ki be kapcsolt.

(#97815) Flashget válasza mobal (#97809) üzenetére


Flashget
félisten

automa frissítés engedve van?

Realme GT Master Edition

(#97816) pittbaba


pittbaba
aktív tag

De most akkor ennyi volt az okos TV, amig a samsung nem csinál valamit?? Vagy nem értem mi a teendő. Én csak filmeket nézek rajta hálózatban, ahogy értelmezem ez ugrik, amíg valamit a központban ki nem találnak, mert ahogy visszadugom a LAN kábelt, elkezdi az újraindulgatást. Így viszont frissülni sem fog tudni. Szerintem már garim sincs rá. Mi a teendő?

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#97817) mobal válasza pittbaba (#97816) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Várni. Jövő hét elejére kijavítják. Lehet csak egy szerver halt le és az okozza a problémát.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97818) mobal válasza Flashget (#97815) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Gyári érték, tehát nem tudom. Ahogy érzékeltem valamit elkezdene tölteni a smart és azért akad meg.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97819) fradi81


fradi81
veterán

hello

40h6470 tv, jobb alsó sarokban egy kulcs ikon van és nem lehet csinálni semmit, ki-bekapcsol, ötlet?

moto g72, Ninebot d28e

(#97820) pittbaba válasza mobal (#97817) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Hát azért ez elég gyász :( Jövő hét közepére? Vasárnapi lazulás ugrott. Nem ezért vásároltam ilyen drága TV-t. Nagyon gáz. Megpróbálok kireklamálni legalább valami kedvezményt. Aki csatlakozna (egységben az erő) írjon PM-et. Köszi az infót

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#97821) bul07


bul07
nagyúr

Ha még hétfőn se lesz rendbe meg kell ostromolni a telefonos ügyfélszolgálatott😃

Néznének is hogy mi van ha 8x 10x több hívás érkezne mint szokott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97822) mobal válasza pittbaba (#97820) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem semmi extra. Shit happens. Ezt nem tudod előre. A lényeg, hogy csinálják meg. De érzésre holnapra jó lesz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97823) Flashget válasza mobal (#97818) üzenetére


Flashget
félisten

olybá tűnik ez csak a H64xx modelleket érinti..próbából kapcsold ki az automata frissítést és dugd vissza a lan kábelt akkor is csinálja ezt.

Realme GT Master Edition

(#97824) hati válasza pittbaba (#97816) üzenetére


hati
addikt

Ha a hálozat nálad helyi hálózatot jelent, akkor tiltsd le az internet hozzáférését a routeredben.

(#97825) Gizmo94 válasza mobal (#97813) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hogy mit szoptam össze ezzel a rohadt H6400 smart tv-vel, az valami fogalom. Nekem bootloopnál még menüt sem adott, semmit nem tudtam vele csinálni. Kb. a tizen x-edig rebootnál sikerült kicsikarni a menüt. Szanaszét frissítettem, reseteltem, és csak bootloopolt. Még szerencse, hogy felnéztem erre a fórumra, mielőtt belekínáltam volna egy csavarhúzót... A netről leszedve egyből Hibátlan. Ugh... Hasznos info volt THX :DDD Szerk: Automatikus frissítés kikapcsolása nekem nem segített. Teljesen le kellett választani a netről. Menüből kicsikarva nagy nehezen beállítottam vezetékesre a kapcsolatot, az meg nincs neki, mert wifiről ment. Azóta hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#97826) Sz.Miki válasza Flashget (#97823) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nálam alapból ki van kapcsolva az automatikus frissítés, itt a smart alkalmazasok szerverévek van gond.

Képzelhetitek hány felhasználónak cseszik el most a napot, vagy az esti meccsnezest. Nem mindenki olvas topikot.

[ Szerkesztve ]

(#97827) Pancsermeste válasza Flashget (#97823) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálam nem csinálja ezt a H6400, bár az OTN support ki van kapcsolva.

-= Pancsermeste® =-

(#97828) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Van egy másfél éves Samsung UE55H6410 tévém. Ma azt kezdte csinálni, hogy bekapcsolást követően kb. öt másodperc múlva újraindítja magát. És ezt addig csinálja, amíg ki nem kapcsolom a távirányítóval. Addig az 5-10 másodpercig, amíg boot-ol, addig megjelenik például egy tévé adás képe. A távirányítóval viszont nem tudok semmit sem csinálni - csak a kikapcsoló gombra reagál. Már áramtalanítottam kétszer, de még nem javult meg.

