Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106401) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#106400) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gondolod hogy számítana náluk, ha pontos időpontot írtak volna? :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106402) Raga


Raga
senior tag

Tudjuk mit hozott a mai system software update?
Csak mert Discord appot ma sem így már harmadszor vagyok apu ökölbe szorult keze

(#106403) Zsinder válasza Raga (#106402) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ugye tudod, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

(#106404) Frod válasza Raga (#106402) üzenetére


Frod
addikt

Elmondtuk már számtalanszor, hogy a Discord majd jön, de nem mondtak fix megjelenést, mielőtt ez megtörténne biztos, hogy lesz róla külön hír, akár a hivatalos Playstation blogon vagy más felületen. (röviden: előre tudni fogsz róla) Olyanra biztos ne számíts, hogy jön egy software frissítés, és akkor "jé, már van Discord".

más:
Nagyon úgy néz ki, hogy az előzetes hírekkel ellentétben a PS tábor egyelőre nem kapta meg a Lost in Random-ot az EA Playbe :(

Do you see the white shadow?

(#106405) Zsinder válasza Frod (#106404) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Fél órája néztem boxon, még ott se volt elérhető.

(#106406) gorgocska válasza Zsinder (#106405) üzenetére


gorgocska
tag

Már tölthető !!!

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#106407) KaitouP válasza ProEvoFan (#106400) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Cziberpánk után még felmerül benned, hogy a CDPR részéről valami megjelenhet időben? ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106408) Frod válasza gorgocska (#106406) üzenetére


Frod
addikt

Wow és tényleg!
Pedig a nap folyamán többször néztem, teljesen lemondtam róla. :DD

Do you see the white shadow?

(#106409) gorgocska válasza Frod (#106408) üzenetére


gorgocska
tag

szerintem 17 órakkor van mindig a váltás múltkor is 17 orakkor lehetet tölteni a Super Mega Baseball 3 -at

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#106410) axlfsi válasza Raga (#106402) üzenetére


axlfsi
veterán

Valószínűleg ezt:
Sony PS5 System Update FORCIBLY Locking Out TV Settings! Here's Some Partial Fix.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#106411) ldave


ldave
félisten

Miért van az, hogy a Store-ben a kereső csak az addonokat mutatja?

A Slime draws near! Command?

(#106412) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne a Control nevü PS4 játékhoz. Megvan a játék lemezen, már el is kezdtem, de még nagyon az elején járok. Sajna késöbb tudtam meg hogy a next gen frissítés csak az Ultimatehez jár. Most látom viszont, hogy le van megint akciózva a játék 11.99€, ennyit nekem még megérne a 60fps.

A kérdésem hogy ilyenkor ha letöltöm az felülírja a jelenlegit, vagy azt elöbb töröljem ? Mentések hogy maradnak meg ? Előről azért nem akarok nekiugrani.

Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#106413) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106414) cyberkind válasza KaitouP (#106413) üzenetére


cyberkind
félisten

Ejj, az a fránya dezső, mennyivel jobban jár mindenki, ha ez a játék nem kerül ki prev genre, mindenből csak ezt lehet leszűrni.

Paranormal Cocktivity

(#106415) F-ECT$ válasza KaitouP (#106413) üzenetére


F-ECT$
titán

3-4 év alatt csinálnak belőle egy játszható / tartalmas verziót?

Dive ever, work never.

(#106416) Deck válasza KaitouP (#106413) üzenetére


Deck
titán

Ki hiszi el nekik a 2023-at? :DDD

PS5

(#106417) koncsik válasza ldave (#106411) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Böngészőben is? (ott nekem mindent mutat)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#106418) Kendek válasza mrThomi (#106412) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékok PS5-ös változatai nem írják felül a telepített PS4-es változataikat. Telepítve lehetnek egymás mellett, és futtatható mind a kettő. Arról te döntesz, hogy törlöd-e az egyiket (előtte vagy utána). A Control esetén a PS4-es mentések nem vihetőek át a PS5-ös játékváltozatba, szóval nem fogja látni.

<-ƘƘ->

(#106419) ρσгτσ válasza KaitouP (#106413) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Még így sem ment rosszul...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106420) ldave válasza koncsik (#106417) üzenetére


ldave
félisten

Most már nekem is jó, nem tudom mi lehetett, a Prey-t gondoltam megvenni digitálisan (lemezen megvan, csak mostanában ami durván akciós, azt megveszem digitbe is), de úgy mivel a PS Now része, így gondolom benne lesz majd a bővített PS+ előfizuban is majd.

A Slime draws near! Command?

(#106421) mrThomi válasza Kendek (#106418) üzenetére


mrThomi
addikt

Nekem a sima Control Standart Edition van, ami meg a ps storeban most leárazva az meg ugyan az elvileg, csak ultimate edition, tehát elviekben mindkettő ps4 kiadás ahogy nézem most csak ugye az ultimatehez van csak a next gen patch. Semmi esely akkor a mentések átvitelére ? A játékot eddig ps5-ön játszottam. A játék negyedénél tartok kb, nem vészes, de inkább nem kezdeném újra. Mielött viszont megvenném szerettem volna erről felvilágosítást kérni.

Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

(#106422) Kendek válasza mrThomi (#106421) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez az Ultimate Edition magában foglalja a játék PS4-es és PS5-ös változatát is, igen (ahogyan az jelezve is van). Nem patch, hanem teljesen különálló, natív PS5-ös változat. Ezért nem kompatibilis alapból a PS4-es mentés, max csak importalni lehet játékon belül, ha ez a funkció implementálva van a játék menüjében. Én is csak gyorsba rákerestem erre az infóra, de azt olvastam, hogy a Control esetén nincs lehetőség a PS4-es mentés átvitelére.

