Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96201) 77Kilroy


77Kilroy
csendes tag

Sziasztok
Tud valaki valamit, hogy mi történt a Youtube alkalmazással?
Csak "Betöltés..." van a képernyőn. Az előzmények és az összes egyéb funkció működik, csak lejátszani nem játszik le semmit.
A Gyakori kérdések oldalon már többen jelezték, hogy ugyanez a helyzetük.
Net van és a legfrissebb a rendszer.
Próbáltam az app újratelepítését és a tv áramtalanítása után is... Tegnap talán még jó volt.

(#96202) Ciccuka válasza 77Kilroy (#96201) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem se ment normálisan tegnap. Nem tudtam egyszerűen beírni. Mindig csak a második betűre ugrott. De más semmin se csodálkozom, "mi vagyunk a bétateszterek" - csessze meg a Samsung és a többi gyártó is ezt a hozzáállást.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96203) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Esetleg azt tudja vki, hogy SmartShare-vel egyszerre lehet-e több eszközt a TV-hez párosítani és azokat egyszerre használni?

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#96204) dethroner válasza bul07 (#96198) üzenetére


dethroner
veterán

Á, nem gondolod hogy adok érte pénzt? :N Tökre elég lenne egy nyomkodó is, de ha már megvan a kettő, akkor a nagyot itt tartom a monitor mellett és innen kapcsolgatok a meccsek között a csajom nagy örömére, a kicsi meg a kanapé környékén van és ha ott vagyunk, akkor azt birizgáljuk. A fehér világítós izé az tök jópofa volt pár hétig, de aztán rohadtul meguntam a fénykardozást, sokkal könnyebb volt a telefonon megkeresni a youtube videót és kidobni a képet a tévére. Manapság meg már nem is használom a tévé smárt bénaságait, szóval funkcióját vesztette. Jobb lenne helyette egy másik nagy, sok gombos messzigomb :)

Amúgy fizikailag teljesen rendben van, nincs semmi baja, mint az új, olyan. Csak néha baszik működni :K

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96205) bul07 válasza dethroner (#96204) üzenetére


bul07
nagyúr

Közben lett egy, már postán van

Én szeretem mert vezérli a IPTV bokszát, sima távirányítóját talán csak egyszer használtam
Plexet használom sokat ott azért gyorsan megy vele a válogatás, meg a virtuális távirányítót szoktam még vele vezérelni, nekem bejön

Amúgy a youtube trükközik nem kicsit nagyon sok videó be se jön se mobilon se tv-n, egyszerűen nem dobja a találatok között
Ezt a videót biztosan tudom hogy ilyen, telefonon tv-n keresve nem találni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96206) dethroner válasza bul07 (#96205) üzenetére


dethroner
veterán

Valóban nem látja a telefon azt a videót. Érdekes.
Mindegy, manapság már nem jutubozok tévén.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96207) zsiz válasza bul07 (#96198) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyen pöttyfagyásom nekem is volt egy időben. Újabban nem tapasztaltam. Bár ebben az is benne lehet, hogy ritkán használom a pöttyöt, meg pl tegnap sem volt 1 percre sem bekapcsolva a TV. De egyébként nekem tökéletes. Nem is recseg-ropog, pedig jópárszor esett már le ágyról, asztalról.. A tapipad sem lötyög. Kb 3/4éves lehet a TV-m (meg a tartozékai).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#96208) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Remélem tudok segíteni. Van egy UE42F5000AWXXH típusú Samsung TV-m ami kitalálta egyik pillanatról a másikra, hogy nincs benne USB. A csatlakozó tuti nem rossz (vagyis nem törhetett el) mert egy USB hosszabbítóval volt használva, tehát oda összesen 1x lett a kábel bedugva. Közvetlenül bedugva a pendriveot szintén nem működik. Egyik pillanatban még ment róla a film, majd a Source listából is eltűnt az usb. Áramtalanítva volt, nem oldotta meg. Firmware-t nem tudok rajta frissíteni usb nélkül, bár ezen nem hiszem hogy segítene.
Valakinek valami ötlete van hogy mit lehetne vele csinálni vagy hova tudnám elvinni? Az a baj hogy nekem az usb a legfontosabb rajta, napi szinten van használva. Anélkül majdhogynem *zart sem ér...

Előre is köszönöm

(#96209) ΞΔGLΞ válasza bul07 (#96205) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem berakja a videót, ha már egyszer megnéztem. :U

(#96210) sandró60 válasza Janou (#96208) üzenetére


sandró60
addikt

Factori resetett végezz.Igaz a szerviz menűbe kell belépni.

