Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#95101) Mike válasza bgunne (#95092) üzenetére


Mike
veterán

mert kell a kihívás, szerintük
köszi, az megvan a hétköznapokban, én kikapcsolódni szeretnék, nem üvöltve rage-elni egy játékon :D

(#95102) bordi10 válasza Macccy (#95070) üzenetére


bordi10
senior tag

Melyik üzletben volt? Találhatna nekem is :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95103) Kendek válasza fausto (#95091) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DS4 csak a BC módban futtatott játékokhoz használható.
A PSVR az úgy működik, hogy a kamerát azt adapterrel kell csatlakoztatni, de azon kívül minden ugyanúgy megy mint PS4 Pro-n. A kontrollertámogatás is ugyanaz. Amelyik játék kapott hozzá patch-et, az némileg szebben és jobban futhat, de általánosságban ugyanaz mint PS4 Pro-n.

<-ƘƘ->

(#95104) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#95097) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Biztos nekem is meglesz előbb utóbb.
De pl a Bloodborne harcaihoz nem lehet hasonlítani , ott nincs meg ez a "csalás" érzés.

Igazából nehéz elmondani , ha ott ülne mellettem valaki akkor jobban látná és értené miről beszélek.

(#95105) Wesder válasza Nayrobi (#95081) üzenetére


Wesder
félisten

Elírtam, 500 akart lenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95106) NyMRooD válasza Wesder (#95105) üzenetére


NyMRooD
őstag

szerintem nem lesz annyi, max $400 az elődnél volt egy plussz számításokat végző doboz ami ha jól tudom a ps4/ps4pro ereje miatt volt szükséges, itt most arra nincs szükség, meg lehet kontrollerek nélküli csomag is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95107) RangerFox válasza NyMRooD (#95106) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

VR2 Sense controller biztos lesz a csomagban. Reménykedem a 400$-ban, hogy a Quest 2-vel pariban legyen, de 500$-ért is menni fog rá a pre-order.

(#95108) VoltanIgor válasza Kendek (#95103) üzenetére


VoltanIgor
tag

Viszont a PS4 kontrollert kell használni hozzá ugye? Mivel a PS5-nek nincsenek fényei, a kamera nem látja. Vagy tévedek?

(#95109) Nayrobi válasza NyMRooD (#95106) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem számolt az a doboz semmit pluszban

(#95110) Kendek válasza VoltanIgor (#95108) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, DS4 vagy Move vagy Aim kontroll az szükséges. Illetve van egy-két VR cím ami nem használ követést, ezekhez használható a DSe is.

<-ƘƘ->

(#95111) Snike


Snike
aktív tag

Kölcsönkaptam egy PS4-es fallen order star wars játékot.
Valahol itt olvastam, hogy ezt lehet PS5 upgradelni (ingyen).
Valaki meg tudná mondni, hogyan tehetem meg?
A Store oldalán semmilyen upgrade lehetőséget nem találtam!

PS5, mert az jó! :)

(#95112) Sefter válasza Snike (#95111) üzenetére


Sefter
veterán

Feltelepíted lemezről és nyomsz rá egy frissítést.

Psn ID: sefter_hun

(#95113) Snike válasza Sefter (#95112) üzenetére


Snike
aktív tag

Nem csinált semmit!
De este újra ránézek majd! :)
Köszi!

PS5, mert az jó! :)

(#95114) Kendek válasza Sefter (#95112) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az az egyik, mert kapott patch-et is, szóval már úgy is jobban fog futni. De utána adtak ki natív PS5 változatot is belőle, viszont erre már nem olyan egyszerű upgrade-elni. [link]

<-ƘƘ->

(#95115) Snike válasza Kendek (#95114) üzenetére


Snike
aktív tag

Jól értem?
Be kell regisztrálnom termékemet az EA oldalán egy PS5 upgrade kódért?

PS5, mert az jó! :)

(#95116) Kendek válasza Snike (#95115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, én is így értem. Be kell bizonygatni nekik, hogy van egy lemezed, és cserébe adnak egy beváltható kódot.
Általában ez úgy működik, hogy beváltod a licencet és letöltöd a PS5-ös változatot, majd a lemez jelenléte az szükséges a futtatáshoz.

