Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105601) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok srácok!
Kezdő vagyok PS5 terén. :)
Szóval. Viszi a PS5 a PS4-es játékokat? :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105602) polonic válasza Bétaville (#105601) üzenetére


polonic
félisten

Szia
Igen.

(#105603) Bétaville válasza polonic (#105602) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi a gyors választ! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105604) madkiller válasza KaitouP (#105597) üzenetére


madkiller
őstag

Köszi, h ezt mutattad nem is tudtam, h van ilyen is :)

(#105605) KaitouP válasza madkiller (#105604) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Itt a PH!-n van minden is, és ezért is imádom. :D Kedvencem a köldökszösz és a WC papír topik, de már nem aktívak/bezártak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105606) KoNZoLik@ válasza KaitouP (#105605) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már csak hüvely szárazság, meg hónalj kutya topik kellene😂😂😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105607) syler123 válasza bbuffy (#105600) üzenetére


syler123
veterán

Ha mély hangokat keresi az ember tuc tuc zenére, akkor az Mpow a befutó :D Ps-hez eszembe nem jutna az Mpow-ot használni, viszont arra megérte megvenni, ha este filmet nézek, akkor ezért ne húzzam ki minden alkalommal az Arctis dongle-t. Arctis sokkal tisztábban szól és vannak magas hangok, viszont a mélyek kicsit hiányoznak.

Single player játékhoz meg szerintem jobb az Soundbar, az összességében jobban szól mind2 fejestől :D Térhangzást persze el kell felejteni.

(#105608) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok ha aTriwarden kft nek elküldön a controlleremet mert szarakodik akkor muszály elötte lebeszélni velük valamit (irtam e-mailt de nem reagálnak rá )vagy csak simán dobozoljam be tegyem mellé a megfelelő papirokat és ennyi?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#105609) Ctrl+Alt~Del válasza KaitouP (#105597) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Pénz és bizonyos esetekben hitel nélkül nem lehet PS5-öt venni. :)

W | W | H | W | W | W | H

(#105610) Ctrl+Alt~Del válasza gorgocska (#105608) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Garantáltan nem muszály, de hogy muszáj-e, azt is kétlem. Én bevittem hozzájuk, és cserélték helyben.

Azért dobnék a helyedben egy e-mailt nekik előtte, bár nem muszáj.

W | W | H | W | W | W | H

(#105611) Infernohun


Infernohun
tag

[link] Ez igaz lehet ?
Sony Buys Konami: Leakers Claim Announcement Coming Soon...

(#105612) syler123 válasza gorgocska (#105608) üzenetére


syler123
veterán

Az enyém egy ideje náluk van, telefonon nagy nehezen sikerült elérnem őket, azt mondták, hogy április közepe környékén kapnak készletet.
Mailt nem írtam nekik, de egy lapra mindent leírtam, hogy hová szeretném ha küldenék stb...

(#105613) cyberkind válasza Infernohun (#105611) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi van a Konami-nál? MGS és ennyi? Nem értelmes biznisz ha így van. Ja meg Silent Hill.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105614) bbuffy válasza syler123 (#105607) üzenetére


bbuffy
senior tag

Volt már 7P-m, fél éve, ez most a plusz verzió. TV be szánom én is az mpow ot, oda tökéletes. Amugy meg van mögötte egy 2M plusszos hifi, szóval ha büntetni kell, nem gond :D
Egyenlőre gyerek elszippantotta a fülest, teszt majd valamikor. :DD

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#105615) Infernohun válasza cyberkind (#105613) üzenetére


Infernohun
tag

MGS , Castlevania,Bomberman,Silent Hill, Yugioh, PES...

(#105616) cyberkind válasza Infernohun (#105615) üzenetére


cyberkind
félisten

Az összegtől függ, de ha sokat kér a Konami önmagáért, akkor nem éri meg.

Paranormal Cocktivity

(#105617) Wolfy33 válasza Ctrl+Alt~Del (#105610) üzenetére


Wolfy33
senior tag

:)) :)) :D :D

(#105618) undercover válasza Peace (#105485) üzenetére


undercover
senior tag

Kilehet fogni rossz Samsungot, de nekem is Q80T van és nincs ilyen hibám. Azért ne jelentsjük ki, hogy minden darab ezt csinálja mert nem.

