Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#94851) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően 2 méteren belül nagyon gagyi kábelnek kell lennie, hogy ne tudja a 4K120-at átvinni. Ezt a netes pl HDTV Vincent tesztjei is bemutatták. Még ami papíron nem tudja, az is átvitte a jelet. :)

Szóval ezen nem kell aggódni és ezért jó a konzolhoz adott amúgy elég vékonynak és gagyinak tűnő kábel is. Már a Pro esetén is ezt volt.

2 méter fölött és főleg 3-5m fölött kell a nagyon drága és minőségi kábelekre áldozni, és ott van csak értelme is.

Nyilván ha nincs nagy árkülönbség és úgyis van "2.1", vagy ultra high speed kábel akkor azt kell venni. De nem érdemes túl sokat pörögni rajta. A tévé és a készülékek chipset-e, firmware-e, stb sokkal fontosabb mit tud ilyen téren. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94852) totalwarrior válasza Bencus88 (#94829) üzenetére


totalwarrior
tag

Én most tettem fel nem rég egy ugyanilyen TV-t a falra, kicsit döntve van feltéve, simán benne van a PS5 és a SX HDMI kábele is.

(#94853) Sordoran válasza NTSC Jani (#94813) üzenetére


Sordoran
addikt

A Nyíregyházi üzletük is bezárt. Remélem probléma nélkül megkapom majd a két előrendelésem azért (GT7 és Forbidden West). Valahogy sejtettem hogy ez lesz, mivel decemberben mikor egy rendelés átvételekor érdeklődtem egy xbox kontroller iránt (munkatársnak kellett volna) nem túl boldogan közölte hogy nincs, és nem is lesz nekik már itt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#94854) i@lex válasza NTSC Jani (#94813) üzenetére


i@lex
őstag

Remélem az ott dolgozok más kv-ban kaptak állást, az egyik legkedvesebb társaság volt.

(#94855) 3L1T3 válasza Sordoran (#94853) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem befolyásol semmit, hogy 2 átvételi pont (üzlet) megszűnik.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#94856) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

A Campona kv ugyan nem zárt be, de egy jóval kisebb üzletbe költözött. Gondolom, hogy költség optimalizálás történik.

(#94857) noxon válasza KaitouP (#94811) üzenetére


noxon
őstag

Miért és a románoknál, lengyeleknél stb közép európai orszagoknál megtérül? Azokra bezzeg mindig van felirat...

We live in a simulated world...

(#94858) Madwe válasza noxon (#94857) üzenetére


Madwe
nagyúr

Románok 2x. Lengyelek 4x annyian vannak mint a magyarok.

(#94859) 3L1T3 válasza Wolfy33 (#94856) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem, mert hamarosan visszaköltözik az eredeti üzlettel szembe, ezek sok esetben pláza lépések és nem cég.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#94860) pzstm válasza noxon (#94857) üzenetére


pzstm
titán

40 milliós lengyel piac "picit" más ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94861) Kendek válasza noxon (#94857) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Márpedig ez pusztán pénz kérdése, mert akkor van akarat az elkészítésére. Szóval amelyik országban mindig van helyieknek szóló felirat, ott ez megtérül, igen. Sajnos a PlayStation esetén az nem játszik, hogy a rajongói feliratokat modként telepítsük, pedig ezeket lelkesen készítenék, illetve készítik is. Sokszor ez is elég lenne és ingyen van.

<-ƘƘ->

(#94862) KaitouP válasza noxon (#94857) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ott, ahol olyan szintű (csak elszart) produkciókban gondolkoznak, és csak kettőt mondok, mint a Witcher vagy a Cyberpunk? Komoly a kérdés? Még ha csak a románokat mondod, talán elgondolkozok a kérdésen, de még úgy sem, mert az is nagyobb piac mint a miénk. Magyarország a videojátékiparnak semmi. És ez így is fog maradni, az eSportot is most kezdték csak pöckölgetni, de mind tudjuk, hogy miért. Kulturálisan a videojátékok nem jelentenek semmit ennek az országnak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#94863) Major Lion válasza noxon (#94857) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mi a lista vegen vagyunk ebben a regioban, kb minden szempontbol, a lengyel piac merfoldekkel a magyar elott jar, nem csak meretben.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#94864) marinea2


marinea2
addikt

Napokban ujranyomtam a TLoU elso reszet is. Es a YT-n raakadtam zsozeatya vegigjatszasara. Nala van magyar felirat!? :Y Azt hogyan csinalta? :F Azt mondta az elso reszben hogy ps3-on nyomja. 5-6 eves videok

