Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#94401) Kendek válasza Atomgeszi (#94397) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS5-ön is válaszd nyugodtan a PCM-et, illetve az is az alapértelmezett.

<-ƘƘ->

(#94402) Atomgeszi válasza Kendek (#94401) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Alapértelmezett igen. De felül pluszban még választható, hogy AV - erősítő vagy Hangsáv.

Ezeken belül mindkettő pcm lineáris

(#94403) NyMRooD válasza marinea2 (#94392) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én nem hiszem, hogy ebben a gen-ben nagyon sok olyan játék lesz ami tudja a 60 FPS-t, max a 1st party címek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94404) Wesder válasza NyMRooD (#94403) üzenetére


Wesder
félisten

Ez max az előző genre volt igaz. (vagy inkàbb még arra se nagyon) Most sokkal több 60fps jàték lesz ebben a genben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94405) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy ki találta ki ezt a küldetést a Miles Moralesben, de kifejezetten vicces. A mentősöknek kell segíteni, mert CB-rádión nem érik el a tűzoltókat, valami zavarja a jelet, viszont terjed a tűz és el kellene oltani... Iktatom kifele a zavaró forrásokat, közben telón kommunikálok velük a helyzetről, és panaszkodnak, hogy még mindig nem érik el a tűzoltókat... Most komolyan, ha ők is és én is tudok telefonálni, akkor a tűzoltókat miért nem jut eszébe senkinek sem felhívni? Jézusom!!! :Y :DDD

<-ƘƘ->

(#94406) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

A rest mód sárga led nem lehet kikapcsolni?

Komolyan miért nem gondolnak azokra, akiket zavar az éjszakai fény és hang? De nem csak ennél a műszaki cikknél.. :U

(#94407) EnterR válasza Atomgeszi (#94406) üzenetére


EnterR
veterán

Alig látszik szerintem. :D

PSN ID: marquuard

(#94408) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#94409) raziel01 válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


raziel01
veterán

Végre egy jó hír. Nekem bejön. :C

(#94410) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez mind jó játék, és kivételesen egyik sincs meg 👍😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94411) syler123 válasza raziel01 (#94409) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem is korrekt. Csodálkozom, hogy nem volt egy csavar, hogy a Dirt5-ből csak a ps4 változatot adják :DD

[ Szerkesztve ]

(#94412) errorcode06 válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


errorcode06
őstag

Vajon a deep rock PC mentéseit át lehet vinni ps-re?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#94413) WhiteWalker válasza Atomgeszi (#94406) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert éjszaka aludni kell ;]

(#94414) ProEvoFan válasza raziel01 (#94409) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is végre. :K
A Deep Rock Galactic állítólag kurva jó játék. PCn igen csak pozitív fogadtatásban részesült. Ja és elvileg magyar feliratos PCn, igaz a steam nem írja. Reméljük PSen is lesz benne magyar felirat.

(#94415) ProEvoFan válasza syler123 (#94411) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DD
Ez konkrétan csoda. :)
Két játék is PS5ös.

errorcode06
Jó kérdés. Jó jönne a crossplay is.

(#94416) NTSC Jani válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


NTSC Jani
tag

Dirt 5 jó lesz pár körre. :D Igaz már végigtoltam, de így "ingyen" elfér a GT7 mellett. :D

(#94417) polonic válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


polonic
félisten

Na így kipróbálom a dirt 5-öt. Majd mehet egy kis multi.

(#94418) RZozo


RZozo
aktív tag

Bocsánat, ha volt már.
PS4 Spider-Man játék mentései átvihetők-e a PS5 Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition-ben lévő Spider-Man Remastered játékba?

(#94419) raziel01 válasza RZozo (#94418) üzenetére


raziel01
veterán

Igen.
On either PS4 or PS5, load up your copy of Marvel’s Spider-Man for PS4 making sure the game is updated to the latest version. Ensure you’re on the same PSN account on the PS5 that you plan on playing the remaster on, and on the main menu press R1. You’ll see the option to “Upload Save” and press X to do so. You’ll receive a notification saying the upload was successful (If there’s an issue, ensure you’re connected to the internet and on the latest version of Marvel’s Spider-Man). Next, boot up Marvel’s Spider-Man Remastered on the PS5 Press R1 on the main menu to “download PS4 console save” Press X to confirm and you’re good to go.

(#94420) RangerFox válasza RZozo (#94418) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, de a PS4-es játékon belül kell előbb feltöltened a mentéseket, és aztán le tudod letölteni a Rmeastereden belül.

