Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106101) ldave válasza cyberkind (#106100) üzenetére


ldave
félisten

Ugye itt kifejezetten remake-t ír a Remady, ami remélhetőleg komolyabb munkát sejtet, mint a GTA újrakiadás volt.

A Slime draws near! Command?

(#106102) cyberkind válasza ldave (#106101) üzenetére


cyberkind
félisten

Olvastam, de azt is ellehet kummantani, illetve ha visszaemlékszünk a Max Payne 3-ra, ami egy vagyon volt a R* gondozásában, így jön a kérdés, hogy kik fogják csinálni, hogy olcsó legyen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106103) ldave válasza cyberkind (#106102) üzenetére


ldave
félisten

Remedy csinálja, a Control engine-jére építve, a Rockstar adja a lóvét, amit kb annyi lesz, mint egy másik Remedy-féle AAA játék költségvetése és egyben tervezik kiadni a két játékot. Nekem ezt jött le a sajtóhírből.

A Slime draws near! Command?

(#106104) cyberkind válasza ldave (#106103) üzenetére


cyberkind
félisten

Az úgy jó lehet, nincs ejtve a dolog. :D

Paranormal Cocktivity

(#106105) tboy93


tboy93
nagyúr

Elkezdtem a TLoU2-t. Belenyomtam egy ~2.5 orat kapasbol igy este, alig birtam letenni. Ez a rendezes lenyűgöző. Ilyen arcmimikat meg még szerintem nem láttam videojatekban. Az összes mozdulat, animáció felelmetesen emberszerű. Francokert nem vettem en ezt elő hamarabb, itt all a polcon fél éve :D

(#106106) Scholes9 válasza ldave (#106098) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha fasza lesz, jöhet :B

tboy93: látod látod, pedig mi megmondtuk :D Januárban vittem végig grounded fokozaton immár PS5-ön és állati jó volt így újrajátszani 1,5 évvel a megjelenése után :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#106107) F-ECT$ válasza gabri83 (#106092) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért monitor, miért nem egy 4k tv?

Dive ever, work never.

(#106108) raziel01


raziel01
veterán

Max Payne 3 is jöhetne. 4k 60 FPS-el.

(#106109) Ramoskaa válasza ldave (#106098) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Pont most kezdtem el PC-n magyar felirattal az egyet , mert az kimaradt az életemből, de a 2-3 meg volt. Egyik kedvencem a half-life,witcher,bioshock,dishonored mellett :)

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#106110) .LnB válasza ldave (#106103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azért így jól hangzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106111) -=Jam=- válasza ldave (#106098) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Yesss, erre várok már nagyon régóta, régi nagy kedvencem :C

(#106112) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok megvettem a COD War cross gen t, és van benne ajándék fegyver skin vagy mi, azt hol találom? "Confrontation Weapons Pack" hol, keressem?

(#106113) Sliderxy válasza ldave (#106098) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Végre.
Az első rész akkoriban hatalmas élmény volt. :)

(#106114) tboy93 válasza Scholes9 (#106106) üzenetére


tboy93
nagyúr

igen, a 60fps is baromi jó, egyedül a film graint kapcsoltam ki

(#106115) Frod válasza dunc (#106112) üzenetére


Frod
addikt

"The Confrontation weapons, the M16 and AK-47, are kitted out with attachments and Cold War propaganda-themed skins."

A multiban, mivel a leírás alapján ez kettő blueprint. (előre felszerelt, egyedi skin-es fegyver)
Nem tudom pontosan mi a neve ennek a menünek, MW-ben talán Armory néven ment, de ahol a loadout-odat rakod össze, meg szereled fel a fegyvert, na ott tudod ezeket megtalálni.

Do you see the white shadow?

(#106116) F-ECT$ válasza ldave (#106098) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem is tudom, hogy örüljek-e vagy sírjak. Ismét egy remake egy új cím helyett. Mondjuk a Max Payne 1-2 az egyike annak a talán 8-10 játéknak, amit egynél többször végigjátszottam (nem vagyok egy többször végigjátszós fajta, inkább keresek mindig valami újat). Anno nagyon betalált nálam az a játék, a hangulat, a grafika, a szotri, a játékmenet, a zene, a hangok, életem egyik legnagyobb játékélménye volt. Szóval valószínűleg kénytelen leszek negyedszerre is végigjátszani ha kijön. (Mondjuk nem is volt túl hosszú.)

A 3 viszont egy szenvedés volt, totál nem jött be nálam a helyszín és stílus váltás.

Dive ever, work never.