Van valami ötletettek, hogy mit lehet vele kezdeni? Szerintem valamilyen szoftveres gondja lehet.

(#97829) Gizmo94 válasza €uro (#97828) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nincs baja a tv-nek. A hiba pont ugyanaz, mint nálam volt. Szüntesd meg az ineternetkapcsolatát és jó lesz. :) Ja, nekem T-home van, Ismerőst felhívtam, H6200-as tv, UPC előfizetés, nála nem fagy és rebootol a smart. Lehet, hogy T-ajándék... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97830) fradi81 válasza €uro (#97828) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

ilyen kulcs ikon nem jelent meg?

Most visszaolvasva látom másnál is ilyan akkor lehúzom a netről hátha :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#97831) joco79 válasza Gizmo94 (#97829) üzenetére


joco79
csendes tag

szia nekem h6200 as van és nekem is csinálja meg digi tv elöfizetsem van ki be kappcsol kb 8 ra nem kapcsol ki de a smartra nem tudok rámenni

(#97832) Sperafico


Sperafico
tag

Sziasztok!
Van egy samsung ue48h6500 tv-nk, ami 15 másodpercenként ki-be kapcsolgat magától. Lehet ezen házilag segíteni, illetve mennyi lenne szerintetek a javítási költsége?
Mindent kihúztam belőle, távirányítót is kikapcsoltam.

(#97833) €uro válasza Gizmo94 (#97829) üzenetére


€uro
őstag

Köszö szépen! :) Most valóban nem indítja magát újra.

Nekem UPC-s netem van. Routeren, majd egy switch-en keresztül kapja a tévé a netet.

...Úgy látom, szép sorban mindenkinél jelentkzik a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#97834) mobal válasza Gizmo94 (#97829) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

UPC van nekem és rebootol.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97835) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Érdekesség, nekem samsung BDH-6400 blu-ray lejatszom van, az is smart és netre van kötve, kb ugyan azok a szolgaltatasok mint a tv-ben, és ott működik minden rendesen.

97832: Olvass vissza egy picit és megkapod a választ.

[ Szerkesztve ]

(#97836) €uro válasza Sz.Miki (#97835) üzenetére


€uro
őstag

A laptopom is Smart és az sem indítja magát újra. ;)

(#97837) bences válasza Gizmo94 (#97829) üzenetére


bences
tag

Nekem h6200 digi és van gond :)

(#97838) €uro válasza fradi81 (#97830) üzenetére


€uro
őstag

Nem, nem emlékszem kulcsra.

(#97839) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Valaki próbálta már hivni a samsungot? Nincs hétvégén valami helpline vonal? Kivancsi lennék a reakcióra :)

Ez nem internet szolgáltatói hiba, t-home van es.a hiba fennáll.

[ Szerkesztve ]

(#97840) Gizmo94 válasza mobal (#97834) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor csak azoknál van gond, akik megpróbáltak belépni a smart menübe. Vagy kezdésnek kirakja alul, betölti bootnál a smartot. :) Miután feljöttem ide, majd nagy nehezen megint kicsikartam a menüt úgy a z x-edig reboot után, elvettem tőle a netet és tiltottam a smart betöltést bootnál. Így hibátlan. Megmentettétek az infoval, mert másfél órás hajtépés után már majdnem rálendítettem a csavarhúzót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97841) Pancsermeste válasza Gizmo94 (#97840) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálam a YuoTube App is megy! ;)

-= Pancsermeste® =-

(#97842) Okean válasza Sperafico (#97832) üzenetére


Okean
tag

Szintén zenész. UE40h6400, 15 másodpercenként ki-bekapcsolgat.

(#97843) Damage válasza Sz.Miki (#97839) üzenetére


Damage
senior tag

Ugyanez a probléma. Magamtól rájöttem, hogy a wi-fi kiiktatásával megszűnik a gond (55" H6500). Most hívom a Samsung-ot, van telefonos ügyfélszolgálat, de csak várok és várok...a hülye zenéjük megy és nem nagyon akarják felvenni. A probléma egyébként globális!

