Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97951) SoulReaver válasza taxi (#97949) üzenetére


SoulReaver
veterán

Haldoklik a háttérvilágítás. Nekem is hasonló a problémám, de még nem kaptam választ, hogy gariba foglalkoznak-e vele.

(#97952) Tegla80 válasza SoulReaver (#97941) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha sikeres volt a regisztracio akkor arrol kaptal igazolast(ha jol emlexem az oldalon elerheto es letoltheto/nyomtathato)es igy 2 evre bovult a gyari garid!
Szoval vedd fel a samuval a kapcsolatot.

taxi
kiment egy sor led a hattervilagitasbol.....gariztasd.

Sony® & PlayStation®

(#97953) Faby válasza Ranbo (#97473) üzenetére


Faby
senior tag

Bocs a késői válaszért.
Köszönöm a tanácsokat, a splitter csere kivételével megvolt minden ellenőrzés, rendben vannak a csatik, a kábel is 3x árnyékolt 75 Ώ.
Készülék hiba lehet, hogy a magasabb frekiket nem keresi le? Illetve látszólag igen, kézzel beírva lefut a keresés, de nem találja meg.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#97954) SoulReaver válasza Tegla80 (#97952) üzenetére


SoulReaver
veterán

:R

(#97955) Astery válasza Faby (#97953) üzenetére


Astery
senior tag

Az előzményeidet nem olvastam el, de nekem hasonló hibára megoldás volt, hogy beiktattam egy koax-os jelerősítőt.

(#97956) #45185024


#45185024
törölt tag

Most regisztráltam a +1 évért j6200 asomat amit a Media Markt weboldalán vettem.
Sikerült is, de azt írja hogy a kitöltött Garanciajeggyel együtt érvényes és ennek a lapnak a kinyomtatott példányával.
Na most nekem a jótálási jegyet senki nem töltötte ki (full üres) a weben vásárlás esetén, ilyenkor nem lesz baj ?

[ Szerkesztve ]

(#97957) lowzor válasza #45185024 (#97956) üzenetére


lowzor
veterán

Nem volt a TV dobozára ragasztva egy kis tasakban?
Én eddig minden Samu TV-hez úgy kaptam meg az MM-ből.
Ha üresen hagyták, akkor írj az MM-nek, mert úgy nem jó.
A típust, meg a sorozatszámot bele szokták/ bele kell írni.

[ Szerkesztve ]

(#97958) kimaga


kimaga
csendes tag

Sziasztok.
A nagynéném televíziója UE40JU6400W. A kérdésem az lenne: Milyen vezeték nélküli fejhallgatóval lehet használni? Bármilyen bluetooth fejhallgatóval esetleg ajánlat idősebb hölgy tehát olcsó könnyű kezelhetőség (párosítás) vagy valamilyen infrás ? Ha volna javaslat megköszönném.

(#97959) mfranky


mfranky
őstag

Nálam is tegnap óta újraindul 4x5-ször, majd megint megy...eltelik egy-két óra és bootloop...es7000-es modell...szerintem túlhevül vmi, mert éget a tv hátulja...mindenesetre most lehúzom a netet...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#97960) mfranky válasza mfranky (#97959) üzenetére


mfranky
őstag

Sajnos nálam ugyanúgy csinálja net nélkül is... nem tudom mi lehet, tegnap óta van ez...addig nem volt semmi hiba...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#97961) sandró60 válasza mfranky (#97960) üzenetére


sandró60
addikt

Elvileg már nem kellene igy működni,ha visszaolvasol már koreában megoldották ;]
Hiába húzod ki a net kábelt,ha a wifivel még kapcsolódik
Vagy a routert áramtalanitod.
Próbáld a wifit-kikapcsolni a tévében-tegnap ajánlottákSzerintem ott más probléma lesz

(#97962) mfranky válasza sandró60 (#97961) üzenetére


mfranky
őstag

Kikapcsoltam most a routert...de nem volt wifi kapcsolat...az nem volt beállítva...nemrég frissítettem 2021. firmware-re, nem megoldás a downgrade? Vissza lehet rakni valahogy a 2020-ast, létezik ilyen oldal ahol régebbi firmware-ek vannak?
Olvastam a neten, hogy talán a service menüből a factory reset megoldhatja a problémát...érdemes ezzel próbálkozni?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#97963) lowzor


lowzor
veterán

Engem valami üldöz...
Épp, hogy elment a szerelő észrevettem, hogy egy hatalmas pixelhiba kialakult a J6200 kijelzőjén. Ilyen van, hogy pár nappal az üzembe helyezést követően alakul ki?
Ráadásul egy kis fehér folt is kialakult a pixelhiba körül.

