Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) galaxys80


galaxys80
veterán

EB-t követőktől kérdezném, hogy nálatok milyen a képminőség az M4-en vagy a Dunán?
Egyre többször veszem észre, hogy olyan mintha darabossá válna a kép. Elsősorban akkor látszik, ha gyors passzok vannak.
F6500-on és C630-an is. Bár az F6500-on még rosszabb a helyzet.
MP szemkímélővel javul a helyzet, de azzal sem tökéletes. Most nem tudom, hogy a szolgáltató vagy a közvetítés minősége ennyire ramaty.

[ Szerkesztve ]

(#97702) blessbygod válasza tjnet (#97696) üzenetére


blessbygod
csendes tag

Köszi a választ, de ez a router baja lenne? Nem a tv-é?
Tudtommal egy okostévének ugyanúgy kéne érzékelnie a hálózaton megosztott meghajtót, mint a direktbe rákötöttet.
SamyGo-t ráraktam a tv-re, azzal nem lehet valamit kezdeni, ami ezt a problémát megoldaná?
OPENWRT-t nem ismerem, utánanézek!
Bár a DLNA-t szeretném mindenképpen kihagyni, mert nagyon korlátozott szabvány.
Már írták, hogy gyártók DLNA megoldásaik nem mindig kompatibilisek egymással illeve sok extra funkció kiesne a DLNA-vel, pl. audio/sub váltás, mkv formátum, stb.
Az meg nem buli nekem, hogy DLNA miatt állandóan konvertálgassam a letöltött videókat valami könnyen emészthető formátumba, megfelelő kodekkel. :(

(#97703) zoltan6 válasza blessbygod (#97702) üzenetére


zoltan6
őstag

samba vagy nfs megosztás kell neked,azt keresd a samygo fórumán.itt van egy leírás a samba megosztásról.bár nem tudom a router képes-e a dlna-n kívül másra is.
Anno a B650-esemet,én is megmókoltam,hogy tudja ezeket a dolgokat,most a gyerek használja a kisszobába NFS-sel néz filmeket a nasról..

(#97704) Flashget válasza dethroner (#97688) üzenetére


Flashget
félisten

Igen valószínüleg így fog érkezni...de ha szerviz menüben tíltod le az automatikus frissítést, akkor érkezhet bárhonnan nem tud frissülni. ;)

Realme GT Master Edition

(#97705) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Tegnap jött meg a Telekomtól az UE32J5500-as tv amit rendeltem, eddig minden jónak tünik, viszont a Samsung fiókomba nem tudok rajta bejelentkezni. Pc-n, telefonon lecsekkoltam, gond nélkül megy a bejelentkezés. Érdemes vele foglalkozni, vagy felesleges a Samu account, van valami előnye vagy hátránya?

Maine coon

(#97706) PuMbA válasza galaxys80 (#97701) üzenetére


PuMbA
titán

Túl erős a Motion Plus beállítás és már elkezd hibázni :) Nekem is csak Tiszta beállítással szűnnek meg teljesen az akadások :)

[ Szerkesztve ]

(#97707) galaxys80 válasza PuMbA (#97706) üzenetére


galaxys80
veterán

Félreérted. :)
A megszokott 10/0-ás beállítàssal dadog a kép néha. És csak a focinál, illetve az EB óta.Az egyébként borzalmas szemkímélő módban válik elviselhetővé.

[ Szerkesztve ]

(#97708) blakey válasza galaxys80 (#97707) üzenetére


blakey
titán

Szerintem az szolgáltató hiba, nálam egy-két közvetítési hibától eltekíntve hibátlan, nincs semmi képzaj, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97709) lowzor válasza zack (#97700) üzenetére


lowzor
veterán

Samsunghoz elvileg nem vihető, mert csak bolti gari van rá, de megpróbálhatod, hátha bevállalják. Regisztráld be a Samunál, aztán kérj javítást.

