Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#95251) RangerFox válasza Wolfy33 (#95250) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Értelemszerűen ha csak a Hitman 3-at meg a Hitman 2 Access Passt veszed meg, akkor csak a második és harmadik rész alappályáival játszhatsz.

(#95252) Wesder válasza NyMRooD (#95249) üzenetére


Wesder
félisten

Van igazsàg abban amit mondasz, de néhàny kivételes esettől eltekintve nem érzem azt hogy bàrmelyik jàték megérné a mostani Day1 àràt. A jàték nem olyan, mint a kenyér, hogy csak frissen jó.
Nem tudom egyébként hogy mennyire jó a felelőséget ilyen esetben ha nem lesz folytatàs, a jàtékosokra hàrítani. Ez egy késöbbi projektnél visszaüthet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95253) RangerFox válasza Wesder (#95252) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sose a játékosok tehetnek róla, ha nem veszik a terméket. Ami jó, azt venni fogják, ha meg egy stúdió egymás után készíti a jó játékokat, akkor a játékosok is bizalmat fognak szavazni nekik.

(#95254) Wolfy33 válasza RangerFox (#95251) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Elvileg a leírás azt írja az első rész és a második rész pályái elérhetőek lesznek a Hitman 3 keretében.
Csak ezt nem tudom a rengeteg féle kiegészítő között értelmezni. A történt elérhető, vagy mint vmi kiegészítő pálya lesz meg?

[ Szerkesztve ]

(#95255) RangerFox válasza Wolfy33 (#95254) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt írja:
"The HITMAN 3 Access Pass system allows you to access HITMAN 1 and HITMAN 2 locations in HITMAN 3, essentially making it possible to play all locations in the World of Assassination trilogy from within HITMAN 3."

Access Pass System. Ezt a rendszerre érti, nem a konkrét access pass-re. De alatta is írja, mit kapsz:
"Purchasing or redeeming this Access Pass will grant access to the locations from 'HITMAN 2 - Standard Edition' in HITMAN 3."

Konkrétan a menüjében egymás után felsorolja az összes játék összes pályáját, és kedvedre váltogathatsz köztük, nem kell külön játékot letölteni, meg kilépni egyikből, hogy a másikkal játssz.

[ Szerkesztve ]

(#95256) Zso11


Zso11
csendes tag

újra akciós a füles: az előbb még 23$ volt... annyiért sikerült vennem, most meg 27$
[link]

[ Szerkesztve ]

(#95257) Elderath válasza oriic (#95208) üzenetére


Elderath
őstag

Elég szomorú. Sonynál 80 alatti meta = kasza, mindegy mennyit adtak el belőle

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95258) oriic válasza jookomak (#95240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a PS Plus darabok is benne lennének, akkor ez a szám túl kevés lenne szerintem. Biztos, hogy valós eladásokról van szó. Más kérdés az, hogy amit már más is felhozott, hogy az eladási mutatóknál jobban számít az első pár hónap, amíg teljes áron adják a játékot. Gondolom Sony-nak azok bökték a csőrét anno.

Live-Die-Respawn

(#95259) RangerFox válasza oriic (#95258) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Meg hogy nem volt zökkenőmentes a fejlesztés se, csúsztatások stb.

(#95260) oriic válasza RangerFox (#95259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami átszervezés kelleni fog majd mindenképp, mert így a következő játékukkal ugyanez lesz a gond.

Live-Die-Respawn

(#95261) szasanyi


szasanyi
félisten

Vezeték nélküli fejhallgató / headset típusok közöl van ajánlott, bevált amihez nem kell vevő USB stick formájában?

Kendek - nincs? Egyedül csak a PULSE 3D lenne jó? :F

[ Szerkesztve ]

(#95262) Kendek válasza szasanyi (#95261) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nincs ilyen.

<-ƘƘ->

(#95263) F-ECT$ válasza Peace (#95235) üzenetére


F-ECT$
titán

Előtte meg azt nyilatkozták, hogy 2021-ben jön a PS5 patch CP2077-hez, aztán mégse így lett.