(#94421) ProEvoFan válasza polonic (#94417) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos a multija jelentéktelen, de kipróbálhatjuk. Aszem' van rá trófea.

(#94422) F-ECT$ válasza Kendek (#94405) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezen én is fennakadtam. Azért ennél kreatívabbak is lehettek volna a forgatókönyvírók.

Dive ever, work never.

(#94423) F-ECT$ válasza NyMRooD (#94403) üzenetére


F-ECT$
titán

Bár eddig nincs sok cím, de többségükben 60 fps van, vagy van rá mód, hogy 60 fps-t válassz. A közeljövőben ez nem hiszem, hogy változik.

A kérdés az lesz, hogy a későbbi főleg single címeknél, ahol nem is annyira fontos a 60 fps, ott foglalkoznak-e majd ezzel, vagy kiadják 30 fps-sel, mint a PS4 játékokat.

Dive ever, work never.

(#94424) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Fall Guys-ban hiába küldünk meghívót a sógornőmnek oda-vissza, egyikünk sem kapja meg. Mindketten PS5-ről vagyunk, és egyszerűen nem tudunk együtt játszani. Találkoztatok esetleg már ilyennel?

Köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#94425) NyMRooD válasza F-ECT$ (#94423) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, de eddig elvileg egy olyan game sincs ami valódi next-gen grafikát nyújt, ha azok megérkeznek szerintem a 4k@30fps lesz a standard vagy az 1080p@60fps (ha nem marad ki), de ne legyen igazam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94426) RZozo válasza RangerFox (#94420) üzenetére


RZozo
aktív tag

#94419raziel01
Köszönöm a válaszokat. :R

(#94427) NTSC Jani válasza NyMRooD (#94425) üzenetére


NTSC Jani
tag

A 60 fps remélem marad. El kell engedni azt a verzió, hogy csak 30 legyen. Legalább legyen választási lehetőség.

(#94428) Atomgeszi válasza EnterR (#94407) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Engem sajnos nagyon zavar alvásnál bárminemű fény. :D Az összes elektronikai cuccon leragasztottam a ledeket.. most is kikapcsolnám teljesen a PS5, de akkor elveszik a Returnal mentés. Ezt a gyökérséget.. legalább ebbe tehettek volna kivételt, attól még az átérzés megmarad a játék metódusa miatt.. de ezz... :F

(#94429) KoNZoLik@ válasza Atomgeszi (#94428) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az kemény, én meg csak úgy tudok aludni ha megy a tévé, így gyakorlatilag "szegény" napi 24/18-ban üzemel, ezért nincs Oled tévém, mert fél évente vihetném panel cserére, mondjuk mindent világosban szeretek csinálni, mert vizuális ember vagyok😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94430) raziel01 válasza Atomgeszi (#94428) üzenetére


raziel01
veterán

Jött hozzá patch már.
"Following an update to the game, it is now possible to save and quit a run and come back to it later. Once you have downloaded and installed the latest patch, you will see the above pictured message when you next start up Returnal.
During play, as long as you're not in the middle of a combat encounter, you can pause the game and select 'Suspend Cycle'. Doing so creates a save, and you'll safely be able to then quit the game. Once you return, the game will load up at the point you suspended the cycle, and you can carry on. Each suspend is only usable once, but you can make multiple suspends during the course of a run."

(#94431) bonyeszko


bonyeszko
csendes tag

HDMI 2.1 kábelt melyiket javasoljátok? 120hz-hez.

1.5 méter bőven elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#94432) KaitouP válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

P5S day one megvan dobozosan, de a Dirt 5-nek örülök, bár nem tudom, hogy az F1 2021 mellett mikor jut rá idő. :DDD Deep Rock Galacticról meg azt se tudom, ki fia borja.

Anyways: jó évindítás! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#94433) Kendek válasza bonyeszko (#94431) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Javaslom azt a másfél méteres kábelt amit a konzol mellé csomagoltak gyárilag.

<-ƘƘ->

(#94434) KoNZoLik@ válasza bonyeszko (#94431) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amit adtak a Ps5 mellé az bőven jó...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94435) szasanyi válasza bonyeszko (#94431) üzenetére


szasanyi
félisten

Olyan, amin fel van tüntetve a 48G és ez a LOGO. Sok ilyen van, szerintem megbízható minőségű gyártó elfogadható árú termékét érdemes (nem a legolcsóbbat, nem NoName típust). Részemről a használt és javasolt az AUDIOQUEST, ebben még nem csalódtam soha, bár ha nincs akcióban akkor aligha a legjobb ár/érték arányú termék.