(#106117) Ferenczi Áko válasza tboy93 (#106105) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Akkor ugyan abban a cipőben járunk jelenleg.. Teljesen laikusként ültem le a játék elé. Szerencsére semmi spoilerbe nem futottam bele.. Azért megnéztem egy 13 perces összefoglalót az első részről, hogy képen legyek.. De így is az első fordulat olyan gyomrost adott, hogy le is álltam 5-10 percre a játékkal, aztán néztem ki a fejemből.. Pedig aztán én nem vagyok egy lelkizős gamer.. Nem tudom hol tartasz éppen, de van/lesz még olyan rész, ami úgy hat az emberre, hogy a levegő is megáll körülötted... Elfeledteti az emberrel, hogy amit lát az nem valóság,"csak" egy játék de zene/grafika/játékélmény/hangulat a legjobb játékok közé, és azok közül is fölé emeli A TLOU 2-t..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#106118) WhiteWalker válasza ldave (#106098) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mekkora innováció :U , nehogy véletlenül egy új játékot fejlesszenek , adjuk ki a régit új köntösben , aztán mehet rá az 50$-os címke...

(#106119) marinea2 válasza tboy93 (#106105) üzenetére


marinea2
addikt

Nalam magasan top1 jatek. Kb mindenfele szempontbol. :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#106120) .LnB válasza WhiteWalker (#106118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remake, az nem remaster. A remake nem egy rossz dolog. És állítólag egybe lesz gyúrva a két rész. A Remake simán hozhat óriási változásokat, amik kvázi egy teljesen más játékot, más élményt fognak jelenteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106121) stilo18 válasza Ferenczi Áko (#106117) üzenetére


stilo18
addikt

Szeretem amikor ennyire átjön egy játék az embernek, hozzám hasonlóan.
Mestermű, nem lehet elégszer leírni.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#106122) ldave válasza WhiteWalker (#106118) üzenetére


ldave
félisten

Egyik részről értem a csalódottságot, másik részről a Remedy az utóbbi években pont hogy teljesen új játékokra koncentrált: Quantum Break, Control.

A Slime draws near! Command?

(#106123) Ferenczi Áko válasza stilo18 (#106121) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:K :B

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#106124) echterion válasza .LnB (#106120) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, úgy mint pl. a FF VII-nél. :K

**********

(#106125) WhiteWalker válasza .LnB (#106120) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem én , lásd RE2/3 , de a lényegen tartalom nem változik , nem lesz egy új játék belőle.
Ki ne imádta anno a MP játékokat , köztük én is , nyilván örülök neki , ne értsd félre , csak a tendencia miatt vagyok csalódott.

Idave #106122 : egyik se volt egy nagy siker , legalábbis a MP játékokhoz képest. Azok korszak alkotóak voltak. Ma tény és való nehéz ilyet csinálni :R

[ Szerkesztve ]

(#106126) TrishtanAG válasza WhiteWalker (#106125) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A Remedy dolgozik egyszerre vagy 3-4 játékon ( pl. Control 2, Alan Wake 2,), ez simán elfér közöttük szerintem.

www.adventuregames.hu

(#106127) Peace válasza ldave (#106098) üzenetére


Peace
nagyúr

Ide velük!!!

(#106128) .LnB válasza WhiteWalker (#106125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

FF VII is egy teljesen új, más játék lett.

#106124 echterion
Imádtam. Viszont az amit a Square csinál az episode 1-gyel, hogy háromszor próbáltak már pénzt lehúzni rólunk vele, az felcsesz. Én az Intergrade-ért sem voltam hajlandó már fizetni. Nem, hogy csinálnák gőzerővel az Epsiode 2-t, nem ők a pénzt hajtják. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106129) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Azért azt se felejtsük el, hogy nem feltétlen a 40-es 50-es korosztály van becélozva a remake-ek esetében, sőt. Rengetegen vannak akik még nem is hallottak Max Payne-ről, mert egyszerűen nem abban a korszakban nőttek fel.

(#106130) ldave válasza .LnB (#106128) üzenetére


ldave
félisten

Pont nemrég kezdtem el újra a PS5 változatot és elképesztően szép lett. Már PS4-en is remek volt a látvány, de most 60 fps-sel, extra effektekkel, végre normálisan betöltődő textúrákkal ha nem is teljesen új, de még mindig nagyon jó élmény.

A Slime draws near! Command?

(#106131) TrishtanAG válasza .LnB (#106128) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Az SE az elmúlt 20 évben mindenből is szuperextra profitmaximalizálást csinál. A Kingdom Hearts kismillió része, ha mesélni tudna... :P

www.adventuregames.hu

(#106132) echterion válasza .LnB (#106128) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyetértek. Én az alapkiadást nem vettem meg, mert ugye benne volt a plus-ban. Viszont igen, ők is övetik a mainstream irányt, minél több rókabőr, minél több bevétel ugyanabból a címből. Így az integrade nálam is kimaradt.
Mondjuk én annyira nem voltam elégedett a végével, valahogy nem illett bele az én elvárásaimba, csak gondolom, nem akartak neki olyan befejezést, ami igazából nem is az. Személy szerint jobban öültem volna, ha a teljes történetet egyszerre adják ki, így bennem elég nagy hiányérzetet hagyott.