<-ƘƘ->

(#95117) Snike válasza Kendek (#95116) üzenetére


Snike
aktív tag

Egy lemez csak egyszer váltható be így?
Azért kérdezem, mert kölcsönbe kaptam a lemezt.

PS5, mert az jó! :)

(#95118) kevike576 válasza RangerFox (#95107) üzenetére


kevike576
senior tag

Gondolom konzolvilag-nal megint nyaron lehet majd nyomni a preordert a psvr2-re :)

(#95119) nagyatt


nagyatt
tag

[link]
Horizon Zero Dawn Spinoff PSVR2

[ Szerkesztve ]

(#95120) Kendek válasza Snike (#95117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fogalmam sincs, erre most kerestem rá én is. De hacsak nem tényleges átváltásról szól amikor meg kell válni a lemeztől, akkor bármennyiszer el lehet játszani, mert maga a lemez nem beazonosítható.

<-ƘƘ->

(#95121) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Neil Druckmann confirmed that multiple titles are currently in development at
@Naughty_Dog during tonight's #SonyCES show."

Faction oké, mi a másik. Last of Us Remake?

Live-Die-Respawn

(#95122) fogtunder válasza oriic (#95121) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nagyon remélem, hogy nem, jó lenne, ha valami újat csinálnának inkább.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95123) tboy93 válasza oriic (#95121) üzenetére


tboy93
nagyúr

En jobban orulnek egy nextgen only unchartednek.

(#95124) oriic válasza fogtunder (#95122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a multiple titles lehet több mint 2 játék is, szóval remake, Faction és valami tök új hátha. :C

Live-Die-Respawn

(#95125) JanR válasza oriic (#95124) üzenetére


JanR
addikt

really new remake? :DDD

(#95126) RangerFox válasza tboy93 (#95123) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pletykák szerint outsourceolták más belsős csapatnak az Uncharted franchiset.

(#95127) Frod válasza Kendek (#95116) üzenetére


Frod
addikt

Wow, ilyen nextgen upgrade-ről sem hallottam még, túráztatják itt szegény usereket :DDD

Do you see the white shadow?

(#95128) Elderath válasza oriic (#95121) üzenetére


Elderath
őstag

igen meg egy új IP

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95129) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én valami jó ízig-vérig sci-fi-nek örülnék ND minőségben. :) (Mass Effect/Halo/Dead Space szintű/szerű sztorival)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95130) Elderath válasza FollowTheORI (#95129) üzenetére


Elderath
őstag

dettó

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#95131) bordi10


bordi10
senior tag

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection
Itt ha megvan mind2 cím PS4 lemezesen, vajon 1* vagy 2* akarnak majd 10 ójrót legombolni rólam?! :U

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95132) RangerFox válasza bordi10 (#95131) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyszer.

(#95133) Medocsabi válasza Medocsabi (#94795) üzenetére


Medocsabi
addikt

Képzeljétek megjavult. Nem nyúltam hozzá pár napig,mivel nehezen lehet ps5-höz jutni,így kár lett volna ripityára törni :DDD. Gondoltam ma ráérek, megnézem, közben szisszentek egy ipát, hogy az idegeim folyamatosan zenbe legyenek. Első alkalommal megint ezt játszotta, másodszorra viszont telepítette. Ki akartam zárni a lemez hibát,így töröltem, ujratelepitettem, és egyből telepítette. Csak azt tudom elképzelni,hogy első alkalommal nem volt meg a megfelelő számú kvaanyád,rohaggyámeg,kib@szomazablakon és társai :D
Feleségem nyilván egyből : " és ezért kellett hisztizned?"... :W :DDD

(#95134) bordi10 válasza RangerFox (#95132) üzenetére


bordi10
senior tag

Ámen :R
Annyit még akkor szánok rá...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95135) F-ECT$ válasza RangerFox (#95132) üzenetére


F-ECT$
titán

És ha csak az egyik van meg lemezen?

Dive ever, work never.