OLEDről azt a negatív véleményt hallottam, hogy ha sokáig van sötét rész elkezdi levenni a fényerőt és az elég zavaró tud lenni.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#105619) bbuffy válasza undercover (#105618) üzenetére


bbuffy
senior tag

Detto, Q80T. Két éve használom, minden gond nélkül. Egy baja van, kicsi már. :)

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#105620) KoNZoLik@ válasza undercover (#105618) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Maradjunk annyiban, hogy mindenben van jó is meg szar is, én pl NeoQled-et vettem, és drágább volt ráadásul mint ha vettem volna egy LGC1-et ugyan ebben a méretben, és 1 percig sem bántam meg, brutál jó tévé, és nekem pl Oled nem kellene semmi pénzért, mert mások a felhasználási szokásaim mint egy átlag embernek, tehát nekem ez volt a megfelelő választás minden tekintetben 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105621) gorgocska válasza syler123 (#105612) üzenetére


gorgocska
tag

Oké köszi srácok a segítséget :R

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#105622) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105623) Sanya200


Sanya200
csendes tag

Sziasztok. Remélem tudtok segíteni.
Lenne egy olyan problémám hogy mióta kijött az update a ps5-höz azóta sokkal rosszabb a kép a tv-n. Egy LG oled 55bx3lb tv-m van és sokkal fakóbbak a színek mint eddig. Teljesen mindegy mit csinálok vele, újrakslibráltam a hdr-t, a tv-t visszaállítottam gyátira majd beállítottam mégegyszer, pl automatikus hdmi uhd color..stb ps5-n szintén automatikus, újrakalibráltam a hdr-t is de semmi hatása nincs, ha kikapcsolom akkor se változik. Már nincs ötletem, egyedül akkor hasonlít frissítés előttire ha nem a játék módot hanem az élénk képmódot használom. Kicseréltem a gyári kábelt is hátha, egyszerűen nem tudom mit tehetnék még. Esetleg nem lehet a ps-t az elöző update-re visszaállítani? Nem hiszem hogy a tv lenne a hibás, mert tudja a 4k 120hz-et ,a hdmi 2.1-et. És ha filmezek,youtube-ot nézek ott egyáltalán nem fakó csak a ps5-ön. Meg frissítés után egyből látszott. Játék alatt is a fények alig látszanak :(

(#105625) Deck válasza KoNZoLik@ (#105620) üzenetére


Deck
titán

Hát de nem érted, hogy akkoris csak az oled... ;] :DDD

PS5

(#105626) Moby válasza KoNZoLik@ (#105620) üzenetére


Moby
addikt

Bámulatos mekkora innováció van abban, hogy még hány néven tudják eladni azt a retek lcd-t :DDD

(#105627) ImACeltic válasza bbuffy (#105600) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az Arctis 7P+ fülpárnája mennyire szigetel? Nekem Cloud II van jelenleg és a műbőr fülpárna nagyon bejön mert jól szigetel.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#105628) KoNZoLik@ válasza Moby (#105626) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát azért ez nem csak egy sima retek LCD, azért ez a miniLed-es technológia egy pöppet más liga😅👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105629) Bétaville


Bétaville
senior tag

Na! Boldog tulaja lettem egy PS5-ösnek. :C

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105630) bbuffy válasza KoNZoLik@ (#105628) üzenetére


bbuffy
senior tag

Felesleges, OLED fanok minden mást reteknek tartanak.

Nagyon jó a párnája a fülesnek, amellett hogy baromira kényelmes is. Nagyon jól szigetel.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#105631) KoNZoLik@ válasza bbuffy (#105630) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1👍Tudom😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#105632) Moby válasza KoNZoLik@ (#105628) üzenetére


Moby
addikt

Az biztos. A gigabullshitek ligájának csúcsa! MINILED! QLED! MININANOQDZSMDZFLED!
Az ábc nem lesz elég lassan, csak ne kelljen leírni, hogy lcd :DDD Nyomjunk rá tejszínhabot, szórjuk meg csokireszelékkel, az majd elveszi a szagot meg az ízt. :DDD

(#105633) belan válasza Moby (#105632) üzenetére


belan
addikt

😂 ez jó

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#105634) marinea2 válasza Moby (#105632) üzenetére


marinea2
addikt

Sirok ezen en is! :DDD :DDD :DDD

udv ez Samsung tulaj :U :O :DD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#105635) Moby válasza ImACeltic (#105627) üzenetére


Moby
addikt

A fülpárna az, ami aztán végtelen mennyiségben és minőségben hozzáférhető, a gyáriak meg oly soká jellemzően nem bírják, fogyóeszköz többnyire. Brainwavz is csinál mindeféléhez earpadet, meg mások is.