(#97964) Flashget válasza SoulReaver (#97941) üzenetére


Flashget
félisten

A TV még nincs 2 éves, anno megvételkor regisztráltam a samsung oldalán. A bolti garancia, 1 év, már lejárt és nem tudom, hogy ez a samsung garancia elegendő-e, hogy megcsinálják nekem garancia időn belül..?

Tisztázzunk valamit. Hol vetted?
Ha nem viszonteladónál akkor is az 1 év kötelező gari vonatkozik a Samsungra. Ezt az 1 évet engedi beregisztrálni, de semmi értelme, mert enélkül is kötelesek javítani. Mivel azt írod már a 2. évében jár a tv akkor ez bolti garis, ha nem viszonteladónál vetted (Auchan,Tesco,MM,Euronics,Edigital). Oda kell eljuttatnod a tv-t garanciális javításra ahol vetted a tévét.
Ha a csomagolással együtt meghaladja a kézipoggyász méretét tömegközlekedési eszközön akkor az eladónak kell gondoskodnia az elszállításáról.

Realme GT Master Edition

(#97965) Flashget válasza #45185024 (#97956) üzenetére


Flashget
félisten

Vidd el egy MM-be és töltesd ki, bélyegeztesd le különben nem fogadják el a szervizben.
Vidd a számlát is meg ha van szállítói levél is hogy lássák most vetted nem x hónapja.

Realme GT Master Edition

(#97966) HaZse válasza Flashget (#97965) üzenetére


HaZse
őstag

A Telekomos részletre vett TV-nél hogy van a garancia?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#97967) bul07 válasza HaZse (#97966) üzenetére


bul07
nagyúr

Rendes Samsungos garancia, regisztrálható és vehető rá plusz garancia is samsungtól

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97968) PuMbA válasza lowzor (#97963) üzenetére


PuMbA
titán

Mit csinált a szerelő? :)

(#97969) PuMbA


PuMbA
titán

Előző hozzászólásom időpontja: 2016-06-27 21:26:02 :) A jövőbe írok, ugyanis még 21:23 van...ennyire nincs a PH-n időfrissítés :F

(#97970) belan: Melyik volt a legjobb? :)

[ Szerkesztve ]

(#97970) belan


belan
addikt

udv urak ma számoltam meg hány tv ettem meg kb 8 hónap alatt és 9 tv volt :DDD kicsit beteges :DDD samu ju7000 h7000 ju6800 f6500 ju6510,,lg uf851v lg930v sony829b most ku6450 van ,

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97971) belan válasza PuMbA (#97969) üzenetére


belan
addikt

hat olde tv igaz nem olyan fényes volt mint samsungok de ju 6800 például jó volt feketéje ,de volt nálam fél éve tesóm js8000 itt hagyta nálam pár napig ,mert úgy volt meg veszem és nem jött össze annyi pénzem ,tehát el adta másnak ,sorrend 1 oled ,2js8000,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97972) PuMbA válasza belan (#97971) üzenetére


PuMbA
titán

Inkább azok közül gondoltam, amiket írtál, nem annyira drága TV-kre :)

[ Szerkesztve ]

(#97973) belan válasza PuMbA (#97972) üzenetére


belan
addikt

sorrend samu ju 7000 , ku6450 ju6800 ju6510 f6500 ,de ku 6450 nek sokall jobb betekintési szöge mint j szériának és színbe is jobb ,csak azért azért tetem ju 7000 előre mert 120hz a panel benne ,mondjuk ju6800 elég erős színbe nano miatt

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97974) PHenis


PHenis
senior tag

És akkor most a samu gondol egyet, ktsg csökkentés címén lekapcsolja a szervereket és van egy butaTV-nk? Sarkítottam, de nem gondoltam, hogy ennyire függ a szervertől még a bekapcsolás is.

Meg amúgyis miért telefonál haza állandóan?

