Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97851) SyMbioTe válasza Sperafico (#97848) üzenetére

Írták már itt, hogy a TV-t le kell kapcsolni netről, és akkor jó lesz.
[link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97852) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

A mai napon délután be akarom kapcsolni a TV-t, am be is kapcsol rendesen, de a smart rész kb. 1 másodperc után lefagy, majd egy kis idő után a TV is újraindul.

Mi lehet a gond? A hálózati kábelt már kihúztam kb. 30 percre.
A TV egy UE48H6400

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#97853) sityupityu


sityupityu
veterán

Érdekes, nálam nincs semmi gond a H6400-el. Nem kapcsolgat ki-be. Pedig csatlakoztatva van a net-re.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97854) Gizmo94 válasza HaZse (#97852) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ne dugd vissza a hálózatot és jó lesz. Olvass feljebb. :)

(#97855) Sz.Miki válasza HaZse (#97852) üzenetére


Sz.Miki
őstag

olvass vissza kicsit

(#97856) zack


zack
nagyúr

Nálam is előjött, 50H6400. Routerben a wifi-t kellett tiltanom, majd a tévében a net kapcsolatot átrakni vezetékesre, és wifi visszakapcsol, mert a menüt sem tudtam előcsalni. :U
Óriási botrány lesz ebből ha nem oldják meg hamar. Este 6-kor lesz az első meccs. Addig van bő 4 óra. Sokan nem fogják tudni a megoldást. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#97857) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nálam szerencsére semmi gond a H6400nél :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97858) HaZse válasza Gizmo94 (#97854) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi.

Előbb írtam, mint olvastam volna. :W

De már úgy látszik megoldották, mert megy a TV. De a biztonság kedvéért a Smart HUB betöltését tiltottam. (Nem is tudom, hogy eddig miért is volt bekapcsolva.) :D

Elhamarkodtam. Pedig ment pár percig a SMART HUB.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#97859) Gizmo94 válasza HaZse (#97858) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én sem, nálam is be volt, de minek. Jobb így. :) Valamint legalább letiltottam az automatikus frissítést is. Igaz, hogy az összes beállításomat, mentést, stb. elvesztettem amikor először resetelni próbáltam. :DDD Azért eléggé égés a Samsungnak ez. Nem mindenki tájékozódik webes fórumokról.

(#97860) sityupityu válasza sityupityu (#97853) üzenetére


sityupityu
veterán

Aha, azért nálam sem kerek minden. Bár nálam nem kapcsolgat ki-be, de benyomva a smart gombot vége mindennek. Onnantól nem lehet vele semmit sem csinálni, és kb 10 mp után újraindul. De sima tévénézés közben nem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97861) Damage válasza andatti (#97850) üzenetére


Damage
senior tag

Gondolkozz egy picit!
Kihúzod a router-t, nincs internet. Bekapcsolod a TV-t, kikapcsolod a menüjében az Internetet (átállítod vezetékesre), kihúzod az ethernet kábelt és máris működik a TV, net nélkül. Vagy kikapcsolod a Smart Hub automatikus indítását és visszakapcsolod az internetet.

sityupityu: ki van kapcsolva a készüléeden az automata Smart Hub indítás. A legtöbb TV-n alapértelmezettként elindul a TV bekapcsolásakor.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97862) llacee válasza Damage (#97861) üzenetére


llacee
őstag

Hello.

Nalam h6500on ugyan ez a gond kabeles nettel.Csak nekem youtubeoznanak a gyerekek es nem jatszik a net tiltas...

(#97863) anyoca69 válasza xyzikeee (#97805) üzenetére


anyoca69
újonc

Nekünk dettó ugyanez, csak nekünk 48- as széria van. Nincs ötlete senkinek, mi lehet baj? Minden előzmény nélkül bekapcsolás után semmilyen gombot nem fogad, a menü sem jön ki, a tv-n lévő navigációt sem érzékeli, egyszerűen fogja és újraindul - egyfolytában. Csak a kihúzás vet véget ennek.