(#97710) Bazsa74 válasza pocok1970 (#94509) üzenetére


Bazsa74
tag

Nem tudom mennyire aktuális, de én 1 nap keresgélés után találtam meg a megoldást a HbbTv aktiválására. Amennyiben volt már megoldás a Samsung Tizen Uhd tv smarthub régióváltásra, kérem töröljétek. Nos:
Nyomd meg a MENU-t
Válaszd ki a rendszert
Válaszd ki a Beállítás menüpontot
Írd be a pin kódod. (alaphelyzetben 0000)
Válaszd a Magyar nyelvet, majd tovább.
Válaszd ki a hálózat csatlakozás módját. Tovább
Ekkor bejön a smart hub Elfogadom az általános feltételeket.
NA ITT ÁLJUNK MEG.
Most nyomd meg a következő gombokat ebben a sorrendben:
MUTE - RETURN - VOL + - CHAN + - MUTE
Amennyiben nem teszed, nem fogod tudni átállítani a régió kodot.
A legördülő menüben válaszd ki a számodra megfelelő országot.
Németország, Lengyelország vagy Csehországot ajánlják.
Miután kiválasztottad az országot, jöhet a csatornák beállítása. (itt ugyanazt a nyelvi beállítást válaszd, különben az usb-re elmentett csatornalista beállítások nem lesznek kompatibilisek).
Ezek után a smart hubban keresés és hbbtv app. Telepítés, majd elindít. Aktiválás.
Amennyiben ez megvan, irány a menü/Rendszer/Adatszolgáltatás/Engedélyezés.
Kész is van.

Fontos, hogy ezen beállítások alkalmazásakor, minden csatorna és smart app törlődik.
Továbbá a magyar appok nem lesznek elérhetőek, PL: Tvgo, HBOGo, egyebek.
Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

Off

(#97711) shouryuken


shouryuken
senior tag

Sziasztok!
ue55h6400-at szemeltem ki megvételre, másik topikból jöttem át, hátha tudtok segíteni :)

Azt olvastam az összefoglalóban, hogy a webshopok nem árulnak hivatalos samsung garival, de most beszéltem a digital szalonnal, és állítják, hogy 2 éves samsung gari papír jár hozzá. Esetleg van tapasztalatotok a bolttal kapcsolatban?

Másik kérdésem a 3d-s lejátszásra vonatkozik. Alapvetően pc-ről menne hdmi-n keresztül, teljes felbontásban, illetve váltósorosan. A régi hdmi kábelem (1.2?) elég lesz, vagy újat kell szerezzek?

Köszönöjm! :R

(#97712) jambiyya válasza shouryuken (#97711) üzenetére


jambiyya
őstag

Edigitalnál megveheted, én is ott vettem pont ugyanilyet.

(#97713) shouryuken válasza jambiyya (#97712) üzenetére


shouryuken
senior tag

Konkrétan tegnap vettem volna, és már az fogadott, hogy nem forgalmazzák ezt a típust többé :((

(#97714) sandró60 válasza shouryuken (#97713) üzenetére


sandró60
addikt

Ajánlom figyelmedbe ezt az üzletett.Sokan vásároltak tőlük-megelégedéssel.A garancia is redbe van.Olvasd el az oldalukon a vásárlási feltételt.Nekem ez a tipus van kb 1-éve [link]
Én nem náluk vettem,de merem ajánlani.
A Samsung oldalára se lehet be regisztrálni? Csakúgy van meg a 2-év.Nekem igy lett regisztrálás után-igaz én az Euronics-ban vettem

[ Szerkesztve ]

(#97715) shouryuken válasza sandró60 (#97714) üzenetére


shouryuken
senior tag

Köszönöm, de velük is beszéltem, ők sajnos 1 év gyártói garival adják, és nem kettővel!

(#97716) Top cat válasza shouryuken (#97715) üzenetére


Top cat
őstag

Tavaly nyáron amikor elkezdtem keresni milyen TV-t vegyünk én is beszéltem a tvraktár-al de akkor csak bolti garanciát adtak. Webshopok nemigen adnak gyári garanciát.

A digitálszalon-nál még kint van a listában amit kiszemeltél

A Media Markt-nál van 48 colosban és itt biztosan gyári garanciát kapsz.

