Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97451) sityupityu válasza X6V2TDM900 (#97450) üzenetére


sityupityu
veterán

Fórumon tilos a hirdetés! Tedd fel az apróba, hamar el fog menni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#97452) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

A hétvégén boldog tulajdonosa lettem egy UE48J6200-nak. Szeretnék hozzá billentyűzetet venni,de kicsit sokallom az eredeti Samsung billentyűzet árát.

Ha nem Samsungban gondolkodik az ember, akkor mi az amivel érdemes próbálkozni?

Előre is közönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#97453) dethroner válasza PuMbA (#97427) üzenetére


dethroner
veterán

Tudom miről szól az MP, ismétlem, használom is. De komolyan mondom, dögöljek meg ha élő közvetítésnél bármit látok belőle. Most a meccs alatt direkt rápakoltam 10/10-re, de semmi változás ahhoz képest ha kikapcsolom. Élő közvetítésnél nincs szükség szerintem rá.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97454) #45185024


#45185024
törölt tag

Ikertesóm képes mellé beírok ide :)
Én is vettem ma egy 55j6200-at gyorsan leírom a tapasztalataimat.
A képpel nincs semmi bajom nem látok m4 en pixelesedést, én pixelhibát nem keresek pontonként
fehérnél meg feketénél nem látszott baj, ennyi.
A talp az jól néz ki de amikor becsavaroztam a csavarokat az a fekete műanyag hát extra gagyi meg mintha nem is lenne full függőleges a tv vele.
Kérdés: Ehhez a tipushoz milyen falikonzol való ??
Két bajom van a tv-vel egyik hogy ma a magyar osztrák meccsen 2:0 !nyertünk ria ria :) én nagyon szédültem amikor a kamerát gyorsan forgatták meg zoomolták... de így teljesen elszédültem meccs végére :DDD Nem járt más is így nincs erre valami megoldás ? 55 colon sokkal jobban előjön ez a pörgéstől való szédülés én ebből a 37 esen semmit nem éreztem
A szemkímélő mód az jobb talán erre?
Ennél a méretnél kell Minimum a 4 méteres nézőtávolság de szerintem az 5 jobb ha valaki tervez ennyivel tervezzen.
A másik probléma a típussal hogy nagyon veri vissza a fényt nappaliba nem nagyon való ill nagyon jól kell bepozicionálni. A spotlámpám égőjét 4 db spektrumcsíkra bontja szét hát még ilyet sem láttam.
Mellette áll a 37c6000 hát negyed annyira sem veri vissza a fényt, na de legalább van egy előfizetés nélküli Spektrumom :)
Nagyon vicces hogy egymás melett áll a két Samsung tv és egyiket kikapcsoltam amire bekapcsolt a másik :)
Lehet vissza küldöm, ja és a pasik akik hozták kérdezték a boltból vagy a webáruházból vettem, mondom a webáruházból , azt mondja akkor 60 napig vissza cserélhetem indoklás nélkül , ez igaz tényleg 60 nap ?
Még trükközni fogok vele sokféle felbontást kipróbálva meg átrendezve a szobát megpróbálom kitolni 4.5 méterre a látótávolságot. De ha így cserélném se tudnám mire talán a Ks 7000 jöhetne szóba...
Szóval tényleg nem szédül nagy képernyőn senki a foci meccs alatt csak én ?:))))

[ Szerkesztve ]

(#97455) Batib válasza Burki (#97452) üzenetére


Batib
őstag

Rádios billentyűzetet szinte mindent elfogad, BT-set nem tudom.
Logitech K400 volt az egyik ajánlott, nekem Hama Uzzano volt. Igaz én H6400-hoz használtam, de tuti jó a J6200-hoz is.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#97456) dethroner válasza galaxys80 (#97429) üzenetére


dethroner
veterán

Csak úgy próbaképp, tedd már meg hogy foci közben ráhúzod 10/10-re és nézd meg hogy mi változik! Vagy ha az asszonyod is olyan éles szemű, kérd meg hogy lessen már rá, lát-e bármi változás a 10/0, vagy a kikapcsolt állapothoz képest ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97457) dethroner válasza #45185024 (#97454) üzenetére


