Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) dethroner válasza ZsoltG60 (#96650) üzenetére


dethroner
veterán

Bemutató 6-os UHD? És mennyi az a jó ár, amiért gondolkodóba esel?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96652) ZsoltG60 válasza dethroner (#96651) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

40"-os..és 100K lenne "haveri" alapon..csak jó lenne tudni mennyit ment eddig.

Lumia 950XL

(#96653) dethroner válasza ZsoltG60 (#96652) üzenetére


dethroner
veterán

Hát ezt a ketyerét új állapotban 138K-ért lehet jelenleg megvenni. A te pénzed, arra költöd amire akarod, de szerintem itt nem fogja senki javasolni a megvásárlását, még ilyen "baráti" áron sem.
Megjegyezem így hogy bemutató darab és erről tudsz, alap lenne ez az árcsökkentés, és akkor még sehol szó sincs baráti kedvezményről.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96654) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Sziasztok!

Samsung UE48H6400-hez rendeltem egy ilyen billentyűzetet (tudom a gyári Samsungot illett volna de ez jobban néz ki, meg csak itt tudok céges kontóra vásárolni) : [link]
Szerintetek fog működni vele? A billentyűzethez nincs külön usb receiver, a tv-be van Bluetooth beépítve?

(#96655) sityupityu válasza DiamondBack (#96654) üzenetére


sityupityu
veterán

"a tv-be van Bluetooth beépítve?"

Persze, hogy van. De ez nem garancia, hogy működni is fog. De az is lehet, hogy igen. Lehet, hogy más ismeri ezt a billentyűzetet, majd az megmondja.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96656) zoltan6 válasza DiamondBack (#96654) üzenetére


zoltan6
őstag

noname 1000ft-os kinai egér is működött nekem a h6400-el. :K

(#96657) #94529552 válasza Flashget (#96648) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a Pana nagyon drága, az elődjét 135k-ért lehetett kapni nemrég, ami ugyanaz mindenben, csak egy betű más a típusszámban. Inkább a 48J6200-at, ami jóval nagyobb méret, és árban is jobb.

(#96658) Flashget válasza #94529552 (#96657) üzenetére


Flashget
félisten

Sajna az elodjet mar itt hetek ota nem kapni.
Viszont igaz nagyobb meret csak 2 ev gari.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#96659) Flashget válasza DiamondBack (#96654) üzenetére


Flashget
félisten

E szeria ota a 2K-s Tesco bill. is megy rajta nemú kús szerencsevel.
Ha nem lenne benne BT szerinted a 3D szemuveg, hogy mukodne? :)

Realme GT Master Edition

(#96660) Astery válasza Flashget (#96648) üzenetére


Astery
senior tag

Köszönöm - a 48-as J6200 lett a befutó ... nagyon baráti áron volt az Euronics-ban.

(#96661) sandró60 válasza Astery (#96660) üzenetére


sandró60
addikt

Netán alkudtál :D
Az a hir járja,hogy náluk lehet ;]

(#96662) Astery válasza sandró60 (#96661) üzenetére


Astery
senior tag

Lehetett ... - és a mostani akciós webshop-os árnál is kevesebb volt ráírva az üzletben.

(#96663) klaya86


klaya86
senior tag

És a samsung j5500hoz mit szóltok? 120ért jó vétel?

(#96664) #94529552 válasza klaya86 (#96663) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem jó, mert ott van 125k-ért a J6200.

(#96665) klaya86 válasza #94529552 (#96664) üzenetére


klaya86
senior tag

Hát nem tudom, néztem a két tvt, de nekem a j6200 képe, színei nem voltak meggyőzőek, ugyanígy voltam a j5100al. Az volt az első kiszemelt. Hétfőn kiderül mi lesz, akkor választok valamit.

(#96666) sandró60 válasza klaya86 (#96665) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet.hogy az egyik tévénél jobban"feltekerték" ;]
Vigyél magaddal pendriveon anyagot-minőségit-azzal próbáld

(#96667) klaya86 válasza sandró60 (#96666) üzenetére


klaya86
senior tag

A médiában a j6200at és a j5500at is is csak 10havi 0%os thm-re adták volna, a euronicsba a J5500 lehet elvihető 20 havi 0%ra is. Hétfőn kapok választ. Ha ott is csak 10hónapra kapom meg a 0%ot, akkor marad a média és a j6200.

(#96668) popuka94 válasza bigsee (#96222) üzenetére


popuka94
csendes tag

Szia!

