Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#94601) kovsol


kovsol
titán

Mivel be van szorítva az SSD úgyis oda, és még tető is van rajta, szóval semmi légáramlás nem éri, így egyáltalán számít bármit is ez a borda?

May the Force be with you!

(#94602) Kendek válasza RZozo (#94600) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg főleg azért kell a fedél, mert anélkül a légáramlat útjában majd felfogja a port a hűtőborda. De a mérések szerint a hűtés hatékonysága mindenhogyan jó (kivéve a kivágott oldallap esetén, mert úgy megszűnik az SSD hűtése).

<-ƘƘ->

(#94603) Kendek válasza kovsol (#94601) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy számít, nagyon is sokat. Az aktív hűtésről a behúzott levegő által keltett vákuum gondoskodik, az szippantja ki a meleget.

<-ƘƘ->

(#94604) NTSC Jani válasza solfilo (#94584) üzenetére


NTSC Jani
tag

Na a központ felvette a telefont, s azt mondták, hogy meg fog szűnni a budapesti Árkád Konzolvilág, s azért nem lehet azt már kiválasztani átvételi helyként. Sajnálom, mert busszal beértem oda 10-15 perc alatt. :(

(#94605) Peace válasza NTSC Jani (#94604) üzenetére


Peace
nagyúr

Miafa**??!?!!!!!!! Én is oda rendeltem eddig mindent, mert útba esik hazafelé....... :((( :((( :((( :O

(#94606) Kendek válasza Peace (#94605) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom az a baj, hogy mindenki más is max csak oda rendelt és nem konkrétan ott vásárolt. Márpedig érdemi forgalom nélkül nem marad meg egy bolt. De már múltkor volt is szó róla, hogy sok vidéki Konzolvilágos boltot is bezártak már...

<-ƘƘ->

(#94607) NTSC Jani válasza Peace (#94605) üzenetére


NTSC Jani
tag

Én is csodálkoztam. Mert nézelődtem, hogy a GT7 drágább kiadása még nem fogyott el előrendelésben, s néztem az átvételi helyeket, akkor nem szerepelt a budapesti Árkád. Nekem is közel volt, s a PS5-ös rendelés után, úgy voltam vele jobb személyesen átvenni, mert a konzolt is hozzám hozta utoljára délután 4 után. S a játékot megjelenése napján minél hamarabb szeretném tolni, s nem a futárra várni órákat.

(#94608) Peace válasza Kendek (#94606) üzenetére


Peace
nagyúr

Gondolom, hogy oka van. Csak végre volt egy kedvenc kis boltom, ahova szuperül beugrottam az előrendeléseimért melóból hazafelé. :(
Lehet akkor inkább megrendelem MM-ban a Forbidden West-et. :/ Nem szeretnék azzal hazárdíozni, hogy vajon megkapom-e futártól 02.18-án 16:00-ig melóban.....

[ Szerkesztve ]

(#94609) NTSC Jani válasza Peace (#94608) üzenetére


NTSC Jani
tag

Nem mondta meg, hogy miért szűnik meg. Az Árkádos bolt fel se se vette 5-6 próbálkozás után meguntam, s felhívtam a központi számot. A Pólus monsjuk még nincs messze annyira, csak arra sose járok az a baj. Ha van közelebbi bolt, akkor megveszem máshonnan, nekem mindegy hova megy a pénz, amíg megkapom normálisan a terméket.

(#94610) Peace válasza NTSC Jani (#94609) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is abban bízom, hogy MM-ból azért csak megkapom a kis lemezem és akkor mehetek érte a XVII.-be, ahol általában nincsenek emberek. :C

(#94611) NTSC Jani válasza Peace (#94610) üzenetére


NTSC Jani
tag

Mondjuk most kíváncsiságból felmentem az MM oldalára, s kiválasztanám, hogy Árkádban átvenném, de azt írja "nem átvehető". Most nem tudom azért írja ezt, mert értelemszerűen még nem jelent meg, vagy itt is csak házhozszállítás van ennél a terméknél.

[ Szerkesztve ]

(#94612) solfilo válasza NTSC Jani (#94609) üzenetére


solfilo
veterán

Ha tényleg úgy megy, ahogy Kendek írja, hogy az emberek zömmel a cuccokat átvenni mennek, akkor megértem én is őket, elég húzós a bérleti díj, s nincs mi kitermelje.

solfilo

(#94613) Peace válasza NTSC Jani (#94611) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahha, csak házhoz szállítás. Akkor felejtős.

(#94614) NTSC Jani válasza solfilo (#94612) üzenetére


NTSC Jani
tag

Karácsony előtt nagy sor volt, de általába véve tényleg 1-2 ember szokott bent lenni. Gondolom a vírus miatt is kevesebben mennek be személyesen, főleg hogy sokszor ingyenes a házhozszállításuk is, na meg egyre többen vesznek digitális játékot, s akkor nincs szükség bemenni.