(#96211) dethroner válasza ΞΔGLΞ (#96209) üzenetére


dethroner
veterán

De mit írsz be a keresőbe hogy megtalálja?
Én kerestem a címre, kerestem a feltöltőre, de nincs a videó.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96212) Janou válasza sandró60 (#96210) üzenetére


Janou
őstag

És abba hogyan tudok belépni? :B

(#96213) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#96211) dethroner

Ezt írom be, ami a cím.
Irish dancing

[ Szerkesztve ]

(#96214) Flashget válasza djdenee89 (#96193) üzenetére


Flashget
félisten

Biztos, hogy nem, mert teljesen más.
A D6000-es a valós 100Hz-es panel.Az összes többi 50 Hz-es.Még a D8000-es is csak 50 Hz és ebből konvertál 240 Hz-et.Ennél többet a D8000-es sem tud.

Realme GT Master Edition

(#96215) Flashget válasza leslieke (#96196) üzenetére


Flashget
félisten

ívelt OLED amilyen pl. az LG, még én is venném, mert annál nem torzak a színek oldalról sem és a vonalak sem görbültek. Nézzél megy egy ilyet valamelyik nagy áruházban és rögtön utána egy ívelt kamu 4K-s LCD-t tehát valamelyik JU6xxx-t szintén oldalról és akkor érteni fogod.
De vannak sík kijelzősek is.
Samsung csak 2017-ben tér vissza az OLED-hez.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#96216) dethroner válasza ΞΔGLΞ (#96213) üzenetére


dethroner
veterán

Ez valami windows platformról van?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96217) ΞΔGLΞ válasza dethroner (#96216) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha...lumia 650, de a 950xl is kidobja egyből.

(#96218) dethroner válasza ΞΔGLΞ (#96217) üzenetére


dethroner
veterán

Itt lesz elásva az eb. Pc-n is win van, simán ott van a táncos videó, androidon nincs. Se a youtube app alatt, sem chrome böngészőn.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96219) Ligszi válasza Janou (#96208) üzenetére


Ligszi
tag

formázd le az USB-t és nevezd át..

...a lehetőség mindíg adott, csak nem mindenki használja ki....

(#96220) BBéci válasza Flashget (#96215) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem ívelt OLED-en is pontosan ugyanúgy torzul a geometria, ez nem a megjelenítő technológiájától függ.
Sajnos mozgóképfelbontásban 50 hertzes LCD szinten vannak, ezért 5 forintot nem adnék értük.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#96221) Janou válasza Ligszi (#96219) üzenetére


Janou
őstag

NAGYON szépen köszönöm!!! Egyszerűen hihetlen, hogy ez volt a megoldás. Formázás után megy újra... Álmomban nem gondoltam volna. Ezután gyorsan nyomtam egy firmware upgradet is. :B Még egyszer köszönöm!!! :R :R :R

(#96222) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok!

Egyik hazai szolgáltatónál szándékozok Samu tv-t vásárolni, UE40 J5200A típus, vagy a 32-es (UE32). Keresőben sokat nem találtam, se jót se rosszat.

Megköszönném a jót/rosszat, hideget/meleget!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#96223) Pancsermeste válasza dethroner (#96218) üzenetére


Pancsermeste
őstag

"A tulajdonos nem tette mobilról elérhetővé a videót"

-= Pancsermeste® =-

(#96224) sityupityu válasza BBéci (#96220) üzenetére


sityupityu
veterán

"Szerintem ívelt OLED-en is pontosan ugyanúgy torzul a geometria, ez nem a megjelenítő technológiájától függ."

Szerintem is. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96225) miko_


miko_
tag

Sziaztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van 2 samsung tv-m, a problémám a digitális adások hangolásával van. Mind2 tv ben van DVB-C tuner a H6200-en tökéletesen működik a digitális adás, viszont a D5500 készülékem meg se találja őket csak az analógokat a kábeleket már mind kicserélte a helyi szolgáltató embere, ha két tv-t megcserélem akkor is hasonló a helyzet tehát tuti nem kábel hiba. A szolgáltató által kapott beállításokat használom de a d5500 nem talál semmit se.
Köszi előre is.

(#96226) sandró60 válasza miko_ (#96225) üzenetére


sandró60
addikt

Azt kellene tudni,hogy ki a szolgáltatód?Az automata hangolásnál lehet választani-antenna-kábel értelem szerűen neked a kábelt kell választani- analóg-ditális vagy csak digitális.A szolgáltatónak az "egyéb"-és "hálózat"kell választani.