(#97864) Damage válasza llacee (#97862) üzenetére


Damage
senior tag

Kapcsold ki a TV menüjében a wi-fit, húzd ki az ethernet kábelt. Így működni fog a TV (net nélkül) és visszakapcsolhatod a router-t és egyéb eszközön használjátok a youtube-ot.

anyoca: csak pár HSZ-t olvass vissza...

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97865) Pancsermeste válasza llacee (#97862) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ha nem javul meg egyhamar, akkor megoldás lehet, hogy SM-ben letiltod az OTN supportot.

-= Pancsermeste® =-

(#97866) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

H6200-es TV-n szintén zenész. Több lépésben próbálkoztam. Net nélkül tökéletes. Nettel Smart Hub automatikus indítás tiltással szintén megy minden.

(#97867) dethroner válasza andatti (#97850) üzenetére


dethroner
veterán

Nem a tévé menüben kell a netről leválasztani, hanem vagy a kábelt téped ki a hátuljából, vagy a routerben tiltod le.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97868) Damage válasza dethroner (#97867) üzenetére


Damage
senior tag

Így nem lehet wi-fin keresztül pl. Plex-szel filmet nézni. Nálam wi-fi-n csatlakozott. Kikapcsoltam a router-t, egy be tudtam kapcsolni a TV-t. Kikapcsoltam a Smart Hub automatikus újraindítását, bekapcsoltam a router-t. Így van wi-fi, tudom használni a Plex-et. Csak arra kell figyelni, hogy a távirányítókon elkerüljük a Smart Hub gombját.

Szerk.: így nem elérhető se a serviio, se a plex...még "Source"-on keresztül sem! :W

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97869) dethroner válasza Damage (#97868) üzenetére


dethroner
veterán

Miért ne lehetne? Megnézed a tévéd mac címét, aztán router felületen belül tiltod neki a wan hálózat elérését. Utána akár wifin, akár kábelen eléri a tévé a routert és azon keresztül a pc megosztott meghajtót és nyugodtan tudsz filmet nézni. Pár hónapja én is így használtam, csak én plex helyett serviio-t használok.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97870) FlowerAngel


FlowerAngel
csendes tag

Valaki legyen kedves írja le részletesen mit,kell tenni a tv-vel..hogy kapcsolom le a netről a tvt / routerem van/,hogy tudom az ikonokat eltüntetni,hogy ne jöjjenek ki,amikor bekapcsolom a tv... lehet nem csak én vagyok ennyire kezdő a dologban..nálam is hasonló a probléma 10-15 másodperc után újraindul,távirányítóra nem reagál..köszönöm

(#97871) anyoca69


anyoca69
újonc

Net nélkül valóban megy a tv. A hibát ki fogják javítani a samsungnál??

(#97872) mobal válasza anyoca69 (#97871) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ki fogják, tudják. Lehalt valami szerver. Türelem! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97873) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok !

Adott egy Samsung UE48H6400 tv-m 3 napja van meg és most bekapcsoltam előjön a smart menü de nem tudom mozgatni semerre se semmire nem reagál aztán pár másodperc múlva kikapcsol és automatikusan be és úgyan ez :o valaki tudja mi az oka ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#97874) SyMbioTe válasza dvd_R+ (#97873) üzenetére

Kicsit feljebb olvasol és megtudod ;)
Netről le kell kapcsolni a TV-t.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97875) Damage válasza dethroner (#97869) üzenetére


Damage
senior tag

Nem kell a router felületére se belépni. Most már működik (a serviio). A Plex nem. Nekem mind a kettő fent van. Plex-hez ugye be kell lépni a smart felületre, serviio-hoz elég a távirányító source gombját nyomogatni. Az előbb valami miatt nem adta ki a serviio-t csak az Ext. és HDMI, screen mirroring stb-t. Újraindítottam a TV-t és újból van serviio. (wi-fi bekapcsolva, Smart Hub automata indítása kikapcsolva).

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#97876) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

H6400-ás tv-n, ha smart funkciókat szeretném használni lefagy és újraindul. Tudok ezzel valamit házilag kezdeni?