Nagynéném is kinézte a jujpicinél (nem a reklám helye), mennyire jó választás?
Régi technológiás tévé helyett kellene neki,első lapos tévének...
Esetleg okos funkciókkal,wifi, 3d nem lényeg,se íveltség meg ilyesmik.
Esetleg jujpici kártya befogadó képesség....

(J5200A)

Köszi,

KS

(#96669) #94529552 válasza sandró60 (#96666) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha nem csavarja vissza a gyengébb tévét, akkor hiába nézi saját anyaggal.

popuka94 Az nem ajánlott típus, helyette inkább az UE40J6200, ami innen olcsóbb és jobb tv annál.

[ Szerkesztve ]

(#96670) lowzor


lowzor
veterán

Kocsi csomagtartójában, a dobozt fektetve lehet szállítani ezeket a TV-ket?

(#96671) tupacamaru válasza lowzor (#96670) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem a dobozán is rajta van, hogy nem javasolt. Én mindenképpen állítva vinném.
De majd megcáfolnak... :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#96672) sityupityu válasza tupacamaru (#96671) üzenetére


sityupityu
veterán

Én úgy vittem haza az enyémet. Két-három takarót leterítettem előtte, és kijelzővel felfele beraktam. Semmi baja nem lett.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96673) sandró60 válasza lowzor (#96670) üzenetére


sandró60
addikt

Én egy 55"-vittem haza úgy, ahogy #sityupityu irta-Azért kell hozzá legalább egyterű autó.Persze az is jó, ha a csomagtartó egybenyitható ;]

[ Szerkesztve ]

(#96674) #94529552 válasza lowzor (#96670) üzenetére


#94529552
törölt tag

Tilos fektetve vinni, mert úgy feszülhet a kijelző.
Bár mindig lesz aki cáfolja, "hogy bezzeg neki semmi baja nem lett belőle".

(#96675) klaya86


klaya86
senior tag

Sziasztok! Lenne még egy kérdés. Tegyük fel, hogy egy 50-60hz tv mossa a gyors jeleneteket. Van e különbség hogy pl full hd vagy csak hd tartalom megy? Befolyasol e ez valamit az elmosason? Másik pedig a j5500 lejatszik e gond nélkül full hd mkv t,divix, avit?

(#96676) lowzor válasza #94529552 (#96674) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor kb el is vetem az ötletet, hogy személyesen veszem meg.
A 10., amit kihoznak már csak nem lesz használt/kijelzőhibás, esetleg mindkettő.

Más:

Ti a H6400-at vagy a J6200-at választanátok a helyemben.
A J6200 jelenleg olcsóbb 15k-val.
A H6400 eléggé tetszik, a kiegészítői is jók, pláne az IR hosszabbító (kiváltja a beltéri távkapcsolóját).
A J6200-nál ugye ez nem lenne.
Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, hogy jól látható LED bevilágítás van a jobb alsó részén.
A J6200-nál is előfordulhat ez a jelenség?
Az elalvás időzítő a J6200-nál is ilyen nehézkesen érhető el? Ha USB-ről nézek filmet, akkor kb be sem lehet állítani, legalábbis én ott nem találtam meg.

(#96677) zsiz válasza tupacamaru (#96671) üzenetére


zsiz
őstag

Csak állítva és rögzítve :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#96678) Flashget válasza klaya86 (#96675) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem már kaptál válaszokat..egy alsó kategóriás tévéről érdeklődsz szemben az ajánlott közép kategóriással..szerinted miért olcsóbbak az 5xxx jelzésűek?miért hangzik el itt sokszor, hogy "vegyél H6400 vagy J6200-at minél nagyobb méretben"?

Realme GT Master Edition

(#96679) Flashget válasza lowzor (#96676) üzenetére


Flashget
félisten

mi személyesen vettük a második tévét és hazavittük kézben állítva, mondván nem fizetek 4K-t azért az 1km-ért. Nem volt nehéz, de legközelebb inkább kifizetem. :D

Realme GT Master Edition

(#96680) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok!

Igazán nem tudom hogy jó helyre írok e.

Van nekem egy 2,5 éves samsung f6100 as tv m és tegnap vettem észre ha nagyon halk vagy le van véve a hang akkor sipol úgy mint a régi crt tv k sipoltak mikor sorkimenősek lettek vagy mintha nagy frekvencián gerjedne valami .... Nem folyamatos néha meg meg szakad a sipolás majd ujra kezdi. :W

szerintetek mi lehet a gond? ja és még valami amikor csak fekete képvan és semmi más "vinyóról filmbetőltéskor szokott ilyen lenni akkor nem sipol"

Nem a vinyó csinálja mert levettem rólla megnéztem vinyó nélkül is sípol.... max 400 üzem óra lehet a tvben több nem igazán.

