Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105501) Peace válasza RangerFox (#105497) üzenetére


Peace
nagyúr

És ráadásul olyan epic bossfight-okról maradhatsz le, ha nem csinálsz meg küldetéseket vagy nem jársz be titkos útvonalakat! És persze nem sok segítséget kapsz a játéktól.

(#105502) 2018 válasza stilo18 (#105499) üzenetére


2018
aktív tag

Ki lehet am hozni torlesztovel is szolgaltatotol. :U Akkor mar mindegy hogy 200k vagy 450k :U Mi a leheto legjobbat ajanljuk a ps5 hoz a tobbi kit zavar… ;] Nyilvan az az egyszeru visszakuldeni mindent, a vallalkozo meg copjon az ujracsomagolt termek miatt. Aha. :U 25 ev alatt 1 termeket kuldtem vissza azt is jo okkal. Plusz kulon orom 55col es feletti tvkkel bohozkodni hogy ujra becsomagold. :N Sokkal egyszerubb tobb penzzel beruhazni egy problema mentes tvre beruhazni mint kockaztatni… :U

[ Szerkesztve ]

(#105503) ribizly válasza Peace (#105475) üzenetére


ribizly
veterán

Én nemrég vettem meg utolsó Samsung készülékemet (S20 FE 5G). Soha többé!
Korábban is volt problémám a termékeikkel, de megfogadtam, hogy többé nem szeretnék tőlük semmit. Amit írsz is csak erősítette bennem ezt.
Hiába vannak jó(nak) vagy elfogadható(nak tűnő) termékeik, valahogy mindegyikben van valami trükk. Ha nem a HW, akkor a SW lesz problémás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#105504) Woodslave válasza RangerFox (#105500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ja értem.

és hányas szinten fejezted be amúgy. Én is lassan 60+ óra 100+ szint de a hegyen lévő tűzóriást nem tudom érdemes-e próbálgatnom :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105505) Peace válasza ribizly (#105503) üzenetére


Peace
nagyúr

Én örültem, mint majom a farkának, hogy megcsíptem 30% leárazással a 65Q70R-t! Tényleg azt hittem, hogy lesz végre egy kifogástalan prémium tv-m, mert papíron mindent tudott, amit csak akartam. :(

(#105506) Mike válasza Moby (#105472) üzenetére


Mike
veterán

akkor K&H miatt nem megy?

eddig nem volt baja, csak 2 nap óta.

[ Szerkesztve ]

(#105507) Andreaspasco válasza Peace (#105505) üzenetére


Andreaspasco
junior tag

A prémium tv az nem a Q70-es széria! ☝️

(#105508) RangerFox válasza Woodslave (#105504) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

131

Őt talán 90 körül győztem le, de amik utána jönnek, ahhoz képest az semmi.

(#105509) Sefter válasza Andreaspasco (#105507) üzenetére


Sefter
veterán

házon belül azért a prémium alja (legalább már 10 bites meg 100Hz)...a q60-at meg nem is sorolnám oda...

Psn ID: sefter_hun

(#105510) Bencus88 válasza RangerFox (#105508) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony, onnantól indul be a buli :DDD

(#105511) F-ECT$ válasza gabri83 (#105486) üzenetére


F-ECT$
titán

Sony lcd-t is tudom javasolni, ha egy 55XJ90-et találsz akcióban 300k körül, akkor ár/értékben az is jó választás.
De persze ha van 400k-d, akkor LG 55C1 a nyerő. (Panel lottó ott is van, de a szerviz sokkal normálisabb, mint a Samsungnál.)

Dive ever, work never.

(#105512) belan válasza Peace (#105487) üzenetére


belan
addikt

Jaja sajnos .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#105513) stilo18 válasza 2018 (#105502) üzenetére


stilo18
addikt

25 év alatt 1 termék, nagyon jó arány.
Így ennek fényében még jobb ajánlat az online vásárlás és az ezzel járó esetleges kényelem, ha valami probléma van a termékkel. Kívánjuk, hogy mindenki ilyen szerencsés legyen, mint Te :B
Problémamentes készülék 100%-ra meg nyilván nincs, de ezt mindenki tudja.