Dive ever, work never.

(#95264) szasanyi válasza Kendek (#95262) üzenetére


szasanyi
félisten

Hoppá most láttam, hogy a PULSE 3D is tartalmaz USB adaptert. BT van de BT kapcsolaton keresztül nem használható a hang? Nem értem... :U
Akkor mi(k) az ajánlott(ak) azok közül, ami már jó de nem olyan drága mint a SONY fejese?

FollowTheOR: értem. Azt viszont továbbra sem, hogy miért így van. :( Javaslat esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#95265) FollowTheORI válasza szasanyi (#95264) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A PS-ek a BT audió szabványt nem támogatják. Szóval csak USB hangkártyán keresztül megy/mehet ki audió a gépből közvetlenül. Ezt már az USB hangcucc oldjahatja meg hogy vezeték nélküli és azon belül milyen formátum vagy pedig vezetékes.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95266) oriic válasza F-ECT$ (#95263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtak már sok mindent. :D Állítólag idén jön a patch tuti... ;]

Live-Die-Respawn

(#95267) NyMRooD válasza Wesder (#95252) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ebben egyetértünk, mármint, hogy a mostani Day1 játékok nem érik meg az árukat szerintem sem, tisztelet a kivételnek. A Sony játékai szerintem általában ilyen kivételek, mármint a saját játékaik day1 játszhatóak, nem telik hónapokba, hogy rendberakják (persze attól még nem olyanok mint a kenyér, ezért is nem vettem még ps5-öt). Szvsz nem a játékos hibája ha egy játék nem sikeres, általában olyankor maga a játék középszerű vagy szar, abban a ritka esetben meg amikor valami jó de nem veszik a megjelenési dátum + marketing elcseszett (szerintem). Valószínűleg a DG esetében ez volt, ezért nem vették akkor amikor a Sony szerette volna, aztán meg lassan csak felfedezték és jó számokat produkál, de a Sony már meghozta a döntését (anyagilag nem mer újra kockáztatni).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95268) F-ECT$ válasza szasanyi (#95264) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez most a budget ajánlott kategória:
Mpow BH415 Air 2.4G Wireless Gaming Headset

Dive ever, work never.

(#95269) F-ECT$ válasza NyMRooD (#95267) üzenetére


F-ECT$
titán

Néha igazi gyöngyszemek maradnak a radar alatt mindenféle okok miatt. Sajnos már akkora termés van játékok terén is (filmekről, sorozatokról és zenékről már nem is beszélve), hogy nincs olyan ember, aki mindent kit tudna próbálni, amit szeretne.
Persze AAA címből nincs sok, de épp most hallgattam a checkpoint 2021-es legjobb játékok részét, és Grath 250 játékkal játszott az elmúlt 1 évben legalább 1 órát, és a felét kb végig is játszotta :Y

Dive ever, work never.

(#95270) szasanyi válasza F-ECT$ (#95268) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, ezt már láttam. Sajnos nem tudom hogyan kell azt megrendelni úgy, hogy +ÁFA, +VÁM, +kezelési költség ne növelje jelentősen az árat.

(#95271) bbuffy válasza szasanyi (#95270) üzenetére


bbuffy
senior tag

Simán rendeled, eu ból küldik.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#95272) Mephike válasza szasanyi (#95264) üzenetére


Mephike
senior tag

A Bluetooth szabvány teljesítménye játék szempontból eléggé problémás. Nem véletlen, hogy minden nagy gamer cég a 2.4Ghz-es Wireless kapcsolatot preferálja ha vezetéknélküliségről van szó. Igen ennek az a hátránya, hogy van valami adó/vevő egység, de cserébe jobb sebességre számíthatsz.

(#95273) szasanyi válasza bbuffy (#95271) üzenetére


szasanyi
félisten

Remek! :) Esetleg Te használsz ilyet? Van már tapasztalat a hangzás /hangminőség és akku üzemidő terén?

Mephike: ha valóban technológiai oka van, akkor az érthető.