Elnéztem 55 colosat írtál nem 50 eset. 2 col nem lenne nagy különbség de 7 már észrevehető :B

[ Szerkesztve ]

(#97717) blakey válasza shouryuken (#97715) üzenetére


blakey
titán

Ha gyártói garival adják akkor a samsung oldalán elvileg be lehet regisztálni és megkapod a +1 évet, máshol is így van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97718) jambiyya válasza shouryuken (#97713) üzenetére


jambiyya
őstag

Esetleg 55J6200 ugyanott?
Ebben ugyan nincs 3D, de mióta megvan, párszor használtuk csak, és nekem tutira nem lenne most szempont. Egyébként sem volt, de 3D nélkül nem volt normális TV akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#97719) shouryuken válasza jambiyya (#97718) üzenetére


shouryuken
senior tag

3d nekem sem szempont, de a családnak annál inkább :)
Köszi a segítséget!

Akkor ha jól értelmezem alapból 1 év gyári gari jár, de ha beregisztrálok, akkor kapok még 1 évet.
Van aki ezt 2 évnek tünteti fel, van aki meg 1-nek?

Szerk:
Nem, náluk 1 év samsung garancia van, amit nem lehet regisztrálni.
Jó, feladom, nem akarom megérteni :D

[ Szerkesztve ]

(#97720) Clever0 válasza shouryuken (#97719) üzenetére


Clever0
senior tag

Pedig egyszerű: amelyik tévé a magyar Samsung-on keresztül jut be az országba, az után jár a +1 év, amelyiket külföldről hozzák be a net áruházak, azután nem.

(#97721) sityupityu válasza galaxys80 (#97707) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem is szolgáltatói hiba, nálunk rendben van minden.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97722) shouryuken válasza Clever0 (#97720) üzenetére


shouryuken
senior tag

És amelyikhez 2 év bolti gari van? :F

(#97723) Clever0 válasza shouryuken (#97722) üzenetére


Clever0
senior tag

Ott a bolt intézi a javítást, esetleg a külföldi szervízzel, emiatt hosszabb ideig tart. De az is lehet, hogy kifizetik a magyar szervízben javítás díját, mert még így is megéri nekik.

(#97724) Flashget válasza shouryuken (#97719) üzenetére


Flashget
félisten

Összefoglalóban egyértelműen le van írva mely boltok a viszonteladók csak ők adnak hivatalos samsung garanciát.
a sima webshopok (szürke import) az alap kötelező 1 évre hivatkoznak amit a Samsungnak kell állni, annak ellenére, hogy a kevesebb áfa miatt szlovákiából vagy másik esetleg Németországból hozza be a nagyker vagy a bolt. A másik 1 év meg a boltba szól így jön ki náluk a 2 év.
De bármelyik bolt bármit is mond telefonban garancia kapcsán egy a lényeg..ez a hivatalos gyári garipapír csak ilyet adnak a viszonteladók. [link] Erre kell rákérdezni...ha nem ilyet adnak az a bolt nem fog gyári garanciát biztosítani.
2013 márciusa óta megszigorította ezt a Samsung...
Panasonic esetében még elfogadta 5 év garanciához a rendszer az MM-ben vett tv-t. Ők nem viszonteladói a Panasonicnak viszont EU-s garit adnak.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#97725) shouryuken válasza Flashget (#97724) üzenetére


shouryuken
senior tag

Felesleges mindent leírni, már olvastam az összefoglalót , épp azért írtam, mert ez ellentmond az összefoglalónak.
Őszintén szólva még a garipapír láttán sem lennék olyan nyugodt, mert kell, hogy valami oka legyen, hogy majd 40k-val olcsóbb, mint máshol..

[ Szerkesztve ]

(#97726) blakey válasza Flashget (#97724) üzenetére


blakey
titán

Panasonic esetében még elfogadta 5 év garanciához a rendszer az MM-ben vett tv-t. Ők nem viszonteladói a Panasonicnak viszont EU-s garit adnak.
Azért, mert pár éve nincs Panasonic Magyaroszág által forgalmazott termék, minden a csehországi központból jön. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97727) dethroner válasza Flashget (#97704) üzenetére


dethroner
veterán

Olyan ingoványos területre még nem merészkedtem, szükségem nem volt még rá, úszni meg nem tudok :N
Majd ha egyszer nagyon muszáj lesz, akkor térképpel belépek. Amúgy meg tényleg nincs semmi a smart-ban, amiért érdemes lenne a tévének netet adnom. Lan marad benne, mert néha használom a belső lejátszót, jól jön a serviio-hoz, de a világhálótól el lesz tiltva.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97728) dethroner válasza shouryuken (#97725) üzenetére


dethroner
veterán

Kérdezd csak meg Flashget kollégát, hogy a viszonteladón keresztül vett tévéjével amikor gondja volt, mennyire szopatta a samu :K Szóval ha a sarkadra tudsz állni ha kell, nem hiszem hogy fosni kell a webshoptól sem. Amúgy meg a samu 1+1 évet ad a H6400-ra, én amikor másfél éve a 220V-ben vettem, 3 év garit kaptam rá :Y

