Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105751) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

ha vesz az ember egy más országba érvényes ps plus előfizetést, vpnnel belehet aktiválni számitógépen a ps profilhoz és működni fog a konzolon ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#105752) Kendek válasza Bétaville (#105750) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Maguk a játékok a háttérképek, azokat pedig vásárlás után tudsz letölteni, igen. :K

<-ƘƘ->

(#105753) Kendek válasza nova001 (#105751) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem szükséges VPN hozzá, hanem az adott régiójú profilon lehet beaktiválni. Tehát ha Lengyelországban élsz, de megtartottad a magyar profilod, akkor létrehozol egy lengyel account-ot, és azon be tudod aktiválni. A megosztás révén pedig a magyar alól is tudsz majd online multizni, meg játszhatod a letöltött játékokat.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#105754) erahurka


erahurka
félisten

Lost Judgmentben nincs olyan opció, hogy csak akkor ugorjon tovább a szöveg, ha nyomok egy X-et?

Amúgy az első óra alapján jól feldobták az előző rész minijátékait, a követés meg az üldözés is érdekesebb lett. Aztán meglátjuk mi lesz a véleményem 50 óra után róluk :D

(#105755) Madoc válasza nova001 (#105751) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, ez nem xbox.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105756) winery válasza ANOka (#105748) üzenetére


winery
aktív tag

Szerintem áprilisi bolondozás volt :)

(#105757) erahurka válasza winery (#105756) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem tudja csak beszállt a poénba :DDD

(#105758) gamegod


gamegod
senior tag

Modern Warfare-t vagy a Cold War-t vennétek meg?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#105759) cyberkind válasza gamegod (#105758) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyiket se! :K

Paranormal Cocktivity

(#105760) stilo18 válasza gamegod (#105758) üzenetére


stilo18
addikt

Jó kérdés...
A Modern Warfare közelebb áll a szívemhez, de a Cold War se volt rossz...plussz PS5-ön a Cold War-t lehet játszani 120 fps-sel.

MW :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#105761) stilo18


stilo18
addikt

Szimplán csak bedobom hogy tegnap olyan [versenyt] nyomtunk a Gran Turismo-ba online, hogy szinte kiugrott a szivem...
Lehet savazni, lehet hibákat sorolni, de hogy mocskosul élvezetes vele játszani, az részemről atombiztos. ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#105762) keIdor válasza gamegod (#105758) üzenetére


keIdor
titán

Modern Warfareben jobb a gunplay, idén jöhet a folytatás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105763) Lefty válasza erahurka (#105745) üzenetére


Lefty
addikt

Igen de nem hagytam neki, charged attack-el lezuztam mindig a hata mögött. Gaszkonnyal meg a hatul valami epitmeny körül kergetöztem, volt ilyen ugrasos tamadasa, azutan mindig befert vagy 2 ütes aztan roll.
Opcionalis boss volt de en megszenvedtem vele kicsit :D Aggressziv volt elegge, vegül kitanultam a movesetet es csak parry-vel megöltem.

(#105764) erahurka válasza Lefty (#105763) üzenetére


erahurka
félisten

Túl béna vagyok én ezekben a játékokban hogy így nyomjam

(#105765) Lefty válasza erahurka (#105764) üzenetére


Lefty
addikt

hidd el, hogy en sem vagyok nagy szam...

(#105766) ProEvoFan válasza stilo18 (#105761) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C :R
Ez tetszett.

(#105767) proly01


proly01
őstag

Nem úgy volt,hogy aprilis 1-én jön a GT7 frissites?
Vagy bolondok napi tréfa volt?

....Pr:)ly....

(#105768) ImACeltic válasza stilo18 (#105761) üzenetére


ImACeltic
őstag

A videó elején az utolsó kanyaros beugrás kicsit kamikaze volt, de amúgy szép csatát nyomtatok. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#105769) Bazsi747 válasza gamegod (#105758) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

CoD bol csak a MW szériát játszom és veszem,gondolom jó lehet a többi is de engem nem fogtak meg.

[ Szerkesztve ]

(#105770) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na, ez is meglett.. Bár egy bug miatt 2x kellett végigjátszani.. A Kashyyyk bolygón az albino spider nem éled újra, így ha nem Te ölöd meg, vagy vízbe esik, nem lehet beszkennelni és bukod a Data collector trófeát,ergo a platinát is.. Rohadt nagy kicseszés, mert a második végigjátszásnál is be kell szkennelni mindent, nem elég csak a kihagyott albino pókot. És az utolsó enemy Darth Vader, így végig kell tolni sajnos.. Egyébként maga a játék nekem nagy Star wars fannak is egy középszerű, felejthető játék volt, el is adtam már..