dethroner
veterán

Mit nyeltél meccs közben, ami kihozta a szédülést? :) Mert én olyan 2,5 méterről bámulom az 55-öst, sörökkel megtámogatva, de még egy darab szédülési inger sem kerülgetett soha. És még a 3D sem hoz zavarba :P 4-5 méteres nézési táv? Ne viccelj már, ha 20 centivel szélesebb lenne a tévém a jelenlegi 2,5 méteres távolságból, na akkor mondanám ideálisnak a tévé méretét.
Szemkímélő mód csak egy túristaszopató elnevezés az MP-ben, teljesen használhatatlan. Vagyis nem, nálad meg fogja hozni a kívánt hatást, próbáld csak ki :DD
Spotlámpa nyomja a fényt a tévé nézés közben? Hú, barátom, tudsz élni, két végén égeted a gyertyát :Y Minek olyan batár fény ha tévét nézel? Nem látod hová kell nézni, nincs annak a szerencsétlen 55 colos tévének elég fényereje? Vagy az asszony pulóvert kötöget melletted? :)

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97458) PioDVD válasza dm1970 (#97448) üzenetére


PioDVD
senior tag

Múlt héten 2x is azt mondták a mm-ban, hogy az akciósra is vonatkozik a 10 % (a promóciósra nem, de nem tudta megmondani, mi a különbség), sőt másodszor azt mondták, a címlapos termékre 15 % jár. Sajnos akció vége előtt 2 nappal volt, amikor már nem volt készlet, így nem tudtam "ellenőrizni". Az újságban nem láttam leírva.
Ha a következő újságban lesz számomra nyerő tv, a "Milyen..." topikban megírom, jól mondták-e.
A kérdezőnek (telóról nem tudok nick-et nézni, bocs): az edigitalban is van a kártyára 7 % kedvezmény és ott biztos, hogy akciós árból is jár.

(#97459) lowzor válasza #45185024 (#97454) üzenetére


lowzor
veterán

Ha az MM-ből vetted, akkor nálad lehet 60 napig.
Viszont én inkább nem próbálnám meg. Nálam is próbálták kijátszani a dolgot, meg olyan szabályok vannak a 60 napos visszaküldésnek, hogy nem lehet a gyári szagon kívül más szaga a terméknek, stb. Benne van a pakliban, hogy kitalálnak valamit, hogy miért nem veszik vissza. Én inkább maradnék a jogszabály nyújtotta 14 napnál.

Szerintem az összes ilyen szutyok fényes kijelzővel készül.

(#97460) X6V2TDM900 válasza sityupityu (#97451) üzenetére


X6V2TDM900
újonc

Köszönöm, nem voltam elég figyelmes és nem olvastam el a szabályzatot...Átírom az apróba. Remélem rájövök, hogyan töröljem innen.

(#97461) Flashget válasza #45185024 (#97454) üzenetére


Flashget
félisten

55 colon sokkal jobban előjön ez a pörgéstől való szédülés én ebből a 37 esen semmit nem éreztem
A szemkímélő mód az jobb talán erre?

Kőkeményen rosszul lehet nálad beállítva a tv (szappanopera effekt, retina kiégető beállítások)...próbáld meg előbb a téma összefoglalóban lévő szerint. Nézd meg azt is ekkora képmérethez milyen nézési távolság tartozik HD esetében és megfogsz lepődni azon a 4-5 méteren...

Realme GT Master Edition

(#97462) hati válasza galaxys80 (#97423) üzenetére


hati
addikt

Nálam MP mindig KI. :)

(#97463) galaxys80 válasza dethroner (#97456) üzenetére


galaxys80
veterán

Már Normál MP-el is egyértelműen látható a különbség focimeccs közben. ;)
Folyamatosabb a kép, nincsenek apró röccenések a gyors jeleneteknél.
De hangsúlyozom nálam egyedül sporteseménynél jöhet szóba ez a beállítás. Minden másnál 10/0.
Én nem is rugózok ezen a tovább. Nálam így a legtökéletesebb. :)
Vagy más a TV-énk vagy más a szemünk.:)

(#97464) PuMbA válasza #45185024 (#97454) üzenetére


PuMbA
titán

Lehet, hogy nem kellett volna akkor 55-öst venned, ha ilyen távolról nézed, inkább egy kisebb TV-t, amit közelebbről :)

sityupityu: Nálam F6100 van :)

[ Szerkesztve ]

(#97465) klaya86


klaya86
senior tag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy hogy működik ez az adásrögzítés funkció? ( J5500) Nekem a piros felvevő gomb megnyomására azt írja ki a tv, hogy a funkció nem elérhető. Illetve a menüben az adás menüpont sem kiválasztható. Mi az adásrögzítés menete?

