Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96251) tjnet válasza beci77 (#96249) üzenetére


tjnet
aktív tag

Vagy egy optika be rca ki átalakító. Ez kb 10000Ft.
Használtba kb 25ezer ft egy 5.1 optikai bemenetes erősítő.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#96252) samu2062 válasza beci77 (#96249) üzenetére


samu2062
aktív tag

Bizony,azok bemenetek.
Kimenet,csak a fejhallgató kimenet van,ennek eléggé korlátozott a minősége.Vagy erre kötöd,vagy veszel egy dac-ot és optikaira kötöd,így jó minőséged lesz,de a tv távirányítójával nem tudsz hangot adni.
Szerk: Ketten is beelőztek.😁

[ Szerkesztve ]

(#96253) PeterPH válasza Ciccuka (#96243) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem értek egyet, nekem, és az asszonynak sem okozott gondot, sem itthon, sem moziban.

(#96254) vyce21 válasza dethroner (#96245) üzenetére


vyce21
tag

"Asztali webhely kérése"

[ Szerkesztve ]

(#96255) szabop27


szabop27
csendes tag

Sziasztok!

Van-e lehetőség arra, hogy a laptopot a TV-re csatlakoztatva a TV azt mint külső adathordozót ismerje fel? Azaz el szeretném kerülni, hogy folyton egy külső merevlemezt kelljen ide-oda dugdosni az épp aktuálisan lejátszandó tartalom miatt, de ugyanakkor a laptop hűtése zúgjon.

(#96256) BBéci válasza szabop27 (#96255) üzenetére


BBéci
titán

A laptopnak mindenképpen bekapcsolva kell lennie.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#96257) szabop27 válasza BBéci (#96256) üzenetére


szabop27
csendes tag

Igen ez tiszta sor :) , a lényeg, hogy ne a laptopon fusson a film, hanem a TV futtassa a laptop merevlemezéről. Ez megoldható? Ha igen, milyen kábellel kössem össze őket?

(#96258) lowzor


lowzor
veterán

Hali!

A H6200, meg a J6200 képminősége között van különbség?
Natív 100hz-esek?
Egyféle VA panellel szerelik őket, vagy a szerencsén múlik, hogy ki milyennel fogja ki?
Ha többfélével szerelik, akkor a dobozon meglehet nézni, hogy az aktuális darabban milyen van?

[ Szerkesztve ]

(#96259) BBéci válasza szabop27 (#96257) üzenetére


BBéci
titán

Nincs sok értelme annak, amit elképzeltél. Ha úgyis üzemel a laptop, akkor arról kell lejátszani a filmeket és HDMI kábelen küldeni a tévére. Minden szempontból jobb.
Másik lehetőség a DLNA, amihez kell egy router is, azon keresztül megoszthatod a laptop merevlemezének tartalmát a tévével. De akkor a TV beépített, csökevényes tudású lejátszója fog dolgozni, nem lesz kadenciahelyes, bizonyos kódolásokkal nem boldogul, a feliratkezelés sem hasonlítható össze egy PC-n futó szoftverével.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#96260) dethroner válasza vyce21 (#96254) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, webböngészőn keresztül már így megtalálja.
De a youtube app akkor nem teljes értékű youtube.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96261) lowzor


lowzor
veterán

Most nézem, hogy az UE48J6200-at csak 1 év garival árulják: [link]
Ha beregisztrálom, akkor ez kiterjeszthető 2 évre?

(#96262) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok, egy kérdés.vettem egy tvt, a boltban azt mondták hogy ugye van 1 év gari náluk,1 év samsung ha regisztrálom a honlapon és 3 év megint rajtuk amit vettem. kérdésem buta, mert már cináltam iylet elfeljtettem, ha én most beregisztrálom a samsung tvt a mysamsungba, akkor a garancia onnan kezdödik ahol amikor regisztrálok, vagy automatikusan tudja hogy 1 év media+1 év a samsung, és akkor ök rászámolják? vagy hogy van ez? :) vagy regisztlom és kiirja hogy 2 év garancia?