(#95274) raziel01 válasza Wesder (#95252) üzenetére


raziel01
veterán

Sőt sokszor érdemes nem day1 játszani, mert előfordulhatnak idegesítő bugok. Lásd Valhalla is nagyon bugos volt megjelenéskor mostmeg tök jó már. Azért 1 hónap kivárás sokat jelent.

(#95275) bbuffy válasza szasanyi (#95273) üzenetére


bbuffy
senior tag

Van nekem is. Ennyiért vicc amit kínál. Nyilván nem Arctis 7 szint, de bőven jó. Akksit nem tudom, időnként felrakom, csak úgy, de eddig nem merült le játék közben. INSIDER15 kód lehet él még hozzá, úgy még jobb az ár.
Vettem más termékeket is a cégtől, teljesen jók, tényleg pofátlan áron. 60 dollártól free ship, nekem 1 hét sem volt mire megjött.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#95276) Moby válasza Mephike (#95272) üzenetére


Moby
addikt

Ehhez képest a kontrollerbe dugott fülesre BT-n megy ki hang (a kontrollerre) a minden más mellett. Furcsa mód oda oké. :D

(#95277) kovsol válasza Moby (#95276) üzenetére


kovsol
titán

Én is úgy játszom, hogy a hyperx cloud 2 vezetéke bele van dugva a kontrolerbe, és tökéletesen megy.

May the Force be with you!

(#95278) Elderath


Elderath
őstag

Horizon Forbidden West - Tribes of the Forbidden West | PS5, PS4

Nekem ez quality modeba fog menni az tuti. Eszméletlen szép az art

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95279) Peace válasza Elderath (#95278) üzenetére


Peace
nagyúr

Csakis 60 FPS!!!!! :C Majd PC-n újrajátszom max grafikán 4 év múlva. :DDD

(#95280) JanR válasza Peace (#95279) üzenetére


JanR
addikt

Akkor most kezdj el gyűjteni VGA-ra ;]

(#95281) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Store-problámám van.

Battlefield V - próbálom a játékon belülről frissíteni a Definitive Edition-re, árat is kiír rá (3700), de ha rányomok, azt írja ez jelenleg nem elérhető.

A Store-ban, ha az akcióban rámegyek a DE csempére, azt írja, hogy nem elérhető, hogy ez a termék konfliktol a jelenleg meglévő BF5-tel, a sima BV5 csempén meg ott van, hogy purchased.

Magyar fiók.

Ha átlépek a UK fiókba, ott játékon belül is engedi frissíteni, és ha a store-ban keresem ki, akkor a DE csempéhez is ír ki -75% árat.

Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#95282) Wolfy33 válasza RangerFox (#95255) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Akkor a rendszerre érti, ez elkerülte a figyelmemet. :R

(#95283) tboy93 válasza raziel01 (#95274) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát, én is azt hittem jó már, de most nyomtam végig és volt benne bőven BUG. Amire emlékszem:
- egyszercsak bent ragadt a fejsze Eivor kezében és onnantól újraindításig minden animációban látszódott, úgy itta a kávét, úgy gesztikulált és úgy feküdt le aludni :D
- a játék végén felcsendül egy outro zene, onnantól kezdve megszűnt a fast travel lehetősége, amíg le nem adtam egy küldetést :Y másnál menteni sem enged, a kiválasztott küldetés leadásáig (lehet az bármi éppen...)
- leütött ellenfél kerítés tetején halt meg, nem tudtam véglegesen kivégezni -> mission failed, csak restart után tudtam megoldani
- 2 küldetésben is volt, hogy a célszemély / céltárgy lerakása a kívánt helyszínre nem triggerelte a küldetés teljesítését -> restart game
- a 60 óra alatt kb. 2 alkalommal kifagyott teljesen és ki is dobott a játékból
- textura probléma tonnányi van, átlógnak tárgyak felületeken stb., de ezt már meg sem érdemes jegyezni

Játszható volt, de érdemes gyakran különböző slotokba menteni.
A bugok ellenére élveztem a játékot, de néha ki tudnak zökkenteni a pillanatból.