[ Szerkesztve ]

(#96227) miko_ válasza sandró60 (#96226) üzenetére


miko_
tag

A szolgáltató által megadott adatok:
[link]

Igen én is gy állítottam be a h6200 megy is de a d5500 nem talál semmit se ugyanezekkel a beállításokkal.

Én arra gondolok hogy a koax csatlakozóval van hiba a tvnél mert az analog adások is nagyon rossz minőségbe jönnek be, és lehet ezért nem találja meg a digitális adásokat se.

[ Szerkesztve ]

(#96228) sandró60 válasza miko_ (#96227) üzenetére


sandró60
addikt

Cseréld ki a koax-ot legalább 3X árnyékolt vezetékre.Vagy az elosztót

[ Szerkesztve ]

(#96229) miko_ válasza sandró60 (#96228) üzenetére


miko_
tag

mind2 próbáltam de semmi.
Tuti nem kábel baj mert ha a H6200 áthozom azon megy ebből a szobából is.
Sztem leszedem a tv hátulját aztán megnézem a csatlakozót nincs-e belül megtörve.

Azért köszönöm.

(#96230) Ciccuka válasza miko_ (#96225) üzenetére


Ciccuka
veterán

Legfrissebb FW van fent? Lehet érdemes egy alapbeállítást is csinálni hátha segít.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96231) Clever0 válasza bigsee (#96222) üzenetére


Clever0
senior tag

A J5xxx tévékben 60 Hz-es panel van ezért a mozgásmegjelenítést javító funkciója korlátozott, így nem ajánlott. Inkább a kicsit drágább J6xxx vagy H6xxx sorozatból válassz!

(#96232) miko_ válasza sandró60 (#96228) üzenetére


miko_
tag

Köszi szépen találtam itthon egy másik elosztót azzal most már működik. Ez van ráírva 2 way 5-900MZ. Amúgy milyet T elosztót érdemes venni mi a legjobb erre a célra? Úgy látszik a h6200 a régi is elég volt de a d5500-nak nem.

Nagyon szépen köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#96233) vyce21 válasza dethroner (#96218) üzenetére


vyce21
tag

Élő lehet azt csalni a droidon is. :)
Nem az OP. Rendszer a lényeg.
Ahogy lentebb is írjak a feltöltő nem tette elérhetővé mobilra.

[ Szerkesztve ]

(#96234) Flashget válasza Ciccuka (#96230) üzenetére


Flashget
félisten

nem kell minden hibánál fw-t frissíteni, főleg ha az hardveres. ;]

Realme GT Master Edition

(#96235) bigsee válasza Clever0 (#96231) üzenetére


bigsee
addikt

Ahham, köszi!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#96236) olivikon válasza 77Kilroy (#96201) üzenetére


olivikon
csendes tag

Sziasztok :) nálam is ugyan ez a hiba (youtube alkalmazás)...sajnos nem találtam még én se megoldást, de azt tudom, h a smart rendszer frissült és nekem azóta nem jó...abban reménykedem, h vagy youtube vagy smart frissités jön a közeljövőben, mert elég sokat használom ezt az alkalmazást és elég szomorú, h egy frissités ilyen hibát okoz...Reméljük a legjobbat...

[ Szerkesztve ]

(#96237) Ciccuka válasza olivikon (#96236) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eléggé korlátozottan használható. Azért abban ne reménykedj, hogy minden hibát kijavítanak a következő frissítésben. Még azzal sem csináltak semmit se, hogy gyakran elsötétül a menü (néha jó, néha meg nem, de roppant idegesítő), ha például film közben lépsz be Smart menübe (legalább 1 éve ilyen ez).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96238) Iceman83


Iceman83
tag

Sziasztok

Tv vásárlás előtt állok 48-50" méretbe a keret max220e.
Nézegettem kínálatot.
Ezekről ő mi a véleményetek Samsung UE50KU6000WXXH és a UE50JU6800 ?
Esetleg még 48" vagy 50h6400 nem tudom mennyit számít 50"-be nem Samsung panel van?
Az újabbaknak jobb képe lehet H6400-nál ?
Ezt a H6400-t eléggé dicséritek.

Sima tv-zre és fullHD nézésnél 4k tvnek nincs rosszabb képe mint sima hd tvnek?
Köszönöm.

