Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#95351) Kendek válasza szasanyi (#95347) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem cserélhető, PS5-re nincsenek témák. Ha jobban megnézed, akkor a játékok adják a hátteret és a zenét is.

<-ƘƘ->

(#95352) sting2 válasza Frod (#95348) üzenetére


sting2
addikt

Igen, gondoltam erre is, de az sem mozdul nagyon a használt piacon..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#95353) Moby válasza jeni (#95349) üzenetére


Moby
addikt

Hogy ezt miből állapították meg, azt nem tudom, de mint szegről-végről szakmabélinek nem tűnik túl életszerűnek, hogy a nyákbeültető gépsoron külön menne az a széria, amire majd később a fekete burkolat, és egy másikon azok, amikre a fehér burkolat fog kerülni, külön a kék, stb :D Gyerekként órákban mérhető hitvitákat halgattam végig a felnőttektől a barna és a zöld üveges kőbányai izének eltéréséről(akkoriban nemigen volt más), és akkor is csak a vállamat tudtam megvonni (pedig arra még magyarázat is lenne), most sem tudok mást tenni :DDD

(#95354) Frod válasza sting2 (#95352) üzenetére


Frod
addikt

Most volt nemrég 15 a téli akciókban a lemezes, használtan már nézeget 14 köré, én még várok vele, most megvagyok egy ideig játékkal.

Do you see the white shadow?

(#95355) VoltanIgor válasza Dreimus (#95346) üzenetére


VoltanIgor
tag

Milyen kiskapukra, meg jogi részre gondolsz? Csak mert én most kezdtem el USA accounttal mókolni, PSN feltöltőkártyával, mert hát tényleg sokkal jobb áron vannak, még kiárusítás nélkül is.

(#95357) fogtunder válasza VoltanIgor (#95355) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a jogi része, hogy te, mint magyar lakos, a magyar store-ból vásárolhatsz hivatalosan, az EULA szerint, amit default elfogadsz. a kiskapu meg az, hogy kerülőúton tudsz venni US feltöltőkártyát és egy US accounttal meg tudod venni onnan a játékokat, majd a másik accounton játszani. én ezt anno csak a Tekken 5 PS3 verziója miatt csináltam meg, mert valami értehetetlen okból az EU store-on nem volt elérhető.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95358) Moby válasza VoltanIgor (#95355) üzenetére


Moby
addikt

Hát hogy kamu címmel regisztrálsz usa accountot, másrészt költségvetési csalást követsz el, hiszen nem fizeted be a államkasszába az áfát. De ha arra játszol, hogy ezért a fejedre húzott zsákkal és hátra gyorskötözött kézzel vigyen el a TEK, akkor csalódás fog érni :DDD

(#95359) Major Lion válasza fogtunder (#95357) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez szepen hangzik, csak hat ugye k*pjak be. En mint magyar lakos ha egyszer eltem mas orszagban es ott vasaroltam, akkor bukok mindent amit arra az accountra vettem ha visszakoltozom. En szivesen ossze olvasztanam a ket fiokot de ugye a Sony ezt nem teszi lehetove. Szoval ok kenyszeritik arra a jatekosokat hogy tobb fiokjuk legyen es hogy olyan helyen vasaroljanak ahol mar nem elnek. Mellesleg az MS-nel ez se gond, de ja, epitsenek ok is autot, az kell meg a palettara...

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#95360) Nirvatti válasza Skynet258 (#95344) üzenetére


Nirvatti
tag

Mikor adtad le a rendelést?

Én tegnap berendeltem még egy ezüstöt 14:32-kor, de nem jelezték hogy gond lenne a megrendeléssel.

(#95361) Mike


Mike
veterán

Idén ki milyen játékot vár?

Épp azon gondolkodtam, hogy én az új Horizon-on kivül nagyjából semmit.

(#95362) kovsol válasza Nirvatti (#95360) üzenetére


kovsol
titán

Én 22:19 rendeltem, és nem kaptam olyanról visszajelzést, hogy nincs készleten.

May the Force be with you!