Szerintetek mi lehet a gond?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#96681) sandró60 válasza Apucy01 (#96680) üzenetére


sandró60
addikt

Itt tedd fel a kérdésedet.Talán előbb kapsz választ :K

(#96682) Apucy01 válasza sandró60 (#96681) üzenetére


Apucy01
őstag

köszönöm :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#96683) sityupityu válasza #94529552 (#96674) üzenetére


sityupityu
veterán

Biztos, hogy ez a trend és így a helyes, de én három tévét is így vittem haza és egyiknek sem lett semmi baja. Totál sík csomagtartó plusz puha alátámasztás, és jól megtervezett kátyúmentes útvonal. Nem láttam esélyét, hogy bármi baja is essen. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96684) dethroner válasza sityupityu (#96683) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet, viszont ha az ember kiad a tévéért pár havi fizetést, akkor inkább dobjon mellé még pár ezret és szállítsa inkább ki a bolt. Legyen az ő gondjuk ha szállítás közben valami történik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96685) sityupityu válasza dethroner (#96684) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem nem volt gond, én biztos voltam benne, hogy nem lesz semmi baja a tévének. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96686) dethroner válasza sityupityu (#96685) üzenetére


dethroner
veterán

Azért ez erősen méret és szerencse függő is.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96687) Tegla80


Tegla80
addikt

Csak kerdeznem,h aki allitva vitte haza az ugye allitva is szerelte ossze azt a tv-t??
Szoval hagyjuk mar ezt....
Tudtommal a plazma az erzekeny volt erre,h "csak allitva szallithato",de azert az lcd nem ilyen kenyes......

dethroner
egy daewoo matiz-al hoztak el nekem az 50"-ost.....radbizom,h elkepzeld,hogy,hogy is fert el benne. :DD
Jah es tudom,csak szerencsenk volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#96688) dethroner válasza Tegla80 (#96687) üzenetére


dethroner
veterán

Azért ne keverjük már össze a két dolgot! Ha a szőnyegre fekteted és a hátuljára csavarozol dolgokat akkor a tévé nyugalomban, teljes peremén fekszik. Ha fektetve szállítod, a legnagyobb körültekintéssel sem tudsz zökkenőmentes utat találni. A kettő között hatalmas különbség van. Ne adjunk rossz, káresethez vezető tanácsot. Aki bátor és bevállalja az ő dolga, de ha valaki veszi a fáradtságot és van olyan figyelmes hogy rákérdez, akkor hívjuk fel a figyelmét arra, hogy mi a gyártó javaslata!

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96689) Flashget válasza dethroner (#96688) üzenetére


Flashget
félisten

akkor hívjuk fel a figyelmét arra, hogy mi a gyártó javaslata!

hol olvasható ez a gyártótól?

Realme GT Master Edition

(#96690) dethroner válasza Flashget (#96689) üzenetére


dethroner
veterán

Ugye most csak megjátszod a tudatlant?

Bekarikáztam. A szimbólum jelentése: "függőlegesen kezelendő"

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96691) lowzor


lowzor
veterán

Köszi a válaszokat!
Akkor személyes vásárlás kilőve.
Euronics-ban nincs H6400, J6200-ból meg csak 48-as van. A többi bolt meg minimum 80km-es távolságra van.

J6200-al kapcsolatban valaki tudna válaszolni?
Elalvás időzítője minden forrásnál elérhető?
Rosszabb a képminősége/betekintési szöge, mint a H6400-nak?

(#96692) Tegla80 válasza dethroner (#96690) üzenetére


Tegla80
addikt

Latom Te egy nagyon "foldhozragadt ember" vagy.
Igy most inkabb nem mennek bele az ipari szallitas es az 1db szallitasa kozotti kulonbsegi dologba.....(valszeg ugysem ertened)
Vidd haza allitva minden tv-d,Mi masok meg ugy ahogy tudjuk es vagy kibirja vagy nem. ;)

Ui:futarszolgalatos/postai szallitmanyozo baratod ne legyen sosem..... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#96693) sityupityu válasza lowzor (#96691) üzenetére


sityupityu
veterán

"Rosszabb a képminősége/betekintési szöge, mint a H6400-nak?"