(#95136) raziel01 válasza Snike (#95117) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem kell hozzá a blokk vagy számla a vásárlásról. Bemondásra biztos nem adnak kódot. De majd látjuk.

bordi10: gondolom kb úgy lesz, mint a Miles Moralesnél, hogy elindítva a menüben fel fogja dobni az opciót a megvásárlásra.

[ Szerkesztve ]

(#95137) bordi10 válasza F-ECT$ (#95135) üzenetére


bordi10
senior tag

Szerintem ott dől el, hogy fizetés után mi "akar" majd letöltődni. Egy teljes új PS5 bundle vagy külön-külön mind2 játék PS5 digitális verziója, amihez kell a lemez indításkor...nem tudom de jó a kérdés.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95138) bordi10 válasza raziel01 (#95136) üzenetére


bordi10
senior tag

Akkor ezek szerint viszont 2*10 ójró lesz címenként?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95139) tboy93 válasza F-ECT$ (#95135) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bármelyik játék van meg lemezesen, 10 eur kifizetése után mindkét játék felújított verzióját megkapod.

(#95140) raziel01 válasza bordi10 (#95138) üzenetére


raziel01
veterán

Nem. Bármelyik részt biztos vagyok benne, hogy elindítva a collection oldalát fogja feldobni. Egyszer 10 euro.

(#95141) RangerFox válasza bordi10 (#95138) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"Players who purchased Uncharted 4: A Thief’s End, Uncharted: The Lost Legacy, or Uncharted 4: A Thief’s End & Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle have the option to pay $10/€10 to upgrade to Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version."

Ebből én azt szűröm le, ha megvan az egyik, akkor upgradelheted a Collectionre, ami ugye mindkettőt tartalmazza. És mivel külön nem lehet megvenni csak az egyik játék upgradelt verzióját, így nem vonhatnak le 2-szeres összeget érte. De furán van megfogalmazva, mert így az jön le, hogy ha megvan az egyik digitálisan, akkor megkapod ingyen a másiknak az új verzióját is.

"Owners of PS4 disc copies must insert them into the PS5 every time they want to download or play the PS5 digital versions"

Ebből viszont az jön le, hogy dobozos verziók esetén meg csak az adott játék felturbózott verziójára jogosult az illető.

(#95142) raziel01 válasza RangerFox (#95141) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem mondjuk akkor is jó ha csak az egyikre vagyok jogosult. 2k-ért vettem meg a 4. részt. Azzal akarok úgyis csak játszani. :D

(#95143) Frod


Frod
addikt

Skull and Bones Loses Co-Director
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Egészen elképesztő ez a vergődés, amit ennél a címnél lenyomnak.

Do you see the white shadow?

(#95144) Aftershock11


Aftershock11
csendes tag

Honnan érdemes (elő)rendelni most PS5-öt? Hol teljesítik a leggyorsabban a várakozó rendeléseket?

(#95145) Wesder válasza Aftershock11 (#95144) üzenetére


Wesder
félisten

Több mint egy éve piacon van a konzol, ez màr rég nem előrendelés. Előrendelni megjelenés elött tudsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95146) bordi10 válasza RangerFox (#95141) üzenetére


bordi10
senior tag

Igen, ezeket olvastam...kábé itt akadtam el én is mielőtt beírtam volna a topikba :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#95147) rumkola válasza Aftershock11 (#95144) üzenetére


rumkola
veterán

Jól utána néztél a dolognak. :)
EMAG-on most is van készleten.220K. Ezalatt úgysem lesz már sehol.

(#95148) gorgocska válasza RangerFox (#95141) üzenetére


gorgocska
tag

és ha az egyik digitálisan van meg a másik meg lemezesen akkor is fog menni a művelet.?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#95149) fogtunder válasza rumkola (#95147) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha UPC előfizető, akkor 220-ért 2 kontroller +3 havi PS Plus pakkot kap ennyiért [link]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95150) syler123 válasza Kendek (#95116) üzenetére


syler123
veterán

Ugyanúgy kapja meg ez a játék is a free upgrade-et, mint bármelyik másik. Onnan tudom, mert ma jött meg a PS4-es Fallen Order és simán ki lehetett választani a free ps5 upgrade-et, már töltöm is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.