(#96263) Flashget válasza lowzor (#96261) üzenetére


Flashget
félisten

Felejtsd el azt a boltot...
innen rendeld..olcsóbb is és ott van az 1+1 év. [link]
végre viszonteladóknál a J6200!!

Realme GT Master Edition

(#96264) Flashget válasza bb.bocs (#96262) üzenetére


Flashget
félisten

Mivel az alapot a garancia papír és a számla jelenti és az azon lévő dátum, így a rendszerben az fog megjelenni nem az a nap amikor regisztrálsz.
12 hónapon belül bármikor lehet regisztrálni és gondolj bele valaki 11 hónapja használja a tévét majd regisztrál nem onnantól fog ketyegni a garancia. :)
Hol található az a sorozatszám amit a rendszer elfogad a téma összefoglalóban le van írva!

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#96265) lowzor válasza Flashget (#96263) üzenetére


lowzor
veterán

Azért akartam onnan, mert 2 perc alatt visszaviszem, ha valami nem jó vele.
Mondjuk ide is visszatudom küldeni, de az macerásabb.
Meg félek, hogy újracsomagoltat küldenek.

(#96266) Iceman83


Iceman83
tag

Helló.
48j6200 és a 48H6400 között melyiknek jobb a képminősége?
Smart része appok,böbgészés melyiknél jobb ?
J6200 tizen már az más ha jól tudom mit H6400?
Más appok vannak 2tv-n?
Ezek a tvk letudnak játszani beágyazott,netes videókat,rtl most,tv2 ?
Köszönöm.

(#96267) ΞΔGLΞ válasza Iceman83 (#96266) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

48j6200 és a 48H6400 között melyiknek jobb a képminősége?

Ha azt mondom, hogy egyiknek sem, akkor lemondasz róla, és keresel másik típust?
Ha azt mondom mind a kettő qrva jó, akkor mi lesz, mi alapján döntesz? :DDD
A legegyszerűbb, ha üzletben teszteled, hiszen te fogod használni, ettől függetlenül van H6400-as tévém (is) és jól bekonfigurálva az FHD-ék között még a drágább kategóriát is körberöhögi néha.
De neked kell tesztelni, te fogod évekig bámulni, használni. :K

(#96268) lowzor válasza Iceman83 (#96266) üzenetére


lowzor
veterán

Pont ez lenne nekem is a kérdésem. :)
Én mondjuk holnap megnézem személyesen a J6200-at.
H6400 nem látom, hogy lenne bemutató darabként.

[ Szerkesztve ]

(#96269) beci77 válasza ΞΔGLΞ (#96267) üzenetére


beci77
csendes tag

Szia!
Tudsz feldobni egy konfigurációt a H6400-hoz?
Nem tudom számít -e, az enyém 40 collos.
Rákerestem a neten és be is állítottam egyet, de kiváncsi vagyok más milyen beállításokkal használja.
Köszi.

(#96270) Nescafé válasza ΞΔGLΞ (#96267) üzenetére


Nescafé
őstag

Azt én is elfogadnám egy beállítást.
Nekem 48H6400 van.

 iPhone 15 Pro

(#96271) ΞΔGLΞ válasza beci77 (#96269) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt is leírtuk már nagyon sokszor, mindegyik tévén teljesen más lesz a műszeres beállítási érték. :)

(#96272) sityupityu válasza Nescafé (#96270) üzenetére


sityupityu
veterán

Próbáljátok meg a ti ízlésetek szerint beállítani oszt ennyi. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96273) Iceman83 válasza ΞΔGLΞ (#96267) üzenetére


Iceman83
tag

Sajnos élőbe nem tudom le tesztelni közelbe nincs ilyen üzlet ahol ki lenne téve cs Bp-en.
Ezért sajnos csak tesztekre és véleményetekre tudok hagyatkozni.
Amúgy boltba se egyszerű szerintem össze hasonlítani egymás mellet biztos nem lesz 2 ilyen tv meg más beállítások,képi tartalom függő.

J6200-hoz egyébként lehet venni smart távirányítót?

J6200 tizen op van az mibe különbözik H6400 lévő op rendszertől?
Appok-ba van különbség?