...gyors kinéztem az ablakon, örülök, hogy ragadós ez a mentalitás, végre minden magyar új autóval jár, jól teszik. :P

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#105514) fogtunder válasza 2018 (#105502) üzenetére


fogtunder
nagyúr

részletre mindegy, hogy 200, vagy 450? vállalsz pénzügyi tanácsadást más ügyekben is?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#105515) 2018 válasza fogtunder (#105514) üzenetére


2018
aktív tag

Ott ahol van negyed milla tv-re akad tobb is. ;] Vallalok tanacsadast, de nem neked. ;] A havi 16-20k mindjart kevesebb mint az egyszeri 400-450k. :U :C A szomszed joska pista tobbert hoz ki telefont. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105516) Peace válasza Andreaspasco (#105507) üzenetére


Peace
nagyúr

Számomra az árban is és egyébként is. Hiába a Q90 a teteje, én a 70-80-90-et prémiumnak gondoltam a sima mezei modelljeikhez képest. Tévedtem. ;)

(#105517) Moby válasza RangerFox (#105497) üzenetére


Moby
addikt

Én nem tudom miért van gondja mindenkinek a végével. Szerintem iszonyú jó az utolsó egyharmad. Nálam 96 óra alatt ugrott platinára.
Egyébként most belenéztem ismét a BloodBorne-ba (nem tudok ilyen kor lejönni egy darabig a fromdrogról). Nem ér ennek a közelébe semmise máig... :(

/souls imserkedésre én még mindig a Demon's Souls ajánlom. Rövisdebb is ettől, szebb is, és könnyebb is. Az ER sem nehéz az idő java részében, de vannak benne nehéz részek, mondjuk azok inkább az opcionális részeken.

[ Szerkesztve ]

(#105518) Moby válasza Mike (#105506) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem valami aláírási gondod lesz.

(#105519) Mike válasza Moby (#105518) üzenetére


Mike
veterán

paypal megy

(#105520) Moby


Moby
addikt

Egyébként most akcióban 2800 pénz a Curse of the Dead Gods. Azt a pénzt nagyon megéri. Meg van egy halom más is, csak én már nem sok értelmes dolgot tudok venni, minden meg van már. Most is csak a BB dlc-t vettem meg a magyar fiókomra, mert arra még éppen nem volt meg, csak az alapjáték (uk, meg us fiókom meg van az egész) :D

(#105521) fogtunder válasza 2018 (#105515) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egyrészt örülök, hogy terjeszted ezt a hozzáállást, mert ettől lesz jó bónuszom, másrészt hogy a bús p****ba lenne már ugyanaz az összeg kevesebb részletre, mint egyben? ha egy magas értékvesztésű tartós használati eszközt nem engedhetsz meg magadnak egy összegben, akkor valójában részletekben sincs rá pénzed. az, hogy így ki bírod köhögni, az egy másik kérdés.
elég jól ismerem, hogy az emberek milyen szórakoztatóelektronikai cikkeket vesznek itthon részletre, köszönöm. és már évek óta az a véleményem, hogy túlvállalják magukat.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#105522) 2018 válasza fogtunder (#105521) üzenetére


2018
aktív tag

Koszi ha mar egymas zsebeben turkalunk van itthon xbox series x ps5 55bx oled tv 2x rtx 3080-as gamer gep wqhd 144 hz monitorral meg bmw a parkoloban. A tv meg telo helyett lett kihozva 2 evente valtottam telot eddig de az iphone 12 minit zsebbol elhoztam mn-bol inkabb igy lett a tv helyette, ja es koszonom az aggodast nem vallaltam tul magam. ;]

(#105523) snots válasza 2018 (#105515) üzenetére


snots
tag

Nekem mindig furcsa volt ez a vélemény, hogyha valaki valami drágább dolgot vesz, mittomén telefont 500 ezerért, akkor tuti van ott 750 is telefonra. Vagy veszel mondjuk egy millióért egy PC-t, akkor tuti van ott másfél millió is rá, de ha meg másfél millió is van rá, akkor tuti van már kettő is és ezt így lehet folytatni végülis kb. a végtelenig. :)

Sose értettem, hogyha valaki megenged magának valami drágább dolgot, akkor miért hajlamosak az emberek azt gondolni, hogy akkor annak már mindegy a pénz.