Most pedig elkezdtem a Last of us 2-t, és még csak fél órát játszottam, de már kezdem érteni, hogy miért mondják minden idők egyik legjobb játékának.. Összerakták mint a k*rvaisten..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#105771) erahurka válasza Ferenczi Áko (#105770) üzenetére


erahurka
félisten

Minek toltál bele annyi időt ha nem tetszett? :DDD

(#105772) keIdor válasza erahurka (#105771) üzenetére


keIdor
titán

Azt írta középszerű, nem azt, hogy nem tetszett neki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105773) Ferenczi Áko válasza keIdor (#105772) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pontosan. És azért mert szeretem a Star wars-t.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#105774) -=Jam=- válasza Ferenczi Áko (#105770) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha lemezen van meg, akkor kár volt újrajátszani :) Az 1.00-ás verzióban respanw-ol, és beolvassa a magasabb verzióval készült mentést. Ha digitális, akkor tényleg bukó. Egyébként emlékeim szerint nem egy játékoon belül kell mindent bescannelni, de lehet már keverem mással ennyi idő után, vagy azt is elcseszte valamelyik patch.

(#105775) Ferenczi Áko válasza -=Jam=- (#105774) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ps4 lemezes volt, de ps5 digitális verzióval játszottam így cumidáré

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#105776) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
alkalmi jatekra (havi 3-4x masfel ora) keresek autos jatekot ami szorakoztat konnyu beletanulni es nem igenyel tobb percee szoszolest a kocsi beallitasa egy-egy futamhoz.
kerdesem hogy Ti a GT7-er vagy inkabb a Grid:Legends-et vennetek? Nekem alapvetoen nincs bajom az arcadd iranyitasaal ha azert egy minimalis fizika van (pl: forza horizon, vagy race driver: grid)

koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#105777) Raga


Raga
senior tag

Van itt Valkó aki Apex Legends játszik?
Mióta kijött a nextgen update leszedtem.
Tetszik nagyon jó lenne játékostársakat találni hozzá.
Viszont egyvalami nagyon nem tetszik méghozzá az hogy milyen undorító módon bír rá az ea a crossplayre.
Ha kikapcsolom gyakorlatilag lehetetlen hogy találjon lobbyt, azonban ha bekapcsolom azonnal bedob.
Ez számomra nagyon nem szimpi mert ebben a játékban szerintem nagyon is előnyt elveznék a pc játékosok annyira pörög.

(#105778) stilo18 válasza Ferenczi Áko (#105770) üzenetére


stilo18
addikt

Szép munka :R

Köszönöm a GT-s kedves szavakat :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#105779) ProEvoFan válasza adamssss (#105776) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dirt 5 nemrég benne volt PS plusban. Az pont alkalmi játékosok játszótere. :K

(#105780) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Erre valaki? Hatha ez a topik aktivabb:).

(#105781) RangerFox válasza HaZsolt (#105780) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, cloud save van benne. Habár van lokális save file is, az gondolom a liveryket meg ilyesmiket tárolja (de azokat is újra le tudod tölteni játékon belül).

[ Szerkesztve ]

(#105782) 90kookler válasza Raga (#105777) üzenetére


90kookler
csendes tag

Én aktívan játszottam barátnőmmel több hónapot. Ő pc-n én ps5-ön. Nekem legtöbbször esélyem se volt az utolsó körben, crossplay nélkül meg fél órákig nem talált meccset.. Szóval várom a 120hz-es frissitést hátha dob valamit rajta és hasonló lesz mint amikor ps4-ről váltottam ps5-re Warzonban és még jobb is lettem crossplay mellett, mint elötte.

(#105783) keIdor


keIdor
titán

Mindig is 2023-at tippeltem…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105784) balazs025 válasza keIdor (#105783) üzenetére


balazs025
senior tag

Remélem megvan, hogy kamu. :DDD Vagy ilyen kései április 1-jei tréfának szántad?

(#105785) keIdor válasza balazs025 (#105784) üzenetére


keIdor
titán

Mai nappal osztották meg, nem a SM, hanem más, egyedül a PC rész gyanús. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105786) balazs025 válasza keIdor (#105785) üzenetére


balazs025
senior tag

Már tegnap terjedt Twitteren egy fake profil által, a SM meg egyből cáfolta is (mármint konkrétan ezt a hírt, attól még a 2023-ra való csúszás benne lehet).

(#105787) balázs1991 válasza keIdor (#105783) üzenetére


balázs1991
csendes tag

Full kamu.😄
Ragnorak-nak van írva benne többször is.
Én amúgy láttam ezt a képet 1-jén is.

(#105788) ADAM4264


ADAM4264
csendes tag

Sziasztok !

Egy kis segítségre/ tapasztalat megosztásra lenne szükségem PS5 tulajoktól.
Tegnapi nap folyamán megérkezett a konzolom, tehát mondhatni friss PS5 tulaj vagyok.

A kérdésem a kontrollerre irányulna, ugyan is azt produkálja több játéknál is, hogy egy adott idő után konkrétan "meghülyül".

