Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105951) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Ezt a pofára esést. Visszaküldtem a coil whine miatt a konzolt. Ma kaptam vissza a cserét erre ugyanúgy coil whine-os , sőt még talán hangosabb. :W

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#105952) .LnB


.LnB
titán

Fizetős Abadoned prólógus. Ezek teljesen hülyék. :DDD
Rögtön rávágnám, hogy ez mögött tuti nem Hideo áll. De mondok egy olyat, hogy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. ;]
Egyébként én teljesen elengedtem ezt a témát, csak ezen a mai híren röhögtem egyet. Az egész egy médiahack.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105953) dunc


dunc
nagyúr

A GT 7 zseniális, a menü nehézkes, de vezetèsi èlmèny a gamepad extrákkal nagyon komoly! Online rész mikor lesz elérhető?

(#105954) Maxxy10 válasza #62435328 (#105905) üzenetére


Maxxy10
addikt

Jelenteni kell a gyermekvédelemnèl. A gyereknek még lehet reménye és a gyerek az utolsó aki a szüleiről tehet.

Elnézést a durva offèrt. :R

(#105955) KaitouP válasza dunc (#105953) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Haladj a Café-val, kb félúton nyílik meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105956) Farkassacred válasza Ramoskaa (#105951) üzenetére


Farkassacred
őstag

Milyen játékoknál tapasztalod azt a hangot? És digitális vagy lemezes formában van meg?

(#105957) tboy93


tboy93
nagyúr

Kifogtam egy WD Legiont 3.500-ert. A masodik resz nem volt rossz, kíváncsi vagyok erre az új felvonasra.

(#105958) RangerFox válasza tboy93 (#105957) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szörnyű, a közelébe se ér a 2-höz (se sztoriban, se ow designban).

(#105959) bokormt


bokormt
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy nyereményjátékból (coca-colás) származó ps5-höz jár-e garancia, vagy ha nem, de a gépet valahol beregisztrálom, akkor lesz?

(#105960) RangerFox válasza bokormt (#105959) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell beregisztrálnod sehova, hivatalos gyártói garancia jár minden gépre.

(#105961) Fox Mulder válasza RangerFox (#105960) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

De ha nem kap számlát a vásárlásról/nyereményről akkor nincs úgy tudom.

(#105963) Ramoskaa válasza Farkassacred (#105956) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

mind 2nél ,ha a menübe (ps vagy játék) vagy akkor semmi , csak a lemez olvasás hangja, ha a játékba akkor elkezd dorombolni valahol a tápegység környékén. Mivel elég közel ülök a tvhez most így nagyon hallani.

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#105964) RangerFox válasza Fox Mulder (#105961) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát a nyereményért felelős cég ügyfélszolgálatán érdeklődjön emiatt (én anno egy procit nyertem, ott a nyereményjátékot lebonyolító cég nevére volt kiállítva a vásárlást igazoló számla, és az ottani HR intézte a garit). De ez mindenhol másként megy. Olyan nincs, hogy ne lenne egy új gépre gari.

(#105965) Fox Mulder válasza RangerFox (#105964) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ezt nem tudom, csak azt, hogy probléma esetén a szervíz mindenképp kéri a számlát a vásárlásról.

(#105966) bokormt válasza RangerFox (#105964) üzenetére


bokormt
csendes tag

Annyi bonyodalom van a dologban, hogy sajnos nem én vagyok a szerencsés nyertes, hanem egy ismerősöm, akitől egy másik ismerősöm venné meg a gépet, és ezért fontos ez a gari dolog. Szóval a nyertes ismerősömnek kellene beszélnie a coca-colával. Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#105967) opr


opr
veterán

Udv nepek!