(#97466) leslieke válasza klaya86 (#97465) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kell hozzá pendrive vagy hdd, amire rögzíthet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#97467) sandró60 válasza klaya86 (#97465) üzenetére


sandró60
addikt

Csatlakoztass a pendrive-t vagy a HDD-t.A tévé felajánlja formázást.Itt kiirja,hogy alkalmas a csatlakoztatott eszköz vagy nem a felvételre.

(#97468) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Előző héten vásárolt J6200 készülékkel van kis problémám. A hálózatra való felcsatlakozása sokszor nehézkes, újra meg kell adni neki mindent, és szenved. Mi lehet a probléma? DHCP engedélyezve van...

(#97469) dm1970 válasza PioDVD (#97458) üzenetére


dm1970
tag

Igen az edigital OK, kár hogy már csak 7%. Az MM-ben viszont hivatalosan nem lehet, rajta van minden katalógusukon. Nekem volt úgy, hogy átlapozták a katalógust, tehát a rendszer maga valószínűleg nem tudja kiszűrni, ezért nem biztos, hogy kiszúrják.

(#97470) PioDVD válasza ProEvoFan (#97439) üzenetére


PioDVD
senior tag

A kiterjesztett garanciát nem a mm adja, hanem biztosítós partnere. Ilyen biztosítást Te is köthetsz, keress rá a gugli-ban. Mm és Euronics annyiba előnyösebb, hogy ha vásárláskor megkötöd, akkor már hazaúton, összeszereléskor is biztonságban vagy.

A részleteket is jó megnézni, mm-ban azt mondták, törésnél havi 1 % avulás van, 50 hónap után csak fele pénzt látod, az euronicsról meg azt írták valahol, hogy 25 %-kal ad kevesebbet. Azt is jó tisztázni, ha 1 vagy 2 év alatt gari keretében cserélik a tv-t, mi történik a biztosítással. A biztosítás logikájából fakadóan akár meg is szűnhet az új tv-re.

(#97471) lowzor


lowzor
veterán

A piszok a kijelzőben garanciális hiba?

(#97472) dm1970 válasza ProEvoFan (#97439) üzenetére


dm1970
tag

És azért erre is oda kell figyelni:
[link]

Rám is rám akartak sózni egy ilyen biztosítást, kicsit elgondolkodtatott, de végül csak nem mentem bele.
A másik nagy duma:
- szeretném kibontani, s megnézni, nem sérült-e.
- minek, 3 napig cseréljük.
- s, ha hazafelé szállításkor összetörik?
- persze akkor is cseréljük, ez a MEDIA MARKT.

HAHAHA

(#97473) Ranbo válasza Faby (#97445) üzenetére


Ranbo
tag

egy másik splitterrel is ki kellene próbálni (pár 100 Ft-os összeg) lehet az a gond (ott lehet frekvencia átviteli gond ill. decibel veszteség is), ha lett kialakítva új kábel a csatlakozáshoz akkor a kábelt/csatlakozókat is ellenőrizni kellene (F csatlakozók, árnyékolások bekötése, stb), + jó minőségű 3x árnyékolt 75Ohm-os koax kábel. vagy próbáld meg megcserélni a két leágazó kábelt ha van rá lehetőség és úgy megnézni az eredményt.

(#97474) #94529552 válasza lowzor (#97471) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az, mivel oda semmilyen piszok nem kerülhet be. Hivatalosan is tiszta térben szerelik össze a kijelzőket. Egyébként a 3 napos cserébe is belefér, és akkor nem te fizeted a fuvart.

(#97475) lowzor válasza #94529552 (#97474) üzenetére


lowzor
veterán

Tényleg nem én fizetem 3 naposnál?
Küldenek érte futárt, vagy hogy van?
Ha sorozatban 2db-ban is volt piszok, akkor szerintem bőven van esély, hogy a 3.-ban is lesz.

(#97476) #94529552 válasza lowzor (#97475) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jelezted a boltnak 3 napon belül írásban? Ha egyszer hibás, akkor miért te fizetnéd? A normál meghibásodás alkalmával a szerviz kiszállást vagy fuvart se szokták kifizettetni, meg nem is lehet.

(#97477) PeterPH válasza #94529552 (#97476) üzenetére


PeterPH
senior tag

A 3 napos csere csak arra vonatkozik, ha a hiba a termék rendeltetésszerű használatát akadályozza, tehát n darab zsebpiszokra a kijelzőn nem, mivel ettől még használható a termék. Ebben az esetben csak a garanciális javítást lehet kérni, aminek természetesen lehet csere is a vége, de nem kötelező kicserélni, ha javítható, és mindenképp meg kell várni a javítást.