Az analógot ha mozgatom "túl kormányoz" vagy egyáltalán nem reagál a mozgásra, ugyan ez igaz a D-pad-ra illetve a gombokra. Lenyomást követően késve vagy egyáltalán nem csinálnak semmit. Nem tudom, hogy ezt a fajta jelenséget nevezhetjük "Drift"-nek bár nem hiszem mert az elvileg csak az analogokat érintené.

Amire figyelmes lettem, hogy az adaptív triggerek használtnál hamarabb előjön, ha normálként van használva akkor később. A jelenség kevesebb mint 1 óra játék után jön elő nálam.

Nem tudom, hogy ez egyfajta "software Issue" lenne amit majd egy updattel javítanak vagy konkrétan a kontroller a hibás hardveresen.

Próbáltam más topicokba is után olvasni de csak a driftingről találtam dolgokat az én problémámról sajnos nem.

Más tapasztalt hasonlót ?

Köszönöm válaszotokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#105789) Raga válasza 90kookler (#105782) üzenetére


Raga
senior tag

Nem hiszem hogy a 120 Hz megoldaná azt a gondot hogy kontrollerrel lassabban töltesz páncélt stb

(#105790) 2018 válasza ADAM4264 (#105788) üzenetére


2018
aktív tag

Vegyel szines kontrollert 3 szin kozul valaszthatsz a gyari elso szerias szutyok mind az enyem is neha driftel neha nem gt 7 ben de gta 5 alatt hibatlan pl

(#105791) ADAM4264 válasza 2018 (#105790) üzenetére


ADAM4264
csendes tag

Akarok majd venni feketét de sajnos az most sok helyen hiány cikk. A kérdést egyébként azért tettem fel mert elég idegesítő, hogy vártam rá 2 és fél hónapot nem is kis pénzért, és konkrétan az első nap probléma van :/

Azt fogom megpróbálni, hogy garanciába nem e cserélik ki mert nem hiszem hogy ez javítható lenne.

A választ egyébként köszi.

(#105792) Chalez válasza adamssss (#105776) üzenetére


Chalez
őstag

Grid:Legends-et próbáltam PC-n, fú azt a gagyiságot....Van hozzá erőmű, de kb fél órát ha a gépemen töltött. GT7 ezerszer jobb, és többet ad. Nem muszáj szöszölni sem vele...

[ Szerkesztve ]

(#105793) Kendek válasza ADAM4264 (#105788) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit meg tudsz próbálni, az a kontroller reset-elése. Kikapcsolt állapotban nyomd be és tartsd benyomva 5 másodpercig az alján található süllyesztett reset gombot.
Meg ha nem frissítetted a firmware-jét amikor feldobta, akkor azt is ejtsd meg.

<-ƘƘ->

(#105794) ADAM4264 válasza Kendek (#105793) üzenetére


ADAM4264
csendes tag

Próbáltam resetelni is úgy ahogy írtad a rejtett gombnál, sajnos az se segített. A frissítés naprakész állapotban van.

(#105795) garage112


garage112
aktív tag

Sziasztok,
Ma lettem PS5 tulaj (végre :DD ). Az elado azt kondta az egyik kontroller jobb stickje húz felfelé. Viszont ahogy látom ez leejtve let valószínűleg. Garanciában ezt cserélik/javítják? Más hibája nincs.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#105796) Griff55


Griff55
senior tag

Sziasztok,

Miért van az, hogy most mindenhol csak a fekete füles elérhető MSRP áron? Hónapok óta nincs fehér rendes áron. 40K+-t meg nem fogok adni érte, főleg hogy sokan meglehetősen középszerűnek érzik a fülest.
Ti ha választhatnánok inkább a Pulse fülest vagy egy 2.1-es soundbart ajánlotok?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#105797) axlfsi válasza garage112 (#105795) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha Te látod, hogy le lett ejtve, egy szervíz még inkább fogja látni, ergo fizikai behatás általi sérülés okozta hibája van. Ebből nekem az jön le, hogy nem lesz érvényesíthető rá garanciális javítás (de ne legyen igazam).
Pontosabbat nem fog mondani Neked senki. Próbáld meg, hívd fel őket és jelentsd be, hogy driftel...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#105798) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok srácok!

Azt hol tudom megnézni PS5-ön hogy meddig érvényes még a PS plus-om? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105799) Maxxy10 válasza Raga (#105789) üzenetére


Maxxy10
addikt

A kontinak ahhoz semmi köze.
Pc-n is kontrollerrel játszottam és simán elértem dia szintet. Csak ügyesség és bele ölt órák kérdése. Én olyan 1500-2000 óra között lehetek.

(#105800) Bétaville válasza Bétaville (#105798) üzenetére


Bétaville
senior tag

Megtaláltam, csak azt nem tudom, hogy a fizetések és előfizetéseknél melyik pontot kell nézni? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.