**********

(#106133) .LnB válasza echterion (#106132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én emlékszem, hogy kaptam a PS4 topikban valami százalék kedvezményes kódot ajándékba. És bár nem terveztem, csak el kellett valamire lőnöm, ezért megvettem Day1 a remake-et. :) Nagyon tetszett. Főleg mert nekem az eredeti kimaradt sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106134) TrishtanAG válasza echterion (#106132) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én mindig tartom, hogy ez valójában FF7-2, és a dementorok pusztulásával semmi akadálya nincs már, hogy teljesen más sztorit kapjunk, mint az eredeti. Amit ugye bizonyít Zack is.

www.adventuregames.hu

(#106135) Moby válasza ldave (#106098) üzenetére


Moby
addikt

Úristen mekkora szükségem van erre. Mázli, hogy nem tolták agyalapig az elmúlt 20 évben a buillettimeot, hogy a gondolatától is okádjak. Jó értem, el kell adni mindent a mai fiataloknak is. Nekem nem akarnak eladni valamit? Kár :(

(#106136) .LnB válasza Moby (#106135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Halo Infinite-ot el akarták neked andi, aztán tessék mi lett belőle! ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106137) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

GT7 1.11 frissítés: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106138) tboy93 válasza Ferenczi Áko (#106117) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nagyon immerziv, szerintem ugyan arra gondolunk az elso fordulatot tekintve es ott is hagytam abba tegnap a jatekot, total lesokkolt. Foleg ugy, hogy en vegignyomtam az elozo reszt is. Es tenyleg valahogy az egesz kepi / hang vilag meg rendezes es az arcmimika annyira hitelesse tette, mintha elő szineszek jatszanak. Amikor meg van lehetoseg kis szabad barangolasra akkor azert teszi le az ember a hajat, hogy mennyire kidolgozottak a teruletek. Probaltam mindent bejarni, kinyitni es az egesz bejarhato terulet ahogy be rendezve nagyon hiteles. Alig varom hogy folytassam.

(#106139) F-ECT$ válasza Moby (#106135) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ott volt a legjobb BT megvalósítás :)

Dive ever, work never.

(#106140) .LnB válasza .LnB (#106136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adni helyett andi-t írtam. :U
Madárka, látod Andi?! Magot dobjá' neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106141) F-ECT$ válasza .LnB (#106140) üzenetére


F-ECT$
titán

Pillangó! Nem szabad hozzányúlni! :)

Dive ever, work never.

(#106142) marinea2 válasza tboy93 (#106138) üzenetére


marinea2
addikt

Ha jatszottal az elsovel csodalkozom hogy eddig elhuztad a 2.-resz kijatszasat :Y :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#106143) echterion válasza .LnB (#106133) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor pótold, alapmű mondhatni a Playstation életében. :))

**********

(#106144) echterion válasza TrishtanAG (#106134) üzenetére


echterion
nagyúr

Az lenne az igazi, de Sephiroth-ot tuti nem hagyják ki a folytatásból sem (remélem, kedven szereplőm). Sztem. De jobb lenne valami más irányba fordítani a dolgot.

**********

(#106145) .LnB válasza TrishtanAG (#106134) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért vetődött fel a FFVII Remake neve. Mert írtuk, hogy egy remake esetében, lehet teljesen más a játék, mint az eredeti volt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106146) ldave válasza Moby (#106135) üzenetére


ldave
félisten

Miért gondolják azt emberek, hogy minden játék személyesen nekik készül?

A Slime draws near! Command?

(#106147) Peace válasza ldave (#106146) üzenetére


Peace
nagyúr

Mert minden is RÓLAM szól!!! :DDD :K

(#106148) Moby válasza ldave (#106146) üzenetére


Moby
addikt

Erről spec biztosan tudom, hogy nem nekem készül :D Bár ha így lenne sem lenne nagy kihívás elugrani előle :DDD Pedig személyesen nekem is csinálhatnának valamit. Bármit, amiben van némi effort. Venném!

(#106149) Moby válasza .LnB (#106136) üzenetére


Moby
addikt

Ha már BT, legyünk oldalhelyesek: az is lett majdnem olyan ronda közúti baleset, mint az új mátrix :D Meg az ott bocsánatos bűn: a ganépasszba azért az árért igazoltan borul bele a szemét. Nade ezek itt azt gondolják, hogy nálam olyan hulladéklerakó üzemel, ahol azért fizetek, hogy nálam tegyék le a sittet :D

(#106150) zojjektum


zojjektum
senior tag

Tudom régi játék, de most a játékok böngészése közben eszembe jutott, hogy a far cry 4-ben 2 db coop trófea hiányzik a platinához. Van aki segítene megszerezni, ha nem nagy kérés? Köszönöm! Beírtam a ps4 topikba is, de az eléggé kihalt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.