Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105201) Frod válasza Peace (#105192) üzenetére


Frod
addikt

Nálunk minden streaming annyi felé van dobva ahány fiókot engedélyez, Netflix 4, HBO 3, Disney lesz 4 felé - a többit már én is túlzásnak érzem, évi 1 hónap Apple+ untig elég.
HBO fizetésnél engem is a limitált akcióval vettek már, ellenkező esetben lehet várnék addig, amíg ki nem javítják a konzolos app-ot, de harmadáron elfér most is. Plus mindig éves akcióban, a GP-nél meg amennyire tudom, szinte mindenki 300 Ft-ért tag. :) Annyiért csak elfér, hogy van.

Do you see the white shadow?

(#105202) .LnB válasza Peace (#105192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én lassan a Netflix-en gondolkodom el.. Csak a 4K miatt van a legnagyobb csomag. És drága. Mármint most, hogy a konkurencia mennyivel olcsóbb. Nem igaz, hogy nem lehet egy felhasználós, 4K-s csomagot kínálni. Ráadásul most emeltek nemrég árat.
PS Plus nekem nincs. Az pénzkidobás. GP meg ki van fizetve 2025-ig.
Elképzelhető, hogy ha megérkezik Júniusban a Disney+, akkor nem a HBO Max, és a Netflix mellé fogom kifizetni, hanem a Netflix helyett. (Ez mellett van még Spotify, és Arena4+ előzifum. Most ennyi jut eszembe, remélem nincs több aktív. :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105203) Frod válasza Bencus88 (#105196) üzenetére


Frod
addikt

Zsír. Ezt a Hood-ot az elejétől fogva úgy néztük, hogy "majd jó lesz Plusba", hát még mindig inkább jöhetett volna az Alien, de ezzel is elleszünk egy pár hétvégét. :)

Slay The Spire meg elvileg egy nagyonjó deckbuilding játék.

Do you see the white shadow?

(#105204) zkxdn válasza Bencus88 (#105196) üzenetére


zkxdn
őstag

Ha a pletykák igazak lesz még ma hír előfizetéses szolgáltatások terén :))

(#105205) Bencus88 válasza Frod (#105203) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most néztem róla videót, teszek rá egy próbát, meg spongyabob is érdekel, szóval lehet csúsztatom a lego sw egy héttel :DDD

(#105206) Frod válasza Bencus88 (#105205) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem tipikusan az a cucc, hogy szólóban le sem tölteném, de haverokkal játszva minden +2 pont legalább, úgyhogy elhülyülünk közben.
Bár mi pont megvettük az Extraction-t mert már-már gusztustalanul tukmálják a hazai forgalmazók, annyira bukó a piacon a játék, és meglepően kellemes csalódás, pedig nagyon utálni akartam.

Do you see the white shadow?

(#105207) Bencus88 válasza Frod (#105206) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is szólok havernak, aztán teszünk egy próbát ;) :R

(#105208) erahurka válasza Bencus88 (#105196) üzenetére


erahurka
félisten

Jöhet majd a kontrollertörő rage egy babajáték miatt :D

(#105209) Bencus88 válasza erahurka (#105208) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elég birka türelmem van, meg sokat fejlesztettem magam ilyen téren, nehezen húz fel játék :) monsjuk az elden ring alatt néha felment a pumpa :DDD

(#105210) Mike


Mike
veterán

Vettem egy Trust szilikon bugyit a kontrollerre. Jelentem nagyszerűen bevált. Most már nem csúszik a kontroller az izzadságtól, inkább ragad. Szóval akinek izzad a keze a nagy akciózások közben annak ajánlom (féltem megvenni, hátha szar lesz, meg kényelmetlen hogy kissé beljebb vannak a gombok, de nem zavaró)

(#105211) Mike válasza Bencus88 (#105209) üzenetére


Mike
veterán

aztán 2 perc múlva: ugroljál már te szerencsétlen, B+! :D

(#105212) F-ECT$ válasza Bencus88 (#105196) üzenetére


F-ECT$
titán

Spongyát már úgyis meg akartam venni a lányomnak, de így nem kell :)

Dive ever, work never.

(#105213) Bobek198508 válasza .LnB (#105202) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Azért a Netflix-et lehet okosba is, mi majd 2 éve 4-en vagyunk benne! :DDD

(#105214) KoNZoLik@ válasza Bobek198508 (#105213) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen most még lehet, de pont ennek akar pontot tenni a végére a Netflix...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105215) Peace válasza Frod (#105201) üzenetére


Peace
nagyúr

Eleinte annyiért toltam, mikor 1-1 játék miatt befizettem magam, de most már hónapok óta folyamatosan megy és vonogatja a 3000-et.......