(#96274) beci77 válasza ΞΔGLΞ (#96271) üzenetére


beci77
csendes tag

Értem. Kösz a választ.

(#96275) Flashget válasza lowzor (#96265) üzenetére


Flashget
félisten

kizárt mivel eddig nem is forgalmazták viszonteladók ezt a modellt.
ráadásul egy központi samsung raktárról hozzák, de ha az is lenne egyszerűen nem veszed át nem fizeted ki.

Realme GT Master Edition

(#96276) Flashget válasza Iceman83 (#96266) üzenetére


Flashget
félisten

a J6200 a legjobb választás annak aki J szériás FHD tévét keres, semmi pr maszlagos 4K, netezés, böngészés és ívelt karoszéria..csak a hagyományos sík kijelzős filmekhez, sporteseményekhez, ha már nem jut H6400-hoz.
J6200 minél nagyobb méretben viszonteladóktól jó választás.
minden csoda 3 napig tart ami a smart részt illeti...

Realme GT Master Edition

(#96277) dethroner válasza Flashget (#96263) üzenetére


dethroner
veterán

Na, hát csak bekerült a gyártói garanciát adó boltokba is a j6200. Kezd már ciki lenni a boltoknak, hogy egy több mint 2 éves modellt kell ajánlani a H6400 személyében.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96278) lowzor válasza Flashget (#96275) üzenetére


lowzor
veterán

Magáról a dobozról nem hinném, hogy észrevenném, hogy újracsomagolták. Annál azért ügyesebben szokták.

H6200/H6400-hoz még talán még hozzátudnánk jutni. Véleményed szerint jobb minőségű, mint a J6200?

(#96279) bb.bocs válasza Flashget (#96264) üzenetére


bb.bocs
őstag

jogos a dolog köszi :) én voltam user erro bereggelem.

(#96280) zoltan6 válasza Flashget (#96276) üzenetére


zoltan6
őstag

Kérdés a J szériásat mennyire sikerül majd a samygo-s csapatnak root-olni,meg mindenféle okosságokat csinálni rá a tizen rendszer miatt,azért a régiek mégiscsak linux alapúak szoftveresen.

(#96281) Flashget válasza zoltan6 (#96280) üzenetére


Flashget
félisten

Ezt tőlem kérdezed aki a linuxhoz is sík hülye? :DDD
Eleve azt nem értem, hogy a samygosok miért A hackelők és miért nem A samsung szoftverfejlesztői..
Ami eddig van a J szériával kapcsolatban azt itt megtalálod [link] és itt [link]

Realme GT Master Edition

(#96282) Flashget válasza lowzor (#96278) üzenetére


Flashget
félisten

Újracsomagoltat észreveszed ha azt kibontáják, használják és visszarakják. Hoztak már neked tévét web rendelésből és vettél már át?
Ha hivatalosan újracsomagolt akkor olcsóbb és ezt fel kell tüntetni a dobozon "refurbished" felirattal.
de ne parázz nem az lesz hanem zsír új.

J6200 eleve smart részén más a Tizen rendszer miatt amit javítanak folyamatosan, kérdés a K szériás milyen lesz. illetve a proci több magot kapott úgy tudom.
Ha van 48H6400 akkor azt vedd..ha eltűnnek a H6400/6200-ak jó választás lehet a korábban leírt okok miatt a j6200.

Realme GT Master Edition

(#96283) zoltan6 válasza Flashget (#96281) üzenetére


zoltan6
őstag

Csak felvetettem,hogy nem biztos,hogy annyira jó választás a J széria ez miatt,ismerem az oldalt,még nincs root a J szériára.
"J series are not rootable yet"

(#96284) Flashget válasza zoltan6 (#96283) üzenetére


Flashget
félisten

Mivel a Tizen a samsung rendszere gondolom a linux szabad variálásával szemben nem merik hackelni a nagyobb ejnyebejnye miatt amit kaphatnának...elöbb, utóbb eltűnnek a D,E,F,H szériás tévék illetve kihullanak, elkopnak és akkor már a Tizenes tévék maradnak vagy ami utána jön majd 10 év múlva.
Én a hackelés minden előnyét kiéltem a D6500-on az F6640-en inkább csak műszeres kalibráláson esett át és a smart van németre állítva, hogy a Hbbtv működjön, semmi samygos történet. ;)
Samsungosok azt mondták, hogy lehet így a magyar appok nem fognak működni...hát tévedtek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#96285) Tottalino


Tottalino
tag

Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de ez a 3D szart sem ér. Nem csoda, hogy gyakorlatilag megbukott.

