Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#94501) Milán13 válasza Bencus88 (#94493) üzenetére


Milán13
tag

Lemezesen sajnos nincs lehetőségem megvenni.

(#94502) ImACeltic válasza oriic (#94463) üzenetére


ImACeltic
őstag

Leírnád, hogy mért bitang nagy az a jelenet? Én csak a GoW III Remastered-et játszottam a 2018-as GoW előtt PS4-en. Első két játék sztoriját csak elolvastam wikipédián, de nem dereng, hogy mi volt Athénával.

WhiteWalker

Na visszamentél a házhoz? :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#94503) cactuar válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


cactuar
aktív tag

Nehéz kérdés. Nekem a Top 3 a Nintendo EPD, Naughty Dog, Supergiant Games.
De ha csak egyet lehet mondani, akkor a Nintendo ;] .

(#94504) noxon


noxon
őstag

Egy ideje PS5ön játszok. Most az egyik játék a Control Ultimate Edition.

Kipróbáltam PC-n is, mert van hozzá magyar felirat. Kicsit játszottam vele és vissza is tértem a konzolhoz. Valahogy jobban bejön az egész.

Pl. sokan szídják a Tempest 3d hangzását a konzolnak. PC-n audigy fx kártya van, de konzolon a játék hangzása sokkal jobban tetszik, erőteljesebb, részletesebbnek tűnik (persze a megfelelő hangfalszettel).

Az se jön be, hogy PC-n mindig ingadozik az fps és ezt érezni játék közben. A konzolos fix 60 fps sokkal jobb.

A bill egér is unalmas a kontrollerhez képest.

A grafikája sem szebb PC-n.

Egyedül annyi, hogy PC-n van rtx, de a többi a konzol előnyére válik nálam. (Tudom konzolon is van rtx a Controlban, de 30 fps szóba se jön).

Összegezve sokkal szívesebben játszok inkább PSen. :)

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#94505) Bogyi007 válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


Bogyi007
veterán

Insomniac Games, Santa Monica Studio és bár mostmár nem belsős cég de a Quantic Dream is kedvenc.

De ha csak egyet lehet mondani akkor a Santa Monica Studio.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94506) Wesder válasza Bogyi007 (#94505) üzenetére


Wesder
félisten

QD annyira volt belsős stúdió, mint a Moon Studios az Orival.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94507) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Konzolon van olyan beállítási lehetőség, hogy ha a TV-t kikapcsolom akkor a konzol is kapcsoljon ki?
( Sony tv és Sony házimozi, a házimozi kikapcsol ha a TV-t kikapcsolom)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94508) -secret- válasza sfefe (#94507) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs.

(#94509) Kendek válasza sfefe (#94507) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan nincs amivel teljesen kikapcsolna a konzol. De a HDMI CEC azt megoldja, hogy automatikusan pihenő üzemmódba kapcsoljon.

<-ƘƘ->

(#94510) NTSC Jani válasza Wesder (#94494) üzenetére


NTSC Jani
tag

Cod, Fifa, BF és a GTA is, mégis megveszik az emberek első nap. Pedig nem mondanám jobbaknak ezeket a címeket.

(#94511) sfefe


sfefe
őstag

Ok köszi akkor marad a hagyományos. :)( jó lenne ilyen frissítés hozzá ha azzal meg lehetne oldani)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94512) Bencus88 válasza Milán13 (#94501) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor vedd meg mindenképpen :) nem lesz olcsóbb 1-2 hónapig szinte biztos

(#94513) Wesder válasza NTSC Jani (#94510) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam én hogy nem, vagy hogy jobbak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94514) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Segítsetek már Hitman játékkal kapcsolatban, mert annyi sok sz@r van a storeban amit meg lehet venni, hogy fingom sincs mit kell megvenni 😳 Most ugye minden akciós, szóval azt szeretném,hogy minden meglegyen, tehát mind a 3 rész fullosan, ehhez miket kell megvennem pontosan?🙄 Mert vannak ilyen access pakkok meg upgrade meg expansion meg add on, meg free pakkok, mit tudom én meg mik, és nem akarok feleslegesen olyat is megvenni amit nem muszáj...
Ezek vannak egy csokorban, de ezeken kívül még legalább 10 dolog 😳

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94515) w333


w333
félisten

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a PS4 Gold Headset használható PS5 -hez ? egyik barátomnak volt és nagyon kényelmes ezért is gondolkodom a vásárlásán :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#94516) WhiteWalker válasza gyuromoj (#94459) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Visszamentem!