MLB® The Show™ 22:

Ismet van egy kodom, szokasos modszer, szokasos feltetelek, azaz:
- Ingyen kaptam, ingyen adom, legyszi ne is keressetek privatban sem fizetos ajanlatokkal, nem erdekel, ennek tenyleg nem ez a celja. Hanem az, hogy legyen mar valami pozitiv is az eletunkben. Utobbi par evben mindenhonnan omlik a szar meg a borzalom, virus, haboru, politika, akarmi... Nekem ez a modszerem arra, hogy legalabb egy-ket embernek legyen egy jobb napja. Tudom, nem sok, csepp a tengerben, de a semminel tobb, csak szamit ez is valamit. :)
- Csak olyan ember jatszik, akinek mar van PS5, vagy a nagyon kozeli jovoben lesz neki.
- Olyan embernek szeretnem adni, aki tenyleg szeretne jatszani vele, szoval ha tudsz mutatni valami trofeat vagy barmit, ami alapjan latszik, hogy Te ezt a szeriat amugy tenyleg szereted, az elony.
- Egyetlen egy kodom van, szoval egy ember kapja meg, a tobbiektol akik irnak elore is elnezest kerek.

A kod ehhez a jatekhoz van:
MLB® The Show™ 22 Digital Deluxe Edition (PS4™ and PS5™).
(Igen, az, ami ma jelent meg.)

Aki szeretne, irjon itt vagy privatban legyszi. :R

A modszer az lesz, hogy osszefesulom oket, aztan mondjuk a top3 "leginkabb megerdemli/szereti a szeriat" ember nevet bedobom valami randomgeneratorba, aztan amit az kidob, az kapja, hogy kicsit azert a szerencsen is muljon, ne csak rajtam.

ui: Az eddigi ilyen kodos mokak mind nagyon jol sikerultek, mind jo emberhez kerult, senki nem volt, aki megprobalt atverni, eladni a kodot, stb, szoval azt koszonom mindenkinek. Eleinte tenyleg feltem tole, hogy meg leszek vezetve, erre szamomra is kiderult, hogy amugy az emberek nagyresze tisztesseges, megbizhato, jofej ember, csak ezt nehez latni a hangos gusztustalan kisebbseg mellett. Szoval ilyen teren is jok ezek, hogy nekem is lesz kis extra hitem az emberisegben, ahogy latom ezt, ugyhogy ezuton is koszonom mindnekinek, aki az eddigi kodokert bejelentkezett, akar kapott vegul, akar nem. :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#105968) koncsik válasza opr (#105967) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R riszpekt (engem nem érint, de rendes vagy)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#105969) Sundesz válasza opr (#105967) üzenetére


Sundesz
őstag

Én örülnék neki. :)

Hörcsög Powa'

(#105970) polonic válasza opr (#105967) üzenetére


polonic
félisten

Szia

Én nem tudok trófeát mutatni korábbi mlb-vel kapcsolatos játékokkal. De itt a profilom. Nem játszottam még velük. De mostanában érdekelni kezdett ez a sport, közvetítéseket is nézek. Én szívesen kipróbálnám, milyen ez.

(#105971) sxxorp válasza opr (#105967) üzenetére


sxxorp
őstag

Minő nemes gesztus!
Ha már kód ennél profánabb dolog ugrott be: a PS5-ös GT7-hez kapott csak PS4-kód megosztható mással? Volna egy PS4-et nyúzó fiatalabb ismerősöm, aki szívesen kipróbálná. Ha odaadható, és valaki küldene egyet privátban, akkor továbbítanám és megköszönném az ő nevében is.

(#105972) opr válasza sxxorp (#105971) üzenetére


opr
veterán

Egy kod ala tartozik a ket verzio amennyire tudom. Legalabbis digitalis eseten ez biztos igy van (biztosra tudom, mert ha nem igy lenne, abbol is kiosztottam volna a ps4 verziost), lehet, hogy lemezesnel mas a helyzet, ott lehet remeny, drukkolok, hatha.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#105973) Mike


Mike
veterán

Ismeritek azt az érzést, hogy most mit nézzek vagy mivel játsszak? Horizon Forbidden Westnek vége lett, és most itt ülök kb 200 cím felett, és nem tudom mibe kezdjek bele :O