[ Szerkesztve ]

(#97975) HaZse válasza bul07 (#97967) üzenetére


HaZse
őstag

De nekem nem adtak gari papírt. Ezt is pdf-ben tárolják a dokumentumai között? Mert a telefonét igen.

Sőt még az ujjonan vett feltöltőkártyás SIM+telefonnál is a SIM kártya számához tartozó tárhelyen volt meg. Pedig a Nokia hologrammos gari papírt ad.

Ezek szerint a Telekom saját formátumot használ, amit a Samsung elfogad.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#97976) sityupityu válasza PuMbA (#97969) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez nem új dolog. Én már 2-3 hónappal ezelőtt észrevettem ezt. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97977) SoulReaver válasza Flashget (#97964) üzenetére


SoulReaver
veterán

E digitalba vettem, de a samsung oldalán azt mondták, hogy márkaszervizbe vigyem el.

(#97978) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy Samsung UE32D6100SW tv-nek kb mennyi lehet az inputlaggja pc-re kötve? :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#97979) bul07 válasza HaZse (#97975) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem adtak, rendesen ki volt töltve a garancia papírja, mondjuk nekem a Telekomos tévét a Debreceni Samsungosok hozták ki, nem sima futár

És regisztrálás, plusz garancia vétel simán ment
És szervizelésnél kérték a rendes magyar garancia papírt

Most nem tudom hogy megy , vagyis
Mint régebben írtam most van folyamatban az öcsém ilyen tv rendelése de 20-án volt egy hónapja a rendelés leadása de a tv még a mai napig sehol
Ha végre meghoznák akkor lenne friss tapasztalatom hogy mit ad a Telekom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97980) Ákkk válasza SoulReaver (#97977) üzenetére


Ákkk
addikt

Hivatalos viszonteladó👌
Ha a my samsungon be regisztráltad belépsz és tudsz igényelni szervízt is hozzá.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#97981) lowzor válasza PuMbA (#97968) üzenetére


lowzor
veterán

Meghúzott 2 csavart. A hézag bár kisebb lett, de ugyanúgy ott van.
Nem sokkal miután elment, meccsnézés közben vettem észre, hogy lett a kijelzőn egy világos folt, aminek a közepén van egy pixelhibának látszó pötty.
Ha sima pixelhiba lenne csak azt már leszarnám, de az a világos folt már messziről is tisztán látszik.
Szerintem elég durván bánt a TV-vel a szerelő...
Ezennel befejeztem a LED LCD TV-s karrieremet.
Végre örültem, hogy volt egy hibátlan kijelzős példányon, aztán a mai napon ugrott az örömöm.

[ Szerkesztve ]

(#97982) bul07 válasza lowzor (#97981) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne hagyd annyiba

Bár lehet hogy lazítani kellene a csavaron mert ahogy meghúzta megfeszült

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97983) lowzor válasza bul07 (#97982) üzenetére


lowzor
veterán

Az a hiba szerintem már végleges a kijelzőben.
Gariba szerintem cserélnék a kijelzőt, de az nagy macera. Lehet, hogy még nagyobb gondot is okozna, ha szétrobbantanák az egészet, meg az új kijelzővel is ugyanúgy lehetnek gondok. Plusz várhatnék hetekig, mire visszakapnám. Már nincs erőm hajtani ezt a TV mizériát.
Egyszerűbb visszaküldeni, 14 napban még bőven benne vagyok .

(#97984) Ákkk válasza lowzor (#97983) üzenetére


Ákkk
addikt

Csak így nem fogják visszavenni,ha jó volt miért kellett szervizelni tökéletes nincs még a több milliós készülékekben is vannak hibák.
.....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#97985) Flashget válasza SoulReaver (#97977) üzenetére


Flashget
félisten

Az hivatalos viszonteladó így az 1+1 évre szól a garid.
Így van nem a boltba kell jelezned hanem felhívod a samsung szervizt amelyik hozzád legközelebb van.[link]

Realme GT Master Edition

(#97986) PuMbA válasza lowzor (#97981) üzenetére


PuMbA
titán

:( Nem úgy volt, hogy nem hívsz senkit és leragasztod a TV tetejét? :)

(#97987) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszi a segítséget srácok! :)

(#97988) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Sziasztok!