Persze, van az a szint, ahol már mondjuk mindegy a pénz, meg merem kockáztatni, ha valaki 200 millióért vesz mondjuk autót, akkor annak már lenne 250 millió is rá, de ez már egy másik kategória.

(#105524) Raga


Raga
senior tag

Itteni ajánlásra tegnap megérkezett az Alzán megrendelt alábbi KontrollerFreek.
[link]
Leginkább R6-hoz gondoltam kipróbálni, nem sok reménnyel.
Tegnp bele is vágtam és az eredmény hihetetlen volt magam sem hittem el.
Jelzem tegnap óta használom, azaz még nem szoktam meg cseppet sem, de R6-ban páratlanul jobb teljesítményt értem el, látvanyos javulás volt megfigyelhető a killek és a célzás pontosságában.
Returnalban mintha nem lenne ideális nekem.
Aki esetleg jobban benne van el tudná mondani, az egyes típusok közötti különbséget?
Melyik mire való stb?

(#105525) Andreaspasco válasza 2018 (#105522) üzenetére


Andreaspasco
junior tag

Pffff, panelban laksz, csórró! :U ;]

(#105526) .LnB válasza Raga (#105524) üzenetére


.LnB
titán

Úúúúú pedig ez BattleRoyal-hoz van. Rosszat vettél! ;] R6 Siege-hez van külön! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105527) fogtunder válasza 2018 (#105522) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy fikarcnyit se érdekel a pénzügyi helyzeted, hogy mid van és mid nincs, ha ez jött le abból, amit mondok, akkor még kevésbé érted, amit írok, mint gondoltam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#105528) penge111 válasza Moby (#105520) üzenetére


penge111
addikt

Én most a Metro giga bundlén gondolkodom 5200 forint 3 játék+összes dlc. Ennyire olcsó még sosem volt. Mindenki zömében dicsérgeti, kicsit kinyútóznék a komfortzónámból...

Curse of the Dead Gods-ot én is ajánlom, nagyon jó kis játék :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#105529) .LnB válasza penge111 (#105528) üzenetére


.LnB
titán

Inkább a GTA V. És még olcsóbb is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105530) stilo18 válasza 2018 (#105522) üzenetére


stilo18
addikt

"GX-es tulajnak néztelek Cula ;] "
Befejeztem. Nem értettünk egyet, megbeszéltük, ez már csak poén ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#105531) Raga válasza .LnB (#105526) üzenetére


Raga
senior tag

Melyik lenne az?

(#105532) WhiteWalker válasza .LnB (#105526) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Troll :DDD

(#105533) Frod válasza Raga (#105524) üzenetére


Frod
addikt

Én ilyen magasat csak a jobb oldalira használok, hiszen azzal célzol. Shooter-ekben, tps játékokban valóban precízebb, hiszen magasabb a kar, így finomabb a mozgás.
A bal oldalira, amin a legtöbb játékban általában csak a mozgás van, oda sima, alacsonyabb típusút teszek, ott kifejezetten zavart ez a magasított. Ahhoz, hogy nyomjam előre, felesleges.

De játéka válogatja, pl a Godfall-ban még a jobbról is lekapom a magasat, abban csak vagdosni kell és van auto-lock, felesleges a precízség.

Szóval egyrészt neked kell rájönnöd, hogy számodra mi a megfelelő, ami meg az egyes változatokat illeti: van a magasított/alacsony, meg a van a domború tetejű, meg a "gödrös" tetejű. Utóbbi kettő pusztán ízlés kérdése ki melyiket érzi a számára jónak, de nincs egyértelműen kijelenthető, hogy "XY-féle" a jó.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#105534) marinea2 válasza WhiteWalker (#105532) üzenetére


marinea2
addikt

Mi a baj a GTA-val? :U :P
En full nyomom ezt az uj verziot es elvezem nagyon :)) 3500-ert ajandek volt kb
Es ezt ugy mondom hogy x360-ra megvettem anno mar lemezesen.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#105535) Peace válasza marinea2 (#105534) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem is piszok jó!!! Hihetetlen nagy élmény így 9 év után ismét csapatni! :C