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97729) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Udv.
Most megyek hazafelé és elméletileg már otthon van egyH6400es dragasag.
Tudnátok ajánlani valami beállítást általános felhasználásra? Én nem igen értek hozzá sajna, viszont gbdolin itt pár guru már kitapasztalta hogy hogy lehet kihozni ezekből a legtöbbet.

Koszi előre is. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97730) PuMbA válasza Sirandrish (#97729) üzenetére


PuMbA
titán

Csak fent a téma összefoglalóba kell benézned, általános beállítások rész :)

(#97731) Sirandrish válasza PuMbA (#97730) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi...ha beválik akkor az ajanlast is megköszönöm. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97732) Prien válasza Sirandrish (#97729) üzenetére


Prien
addikt

Dobozból kivesz, kábelek összeköt, bekapcsol és néz. :) Én így csináltam, teljesen megfelel a "normál" képüzemmód. :)

A kevés is több a semminél.

(#97733) Sirandrish válasza Prien (#97732) üzenetére


Sirandrish
legenda

Es nem érdekel hogy lehet egy kis ráfordítással szebb is lehet? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97734) dethroner válasza Sirandrish (#97733) üzenetére


dethroner
veterán

Ahhoz hogy valóban szebb legyen, hogy mindent kihozz belőle, műszeres kalibrálás szükséges. Mert amit magadnak otthon be tudsz lőni, az tényleg csak minimális szépségtapasz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97735) Flashget válasza dethroner (#97728) üzenetére


Flashget
félisten

Álljon meg a fáklyás menet!
Nem szopatott, hanem leakart rázni, hülyére venni. De két mondattal földbe lettek döngölve. :)
Ezt a hibát biztos vagyok benne egy mezei webshopos garinál csuklóból leszarják és vissza adják, hogy nincs baja a tv-nek.
Ne felejtsd el csak a CI+ volt hibás benne és ami alaplapot hoztak az is. Amikről később derült ki D6500-hoz gyártották de nem ahhoz ami nekem volt. Azon az alaplapon nem tudta a CI+!
Én most is azt mondom, hogy ennyi pénzt ad ki valaki 200K+ egy tévéért mindig előbb a viszonteladónál nézze meg. Azt sem szabad elfelejteni + év/évek gyári garit is csak ilyen helyről vett tévéhez lehet venni.
Ha én ezt a tv-t anno nem tudom beregisztrálni letelik a mezei 2 év lejár a gari..a hiba meg 2 év 2 hónapos korában jött azaz a 3 évre regisztrált tv 3. évében!

Olyan hibája volt a tv-nek ami nem derült ki 26 hónap alatt csak azután, hogy a Digi is bevezette a CI+ kártyát.

Realme GT Master Edition

(#97736) Flashget válasza shouryuken (#97725) üzenetére


Flashget
félisten

Írtam azt is szürke import..azaz olcsóbb beszerzés a kevesebb áfa miatt pl. szlovákia.

Realme GT Master Edition

(#97737) dethroner válasza Flashget (#97735) üzenetére


dethroner
veterán

Ha le akart rázni és hülyére venni ahogy írod, és mint mesélted ez eltartott egy jó ideig, elég sokáig ismételgetted azt a két mondatot ;]
Nem hinném hogy a te esetedben rosszabbul járt volna egy webshopos vásárló. Ha ismeri azt a két mondatot amivel te elérted a célod, és van kitartása azt addig ismételgetni mint te tetted, ott is eredmény érhető el. Szerintem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97738) Flashget válasza dethroner (#97737) üzenetére


Flashget
félisten

Ha ismeri azt a két mondatot amivel te elérted a célod, és van kitartása azt addig ismételgetni mint te tetted, ott is eredmény érhető el. Szerintem.