(#97877) eketomy


eketomy
senior tag

Sziasztok fórumtársak!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy lenne nekem egy ilyen tv-m:
Samsung UE50J5100AWXXH
Digi Műholdas előfizető vagyok, az lenne a kérdésem, hogy most van a diginél már smart cam funkció és le szeretném váltani a beltérimet ilyen kártyás megoldásra, na mármost a tv-m elvileg támogatja a CI+ smart kártya fogadását! Ez elég ahhoz hogy tudjam ezt a szolgáltatást használni, vagy kell -e még más, esetleg valakinek van ilyen tv-je és tudja rá a megoldást? Köszi előre is a válaszokat.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#97878) dvd_R+ válasza mobal (#97872) üzenetére


dvd_R+
őstag

Szia köszönöm a választ igen látom 1-2 kommentett vissza olvasva értem , viszont én most kihuztam hátul a tv-ből a lan kábelt de még mindig csinalja :o

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#97879) sityupityu válasza bostone (#97876) üzenetére


sityupityu
veterán

Olvass feljebb.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97880) dvd_R+ válasza SyMbioTe (#97874) üzenetére


dvd_R+
őstag

az előző hsz neked akart szólni :D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#97881) Yummy


Yummy
tag

Mi van itt emberek. Jövök haza boltból kapcsolnám be a tvt-t erre lefagy nem tudok csatornát váltani, hangot adni, olyan 20-30 másodperc múlva újraindul. És ezt megállás nélkül addig amíg ki nem kapcsolom. Kihúztam bedugtam semmi. Eljutottam egyszer odáig, hogy nem fagyott be ekkor reseteltem. Simán ment ott nem indulgatott újra, de mihelyt bejöttek a csatornák megint. Netet átraktam kábelesre így is csinálta. Most az egész netet kihúztam.
Ide még nem jöttem fel, mondom felnézek és megkérdezem mi ez az egész, hátha valaki tud segíteni. Erre látom a kommentek tömegét ugyan ezzel a problémával.
Nekem Samsung UE55H6500 van.
Ez mi ez az egész emberek? Illuminati? :D

(#97882) bostone válasza sityupityu (#97879) üzenetére


bostone
addikt

Kösz, így már sikerült.

(#97883) atis1224 válasza HaZse (#97852) üzenetére


atis1224
tag

Meg vigasztallak a mai nap nálam is ugyan ez de helyre jött szerintem a 30 fokos meleg megviselte a gyomrát

hüvely mate 10 pro

(#97884) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szóval mégegyszer. Valami probléma van a Samsungnál és újraindul a tévé. Jelenleg a megoldás ha nem kötöd az internetre!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97885) Csa-zsó


Csa-zsó
csendes tag

Sziasztok, ugyanaz a hiba " 40H6500" újraindul, nem reagál a gombokra. Garancia lejárt.
Viszont, felhívtam a Samsung ügyfélszolgálatot, egyből tudták miért telefonálok. Központi hibáról van szó, nem csak Magyarországon. Megoldás,amit az ügyintéző mondott, meg kell szüntetni az internetkapcsolatot a tv-vel, Wifit a routeren kikapcsolni, vagy kihúzni a Lan kábel a tv-ből. A tv ezután be boot-ól . Sikerült.
Gőzerővel dolgoznak a hibán.
Remélem, sok Samsung tulajt megnyugtattam .....

[ Szerkesztve ]

(#97886) Clever0 válasza eketomy (#97877) üzenetére


Clever0
senior tag

Ha jól látom, csak DVB-T / C tuner van benne, SAT-os nincs, ezért nem tudsz vele műholdas adást közvetlenül venni. Kívülről azt látod, hogy nincs rajta a SAT-os rácsavarható antennabemenet.