(#105536) Deck válasza marinea2 (#105534) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#105537) Ferenczi Áko válasza 2018 (#105479) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lol :DDD Én egy Hisense 65U8QF tv-vel használom és láss csodát, gyönyörű képe van. Még az után is ezt mondom hogy a cimborám Lg oled tv-jén is láttam milyen a ps5. Szóval Ps5-höz nem, nem csak Lg oledet.
U.i.: Hétvégén voltam egy gamer expón és képcsöves tévén játszottam Mortal Kombat 2-t. Élveztem.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#105538) Peace válasza Ferenczi Áko (#105537) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagy királyság is volt! Jó kis CRT monitoron tolni a mortált a fotel háttámláján ketten ülve! Régi szép idők!

(#105539) marinea2 válasza Peace (#105535) üzenetére


marinea2
addikt

15+ oranal tartok kb es meg cska most jon a 3. Hs kuldi
Probalok majdnem minden kis mellekest is csinalngatni(nem ugy mint regen) Nagyon elveztem 360-on de szinte csak atfutottam rajta.

Ferenczi Áko:
"U.i.: Hétvégén voltam egy gamer expón és képcsöves tévén játszottam Mortal Kombat 2-t. Élveztem. "
Azert ez egy mas feeling. Retro szerelem, en is csipem. Foleg mostanaban hogy mar atleptem a 3. X-et. :U :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#105540) Peace válasza marinea2 (#105539) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondjuk azért sok jelenet annyira beégett annó, hogy nem hat az újdonság erejével, de így is rengeteg a friss élmény. :K

(#105541) Woodslave válasza penge111 (#105528) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak ne az exodussal kezd mert utána már én nem tudtam játszani a régiekkel. :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105542) #72042496 válasza marinea2 (#105534) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is örülök, hogy kijött végre kijött a next-gen. A 30 FPS verziókat nem vettem meg, erre viszont kíváncsi vagyok. (A PC-s verzió nem érdekel.)

(#105543) Kendek válasza Mosqu!to (#105476) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem teljesen bug, bár még sem úgy működik ahogyan kívánatos lenne. Elég lenne, ha csak akkor lépne pihenő üzemmódba a konzol, mikor kikapcsolod a tévét. De helyette bemenet váltásra is teszi, és egyéb anomáliák is jelentkeznek, mint tapasztaltad. Ráadásul sajnos nem lehet részletesen beállítani ezt a funkciót, csak engedélyezni vagy letiltani. Így tehát marad a letiltás.

<-ƘƘ->

(#105544) Peace válasza Woodslave (#105541) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen!!! Szigorúan megjelenési sorrendben!

(#105545) marinea2 válasza Peace (#105540) üzenetére


marinea2
addikt

Igen, de en meg igy is azt mondom hogy osszesegeben ez nekem most elvezetesebb mint anno ujkent.

Balika911 : +1 nalam a RDR2-is csucsul a konyvtarban a 30fps-evel, pedig nagyon nyomnam mert csipem azt a western korszakot es azert belenezegettem 1-2 oracskat igyis.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#105546) Woodslave válasza Peace (#105544) üzenetére


Woodslave
nagyúr

monjduk az exodust imádtam brutál jó. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105547) .LnB válasza WhiteWalker (#105532) üzenetére


.LnB
titán

Akkor nyisd le itt a honlapon a "Games" fület: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105548) marinea2 válasza .LnB (#105547) üzenetére


marinea2
addikt

:DDD :DDD :DDD
na igy mar tudom miert mondta ezt rad :U :DD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#105549) 2018 válasza Ferenczi Áko (#105537) üzenetére


2018
aktív tag

Az igenyessegnek , es annak az ellenkezojenek is fokozatai vannak… ;]

(#105550) Peace válasza marinea2 (#105545) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondjuk nekem is! 2013-ban 21,5 colos monitoron egérrel bohóckodva. Így 65-ös tv-n kényelmesen kanapéról kontrollerrel ez egy más dimenzió! A látvány pedig még mindig teljesen rendben van így performace+RT módban!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.