(#97478) bul07 válasza dm1970 (#97472) üzenetére


bul07
nagyúr

Jól tetted

Sokkal inkább Samsungtól kell venni plusz garanciát(ha lehet okosba), azok legalább nem annyira szőrös szívűek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97479) lowzor válasza #94529552 (#97476) üzenetére


lowzor
veterán

Nem jeleztem. Úgy terveztem, hogy majd a visszaküldési lapon leírom a 14 napos elálláshoz indokban.
MM aztmondta, hogy számla ellenében visszautalja a posta díját, de inkább nem akartam szüttyögni vele.

(#97480) Flashget válasza PeterPH (#97477) üzenetére


Flashget
félisten

Ha a javítás azt jelenti ami itt korábban téma volt, pár pontos tenyeres pofon a tévének...inkább cseréljék ki :)

Realme GT Master Edition

(#97481) tjnet válasza #45185024 (#97454) üzenetére


tjnet
aktív tag

Én egy 55JU7000 nézek én nem szédülök.
Néha a projektoron 100 col kézilabda full hd akkor sem szédülünk.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#97482) M3aN válasza #45185024 (#97454) üzenetére


M3aN
senior tag

40J6200-at vettem előző héten, és ezen nézem a focit most, ideiglenesen úgy hogy az íróasztalon van a készülék. Így kövezzetek meg hogy ez közel van, de nagyjából fél méterre ülök a TV-től, és nem szédültem meg semmi :) Nem lehet hogy ez inkább egyéni probléma, mint a tériszony? :D

(#97483) #94529552 válasza lowzor (#97479) üzenetére


#94529552
törölt tag

Indok nélkülinél nem kell írni semmit. Nem ilyennek gondoltam, és kész.

(#97484) Flashget


Flashget
félisten

lehet nem is olyan nagy baj, hogy nem Androidos a Samsung tv..

Androidos okostévéket bénít meg egy vírus

Realme GT Master Edition

(#97485) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyen járok-e teljesen (talán félig igen), de gondom van a hanggal a TV-n, ha kiterjesztem a képernyőt (ami össze van kötve a géppel HDMI-vel).
Régebben is volt ilyan gondom, de akkor egy Realtek ATI HDMI Audio Device nevezetű driver felrakása után a gond megjavult. Azaz ha nem volt megosztva a képernyő, akkor a gépre kötött hangfalból jött a hang, de ha meg volt osztva a képernyő, akkor a TV szólt.
A problémám azóta alakult ki, miután frissítettem az AMD Catalyst driverem...
Tudnátok segíteni/behatárolni a problémát, esetleg más is járt-e így?

Előre is thx!
Üdv:
Funthomi

YOLOska

(#97486) Tegla80 válasza Flashget (#97484) üzenetére


Tegla80
addikt

Ideznek a cikkbol....
"A Trend Micro rámutatott, hogy a zsarolóvírus úgy van konfigurálva, hogy bizonyos eszközöket és régiókat elkerül, így például nem zárol készülékeket Örményországban, Azerbajdzsánban, Bulgáriában, Grúziában, Kazahsztánban, Ukrajnában, Oroszországban, Fehéroroszországban és Magyarországon."
Kicsiny hazank nem celpont. ;)

Sony® & PlayStation®

(#97487) Flashget válasza Tegla80 (#97486) üzenetére


Flashget
félisten

olvastam de nem ez a lényege, hanem droidra bármit kitalálnak..ez nem majd egy másik vírus leszarja, hogy Te melyik országban vagy.
Tizenre nem igazán van ilyen vagy a korábbi rendszerre amit a samung használ.
viszont böngésző van mindegyikben..