Wooooow :Y

De messze még a Ragnarök :O

(#94517) gyuromoj válasza WhiteWalker (#94516) üzenetére


gyuromoj
veterán

:)) :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94518) NTSC Jani válasza Wesder (#94513) üzenetére


NTSC Jani
tag

Nem, csak ezekből is van millió rész. :)

(#94519) morphin válasza MrPeekaboo (#94473) üzenetére


morphin
tag

Szia!
Én elevenítettem fel, amikor akciós volt újra. Aztán jól beparáztam, amikor írták itt többen, hogy ahol épp jár a csomag (Feucht) onnan mindenkinek tűnt már el rendelése. Nos az előbb néztem és már nekem is a magyar Postánál van, úgyhogy előbb utóbb megjön. :R
Nekem a legolcsóbb postával szintén ~8e körül volt.

(#94520) Moby válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


Moby
addikt

Az insomniac is tud szar játékot csinálni, lásd FUSE a gyűjteményedben, vagy épp a Song of the Deep.

(#94521) Wesder válasza NTSC Jani (#94518) üzenetére


Wesder
félisten

A FIFA egyébként kivétel, de nem azért mert olyan jó lenne, hanem mert sportjàték. Abból minden évben "kell" egy új.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94522) Milán13 válasza Bencus88 (#94512) üzenetére


Milán13
tag

Köszönöm, töltöm is :)

(#94523) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Deep Rock Galactic trailer. Hangulatos.
[link]

(#94524) MunezXBK válasza Bencus88 (#94493) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kena-t lemezen?

(#94525) KoNZoLik@ válasza MunezXBK (#94524) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen lehet kapni már úgy is...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94526) Bencus88 válasza MunezXBK (#94524) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Novemberben jelent meg lemezesen :B

Milán13: nm jó játékot :R

[ Szerkesztve ]

(#94527) Frod válasza Peace (#94456) üzenetére


Frod
addikt

Uhh, ez nem hangzik túl jól, pedig a Deathloop elé én is az FFet terveztem, mert már sok lenne mostanában a roguelike (jelenleg Returnal + Curse megy felváltva, és már nagyon akartam valami szimpla történet vezérelt címet)

Anno a 12őt toltam PS2ön bár nem fejeztem be, aztán a XIIIat és XIII-2t boxon. (de pl a Lightning Returnsnél már telítődtem, abba ment talán egy óra és kuka)

Do you see the white shadow?

(#94528) varjupalink válasza KoNZoLik@ (#94514) üzenetére


varjupalink
csendes újonc

ha elég, hogy a hitman 3 motorjával játszd végig mindent, akkor most:
hitman 3: HITMAN 3 - Deluxe Edition és HITMAN 3: Seven Deadly Sins Collection
hitman 2: HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Gold, de ha megvolt a pluszból és befrissítetted a háromba (kép alapján legalábbis), akkor elég a HITMAN™ 2 - Expansion Pass amit szintén be lehet frissíteni a háromba.
hitman 1: HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 1 GOTY Edition

(#94529) KoNZoLik@ válasza varjupalink (#94528) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm szépen :R Gondolom, hogy a Hitman 3 motorjával lesz a legjobb mindent végigjátszani, vagy nem tudom mire érted azt "ha elég", ezért is akarok most megvenni mindent amit csak lehet, mert nekem kimaradt az összes, de szeretem a zsánert, a régebbi részekkel játszottam anno, amik ezek előtt voltak😁 Én is kb ezeket néztem, hogy ezeket kell megvennem, így gyakorlatilag most nevetségesen olcsón hozzájutok az összes rész fullos változataihoz 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94530) Nescafé válasza KoNZoLik@ (#94529) üzenetére


Nescafé
őstag

Hitman 3 Deluxe edition-t most vetted meg én is nemrég..
De egy majd megnézem én is a többi részt is hogy akkor még mit kell venni..

 iPhone 15 Pro

(#94531) Szabi® válasza Peace (#94495) üzenetére


Szabi®
addikt

A harmadik segítő "robot" után megnéztem a befejezést youtubeon. Tudom, elég etikátlanul hangzik, de egyszerűen nem tudtam végig vinni.
Annyira kongott a magánytól az a világ, hogy a felénél már azt sem tudtam, miért játszom vele. Egyébként egy szép, művészi játék tele lehetőségekkel, viszont nem tudja fenntartani az érdeklődést, hamar "elanyátlanodik" a világában a játékos. :)

(#94532) Peace válasza Frod (#94527) üzenetére


Peace
nagyúr

Tegyél vele egy próbát. Én szerettem volna szeretni, de ez nagyon nem az én világom sajnos. :(