(#105974) 2018 válasza Mike (#105973) üzenetére


2018
aktív tag

gta 5 felújított verziója- Én azt tolom 3k-t megért

(#105975) TrishtanAG válasza Mike (#105973) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Nekem ilyen esetre be van készítve vagy 20 J-RPG, ami még kimaradt. :C

www.adventuregames.hu

(#105976) Mike válasza 2018 (#105974) üzenetére


Mike
veterán

hagyjál a GTA V-tel, már gyűlölöm azt a programot :D

(#105977) Sliderxy válasza Mike (#105973) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Én most fejeztem be a HZD-t, van mit pótolnom, mert alapvetően PS2 óta nem volt konzolom. Eszméletlen jó játék. Szerencsére rögtön folytathatom is a Forbidden West-el, de az érzés amiről írsz abszolút ismerős. Witcher 3 után voltam így. Akkor én pihentettem mindent, meg magamat is pár hétig. :)

(#105978) Mike válasza Sliderxy (#105977) üzenetére


Mike
veterán

nem rossz ötlet, köszönöm

(#105979) opr válasza Mike (#105973) üzenetére


opr
veterán

Nekem anno a Mass Effect utan volt igy, aztan a Detroit: Become Human utan meg jobban. Szerintem a Detroit utan egy darabig (vagy ket hopnapig) be se nagyon kapcsoltuk a konzolt, max egy kis Rocket League-re haverokkal. Az a jatek az nekunk annyira utott (asszonnyal egyutt jatszottuk), hogy szo szerint nem volt kedvunk utana semmi jatekhoz, mert ugyse lesz olyan. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#105980) S e t h válasza Mike (#105973) üzenetére


S e t h
nagyúr

Úgy kezdődött nálam a február, hogy Dying Light 2, aztán HFW és végül Elden Ring.
Januárban úgy gondoltam, hogy nálam mindent fog vinni a Dying light, kicsit érdekel HFW és majd vmikor akcióban az Elden Ring.

Pont fordítva történt. Az Elden ring nem ereszt, a HFW nagyon jó, a Dying light 2 a harmadik helyre szorult.
Amikorra végzek az Elden Ringgel kicsit nehéz lesz újra Dying Lightozni, mert azt meg nem fejeztem még be.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105981) polonic válasza opr (#105979) üzenetére


polonic
félisten

Nálam a last of us-ok voltak ilyenek.
Persze a detroit is valami szenzációs volt. És itt is asszonnyal együtt ment.

(#105982) opr válasza polonic (#105981) üzenetére


opr
veterán

Last of us elso resze szinten, masodikat kb a felenel abbahagytam, egyszeruen annyira nem erdekelt az Abby vonal, meg hogy mi van vele, meg az egesz ember ugy ahogy van, hogy nem tudtam ravenni magam, hogy folytassam, idot szanjak ra, hiaba volt az, hogy amugy maga a jatek gyonyoru es zsenialis es ugy altalanos jelleggel a tortenet is nagyon erdekelt. :(

Majd egyszer ujra raveszem magam, hatha az van, hogy csak tul kell azokon a reszeken lendulni es jo lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#105983) RangerFox válasza opr (#105982) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Húúú, csak annyit mondanék, hogy megérdemled, hogy végigjátszd a TLoU2-t, és hogy lásd a konklúziót. Ne foszd meg magad az élménytől, főleg, ha már a felénél vagy.