(#95363) Mike válasza Major Lion (#95359) üzenetére


Mike
veterán

nem bukod a fiókod, Magyarországon is be tudsz lépni a más régiós fiókodba és játszani is tudsz az azon lévő játékokkal.

(#95364) S e t h válasza Mike (#95361) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindet is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#95365) sting2 válasza Mike (#95361) üzenetére


sting2
addikt

Gt7.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#95366) Mike válasza S e t h (#95364) üzenetére


Mike
veterán

:F

(#95367) NTSC Jani válasza Mike (#95361) üzenetére


NTSC Jani
tag

Gran Turismo 7, azon kívül egyelőre semmi nem hoz lázba. Inkább PS3-as játékokat veszek 2-3.000 Ft-os címek, s nagyon sok kíváló darab van köztük. De PS5-re egyértelműen GT7. Használtan lehet megveszem a Miles Morales-t.

A Sherlock Holmes Chapter One játékot sajnálom, hogy csak digitálisan jelent meg, pedig nagyon vártam. De ha nincs lemezes változat, akkor a hajukra kenhetik.

[ Szerkesztve ]

(#95368) Nirvatti válasza kovsol (#95362) üzenetére


Nirvatti
tag

Érdekes, he ellenőrzöd a raktárkészletet, még most is mutat elérhető darabot, 269-et.
EU DIRECT - 269
Hát sajnálom, remélem nekem összejön még a leválasztható mikrofonos verzió. :B

(#95369) ratgab válasza Major Lion (#95359) üzenetére


ratgab
tag

Kíváncsi lennék azok közül akik us storeból vásárolnak Magyarországról hányan éltek korábban az USA-ban tartósan. Tippem lenne...

(#95370) VoltanIgor válasza Moby (#95358) üzenetére


VoltanIgor
tag

Nyilván nem rúgja rám az ajtót emiatt a TEK - különben is először mindig a szomszédhoz mennek, ugye :D :D - csak érdekelt, hogy várható-e esetleg valami szigorítás a téren. Nyilván a SOnynak nincs nagyon módja ellenőrizni, hogy akkor amikor létrehoztam az USA accountot, valóban abban az államban voltam-e, avagy sem, és azon a címen. Innentől pedig igazából ennyi. :) A gond csak akkor lesz, ha már nem lehet szürke oldalakról feltöltő PSN kártyát venni. De hát akkor majd visszatérek a magyar fiókomhoz.

(#95371) szasanyi válasza Kendek (#95351) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi a megerősítést. Persze, az látható és én az induló-, és az alapképernyőt szerettem volna cserélni ha lehet. Szerintem ott nem szükséges HDR-re, de akkor így marad.

(#95372) F-ECT$ válasza oriic (#95356) üzenetére


F-ECT$
titán

Sosem voltam a sorozat rajongója, de csodálkozok, hogy ennyire radar alatt maradt a fejlesztés.

Dive ever, work never.

(#95373) FollowTheORI válasza Ctrl+Alt~Del (#95335) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert az extra az csak skin, meg fegyverek, meg ilyesmi, az meg a BF profilodhoz tartozó dolog (mivel a "karaktered" fejlődésével is elérhető volt a többsége), ami minden játékosnak más... szóval nem ér a felháborodás. Jobban meg kéne nézni mit veszel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95374) Major Lion válasza Mike (#95363) üzenetére


Major Lion
senior tag

Hat persze, tudom, de ez mennyire felhasznalo barat? Semennyire.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#95375) Aszpik válasza Mike (#95361) üzenetére


Aszpik
tag

Hogwarts Legacy ;] Ha kész lesz egyáltalán idén.