(#95284) Peace válasza JanR (#95280) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglesz hozzá a vas, no para. ;) Nem sok mindenre költök a saját szórakoztatásomon kívül. :DDD

(#95285) tboy93 válasza Elderath (#95278) üzenetére


tboy93
nagyúr

Brutál szép :K

(#95286) 3L1T3 válasza Elderath (#95257) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem szomorú, ezek elvek, minőség.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#95287) Elderath válasza 3L1T3 (#95286) üzenetére


Elderath
őstag

De a days gone egy nagyon jó játék volt. Voltak vele gondok day 1? Persze, ahogy a returnallal is meg a miles moralessel is pl. Egyedül a sajtónak nem tetszett, a játékosok többsége nagyon szerette

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95288) 3L1T3 válasza Elderath (#95287) üzenetére


3L1T3
addikt

Te is tudod a sajtó a vélemény! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#95289) ratgab válasza Ctrl+Alt~Del (#95281) üzenetére


ratgab
tag

Magyar supportot hívnám a helyedben hátha tudnak megoldást: +36 1 677 7317

(#95290) Mephike válasza Moby (#95276) üzenetére


Mephike
senior tag

Látom Te figyelsz! :D

(#95291) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Skacok a Hunt Showdown kapott valamiféle frissítést ps5 re?Régóta nézegetem most pedig megint akciós store-ban.Ha ilyen gyötrelmesen 30 fps van még mindig lehet hagyom

(#95292) Elderath válasza Bazsi747 (#95291) üzenetére


Elderath
őstag

nextgen upgradet nem, de 60fps patchet igen. Ezerszer jobb lett

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95293) Bazsi747 válasza Elderath (#95292) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Na az szuper,köszi

(#95294) Ctrl+Alt~Del válasza ratgab (#95289) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Felhívtam. Megoldás nincs. Mivel a DE tartalmazza az alapjátékot, és az nekem már megvan, nem tudom megvenni a DE-t, mert kétszer nem lehet meg ugyanaz a termék. :(

Kérdeztem, miért nem elérhető a játékon belüli frissítés, mondja, mert az nincs fent a store-ban. Mondom, hogy a UK-ben fent van, ha onnan lefrissítem, fogok tudni játszani vele a magyar fiók alól? Mondja, hogy sajnos nem.

Megköszöntem a segítséget, majd felmentem az USA Store-ba, és ott megvettem a DE-t, még olcsóbban is, mint a magyar Store-ban lett volna. 10 perc van hátra, és le is jött, játszom vele a magyar fiókom alól.

Ekkora baromságot, de komolyan. Ha nem kell nekik itt a pénzem, majd elköltöm máshol. :DDD

W | W | H | W | W | W | H

(#95295) Frod válasza Bazsi747 (#95291) üzenetére


Frod
addikt

Én is régóta szemezek vele, de nagyon masszívan tartja az árát, nem akar beesni a 3500-as tartományba :(
(pl a mostani base game árához képest +350-ért szokott menni a Deluxe, ha az is akciós, úgyhogy nekem ez az alap ár túl van magas)

Do you see the white shadow?

(#95296) Elderath válasza Frod (#95295) üzenetére


Elderath
őstag

Bőven megér annyit

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95297) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Szerintem is ennyit megér,engem csak az zavar hogy már több mint 1 éve kint az ps5 és ez a cím a Crytek nek a legfontosabb akkor miért nem dobnak össze már egy nyamvadt felpimpelt patch-et :F

(#95298) szasanyi válasza bbuffy (#95275) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem, köszi! Valóban nem számoltak fel mást (ÁFA, VÁM, kezelési kltsg., stb.) csak az árfolyamból adódó árat?

[ Szerkesztve ]

(#95299) Elderath válasza Bazsi747 (#95297) üzenetére


Elderath
őstag

Kis stúdió, PC prioritás

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95300) Bazsi747 válasza Elderath (#95299) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Hát lehet igazad van ja

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.