Nem számít a NETszolgáltató. A Samsung Smart HUB-bal van a gond.

Szerk.: felvették a telefont. Tudnak a problémáról, nehezen elérhetőek, minden kollégájuk foglalt. Dolgoznak a hiba elhárításán, nem tudják megmondani, hogy mikorra oldják meg. Elismerték, hogy a probléma nem Magyarországon, hanem Európa szerte jelentkezett. Nem kell addig a netre csatlakozni, más megoldás egyelőre nincs.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97844) dethroner válasza mobal (#97813) üzenetére


dethroner
veterán

Olvasva hogy mi a mai samsung szórakoztató műsor bekapcsoltam kíváncsiságból, és tényleg kapcsolgat. Azt már én is írtam korábban hogy net nélkül fürgébb a tévé. Akkor még a lassú kikapcsolás volt műsoron, de azon is segített a net eltávolítás.

Flashget: Épp tegnap néztem meg hogy ki van-e kapcsolva az auto frissítés, ki volt. Most a kapcsolgatás után megnéztem, bekapcsolták a vágottszemű anyab@szók :((( Biztos megint rá akartak engedni valami nélkülözhetetlen frissítést. Még az is lehet hogy már a reklámoknak ágyaznak meg a menüben.
Azt hiszem 1 napig voltam hbbtv használó. Amíg nem tudom elérni hogy a tévé ne tudjon kommunikálni a samu szerverrel, ez a tévé tuti nem kap ismét netet.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97845) Sz.Miki válasza Damage (#97843) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez mekkora blama.... Hát kíváncsi leszek a Samsung valaszára. Jo lenne itt a. Ph! - n is egy hír a jelenségről es egy cikk a Samsungtól.

(#97846) Flashget válasza Damage (#97843) üzenetére


Flashget
félisten

akkor H64xx/6500 eddig amiket érint ez a hiba.

Én tegnap játszadoztam a Hbbtv-vel a szervizmenüben és látom a múltkor simán reseteltem az eddigi ment órákat. :D
ezt csak azért írom, mert aki kiállított darabot vesz simán letudják nullázni, majd járatják 1 hétig x óráig és meghirdetik eladásra...soha nem derül ki valójában mennyi üzemórát ment a tv.

Realme GT Master Edition

(#97847) Flashget válasza dethroner (#97844) üzenetére


Flashget
félisten

már erről is volt szó..szervizmenüben kell letiltani az automatikus frissítéseket.

Realme GT Master Edition

(#97848) Sperafico válasza Okean (#97842) üzenetére


Sperafico
tag

Én megtaláltam az okot!
Nekem a wifi router okozta. Kihúztam a routert és nem kapcsolgat ki-be!
Ilyet nem ba...tam.

(#97849) Damage válasza Sz.Miki (#97845) üzenetére


Damage
senior tag

Megígérték, hogy vissza fognak hívni a mai napon. Várni fogom és megosztom majd itt a topicban, hogy mit mondanak.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97850) andatti


andatti
senior tag

Nálam dettó most jelentkezett...
annyi különbséggel, hogy egyik távirányítóra se reagált semmit, hiába nyomkodtam. Ráadásul mivel simán kapcsoltam be, nekem az a csatorna jött be, amiről rögzítettem délelőtt. (amíg aludtam). Szóval én nem tudtam kikapcsolni se... 1x kihúztam a konnektorból, de ugyan úgy megvolt a probléma... Az adott csatornán még azt is váltogatta, hogy adott rá hangot, vagy némán mutatta x mp-ig... igaz, visszaállt a hangos verzióra mindig...
Viszont mivel ezt játszottuk kb. 20-25 percig egyszer csak abbahagyta. most jó...
Már csak az a kérdés, hogy egy kikapcsolás után újra ezt fogja játszani, vagy nem... Én meg már kezdtem azt hinni, hogy valami vírust összeszedett a smart része...
Amit itt írtatok, hogy letiltott internet, stb. nos, nekem az sem jött össze, mert semmilyen távirányítón nyomott gombra sem reagált... Az én tv-m is most 1,5 éves 6400-as sorozatú...
Szóval nálam magától megjavult, csak az idegeimmel játszott... De most egyenlőre nem fogom kikapcsolni... Jönnek a meccsek... :DDD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.