Realme GT Master Edition

(#97488) atis1224


atis1224
tag

Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni ,Samsung UE48H6400 hoz szeretnék egy x-box360 gyári game padot csatlakoztatni a rendszeren belül az eszközkezelő nem látja mi a teendő vagy nem is jó hozzá bár valaki írta hogy elvileg

hüvely mate 10 pro

(#97489) SyMbioTe

Hali!
Egyik promo szövegben olvastam ezt, az egészet nem írom ide, csak a lényeget:
"...A Samsung televízióit egyszerűen szinkronizálhatod okostelefonod ébresztőjével..."
UE40J6200-as a TV, ez valóban lehetséges valahogy? Ha igen, akkor hogyan? :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97490) zsiz válasza atis1224 (#97488) üzenetére


zsiz
őstag

Jó hozzá, én simán rádugtam 40H6400-ra a vezetékes kontrollert és már játszottam is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#97491) dethroner válasza galaxys80 (#97463) üzenetére


dethroner
veterán

55H6400 van nekem. De tényleg vagy kétségbeejtő vagy vicces, hogy ami mindkettőknek evidens és látható, az a másiknak nem. Foci közben apró röccenések? Nálam nincs ilyen. Film alatt ha a torzítás csökkentést lassan elkezdem adagolni, gyönyörűen látszik a kép "gyorsulása". Élő közvetítés alatt semmi. És én is megkértem "az asszonyt" :DDD nézze már meg hogy mi a helyzet, ő sem lát semmi módosulást.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#97492) M3aN válasza SyMbioTe (#97489) üzenetére


M3aN
senior tag

Ugyanez a készülék van nekem is, és amire gondolsz az a Smart View alkalmazás, viszont azonkívül hogy a telefonon megtalálható képet, videót és zenét a TV-n le tudod játszani, valamint távirányító van benne, semmit nem tud. Én is ezt a funkciót vártam, de nagy csalódás volt a szoftveres támogatás hiánya :/

(#97493) SyMbioTe válasza M3aN (#97492) üzenetére

Kösz, azért ez szép, hogy ezzel promózzák, közben meg nem is létezik... :/
Mindegy, manuálisav viszint be lehet állítani, hogy x órakor kapcsoljon be, nekem ez is megfelel. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97494) M3aN válasza SyMbioTe (#97493) üzenetére


M3aN
senior tag

Igen, erre én is furán néztem, pont a hét elején volt ez téma a fórumban, akkor vetettem fel én is. Egyébként Screen Mirroring funkció is van, ha telefon képét szeretnéd kirakni a TV-re, de ez pl. nekem nem jött be, hiába FullHD mind a kettő, óriási lesz az egész a TV-n természetesen.

Szerk.: Amúgy létezett a funkció, tavaly októberben (talán..) szüntette meg a Samsung, mert volt egy Smart View 2.0 nevű alkalmazás, ami tudta a promóban szereplő dolgokat, de ezt lecserélték a sima Smart View-ra, ami egyébként béta verzió, és sok kis reccenés van benne..

[ Szerkesztve ]

(#97495) SyMbioTe válasza M3aN (#97494) üzenetére

No igen, a screen Mirroring-al sem vagyok kibékülve :DD
[link]
Azzal meg ez a gondom, csak nem tudom, hogy a TV problémázik, vagy a telefonnal van a gond. Majd kipróbálom másik talóval is, ha lesz rá lehetőség.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97496) M3aN válasza SyMbioTe (#97495) üzenetére


M3aN
senior tag

Ezt próbáld ki úgy, hogy belelépsz a TV-n a YT appba először. Nekem ha adás közben kezdem a közvetítést a TV-re, akkor belelép a YT appba, majd megáll a tudomány, és még1x el kell indítanom a közvetítést, viszont ha már belépek a TV-n az appba akkor elsőre simán elindul :)

(#97497) SyMbioTe

Sajnos nekem sehogy sem akar működni. YT tartalomátküldés az megy, tehát azt átküldi telefonról a tv alkalmazásába, csak a többi része nem működik ennek a mirroringnak.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97498) Flashget válasza SyMbioTe (#97497) üzenetére


Flashget
félisten

vegyél 30K-ért kínai telót..legyalázzák a samsung és hasonszőrű telefonokat ebből a szempontból :)
droid 4.2-től működik a SM funkció.

Realme GT Master Edition

(#97499) SyMbioTe válasza Flashget (#97498) üzenetére

Ááá, eddig tök jól megvagyok N4-el, ez az egyetlen gond vele. (Miután sikerült egy stabil romot rárakni...) ;]
Csak emiatt le nem cserélem. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#97500) M3aN válasza SyMbioTe (#97499) üzenetére


M3aN
senior tag

Úgy próbáltad esetleg, hogy appon belül közvetítés előtt összepárosítod a készüléket? :) Azonos wifi hálózaton ugye kiír a TV egy kódot, azt bepötyögni a telefonba és összebarátkoznak. Mindkét készüléken a beállítások között van a funkció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.