(#105216) Frod válasza KoNZoLik@ (#105214) üzenetére


Frod
addikt

Nem egyértelmű, hogy ennek akar-e.
Sok cikk annyit közöl, hogy az acc megosztást nem szeretik, de ez jelentheti azt, hogy az csípi a szemüket, amikor valaki befizeti az alapcsomagot, aztán a fél kolesz arról nézi a dolgokat.

A legnagyobb csomagban gyárilag is enged 4 profilt, egyidejűleg 4 eszközön való stream-et. Szóval akkor miről is beszélünk? Hol van itt a probléma?

Értem én, hogy az excel tábla kidobta nekik, hogy akkor az valójában 4 személy, és akkor majd a 4*4490 lesz fizetve, de el kell keserítsem őket, mert annyiért megyünk vissza az alapítványi tékába tagnak mind a négyen. :)

#105215 Peace
Hát, ha nem használod ki, akkor annak sok értelme valóban nincs. Én azt hittem teljesen default, hogy ott mindenki 300Ft-ért tolja.

Do you see the white shadow?

(#105217) KoNZoLik@ válasza Frod (#105216) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát majd kiderül, mit is akarnak pontosan...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105218) erahurka válasza Frod (#105216) üzenetére


erahurka
félisten

Örülnének hogy torrent helyett előfizet az ember. Komolyan amúgy ezek a biztonsági meg kiskapu becsukó hülyeségek teszik használhatatlanná az összes szolgáltatást. Aki meg fizetne szop miatta.

(#105219) Peace válasza Frod (#105216) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet trükközni, hogy lemondod és mindig új előfizetéssel behúzod 300-ért, de öreg vagyok én már az ilyen bohóckodáshoz.

(#105220) Peace válasza Frod (#105216) üzenetére


Peace
nagyúr

"A legnagyobb csomagban gyárilag is enged 4 profilt, egyidejűleg 4 eszközön való stream-et." Igen, egy háztartáson belül. Ezen dolgoznak most egyelőre csak teszt jelleggel, hogy teljesen tiltsák a háztartáson kívüli megosztást. És akkor bizony jó sokan hoppon maradnak, akiknek eddig olcsó volt a 4K csomi. ;)

(#105221) Bencus88 válasza Mike (#105211) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ismerős😅

F-ECT: tervbe volt nekem is, jó hogy vártam vele :)

(#105222) Bobek198508 válasza KoNZoLik@ (#105214) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Ezt a ,,problémát" már 1 éve próbálják megszüntetni!

(#105223) KoNZoLik@ válasza Peace (#105220) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, csak nem akartam már jobban belefolyni ebbe :N

Bobek198508-jó munkához idő kell, de most meg is fogják lépni, nem csak dolgoznak rajta... :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105224) erahurka


erahurka
félisten

Kinn van közben az új PS Plus: [link]

PS Now amúgy itthonról mennyire használható? Nekem brit profilom van, úgyhogy a Deluxe nem lesz opció. Majd ránézek milyen PS3-as játékok lesznek benne, de mivel itt a konzol mellettem nem hiszem hogy rámegyek a legnagyobb csomagra :D

[ Szerkesztve ]

(#105225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: slowpoke...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#105226) zkxdn válasza erahurka (#105224) üzenetére


zkxdn
őstag

PS Now semennyire. Ezért lesz itthon a Premium helyett a Deluxe. Kis betűs részben írja.

(#105227) RangerFox válasza erahurka (#105224) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondjuk szeretném látni azt a hatalmas játékkatalógust...

(#105228) 3L1T3 válasza erahurka (#105224) üzenetére


3L1T3
addikt

**Current markets where PlayStation Now is available: US, Canada, Japan, UK, France, Germany, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Austria, Switzerland, Ireland, Spain, Italy, Portugal, Norway, Denmark, Finland, and Sweden.

Lassú voltam. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#105229) Elderath válasza erahurka (#105224) üzenetére


Elderath
őstag

meh, maradok essential. Cloud gaming a legkevésbé sem izgat

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105230) WhiteWalker válasza RangerFox (#105227) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg azt , hogy a jelenlegi előfizetéssel rendelkezőknek , hogy alakul a különbözet.

(#105231) crue válasza zkxdn (#105226) üzenetére


crue
őstag

Ez a deluxe érdekes lehet, mivel az extra és a premium között 20 euro a különbség (éves díjat nézve) és olcsóbbnak ígérik a premiumnál. Tehát alig fog többe kerülni a nekünk elérhető legnagyobb csomag, mint a középső.

[ Szerkesztve ]

(#105232) erahurka


erahurka
félisten

Komolyan nem tudtok olvasni?