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#95376) Moby válasza Mike (#95361) üzenetére


Moby
addikt

Uncharted LotC (kicsit, jó lesz jó minőségben újrázni)
HFW (nagyon)
Sifu (fenntartásokkal)
GOW: R(nagyon)
Dying Light 2 (fenntartásokkal)
Elden Ring (nagyon)
Stalker2 (nagyon)
Starfield(nagyon)
Dead Space Remake (nagyon, ha jön egyáltalán az idén)
Hogwarts Legacy (nagyon, ha jön egyáltalán az idén)
Zelda BotW2 (nagyon-nagyon, az idén már nagyon kellene jönnie)
LotR: Gollum (nagyon, ha jön egyáltalán az idén)
A Plague Tale : Requiem (nagyon, ha jön egyáltalán az idén)

Radaron van még:
Forspoken (hátha meglepnek, és nem egy rakás szar lesz, ahogy az az eddigiekből tűnt :D)
Redfall (szinte kizártnak tartom idén)

Sok a bizonytalanság, de ha minden nem is jön be, eléggé ütősnek ígérkezik '22.

(#95377) Mike válasza ratgab (#95369) üzenetére


Mike
veterán

Te miről beszélni? Én most is itt él, Tennessee :D

(#95378) kzoli420 válasza Mike (#95361) üzenetére


kzoli420
tag

Egy Elden Ringert hajlando lennek 2 ezer forint pluszt fizetni, hogy mar most jatszhassak vele :D Azon kivul meg a Plague Tale: Requiemet, illetve a Horizon tesztekre azert kivancsi leszek, mert kicsit csalodtam, hogy cross-gen lesz es nem PS5 exkluziv, de ertheto a dontes.

[ Szerkesztve ]

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#95379) koncsik válasza Moby (#95376) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Metroid4?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#95380) Major Lion válasza ratgab (#95369) üzenetére


Major Lion
senior tag

Gyanitom nem sokan. Az viszont gyakori hogy emberek mas orszagokban elnek huzamosabb ideig, aztan koltoznek megint. Na most a Sony meg az EU-n belul is regiosdit jatszik velunk, de kegyesen megengedi neked hogy megnezhesd mennyibe kerulne a jatek ha Olaszorszagban elnel vagy Litvaniaban... eddig jutottak. :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#95381) Moby válasza koncsik (#95379) üzenetére


Moby
addikt

Én azt már várni sem merem :( Minden évben vártam. Neverending story., és közben egy képernyőt nem láttunk belőle soha.

[ Szerkesztve ]

(#95382) Mike válasza VoltanIgor (#95370) üzenetére


Mike
veterán

nem érdekli őket a pontos címed amikor regisztrálsz. azt látják, honnan lépsz be az acc-ra, melyik országból. eddig nem izgatta őket, és remélem a jövőben sem kell emiatt vpn-re előfizetni.

akkor nyitsz egy bankszámlát ott ahol az acc van, és fizetsz onnan. bankszámlád bárhol a világon lehet.

[ Szerkesztve ]

(#95383) Mike válasza Aszpik (#95375) üzenetére


Mike
veterán

Hogwarts Legacy
aj az tényleg jó lesz, ha idén megjelenik, és nem a cp2077 szintjét hozza

(#95384) Mike válasza Major Lion (#95380) üzenetére


Mike
veterán

EU-n belül?

(#95385) modflow válasza Mike (#95361) üzenetére


modflow
veterán

Silent Hill

(#95386) Peace válasza Mike (#95361) üzenetére


Peace
nagyúr

GoW PC (csak újra kellene játszani új rész előtt), UC4 PS5 verzió, ez is megérne egy újrajátszást, Dying Light 2, Lost Ark, Forbidden West, Elden Ring, Tiny Tina's Wonderlands, Weird West, S.T.A.L.K.E.R. 2 (csak meglesném, bár ez olyan kétes), Forspoken, Starfield, Hellblade 2. Így nagyjából ezek, de emellett még persze lehet 1-2 apróság, amiről most elfeledkeztem. :U

(#95387) RangerFox válasza Mike (#95361) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uncharted Legacy of Thieves Collection
Elden Ring
Horizon Forbidden West
Gran Turismo 7
God of War Ragnarök
Hogwarts Legacy
Stalker 2
Gotham Knights (talán)
Dead Space Remake
Callisto Protocol
Zelda folytatás
Last of Us Remake

[ Szerkesztve ]

(#95388) Peace válasza RangerFox (#95387) üzenetére


Peace
nagyúr

Gotham Knights tényleg! És akkor már a Suicide Squad: Kill The Justice League is! De igazából kismillió játéknál felkaptam a fejem most a TGA2021 alkalmával, de ezek közül sok nem idén érkezik.