Peace: Igen, sajnos nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#94615) KaitouP válasza NTSC Jani (#94614) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Szerintem azok akik ilyen termékeket vásárolnak, mint amilyet a Konzolvilág is kínál, túlnyomó többségben a neten vásárolnak. Nyilván nem ránk tartozik, és nem is tudjuk meg, de kíváncsi lennék hogy a forgalom hogyan oszlik el a személyes vásárlás és a netes rendelések között.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#94616) NTSC Jani válasza KaitouP (#94615) üzenetére


NTSC Jani
tag

Szerintem legtöbben neten veszik meg. Kevesebben esnek csak úgy be a boltba. Nem túl nagy a bolt, meg viszonylag hátul van az Árkádban, sokan lusták lennének annyit sétálni szerintem.

Peace: notebook.hu-nál van személyes átvétel, s az van az Árkádban, bár látom drágább 1100 Ft-tal a konzolvilágos árnál. Még van a Gamecitysugár, de ott még nincs kiírva ár sem.

(#94617) WhiteWalker válasza NTSC Jani (#94604) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lassan az 576 sorsára jutnak ;]

(#94618) NTSC Jani válasza WhiteWalker (#94617) üzenetére


NTSC Jani
tag

Igazából a kényelmes átvételemet vették el így. Majd megveszem, akkor máshonnan legfeljebb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94619) Phobion válasza NTSC Jani (#94604) üzenetére


Phobion
őstag

hát ezt szomorúan olvasom :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#94620) NTSC Jani válasza Phobion (#94619) üzenetére


NTSC Jani
tag

Én is sajnálomm megrendeltem a notebook.hu oldalról, 100 ft-tal kerül csak többe a GT7, az nem tétel. S akkor már elmehetek érte délelőtt, s ez közel van. Szerencse, hogy mindig átvételnél történő kifizetést választok, így nem annyira kellemetlen a dolog. Csak nehogy ez is megszűnjön márciusig. :DD ;]

(#94621) eisento válasza syler123 (#94593) üzenetére


eisento
addikt

en keket rendeltem de az fix mikis. grat hozza. Sztem is nagyon jo ennyi penzert, kenyelmes jol is szol, hal isten nem bt-n kommunikal, a budira is ki tudok menni nem veszti el a jelet :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94622) jeni válasza KaitouP (#94615) üzenetére


jeni
félisten

nem véletlen a netes rendelések
-eleve hamarabb lefoglalják a vásárlok,mint bemenni és onnan a polcról levéve
-eleve csak azon keresztül lehet érvényesíteni 14 napos elállást
-a bolti polcról személyes vásárlás során már nem érvényes a 14 nap
-így nem szükséges nagyobb raktár készletett fenntartani a a boltban,hiszen rendelés esetén csak a rendelt cuccok lesznek a raktárban,több hely felszabadul így
-biztosan nem kell Bp-n 3-4 bolt elég 2 is.

(#94623) Bencus88 válasza Peace (#94578) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nincs is ezzel semmi baj, mások vagyunk. Valakinek a gow vagy witcher se tetszik.
De ma végre lezárul ez az év, aztán jöhetnek jövőre a jó játékok.

(#94624) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#94623) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ámen😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94625) Peace válasza Bencus88 (#94623) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd szépen kiegészítjük őket régi elmaradásokkal és jó lesz. :C

(#94626) Bencus88 válasza KoNZoLik@ (#94624) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kifogytál? Olvasgatom ám, hogy vásárolgatsz pedig már hetekkel ezelőtt mondtad idénre végeztél ;]
Én már jobban bízok az indie játekokba.
Azért horizont, elden ring, lego star wars,little devil inside, witcher patch, ezeket várom nagyon

Peace: én utol értem magam, bár nem töltöttem olyan sokat a gép előtt

[ Szerkesztve ]

(#94627) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#94626) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Valamivel el kell ütni az időt 👍 Hitman-t megvettem az összes részt, azzal úgy érzem el leszek februárig 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94628) Bencus88 válasza KoNZoLik@ (#94627) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aha, gondolom :DDD :C

(#94629) busman válasza syler123 (#94593) üzenetére


busman
addikt

Szia! Lehet tudni, hogy honnan?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#94630) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#94628) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD :DD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94631) turho


turho
őstag

Sziasztok!
Pc-s, battle.net account (COD:Modern Warfare 2019 és COD: Vanguard játékokkal) átköltöztethető adott esetben XBOX Series X vagy PS5 konzolra? Tapasztalatlan vagyok ebben teljesen ...
Van egy top gamer pc-m rtx3080 vga-val, és elgondolkodtam azon, mivel csak ritkán és erre használom, hogy lecseréljem valamelyik konzolra.
(Elvileg Series X-en klasszul fut 4k-ban is).
A fő kérdés, hogy nehéz-e a művelet, ha lehetséges, és megmarad-e minden eddigi eredményem, pontom.
Köszi aki türelmesen segít :R
Köszi és BÚÉK!

(#94632) RangerFox válasza turho (#94631) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nyilván újra meg kell venned a játékot PS5-re, hogy játszani tudj, de a cross save nagyon egyszerűen működik, csak be kell jelentkezned ugyanabba az Activision accountba, és áthozódik minden eddigi eredményed. PS5-ön ugyanúgy fut, mint XSX-en egyébként.