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94865) Wesder válasza marinea2 (#94864) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn nem tisztàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94866) tboy93 válasza marinea2 (#94864) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tört PS3-on nyomja, arra lehet magyar feliratot mókolni.

(#94867) sfefe


sfefe
őstag

A bevezetőben a magyar feliratos játéklista teljes?
Vagy van kimaradt /új játék ami nincs ott?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94868) marinea2 válasza Wesder (#94865) üzenetére


marinea2
addikt

Ja ertem, viragbolti verzio!? Kar hogy nincs legalis megoldas erre. Nekem nem tul jo az angolom sajna. A lenyeget megertem de a sok kis “finomsag”-ra is kivancsi vagyok. Sajna igy nezhetem a zsozes vegigjatszast :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94869) Kendek válasza tboy93 (#94866) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4-es remastered változatra is el van készítve a rajongói felirat. De nyilván az is csak tört konzolnál érdekes, egyébként hivatalosan nem lehet telepíteni.

<-ƘƘ->

(#94870) Kendek válasza sfefe (#94867) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amennyire tudjuk folyamatosan egészítjük ki ezt a listát, én magam is írtam már bele jó pár címet, még a napokban is. De biztosan nem 100%-os, ezért is áll nyitva a lehetőség bárki számára, hogy beleírja amit talált.

<-ƘƘ->

(#94871) Wesder válasza marinea2 (#94868) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb üssenek szöget a körmöm alà, minrhogy magyar YT videósokat nézzek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94872) sfefe válasza Kendek (#94870) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94873) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
Kontroller töltőt szeretnék vásárolni
Van esetleg tippetek melyiket érdemes meg venni?
Elsőre ezt néztem ki
Válaszokat előre is köszönöm szépen :R :R

[ Szerkesztve ]

(#94874) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PSNow január:

Mortal Kombat 11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age
Fury Unleashed
Unturned
Super Time Force Ultra
Kerbal Space Program: Enhanced Edition

(#94875) tboy93 válasza Hzsolt11 (#94873) üzenetére


tboy93
nagyúr

A gyárit érdemes venni. Nincs most sehol készleten, rendeld elő, előbb utóbb majd kapsz.

(#94876) Gubu0101 válasza Nayrobi (#94874) üzenetére


Gubu0101
veterán

Remelem,letoltheto verziok is vannak :D Egyenlore az itthoni vezetekes internetel szinte nem is megy a now,annyira lassu.Igy hat,amit jonak latok az letoltogetem :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#94877) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#94808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

20 millió?
Pár éve még csak 10 millióról volt szó itt a topikban.
Amúgy ha valaki ért hozzá, azt szivesen meghallgatnám, hogy miért kerül ennyibe egy fordítás, mikor PCre rettentően sok igényes magyarítás létezik. :R

(#94878) Wesder válasza Gubu0101 (#94876) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek letölthetőek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94879) NTSC Jani válasza i@lex (#94854) üzenetére


NTSC Jani
tag

Az az érdekes benne, hogs pár hónapja még embereket kerestek oda, s most meg bezár. Remélem valahol jutott nekik hely, elég rossz lehet elveszíteni az állásodat, főleg most.

(#94880) rumkola válasza Kendek (#94870) üzenetére


rumkola
veterán

Mages Of Mystralia magyar nyelvű ARPG

video:
[link]

teszt:
[link]

(#94881) Hzsolt11 válasza tboy93 (#94875) üzenetére


Hzsolt11
tag

:R

(#94882) Aftershock11 válasza tboy93 (#94875) üzenetére


Aftershock11
csendes tag

Hello,

Lehet valahol követni, hogy melyik áruház, hogy áll készlettel és/vagy előrendeléses várólistával?
Az Alza-n előrendeltem nemrég, de ahogy látom, ott a várólista több országot is magába foglal, még azt sem látni hanyadik az ember.