(#94436) nitro16 válasza KoNZoLik@ (#94429) üzenetére


nitro16
senior tag

LG-nél nem kell vinni sehova. November végén gariztattam oledet konkrétan így nézett ki az egész. Honlapon vasárnap bejelentettem a szervíz igényt, másnap felhívott a szerelő és kérdezte a hibát. Elküldtem neki email-be a tesztképeket ahol a hiba látható majd aznap még jóvá is hagyta a szerelő és megrendelte a kijelzőt. 5-6 Munkanapra rá háznál 15 perc alatt kicserélte a kijelzőt és kész. :K

(#94437) Makian


Makian
újonc

Valaki tapasztalt e mar hasonlót?
Ps5, modern warfare 2019 lemezes játék elindul, játszok vele egy darabig majd egyszer csak fekete háttér és teljesen leáll az egész játék. Semmire nem reagál..., csak akkor tér magához, hogyha a lemezt kiveszem.
Előre is köszi a segítséget, hogy mit lehetne ezzel kezdeni??

(#94438) BusinessGuy válasza bonyeszko (#94431) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Club3d hdmi 2.1 kb fele/harmadannyiba kerül mint az audioquest de ugyan az a minőség és megbízhatóság. Vagy drágább (van belöle olcsóbb de kérdéses) sanberg 5000ft körüli is hozza azt a szintet.

[ Szerkesztve ]

(#94439) Atomgeszi válasza KoNZoLik@ (#94429) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Van egy Mitsubishi Zen klímánk a hálóban, gyakorlatilag azért lett, mert halk.. de a ledet és a csipogó hangot nem lehet kikapcsolni. :DDD
Vicces, mert ez most a legújabb Zen széria, és állítólag az ezelőttieken ki lehetett kapcsolni. De ilyen dolgokat minek kapcsolnak ki? Mi marad ilyenkor, szigetelőszalag a ledekre, és kiforrasztása a hangszórónak. :(

(#94440) Atomgeszi válasza raziel01 (#94430) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Basszus, pedig le is frissítettem már, de nem tűnt fel. :D Király. Akkor mehet offra.

(#94441) Kendek válasza BusinessGuy (#94438) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek közül semelyikre sem érdemes pluszban költeni. Hanem amit a konzol mellé adtak gyári másfél méteres kábelt, az tökéletes a feladat ellátására. Nálam bevált, nem tapasztaltam semmilyen anomáliát.

<-ƘƘ->

(#94442) Colossus válasza ProEvoFan (#94415) üzenetére


Colossus
csendes tag

Két PS5 és egy P5S játék :DDD

(#94443) Persie12


Persie12
aktív tag

Valaki felvilágosítana a Deep Rock Galactic-al kapcsolatban? Látom hogy törpék, fegyverek, lövöldözés stb., de mi itt a lényeg? Multi only játék? Mindenhol azt látom hogy huuu ez életem top 3as játékát, de gőzöm nincs hogy miről van szó :F

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#94444) Bazsi747 válasza nitro16 (#94436) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Szia,milyen típus volt amúgy?és mi volt a gond?

[ Szerkesztve ]

(#94445) BusinessGuy válasza Kendek (#94441) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja ez igaz most nézem hogy 1.5m elég. Akkor felesleges. 1.5m fölött meg amiket írtam.

(#94446) nitro16 válasza Bazsi747 (#94444) üzenetére


nitro16
senior tag

b9, lejárt volna a garancia idő és előtte megnéztem van-e valami hiba. Találtam pár pixelt ami nem ment megfelelően és ezt fotóztam és küldtem el. Helyszínen meg se nézte a szervízes, hogy valóban van-e hiba. Így meg a kijelzőre újra van 2 év gar.

[ Szerkesztve ]

(#94447) Bazsi747 válasza nitro16 (#94446) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Az szuper akkor

(#94448) KoNZoLik@ válasza nitro16 (#94436) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tisztában vagyok az LG tévék gariztatàsával, de akkor sem kell Oled😁👍 Plusz nekem senki idegen ne jöjjön a házamba, ennyi...nekem meg ez a fóbiám😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94449) errorcode06 válasza Persie12 (#94443) üzenetére


errorcode06
őstag

Haverokkal az igazán jó, magasabb nehézségen (hazard 4-5).
Törpökkel (céges) mész bányászni aszteroidák belsejébe. Nézz róla videót. Kb ennyi.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#94450) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

A Persona Strikers érthető a Persona 5 nélkül? Nem hiszem, hogy utóbbira lesz valaha 100 órám... (Pedig biztos, hogy megérdemelné)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.