Nekem brit profilom van, úgyhogy a Deluxe nem lesz opció.

:U

Illetve PS Now itthoni használata alatt nyilván azt kérdezem, aki külföldi profillal összemókolta magának.

[ Szerkesztve ]

(#105233) oriic válasza RangerFox (#105227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárólag AAA játékok, azokból is csak a minőségibb cuccok. Teljesen biztos vagyok benne. ;]

Live-Die-Respawn

(#105234) Frod válasza Peace (#105220) üzenetére


Frod
addikt

A Netflix marad hoppon ha azt hiszi, hogy mindenki egymaga fog váltani 4K csomagra, aki eddig nézője volt annak.
Söpörjenek a saját házuk táján, kb 75M-s az amerikai piac, majd ha ott ez teljesen meg van oldva akkor beszélhetünk. :D

Do you see the white shadow?

(#105235) .LnB válasza RangerFox (#105227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is azért nem írtam erre semmi. Az lesz a döntő. Ezt a Premium-ot se értem teljesen. Nem hiszem, hogy olyan sokakat fog megmozgatni a régi PS, PS2, PSP katalógus. De ki tudja... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105236) erahurka válasza oriic (#105233) üzenetére


erahurka
félisten

My name is Mayo :DDD

(#105237) fausto


fausto
addikt

Csak átfutottam, de lényegében a now-ot kétféle szedték, két külön csomagban és ennyi?

(#105238) erahurka válasza .LnB (#105235) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem teljesen kimaradt az az éra, néhány dolgot kipróbálnék belőle. Bár ha nagyon akarja az ember fillérekért meg is veheti abból ami érdekli digitálisan.

(#105239) RangerFox válasza oriic (#105233) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából azzal se tudnak meggyőzni, az elmúlt egy évből az Alan Wake Remastered meg év elejéről a Sifu maradt ki, a régebbi játékokat meg már végigjátszottam. Az újakat is day1 veszem szinte mindig, így nem én leszek a célközönsége. De hátha elrejtenek köztük egy-egy indie gyöngyszemet, azokért egy hónapot befizetek majd.

(#105240) Elderath


Elderath
őstag

Ez elég gyenge próbálkozás a game passhoz képest. Gondolom akinek van ps+ előfizetése annak átkonvertálódik essentialra.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105241) Frod válasza Elderath (#105240) üzenetére


Frod
addikt

Ez tűnik logikusnak.

Viszont ha jól olvasom, akkor a két nagyobb csomag számára elérhető lesz (gondolom, mint a Collections): "At launch, we plan to include titles such as Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11, and Returnal."

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#105242) .LnB válasza RangerFox (#105239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem egy Forbidden West-tel meggyőznének. :D Tudom, te megvetted, értem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105243) Deck


Deck
titán

*Time-limited game trials will also be offered in this tier, so customers can try select games before they buy.

Ez csak a havi 7.5k-s csomagba van ahogy látom... :U

PS5

(#105244) fausto


fausto
addikt

Ha akartam, eddig megtehettem azt, hogy előfizettem egy éves Plus-ra és ha valamit ki akartam tolni, közben akkor befizettem egy hónap Now-ra.
Na, ha jól gondolom, ilyen most nem lesz.

(#105245) ProEvoFan válasza Elderath (#105240) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert?
Teljesen jó lesz ez.
PlayStation Plus Extra lesz nálam a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#105246) Peace válasza Deck (#105243) üzenetére


Peace
nagyúr

Megveszem használtan 13-14k-ért lemezen és ha nem tetszik, akkor továbbadom ugyanennyiért. :P Ahol kétséges a vétel és nem nagyon hoz lázba, ott úgyis megvárom a bezuhant használt árazást.

(#105247) tboy93 válasza Deck (#105243) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ennek amúgy pont hogy full ingyenesnek kéne lennie :U

(#105248) Deck válasza tboy93 (#105247) üzenetére


Deck
titán

Így van... Ennek alapvető dolognak kéne lennie. :U

PS5

(#105249) KaitouP válasza erahurka (#105224) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Melóban vagyok és nincs időm tüzetesebben megvizsgálni, de akkor az a photoshoppolt kép az árakkal mégsem volt kamu emlékeim szerint...

Engem érdekelne a Premium az előző genek miatt, damn... MGS4-et újra nyomhatnám (már ha elérhető, ha felhőn, akkor ott), de ez így cseszett drága. Elment ezeknek az esze teljesen. :U :W

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105250) .LnB válasza KaitouP (#105249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elérhető. Én nyomtam Now-ban. Vagyis próbáltam, végig nem játszottam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.