Van másik olyan áruház, ahol le lehet adni igénylést, eredeti áron?

Digitálisat rendeltem elő, lehet, hogy lemezesből hamarabb lenne?

(#94883) Kendek válasza rumkola (#94880) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi, beírtam a táblázatba. :R

<-ƘƘ->

(#94884) Elderath válasza Nayrobi (#94874) üzenetére


Elderath
őstag

Kíváncsi leszek sony mikor bővíti ps now elérhetőségét. Nem is értem idehaza pl miért nem érhető el. Na nem mintha befizetnék rá, de pl mgs4et letolnám egyszer és az mivel nincs már ps3am máshol nem elérhető

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#94885) ProEvoFan válasza Kendek (#94883) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amit betettél újat és pl a Hello Neighbornál sem írja a a store, hogy lenne benne magyar felirat. :F

(#94886) Kendek válasza ProEvoFan (#94885) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A régebbi játékoknál nem írja, mert csak pár éve kezdték el feltüntetni a Store-ban a magyar felirat meglétét, viszont visszamenőlegesen nem pótolták...

<-ƘƘ->

(#94887) 3L1T3 válasza ProEvoFan (#94877) üzenetére


3L1T3
addikt

Pedig 20! ;)
Maga az igényes fordítás nem olcsó, plusz utána az implementáció is időigényes ha csak a tárgyak megnevezésére , leírására gondolsz, főleg az ui igényelhet sok munkát. Majd jön a tesztelés ami megint pénz.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#94888) Gubu0101 válasza Elderath (#94884) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha jol tudom ebben az evben elerheto lesz.Modositjak az egesz elofizetos reszt,ps plusal egyetemben.3 reszre lesz bontva.Pontosabb infot szerintem,ha rakeresel guglin tuti talalni fogsz,de lehet itt a topikban is.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#94889) sfefe válasza Kendek (#94886) üzenetére


sfefe
őstag

Star Wars: Jedi Fallen Order az nem magyar feliratos igaz?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94890) ANOka válasza 3L1T3 (#94887) üzenetére


ANOka
őstag

Tesztelés?
Van olyan játék (program), amit nem a végfelhasználó tesztel?
Ha igen, akkor - ennek ellenére - miért adnak ki sz@rt a kezükből?

(#94891) Kendek válasza sfefe (#94889) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, az sajnos nem. Amúgy az ilyen ismertebb címek biztosan nem maradtak ki a listából.

<-ƘƘ->

(#94892) KoNZoLik@ válasza Wesder (#94871) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem is a magunk fajtáknak készítik👍 Megvan a célközönsége azoknak is...gondolom...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94893) sfefe válasza Kendek (#94891) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi szépen. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94894) madkiller válasza pzstm (#94860) üzenetére


madkiller
őstag

A sokkal kisebb szlovén és szlovák piacra is sűrűbben van felirat.

(#94895) nincsnév007 válasza madkiller (#94894) üzenetére


nincsnév007
őstag

és még dánia, norvégia

(#94896) 3L1T3 válasza ANOka (#94890) üzenetére


3L1T3
addikt

🤷‍♂️

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#94897) TheDude


TheDude
kezdő

PS plus játékok mikor szoktak magyar idő szerint elérhetőek lenni ?

(#94898) tboy93 válasza Aftershock11 (#94882) üzenetére


tboy93
nagyúr

Biztos hogy lemezest egyszerűbb szerezni, mert vagy 5x annyit kapnak belole a boltok.

(#94899) Kendek válasza madkiller (#94894) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindegy a lakosságszám, az eladások számítanak. Nyilván ezekben az országokban többet költenek videojátékokra, így potenciálisan jobban megéri náluk a felirat elkészítése.

<-ƘƘ->

(#94900) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az működik PS5 esetén is, hogy egy lemezes játékot úgy telepítek, hogy lelövök minden netet, és így nem tölt hozzá patchet, azaz az 1.0 verzióval tudok játszani?

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.