(#94533) Peace válasza Szabi® (#94531) üzenetére


Peace
nagyúr

Na én még azt sem néztem meg csak elengedtem. :U

(#94534) raziel01


raziel01
veterán

Miles Morales után elkezdtem játszani az AC: Valhallával. Quality módban. Hát nem estem hanyatt a grafikától. De majd látjuk, hátha elviszi a gameplay, még csak egy 3-4 órát bohóckodtam vele, gyűjtögetés ilyesmi.
Oxenfree 2 is jön jövőre most láttam youtube-on. Úgyhogy még most érdemes behúzni az első részt 350 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#94535) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#94531) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én nem tudom rengetegen miért vannak oda meg vissza azért a játékért, én is anno beletoltam kb 10-15 órát, de olyan szinten untam az egészet és érdektelenné vált, hogy azt elmondani nem tudom :(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94536) zojjektum válasza Moby (#94520) üzenetére


zojjektum
senior tag

A Fuse-t a nejemmel kb 6x játszottuk végig, de ha ismét beüzemelem a ps3-at megint letoljuk. Szerintem az egyik legjobb osztott képernyős játék, de ugye ízlések és pofonok :)

[ Szerkesztve ]

(#94537) raziel01 válasza KoNZoLik@ (#94535) üzenetére


raziel01
veterán

Munkatársamnak van Switch-e. Ő imádta a Zeldát. De tegyük hozzá, hogy más élmény úgy játszani, hogy se PC-n se PS/xboxon nem játszol. Neki nagy élményt nyújtott, annak aki 10 hasonló játékot végigvitt már nem biztos, hogy 10/10-es lesz.

(#94538) koncsik válasza raziel01 (#94537) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nana, nem tudod, hogy nincs a Zeldákhoz hasonló? ;) (nem kell sorolni, én is tudom, hogy van :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#94539) KoNZoLik@ válasza raziel01 (#94537) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát igen, én is pl 35 év alatt volt azért egy pár darab hasonló 😅 Zeldaból a legutolsó amit vegigvittem és tetszett is az a Wind Waker volt...az sem tegnap volt...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94540) bandi0000 válasza w333 (#94515) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szia, persze, én is azt használom, sőt én a régit :D

Xbox One: bandymnc

(#94541) syler123 válasza ProEvoFan (#94523) üzenetére


syler123
veterán

Nagyon jól néz ki, kérdés mennyi időre köthet le? Mármint ennek túl nagy sztorija biztos nincs, azon kívül, hogy bányássz 500 követ vagy ölj meg 20 pókot. Ez szerintem akkor lehet király, ha coop-ban játszol.

(#94542) KoNZoLik@ válasza syler123 (#94541) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát mivel coopra van kihegyezve a game ,így gyaníthatóan úgy lesz király🤓

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94543) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#94535) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem biztos van köze ezen címeknek a nosztalgikus hangulathoz is, sok rajongót a fiatalabb éveikre emlékeztetik ezen játékok, Zelda, Mario, Donkey Kong. Hisz ezek a játékok több mint 30 évet át ívelnek. :)

(#94544) Moby válasza raziel01 (#94537) üzenetére


Moby
addikt

Hát én minden platformon játszok, sőt, sokkal többet, mint switchen, de a BotW az elmúlt 10 évem legjobb játéka volt. Nem ezen múlik ez.

(#94545) RangerFox válasza raziel01 (#94537) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Zelda botw-hez hasonló ow játékot mondhatnál, én még nem találkoztam ilyennel :U

(#94546) Moby válasza RangerFox (#94545) üzenetére


Moby
addikt

Tudok mondani, pont most nyomom: Immortals Fenyx Rising. Szinte mindent loptak a BotW-ból, nyakonöntötték egy kis AC-el, és kész is :D Jótól lopni nem szégyen, és ennek megfelelően meglepően jó a játék. Talán a legjobb usi játék az utóbbi években. Pedig prübáltam a demót belőle anno amikor kijött, az nem tetszett, de mint most kiderült, kb 4 óra a tutorial, szal az a demo inkább csak egy előétel volt :D

(#94547) Qbász válasza RangerFox (#94545) üzenetére


Qbász
aktív tag

Genshin Impact :) egy percet se játszottam vele de amikor először láttam belőle egy részletet azt hittem hogy egy Zelda pc mod :))

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#94548) w333


w333
félisten

Közben kicsit visszaolvastam :)

Azoktól kérdezném akiknek már megvan ez az MPOW Air headset nektek végül hogy vált be PS5 -hez érdemes megrendelni ? nyilván újév után gondoltam ... köszi ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#94549) varjupalink válasza KoNZoLik@ (#94529) üzenetére


varjupalink
csendes újonc

egyértelműen a legjobb választás a harmadik rész motorjával végigvinni, iszonyat mennyiségű tartalom.

"ha elég" = nem akarod az eredeti trófeákat kiszedni az alapjátékokból, elég a h3-ban szereplő néhány :)

(#94550) Frod válasza w333 (#94548) üzenetére


Frod
addikt

Egy pillanatra ránéztem az asztalon a HyperX Cloudra, azért ennyire kopizni valamit erősen pofátlan :D

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.