(#96286) sandró60 válasza Tottalino (#96285) üzenetére


sandró60
addikt

Az egyéni véleményed neked ez,de van itt akinek-köztük nekem-néha van olyan film amit érdemes megnézni 3D-ben.Ráadásúl 55"-ban ;]

[ Szerkesztve ]

(#96287) Tottalino válasza sandró60 (#96286) üzenetére


Tottalino
tag

Néha! Ez a kulcs szó.

(#96288) Kicsirics77 válasza Tottalino (#96287) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nekem sincs szükségem a 3D-re,ezért sem vettem 3D tv-t,ettől még nem kell fikázni...:DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#96289) Tottalino válasza Kicsirics77 (#96288) üzenetére


Tottalino
tag

Én se vettem, hanem "ingyen" kaptam a készülékkel, így kipróbáltam. És véleményem csak lehet úgy gondolom. Egy fillért nem ér, de a gyártók csak beépítik a TV-be.

1

2

3

4

PL.

Ha már prohardver

[ Szerkesztve ]

(#96290) Ciccuka válasza Tottalino (#96289) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az én véleményem szerint se ér egy fillért se. Csupán egy Szemtönkretevő marhaság, semmi több.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96291) Iceman83


Iceman83
tag

A J6200 széria tudd felvenni merevlemezre?
Mintha azt olvastam volna ez a típus nem tudja.

(#96292) zsiz válasza Flashget (#96284) üzenetére


zsiz
őstag

Tulajdonképpen ez a samygo-s okosság mit is csinál? Mivel lesz másabb mondjuk egy H6400, mint a gyári FW-el?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#96293) tupacamaru válasza Tottalino (#96289) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet véleményed, csak senkit nem érdekel egy Samsung TV-s topikban.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#96294) Tottalino válasza tupacamaru (#96293) üzenetére


Tottalino
tag

Ja. Csak 40h6400 tv-m van ha nem gond

(#96295) tupacamaru válasza Tottalino (#96294) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem gond, csakhogy a TV-dről egy szó sem esett eddig. ;) De még mindig nem értem hogy kit érdekel a véleményed a 3D-ről itt. De nyomjad csak...

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#96296) gyeniko válasza Tottalino (#96294) üzenetére


gyeniko
őstag

Lehet, hogy nagyobb méretben jobban tetszene....

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#96297) 77Kilroy


77Kilroy
csendes tag

A Youtube App problémára nincs ötlet? Másnál nem jelentkezett? (az app működik..a profil belép, előzmények és minden tartalom látszik,csak lejátszásnál a "Betöltés..."-nél nem történik semmi. Akármit próbálunk elindítani.)
Két hónapos 55JU7000-es TV...semmi más gond nincs vele... ja és Tizen Os fut rajta.
Esetleg egy korábbi os verziót töltsek le? (ha lehet ilyet, akkor honnan? Most az 1452 van rajta.)
Jó lenne, ha sikerülne újra működésbe hozni, mert a gyerekek szeretnek mesét nézni rajta.
Minden ötletet köszönök!

(#96298) PuMbA válasza 77Kilroy (#96297) üzenetére


PuMbA
titán

Frissíts. Ha a legfrissebb szoftvered van, akkor pedig resetelj :)

(#96299) lowzor


lowzor
veterán

A Samsung TV-ket többféle panellel szerelik?
Ha igen, akkor a dobozáról valahogy meglehet állapítani, hogy milyen van benne?
S-PVA panelest kilehet fogni?

(#96300) sityupityu válasza Tottalino (#96285) üzenetére


sityupityu
veterán

Én sem értek veled egyet.
Bár én is kevesebbet használom mint az elején, de nekem egy természetfilm megnézése 3D-ben még mindig nagy élményt jelent.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.