(#94633) tretyak válasza turho (#94631) üzenetére


tretyak
aktív tag

Amiket összegyűjtöttél (skinek, blueprintek, calling card ok, stb.) maradnak, illetve az eredményeid is. A COD pontok nem jönnek át, illetve a játékokat is meg kell venned az adott konzolra, gondolom az utóbbi egyértelmű.

(#94634) Peace


Peace
nagyúr

Store régióváltásra van lehetőség PS accounton belül? Lehet ilyet csinálni?

(#94635) balazs025 válasza Peace (#94634) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem lehet.

(#94636) Peace válasza balazs025 (#94635) üzenetére


Peace
nagyúr

Volt egy ilyen sejtésem. Tehát ha svájci az account és a store beállítások is, akkor megszívta. Nem lesznek magyar feliratosak a játékai, csak ha csinál magának egy magyar PSN accot...

(#94637) Kendek válasza Peace (#94634) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a Store felületének a régiójára gondolsz, akkor persze. Viszont a profilod regisztrált országát nem lehet megváltoztatni. Ha elköltözöl, akkor másik account-ot kell készítened, és csak úgy fogsz tudni vásárolni az új bankkártyáddal.

<-ƘƘ->

(#94638) Peace válasza Kendek (#94637) üzenetére


Peace
nagyúr

Magyar feliratot szeretne a játékaihoz, de svájci az acc és a store.

(#94639) Kendek válasza Peace (#94638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Új profilt kell regisztrálnia, és mivel nyilván nincs magyar bankkártyája, ezért webshopból vehet feltöltőkártyát és úgy fizethet a játékokért. Az eredeti account-jával játszhat tovább, a megosztás révén futtathatja a magyar feliratos letöltött játékait is.

<-ƘƘ->

(#94640) Peace válasza Kendek (#94639) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi! :R

(#94641) syler123 válasza eisento (#94621) üzenetére


syler123
veterán

Az a nem semmi, hogy alig szól rosszabbul, mint a 60eFt-os Steelseries 7p-m :D Jelerősség hatalmas, az agyrák csak grátisz, kétlem, hogy eu szabványoknak megfelelne :D Nekem is jó a ház minden pontján.
Amin látszik, hogy olcsóbb fejes, az, hogy csak benne volt egy zacsiban, semmi nem volt leragasztva.
Nagyon dicsértem a Steelseries 7P-t, de ezek után nem tudom mi kerül azon 60eFt-ba.
Ha ez 8eFt, akkor annál max a 30 reális.
Megkockáztatom, hogy az MPOW fejes még az eredeti árát is megéri.

busman: Itt lehet megrendelni
Viszont érdemes lesni az oldalt, mert nekem 20$ volt.

[ Szerkesztve ]

(#94642) Moby válasza syler123 (#94641) üzenetére


Moby
addikt

Azért még várjatok azzal a akkuélettartammal is, mert hamar kiderülhet miért kerül a normális sokkal többe :D

(#94643) boba6 válasza w333 (#94548) üzenetére


boba6
aktív tag

Nekünk ma jött meg, kábelen egyelőre ultragagyi :O
Vezeték nélkül csak pár percet ment GOT-ban, 1 fokkal tán jobb, még tesztelni kell.
Rendeltem egy BT-ost is a másik kölöknek, azt mondja az egyik oldal halkabb, majd azt is be kell vizsgáljam...

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#94644) Ctrl+Alt~Del válasza Bencus88 (#94623) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Nekem mindkettő tetszik. :D

W | W | H | W | W | W | H

(#94645) Elderath


Elderath
őstag

Ez a miles morales 1 éve kint van, de még mindig tele van buggal

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#94646) KoNZoLik@ válasza Elderath (#94645) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egy darab olyan játékot mondj amiben nincs bug😳🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94647) Elderath válasza KoNZoLik@ (#94646) üzenetére


Elderath
őstag

Jó de ez sony 1st party és már 1 éve kint van. Csomószor "ragadt" már be a game, volt hogy csak checkpoint restart segített. Azért ehhez nem vagyok hozzászokva

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#94648) fogtunder válasza Elderath (#94647) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Pont most játszom, egyszer akadt be, mikor egy teherhajó oldalán szaladtam, más gamebreaking n volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#94649) KoNZoLik@ válasza Elderath (#94647) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Érdekes amit mondasz amúgy, mert nekem is mostanában egyre több játékkal van ez a probléma, sőt nem egy darab játéknál gyakorlatilag elszállt a mentésem, tehát kifagyott a játék és utána corrupted a mentés, konkrétan szétb @szott az ideg amikor a Disciples játékban oda lett a 70 órás játék mentésem és vele a lvl 60-as karakterem, és nem ez az egyetlen ilyen játék! Előző generációban közel 500db játékkal játszottam, de ott a 6 év alatt 1x sem volt ilyen...😳

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94650) Elderath válasza KoNZoLik@ (#94649) üzenetére


Elderath
őstag

Nem úgy ragadt be hogy fagyott vagy valami, hanem pl cutscenebe ragadt a karakter és nem reagált semmire stb

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.