Semmivel sem rosszabb.
Sőt:
Az egyik haveromnak van J6200-as. Kisebb az utánhúzás, szerintem valamivel jobb a képe mint a H6400-nek.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96694) Pancsermeste válasza dethroner (#96690) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Mindenképpen logikus a függőleges szállítás, hiszen így fér el egymás mellett több készülék. Fektetve, egymásra pakolva az alsókra túl nagy súly kerülne.
Más kérdés, ha csak egy TV-t szeretne valaki hazaszállítani fektetve. Nyilván, ebben a pozícióban a legsérülékenyebb a panel, ami a csavaró, hajlító erőkkel szemben nem túl ellenálló, ám a fém chassis azért elég jól megvédi a deformációktól. Ha kellő óvatossággal szállítják fektetve az eredeti gyári csomagolásban, akkor *én nem hinném, hogy baja lenne.
Anno TV gyárban láttam LCD TV Drop és rázó teszteket. Én magam se hittem volna, hogy milyen sokat kibírnak.
Sok törött kijelzőt láttam már, de a legtöbb sérülés egyértelműen ütésből adódott, ahol a külső polarizátoron is látszódott az ütés nyoma. Természetesen összeszerelési hibából adódó feszültség is keletkezhet, aminek már nem kell túl nagy külső erőhatás, és megrepedhet a panel, de ez a ritkább eset.
Plazmával volt több baleset, főleg, mikor a külső üveg hőkezelését elmulasztották, vagy csak nem megfelelően végezték el, és a gyártósoron való felmelegedés után, de még a csomagolás előtt (álló helyzetben) sorra pattantak el az üvegek ahogy hűltek ki.
A másik, hogy a gyártósoron is fektetve "mennek" a TV-k az összeszerelési fázisban, ill. a javításhoz is le kell fektetni.
Én magam mindig fektetve szállítottam a TV-ket, 50"-55"-ig ezután is így fogom, *ettől függetlenül senkit se nem biztatok erre! Tény, hogy elméletben biztonságosabb a függőleges helyzet (ha nem dől el! ;) )

-= Pancsermeste® =-

(#96695) dethroner válasza Tegla80 (#96692) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm a minősítést, biztosan megvan hozzá az egyéni felsőbbségességi érzésed hogy ilyen véleményt formálj.
De mesélj mester, oktass, taníts! Avass be a titkokba, szeretném tudni hogy ezek a szemét tévé gyártók hogyan hányják fel a termékeiket a vagonok tömegeire, amik mindenféle gondosságot nélkülözve halmokban szállítják a tudatlan vásárlóknak a csupán szerencse és gondviselés által épségben megmaradt darabokat.
Engedd meg hogy én érdemtelen a lábaid elé boruljak és neved a saját 10 körmömmel márványba marhassam, ó igen, azt a nevet amit ajkaim nem méltók még suttogva sem kimondani.

Ui: Magasról leszarom a futár hogyan szállítja, tőlem le is rugdoshatja a központi raktárból a lakóhelyemig, amíg sértetlenül a kezembe adja.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96696) sityupityu válasza dethroner (#96695) üzenetére


sityupityu
veterán

Na, ne csináljunk már ebből ekkora problémát, veszekedést. :)
Vigye mindenki úgy ahogy akarja és jónak látja, aztán jó napot. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#96697) dethroner válasza sityupityu (#96696) üzenetére


dethroner
veterán

Csinál problémát a t.köm. Pont azt írtam hogy van egy javaslat, aki akarja megfogadja, aki meg leszarja az amúgy sem jön ide tanácsot kérni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#96698) zsiz válasza zsiz (#96437) üzenetére


zsiz
őstag

Sikerült beállítanom a H6400-hoz kapott IR Extendert. :D (Viszont a Humax beltérihez lehet, hogy kevés lesz a Smart táv. Legalábbis egyelőre nagyon fura és hiányoznak a számgombok.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#96699) #94529552 válasza lowzor (#96691) üzenetére


#94529552
törölt tag

Otthon mégis csak több idő van a tesztelésre, mint a boltban, meg az elállás lehetősége is csak online rendelésnél van meg.

dethroner Tudtam, hogy lesznek ellenzői a biztonságnak. :K

(#96700) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Használ valaki ilyet: All-in-One Media Keyboard. MM-ban láttam és nagyon megtetszett, magyar kiosztású. Igaz, USB-s és nem bluetooth-os, de annyi gond legyen. Samsung 7000-es TV-hez kellene.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.