Egyáltalán nem vagyok ebben biztos és függ a hiba miben lététől.
Miért?
Mert köztem és a nagyker között egy harmadik fél is van webshop, ha viszonteladótól van a tv akkor senki nincs köztem és samsung között. Egy harmadik fél magasról tesz rá, hogy milyen jellegű gondom van és elintézi azzal, hogy a nagyker visszaadta a tv-t, mert nincs hibája és széttárják a karjukat, közben a bolt raktárát sem hagyta el.

Az egyik hibájuk az volt, hogy CI kártyával tesztelték és azzal jó volt mondták ők..én meg mondtam csak hogy nem Mindigtv előfizető vagyok, hanem Digikábeles és azon a titkosítás meg egyéb funkció miatt a CI+ használják a kábeles szolgáltatók. És különbenis ha nézni akarom a HBO-t vegyek az UPC-től bérbe beltérit hozzá...Digikábelen! :D
Ennyi volt az egyik szakmai szakértőjük véleménye (szakszerviz) amire alapozták a véleményüket samsungék.
A másik meg végül egy nagy öngól volt, hogy kijelentették ez a típus nem CI+ kompatibilis...erre kaptak 2 olyan mondatot ami után másnap jött is az értesítő a csereutalványra. :)
De én úgy tudom akik itt kértek segítséget vagy írták le hogyan jártak garikkal, mind megkapta végül a csereutalványt.

nem tv-vel hanem pc alkatrésszel nekem volt már dolgom webshoppal..majd 2 hónapig húzták mire meguntam..eszükbe sem volt új vga-t adni...
ha már valaki webshoptól vesz tévét régi jól ismert boltból vegye, ne hogy fél év után megszűnjön utód nélkül, mert az 1 év letelte után a garival kitörölheti.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#97739) shouryuken válasza Flashget (#97736) üzenetére


shouryuken
senior tag

Nade ha szürke import, hogy van rá hivatalos magyar SAMSUNG 2 év garancia amit elméletileg csak a hivatalos magyar forgalmazón át kapna meg? :F

(#97740) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Nézegetem egy ideje a szekrényen a tartozékokat, amiket kaptam a J6200 készülékhez. Van hozzá egy CI+ kártya csatlakoztató valami, illetve egy kör alakú öntapadós hátú cucc. Ez valami sima kábelvezető?! :)

(#97741) sandró60 válasza M3aN (#97740) üzenetére


sandró60
addikt

Az a kör alakú öntapadós "cucc"-nagyon hasznos-A kábeleket azon keresztül vezetve esztétikailag jobban fog mutatni.Gyakorlatilag nem látod a sok drótot ;]

(#97742) M3aN válasza sandró60 (#97741) üzenetére


M3aN
senior tag

Erre tippeltem, köszönöm :D Nálam sok kábel nincs, csak a táp és az antenna, na jó meg a HDMI is, de nem látom így sem őket :D Köszönöm a gyors választ :)

(#97743) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Egy kis kálvária, tanulsággal:

Írtam ide korábban, hogy a H6400-ashoz kapott (legendásan rossz minőségű 5100-as) szemüvegem egyikének egyszerűen kitört (a kezembe maradt) a szára. Kb. 4x-5x volt használva 3D film nézéshez, ez alatt is úgy bántunk vele, mint a hímes tojással (ami szintén tök röhejes amúgy), de az eset előtt szinte több hónapja ott pihent félrerakva. Majd egyszer csak felvettem és annyi...

Ajánlotta itt valaki, hogy érdemes vissza vinni gariba, mert ahol ő is és is vettem (Extremd Digital), neki egyől cserélték. Nos itt az én tapasztalatom:

Kiszedi a boltos a csomagból, nézegeti, fel is hívom a figyelmét rá, hol van a törés. Hátra megy a raktáraba, pár perc múlva előjön és közli: Hát, rendeltetésszerűtlen használat miatti mechanikai hibáért ők nem cseréleik. Elküldheti a márka szervizbe, de ott valószínűleg ugyan azt fogják rá mondani. -Itt már kezdett emelkedni a pumpa nálam... Mondom: Ebben nem volt semmi rendeltetésszerűtlen és elmagyaráztam neki még 1x, hogy hogyan történt a dolog. Erre ő: Hát igen, ha az autóval nekimegyünk egy fának akkor az is összetörik...->Én: :F :F :F Na itt végképp felment bennem a pumpa és remélem elég erélyesen megmondtam neki, mi erről a véleményem (kulturált módon persze).