(#97887) Balagheee


Balagheee
újonc

Én Cambridge-ben lakom és nekem is ezt csinálta az UE48H6400. A menüt se tudtam elérni amíg le nem tiltottam a routerben. Utána kikapcsoltam a smarthub automatikus indítását és így a netet is vissza tudtam kapcsolni a tv-nek. Azóta működik, viszont ha megnyomom a smarthub gombot utána ismét újraindul de csak egyszer. :)

(#97888) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Adott egy UE32H4510 TV, ami cirka 10 másodpercenként "újraindul", a távirányítóra pedig nem reagál egyáltalán. (elemet már cseréltem) Áramtalanítottam de semmi változás. Találkoztatok már ilyen jelenséggel?

#97890) blakey: Jogos, elnézést! :B

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#97889) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Szintén zenész. A a beállításokban a hálózat részen lekapcsolódtam a wifiről. Remélem megoldja a gondot.

(#97890) blakey


blakey
titán

Nincs Samsung tv-m, mégis tudom, hogy mi a gond, miért nem olvastok mielőtt kérdeztek? Nem tűnik fel, hogy ma szinte csak erről van szó?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97891) -Solt- válasza Mikeee89 (#97889) üzenetére


-Solt-
veterán

Én odáig el sem jutok... :)

www.smart-bus.hu

(#97892) eketomy válasza Clever0 (#97886) üzenetére


eketomy
senior tag

A simába nem lehet beledugni, sima satos antenna átalakítóval? 170.000ft-os tv-be nem tesznek sat-os tunert? ezen csodálkoznék! én azt hittem elég a CI+ smart foglalat

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#97893) lordcoyote válasza HaZse (#97852) üzenetére


lordcoyote
csendes tag

Szia!

Érdekes, pont ma történt nálunk hasonló, szóról-szóra, amit írtál. A mi készüléktípusunk UE32H6200. Rákerestem a témára és az vezetett most ide.

Bekapcsolom a készüléket, bejön a kicsi SMART menü, majd megfagy 6-7 másodppercre, majd újraindul és ez ismétlődik sokáig.... majd egyszer megunja és semmi gond.

További érdekesség, hogy a TV-t pont ma vettük egy éve.

Most csináltam egy gyári visszaállítást, épp újrahangolom... :W

(#97894) xbdream


xbdream
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung UE40H6400 típusú tv-ém. Az alábbi hibajelenség jelentkezett ma. Mikor bekapcsolom a hosszabbítót automatikusan bekapcsol, bejön a Smart logó és nem reagál a távirányítóra. Majd folyamatosan újraindul többször egymás után (kb: 5-10 másodpercenként), és nem reagál semmire még a kikapcsolásra se, csak ha kihúzom a 220-ból. Szétszedtem a kábeleket, a távirányítóba elemeket cseréltem, vártam vele de sajnos ugyanez a hibajelenség. Találkoztatok már ilyen hibával? Hogy lehet orvosolni? Valami készülék reset megoldja, mert szerintem szoftveres lehet a probléma. Köszönöm a segítségeket.

Üdv mindenkinek

(#97895) -Solt- válasza lordcoyote (#97893) üzenetére


-Solt-
veterán

Én hagytam, hogy állandóan újrainduljon, aztán egyszer csak megjavult...

www.smart-bus.hu

(#97896) Csa-zsó válasza Csa-zsó (#97885) üzenetére


Csa-zsó
csendes tag

MINDENRE ITT A MEGOLDÁS !!

(#97897) xbdream válasza -Solt- (#97895) üzenetére


xbdream
csendes tag

Köszi. És kb hányszor indult újra? Akkor bekapcsolom és hagyom. Eddig semmi gond nem volt vele. Remélem csak a 30 fokot nem bírja és magához tér.

(#97898) xbdream válasza Csa-zsó (#97896) üzenetére


xbdream
csendes tag

Tudom itt nagy mágusok vannak, ezért fordultam hozzátok. Ezek szerint már más is tapasztalt ilyen újraindulós problémát.

(#97899) Csa-zsó válasza xbdream (#97898) üzenetére


Csa-zsó
csendes tag

#97885 én, a saját , korábbi hozzászólásomra céloztam....

(#97900) sityupityu válasza xbdream (#97898) üzenetére


sityupityu
veterán

Mindenkinek problémája van! A legutolsó két oldalnyi hozzászólás 2 órán belül ez miatt került ide.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.