Van a családban egy Samsung UE48H6400AWXXH TV, a kisfiam valamit babrált a távirányítóval majd ezután ha bekapcsoltuk a TV-t gyakorlatilag 5 mp múlva magától kikapcsolt, majd újra bekapcsolt és ezt csinálta végtelenítve, amíg ki nem húztuk a konnektorból. Ha visszadugtuk újból kezdte. Vártunk 1 napot nem nyúltunk hozzá már a szervízt hívtuk volna, de magától "megjavult". Van valakinek ötlete mi lehetett ez? Olvastam hasonló tünetekkel járó alaplap hibáról, de az nem javul meg magától. Anyukámé a TV, azt mondja működik bár amikor bekapcsolja egy szürke háttérben mintha feljönne egy üzenet, de rögtön el is tűnik.

(#97989) PuMbA válasza sityupityu (#97976) üzenetére


PuMbA
titán

És jelentetted? :)

(#97990) PeterPH válasza pantomimes (#97988) üzenetére


PeterPH
senior tag

Visszaolvastál legalább pár oldalt?
Szerintem nem, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést.

(#97991) lowzor válasza Ákkk (#97984) üzenetére


lowzor
veterán

Miért ne vennék?
14 napos elállással visszaküldöm.

(#97986) PuMbA:

Gondoltam nem kókányolok (hogy nézett volna ki úgy?), hanem inkább megcsináltatom. Maga a Samu írta, hogy küldenek valakit és megcsinálja. Nem gondoltam, hogy ez lesz a vége.

(#97992) sandró60 válasza lowzor (#97991) üzenetére


sandró60
addikt

Olvasom a"kálváriádat"a tévékkel kapcsolatba.Ritka "peches"ember vagy legalább is a tv-vásárlás ügyileg,hogy vigasztaljalak én is megjártam annó egy plazmával,de "fű"alatt megoldódott. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97993) Astery válasza pantomimes (#97988) üzenetére


Astery
senior tag

Remélem nem fenyítetted meg a "büdös kölyköt" :)

(#97994) sityupityu válasza PuMbA (#97989) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem. :) Csak észrevettem a 2-3 perces eltérést.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97995) Flashget válasza lowzor (#97991) üzenetére


Flashget
félisten

mondtam váltsál panára CS630E..itt egy teszt az idei utódról. [link]

Realme GT Master Edition

(#97996) lowzor válasza Flashget (#97995) üzenetére


lowzor
veterán

Nem váltok már semmire, jön vissza ebbe a szobába a képcsöves. :N
Amúgy a Pana meg felhősödik (pláne úgy, hogy én 100-as háttérvilágítással használom).

[ Szerkesztve ]

(#97997) blakey válasza lowzor (#97996) üzenetére


blakey
titán

Nem felhősödik, legalábbis én 2-t láttam, egy a bírtokomban volt, gyakorlatilag 0 felhősödés. 100%-os háttérvilágítás meg vakító, úgy hogy lehet használni?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#97998) lowzor válasza blakey (#97997) üzenetére


lowzor
veterán

Én viszont sok olyan véleményt olvastam, hogy felhősödik, pláne gondolom maxon lévő háttérvilágítással már szépen bevilágíthat az Edge LED. Főleg sötétben nekem ez zavaró, mikor csatornát váltok és fekete kép van két csatorna között, vagy egy műsorban lévő fekete jelenetnél. LG 43LF630V-nél is idegesített, ezért nem szeretem az Edge LED-et.
Nem tudom milyen szintű háttérvilágítással láttad őket, gondolom nem maxon.
Amúgy nekem ezt szokta meg a szemem, ha maxról lejjebb veszem, az már nekem sötét.

[ Szerkesztve ]

(#97999) junior11 válasza lowzor (#97998) üzenetére


junior11
veterán

Ugyanúgy felhősödhet a Samsung is, kisebb-nagyobb mértékben, attól függ, milyen darabot fogsz ki. Max háttérvilágítást én sem használok, még nappal sem, nemhogy sötétben.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#98000) blakey válasza lowzor (#97998) üzenetére


blakey
titán

Ha felhősödik akkor azt le is írom, de nem felhősodik és nem is Egde LED. :) Én kalibrálva nézem a tv-ket és igen, nagyon könnyen észreveszem a hibákat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.