(#105984) polonic válasza opr (#105982) üzenetére


polonic
félisten

Volt egy törés vagy hogy mondjam azon a részen nálam is, de én tovább játszottam. És nagyon megérte. Nem szabad abbahagyni. Nem véletlenül úgy van, ahogy. :)

(#105985) Ramoskaa válasza Ramoskaa (#105951) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Más nem hallja ezt a zajt a tápegységtől? Csak én fogtam ki 2 szar gépet?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#105986) Greenbullz


Greenbullz
csendes tag

A héten jön meg végre a PS5-öm, már nagyon várom. Tudnátok segíteni, hogy hol érdemes keresni használt, olcsóbb játékokat? (Pl. Miles morales ultimate edition nagyon érdekelne)

(#105987) TrishtanAG válasza Ramoskaa (#105985) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Egyszer hallottam a HFW-nél, amikor a térképen kerestem valamit, se előtte, se utána.

www.adventuregames.hu

(#105988) Sefter válasza Greenbullz (#105986) üzenetére


Sefter
veterán

hardverapró
jatekaim.hu
FB csoportok

Psn ID: sefter_hun

(#105989) F-ECT$ válasza Ramoskaa (#105985) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok tényleg zajtalan gép van, van akinél halk és/vagy nem zavarja. Van néhány hangos, valószínűleg nem volt szerencséd :(

Dive ever, work never.

(#105990) F-ECT$ válasza Greenbullz (#105986) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem gond a lemez, akkor nyugodtan vegyél használtat valamilyen megbízható helyről. Végigjátszod, és vagy ugyanannyiért vagy pár ezer forinttal olcsóbban el fogod tudni adni. Ennél olcsóbb megoldás nincs, ha nem zavar, hogy így nem lesz gyűjteményed.

Dive ever, work never.

(#105991) TrishtanAG válasza Greenbullz (#105986) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Facebook market, vagy itt a Hardveraprón.

www.adventuregames.hu

(#105992) Peace válasza F-ECT$ (#105989) üzenetére


Peace
nagyúr

A játékot hallgassák, ne a gépet. :P

(#105993) fogtunder válasza Peace (#105992) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a lemezes játékokat nem túl jó hallgatni :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#105994) Ramoskaa válasza F-ECT$ (#105989) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

megőrülök, inkább ki is kapcsoltam, kíváncsi leszek mit válaszolnak.

lehet ,hogy csak az új szériás gépeknél van ez a hang?

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#105995) tompa07 válasza Greenbullz (#105986) üzenetére


tompa07
csendes tag

én a hardveren szoktam adni-venni a játékokat
Általában a 2. körben veszem, használtan.
Kijátszom és eladom.
Így kb. 2-3 ezer forintért játszom egy majdnem vadiúj játékkal.
De volt már olyan, hogy ugyanannyiért adtam el mint amennyiért vettem.

(#105996) axlfsi válasza Ramoskaa (#105985) üzenetére


axlfsi
veterán

Én még nem hallottam ilyet ... van YT videód esetleg róla?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#105997) Kendek válasza Ramoskaa (#105994) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem, már a premieres gépekre is panaszkodtad coil whine miatt. Nálam mondjuk az nincs vagy nem vettem észre, viszont a ventilátorból nem a halkabb változatot sikerült kifognom, és van egy kis morgós hangja.

<-ƘƘ->

(#105998) Peace válasza fogtunder (#105993) üzenetére


Peace
nagyúr

Felpörög vagy 5 másodpercre. :Y

(#105999) zozika84 válasza Mike (#105973) üzenetére


zozika84
őstag

Persze, hogy ismerjük, de kezdd el próbálgatni őket bátran. Nem lesz mindegyik olyan szörnyű, mint a Forbidden West :C :C
Viccet félretéve nálam a Last of Us 2 és a Day's Gone után volt ez :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#106000) RZozo válasza polonic (#105984) üzenetére


RZozo
aktív tag

Nem sok időm van játékokat végigjátszani, legtöbbször csak gyűjtögetem őket és belekezdek némelyikbe.
De a Detroit és a Last of Us I-II játékokat mind végigvittem. Mindegyik ütött a végén, ami után meg kellett állni azt emészteni és elgondolkodni a világ dolgain. Nagyon nem bántam meg, hogy ezekre szántam elegendő időt és végigvittem.

Bocs, opr#105982 szántam válaszul.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.