[ Szerkesztve ]

(#105636) belan válasza Moby (#105626) üzenetére


belan
addikt

Miniled azért már egy jó alternatíva nagyobb kontrasztot tud mint nem miniled tv-k és nem annyira Bloominges . De persze led LCD tv technológiára épül ez is !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#105637) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Tudok olyat csinálni, hogy a fő profilon ne lássam az egyik játéknak az ikonját? Van ilyen elrejtés?

(#105638) itroh


itroh
tag

A Q80T pont nem miniLed

(#105639) Kendek válasza Sanya200 (#105623) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem CX van, de nem tapasztaltam semmi hasonló problémát. Egyetlen dolog változott, mégpedig az, hogy támogatott lett az Instant Game Response funkció, vagyis az ALLM. Ha eddig nem megfelelően beállítva használtad a tévét, akkor most önkényesen átvált a játékos módra, ami eltérő képprofilt jelenthet, és ezért láthatod eltérőnek a megjelenített képet. Ha mégsem tudod számodra megfelelően beállítani, akkor megpróbálhatod letiltani az Instant Game Response funkciót; tévén Settings > Picture > Additional Settings > Instant Game Response.
A konzol rendszerszoftverének korábbi verzióját semmilyen módon sem lehet visszaállítani.

<-ƘƘ->

(#105640) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Building next-gen games for PlayStation VR2 with Unity | Unity at GDC 2022

____________________

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#105641) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Na, az idei E3 teljes egészében elmaradt, online sem lesz. [link]

Vagy korábban ment ki az április elsejei poén mint kéne. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105642) Bétaville


Bétaville
senior tag

A véleményetekre lennék kíváncsi.
Ez a Death Stranding milyen game? Jó? :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105643) Bétaville


Bétaville
senior tag

Hogy tudom resetelni a PS5-öt, mert van rajta egy idegen profil. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#105644) keIdor válasza KaitouP (#105641) üzenetére


keIdor
titán

Semmi értelme, trailereket mutogatnak már csak.
Teljesen eltűnt a gameplay.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105645) fogtunder válasza KaitouP (#105605) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az esik a hó topikot se felejtsük el :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#105646) Kendek válasza Bétaville (#105643) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A beállításokban tudod kezdeményezni a konzol reset-elését, ami visszaállítja a rendszerszoftver gyári állapotát. De nem egyszerűbb simán csak törölni a szükségtelen profilt? :U

<-ƘƘ->

(#105647) ImACeltic válasza bbuffy (#105630) üzenetére


ImACeltic
őstag

Fasza, köszi!

Moby

Erre nem is gondoltam, hogy vannak costum fülpárnák, de végülis logikus, hogy ezt is csinálnak.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#105648) WhiteWalker válasza Bétaville (#105643) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az összefoglalót olvasgad és a géphez adott manual (kézikönyv) is sok hasznos infót rejt.

(#105649) Nayrobi válasza oriic (#105640) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ez a kép tuti kamu. Spiderman 2 meg gow ragnarok demo? Kizárt.

(#105650) Ferenczi Áko válasza Bétaville (#105642) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nagyon megoszlanak a vélemények. Van akinek bejön, van akinek nem.. Én az előbbiek táborát erősítem.. Beszippantott úgy, hogy 150 óra játékidőm volt benne, természetesen platina lett.. Jó sztori, kiváló grafika és atmoszféra, pazarul kidolgozott karakterek és helyszínek.. Nekem a mai napig eszembe jut, hogy hogyan tud valaki megálmodni egy ilyen világot, hogy minden klappol mindennel.. Vedd meg lemezen, adj neki pár órát, aztán ha nem tetszik, add tovább..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.