(#96239) sandró60 válasza Iceman83 (#96238) üzenetére


sandró60
addikt

A 4k-hoz olyan minőségű "anyag"kell,hogy ki tud használni a tudását Az "agyon"dicsértt H6400-vedd meg.Nekem is ez van.Majdnem 1-éve.Semmi hiba nem jött elő.Addig gondolkodj,amig nem fogy el az üzletekből. ;]

[ Szerkesztve ]

(#96240) tjnet


tjnet
aktív tag

Halihó mindenkinek!

Furcsa kérdésem lenne.
Létezik-e D6500-re ES7000-re és JU7000-re OSCAM.
Aki tudja mire való és már látott ilyet kérem jelezze akár privátba is.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#96241) Flashget válasza Iceman83 (#96238) üzenetére


Flashget
félisten

UE50KU6000WXXH - idei kiadás ezért vélemény még 0, de ha az elődjéből indulok ki JU6000 akkor felejtős.
de egyébként téma összefoglalóban ott van miért felejtős az összes kamu 4K-s 6xxx samsung..

nem mindig az újabb a jobb...sőt...

Ezt a H6400-t eléggé dicséritek.

ezért a járt utat a járatlanért ne hagyd el :)

Sima tv-zre és fullHD nézésnél 4k tvnek nincs rosszabb képe mint sima hd tvnek?
Köszönöm.

4K tartalom nincs ha ilyen tévén SD-t nézel az halál..

Realme GT Master Edition

(#96242) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

Lehet idén váltok tv-t és lenne pár kérdésem

3D smart tv kellene kicsi input laggal konzol miatt

egyrészt mit lenne érdemes venni? nem akarok sokat kiadni de jó lenne egy jó TV, hangrendszerbe nem tudom mennyire van jobb rosszabb, de a mostani LG-men nagyon szeretem hogy 2.1 van benne

Viszont ugye amit utálok a mostanin hogy fekete nem igazán fekete ráadásul bevilágítás is van, tv-ben oldalra mozgás közbe függőleges csíkok vannak ami talán az edge LED sajátossága vagy nem tudom de ez se tetszik

ezek fényében tudtok valamit ajánlani, 42-50" között

ja és aki szemüveges az is tudja használni a 3D szemüveget valahogy? esetleg van más megoldás vagy felejtős?

Xbox One: bandymnc

(#96243) Ciccuka válasza bandi0000 (#96242) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szemüveggel együtt nem lehet igazán használni a 3D szemüveget vagy nagyon körülményes.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96244) bandi0000 válasza Ciccuka (#96243) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ettől tartottam én is, akkor valszeg marad az LG, de azért elég nagy - hogy a szemüvegesekre nem gondolnak

Xbox One: bandymnc

(#96245) dethroner válasza vyce21 (#96233) üzenetére


dethroner
veterán

Ha a feltöltő nem tette elérhetővé mobilra, akkor te hogy lelted meg?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96246) Ciccuka válasza bandi0000 (#96244) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szemüveg nélkül már nem látnád élesen a képet 2-3 méterről a TV-n?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96247) dethroner


dethroner
veterán

A smart távkapcs gond még mindig mjelen van. Csináltam smarthub újraindítást, újra párosítottam a tévével a távkapcsot, a visszajelzés szerint kb 70% áram van az elemekben, de továbbra is teljesen random viselkedik. Néha megy minden, néha semmi, aztán teljesen kiszámíthatatlan módon ismét megy. Tököm már bele ebbe a szarba.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96248) bandi0000 válasza Ciccuka (#96246) üzenetére


bandi0000
nagyúr

élesen nem, főleg ha az ember hozzászokik a szemüveghez és akkor engem zavarna, mindenesetre majd meglátjuk mert nem zárkózok azért el ettől

de a samu hogy áll a feketével? Samoled marha jó de nem hiszem hogy raktad volna tv-be mert az azért drága lenne vagy nem?

Xbox One: bandymnc

(#96249) beci77


beci77
csendes tag

Ma hazahoztam a 40H6400-at- nem kicsit a ti tanácsaitok alapján, amit köszönök!
Kérdésem azzal kapcsolatban lenne, hogy elakadtam a házimozi hangjának rákötésével.
Eddig a Samsung B650-tv hangja volt rákötve a Samsung HT-X20 házimozira a "fehér és piros dugós" kábelekkel. Az új tv esetében ez nem működik, szerintem ezek a fehér meg piros foglalatok nem is kimenetek a tv oldalán. A házimozin hdmi csatlakozó nincs.
Mi a teendő? Új erősítő?

(#96250) Ciccuka válasza beci77 (#96249) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valószínűleg egy ilyet kell beszerezned hozzá (RCA vagy Jack bemenetes az erősítőd):

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.