Szóval most ment a vacak szemüveg a szervizbe, ahol ki tudja meddig csücsülnek majd rajta, és akkor-> "lehet reménykedni kedves vevő, hogy a hulla gagyi minőségű, legendásan rossz anyagból készült 3D-s szemüvegét, mai nem az ön hibájából tört el (és ami nélkül speciel a 150K-s TV-m 3D funkciója teljesen használhatatlan), cserélik e vagy sem, ha esetleg olyan hangulatban lesznek a kedves szervizesek (mer mi most éppen nem voltunk olyan hangulatba, kedves vevő, ez van.)"

Szóval ez most kikívánkozott, minden esetre a Extreme Digital garanciális ügyintézéséről már meg van a véleményem, majd ki derül, hogy a Samsung szervizzel kapcsolatban is hasonló lesz e, vagy sem...) :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#97744) Flashget válasza shouryuken (#97739) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem mindent leírtam már..a hivatalos gari papírról is belinkeltem milyen, hogy néz ki. Ha a bolt nem ilyet ad minden más csak felesleges duma a részükről. Ráadásul azzal sincsenek tisztában a Samsung csak a kötelező 1 év garanciát vállalja minden Mo-n vett tévére nem 2-t.

Csak a viszonteladóktól vett tv-re van a +1 vagy +2 év regisztrációt követően. majd később ha valaki akar ezen évek alatt vehet hozzá +1 vagy +2év gyártói garanciát.
Ha egy webshop a 6500-ast 2 évre adja biztos lehetsz benne nem viszonteladó, mert arra 1+2 év jár.

Realme GT Master Edition

(#97745) lowzor


lowzor
veterán

Samu azt mondta, hogy ez a hézag a műanyag és a hátlap között: [link] rendellenes és küldjem vissza a boltnak. Én ezt már biztos nem fogom visszaküldeni. Max befedem fekete szigszalaggal, hogy a por ne tudjon oda bemenni. :D
Vicc, hogy nem tudok egy olyan TV-t kapni, aminek ne lenne valami hibája. Vagy nekem nagyok az elvárásaim?

(#97746) blakey válasza lowzor (#97745) üzenetére


blakey
titán

Tudsz olyan képet csinálni ahol jobban látható? Átszűrödő fény minden TV-n van. Ettől függetlenül lehet, hogy rendellenes de ahhoz jobb képet kéne látnom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97747) Top cat válasza lowzor (#97745) üzenetére


Top cat
őstag

Nem irigyellek.
Az előzményeket ismerve ha vissza küldenéd valószínűleg rosszabbat kapnál.

(#97748) Flashget válasza lowzor (#97745) üzenetére


Flashget
félisten

én már nem tökölnék velük..pénzt kérném vissza.

Realme GT Master Edition

(#97749) lowzor válasza blakey (#97746) üzenetére


lowzor
veterán

Ennél jobbat hirtelen nem tudtam: [link]
Nem lehet, hogy a csavar nincs rendesen meghúzva?

(#97748) Flashget:

Kérdés, hogy mit vennék helyette? Ezt megkaptam 120-ért, ebben az ársávban kb nincs is, ami jobban tetszik.
A potenciális veszély meg ott lenne, hogy egy másiknak is valami baja lenne.
Plusz esélytelen, hogy én még egyszer TV-t csomagoljak vissza.
Inkább odataknyolom a szigszalagot, vagy a Samu megcsinálja.

(#97750) blakey válasza lowzor (#97749) üzenetére


blakey
titán

Valóban lehetne jobb az illesztés de a Samsungot ismerve, nem biztos, hogy jobbat kapsz. Sajnos a minőségellenőrzés náluk nincs a topon, volt egy-két lejátszóm, fényképezőm, tv-m és ha nem pixelhibás akkor valamilyen illesztési gond volt. Szerintem ne foglalkozz vele ha minden más szempontból jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.