(#95389) Major Lion válasza Mike (#95384) üzenetére


Major Lion
senior tag

EU-n belul. Kezdve a store-al, hiszen nem tudsz vasarolni nemet store-ban, de elektromos fogkefet tudsz rendelni nemet amazon-rol. Nem tudsz aktivalni francia jatekra nemet store-ban vasarolt dlc-t. Persze az elobbiben benne van az EU toketlensege hogy sokat enged...

En megbekelnek mar azzal is ha engedne orszagot valtani, nem feltetlen ragaszkodom ahhoz hogy magyar lakoskent nemet store-bol tudjak vasarolni, bar ez lenne az elvarhato.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#95390) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Elden Ringről lehet már tudni valamit milyen formában játszható ketten coop-ban a story?
Ugye az előző souls játékokban egyszerű volt a recept, kétszer ki kellett játszani minden pályát, hogy mindkét játékosnak meglegyen a felvehető tárgyak, xp stb..
Erre lennék kíváncsi, hogy hogy oldják meg a "nyílt világnak" köszönhetően nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#95391) Frod válasza kzoli420 (#95378) üzenetére


Frod
addikt

Tehát kb napi +40 Ft-ot a release-hez képest?
Biztos, hogy te ennyire akarod ezt? :DDD

Egyébként ha nem egy terjengős listát akarok írni, hanem csak a lényegre szorítkozom (vagyis ami akár első napos vétel is lehet), akkor:
GoW 2
Suicide Squad (a Rocksteady-ben nem csalódtam még)
Dead Space Remake
Prince of Persia (jöhetnek a kövek + ha egyáltalán idén érkezik)
+ párom miatt a Hogwarts

Ezen kívül ami érdekel, az úgyis akcióban várós, szóval lehet nem is idén jutok hozzá:
Plague Tale 2, Gotham Knights, Dying Light 2, HFW, Forspoken stb

De idén meglátom miként alakul a büdzsé, mert szeretnék egy XSX-et is otthonra.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#95392) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok,

Idén is várható ilyen év összesítő, ami email-ben jön a Sony-tól?
Vagy az mikor szokott kb jönni? :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#95393) marton.m válasza Major Lion (#95389) üzenetére


marton.m
tag

Teljesen egyetértek veled, kezelhetné a régiós kérdést rugalmasabban a Sony.

(#95394) ProEvoFan válasza Mike (#95361) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gran Turismo 7
Horizon Forbidden West
God of War Ragnarök
Witcher 3 PS5 patch
Cyberpunk XSX patch
Forza Horizon 5 kiegészítők

[ Szerkesztve ]

(#95395) Peace válasza Frod (#95391) üzenetére


Peace
nagyúr

Plague Tale 2 is!!! Ezért fölösleges elkezdenem írni, mert nagyon sok finomság érkezik az elkövetkezendő 1-2 évben! :C

(#95396) Moby válasza RangerFox (#95387) üzenetére


Moby
addikt

Na igen, a Gotham Knights-t betehettem volna a radaros listába mert bár sok jót nem várok tőle, de ugyanígy vagyok a forspokennel is, azt meg odaírtam, ha az belefér, belefér ez is :D

(#95397) sting2 válasza Moby (#95376) üzenetére


sting2
addikt

Ez ám a svédasztal "... :DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#95398) axlfsi válasza F-ECT$ (#95268) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez, az eggyel felette model (már 7.1) nem jobb válsztás, nem sokkal több pénzért? (igaz, most nincs már EU raktáron készlet pillanatnyilag...).
Mpow BH473 Air Pro 2.4G Wireless Gaming Headset

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#95399) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#95394) üzenetére


F-ECT$
titán

Witcher 3 PS5 patch
Cyberpunk XSX patch

Az utóbbihoz miért XSX? :)

Dive ever, work never.

(#95400) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Én nyáron vettem, az eredeti árához képest 50-el többért, de ez.... :Y Milyen árak ezek?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.