<-ƘƘ->

(#106423) mrThomi válasza Kendek (#106422) üzenetére


mrThomi
addikt

Világos köszi :R
Ebben nem voltam biztos hogy az ultimate különálló ps5 verzió lenne, nálam a ps app nem mutatta hogy ez milyen mutáns [kép] leírásba pedig annyi volt hogy fel van készítve a kövi generációk konzolokon a 60fpssel való futtatásra.

(#106424) S e t h


S e t h
nagyúr

A Trine mennyiben komplex egy 9 éves gyereknek? Azon gondolkodtam local coopban lehet jó móka lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106425) cyberkind válasza ρσгτσ (#106419) üzenetére


cyberkind
félisten

Hiába megy nagyot a játék, ha a részvényeket bedöntötte, ez pedig negatív hatással van mindenre.

Paranormal Cocktivity

(#106426) ρσгτσ válasza cyberkind (#106425) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nézőpont kérdése ez is. Elvileg 8 millió fogyott előrendelésben, és már az elején sikerült elpasszolni 14 milliót. Tehát "közel" másfél év alatt + 4 millió jött hozzá.

Illetve ez sem biztos, hogy pontos...mivel nem látom mi a számolás alapja, de lehet csak elkerülte a figyelmem. Például a visszatérítésekre, és az újbóli megvásárlásokra gondolok.

Viszont ezzel együtt sem sikertelen, de! az utóbbi időszak nem sokat tett hozzá.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106427) fausto válasza S e t h (#106424) üzenetére


fausto
addikt

A fiam 6 éves, vele szoktam játszani a 2-vel. Kis segítséggel megy neki. A varázsló lehet kicsit nehezebb. Szerintem összeségében nem vészes.

(#106428) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

eFootball SEASON 1 Patch Notes javításokkal.

+ videó

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106429) WhiteWalker válasza ρσгτσ (#106428) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Adok neki még egy esélyt :Cannyira sz@r volt mikor megjelent , hogy ingyen se kellett.
Erre kíváncsi vagyok mennyit javult .

(#106430) ρσгτσ válasza WhiteWalker (#106429) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kíváncsi leszek mennyire fognak abból felállni. Egy Fifa mellett...és ehhez majd mennyit tesz hozzá (vagy vesz el) az UFL.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106431) WhiteWalker válasza ρσгτσ (#106430) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg az EA games megújulására a FIFA-val való szakítás után. Hátha összeütnek valami értelmes focis játékot. :DDD
Az UFL-nek én nem remélek nagy jövőt.

[ Szerkesztve ]

(#106432) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#106433) LÁZ


LÁZ
addikt

Megjavult az HBOMAX, akit érint ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#106434) RZozo


RZozo
aktív tag

Konzolvilágtól vásároltam tavaly még Playstation Plus 1 éves előfizetést digitális formában. A rendelés után a kódot meg is kaptam a fiókomhoz, most járt le a meglévő PS Plus és gondoltam, hogy beaktiválom ezt a tavaly vásárolt PS Plus-t, az újabb 1 évet, de most szembesültem vele, hogy Konzolvilág nem jó kódot adott meg vagy nem abban a formában adta, hogy azt felhasználni tudjam. 12 karakterből álló helyett 15 karakterest adott. Nem tudom elfogadtatni a rendszerrel.
Mi lehet a hiba?

(#106435) Kendek válasza RZozo (#106434) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az egy digitális token, amit még be kell váltanod a konzolvilág honlapján, és akkor kapod meg azt a kódot amivel tudod aktivalni a Plus előfizetést.

<-ƘƘ->

(#106436) ρσгτσ válasza WhiteWalker (#106431) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam is még sok a kérdőjel. Normális focis játékból nincs nagy választék. Főleg ha minimális elvárásunk van licenszek tekintetében is. UFL -t meg majd meglátjuk...igen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106437) RZozo válasza Kendek (#106435) üzenetére


RZozo
aktív tag

Köszönöm! :R
Digitális kóddal eddig még nem kellett foglalkoznom, de így már minden rendben.

(#106438) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Rosseb megeszi, legalább adhatott volna egy platinát, ha már ilyen mocskos nehéz és ritka volt.. :((( :DDD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#106439) Deck válasza Ferenczi Áko (#106438) üzenetére


Deck
titán

Feldobok egy témát aztán meglátjuk mennyire lesz életképes, de mostanában kb halott a topik (eddigi aktívitáshoz képest) :DDD

Kinek mi a legritkább platinája?
Nekem a Black Flag 0,5% :P

PS5

(#106440) keIdor válasza Deck (#106439) üzenetére


keIdor
titán

Az nem baj, ha nem pörög a topik, legalább mindenki játszik vagy mással van elfoglalva, nem a gép hibáival, 30 fps-el meg egyéb negatív témákkal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106441) Peace válasza Deck (#106439) üzenetére


Peace
nagyúr

Semennyi se nincs. :P

(#106442) Deck válasza Peace (#106441) üzenetére


Deck
titán

Szivatsz :DDD

PS5

(#106443) Ferenczi Áko válasza Deck (#106439) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem nem adott platinát, akkor én ki vagyok zárva? :D Úgy érdekesebb lenne szerintem, hogy azt is leírjuk, hogy mi volt a platina megszerzésének az ára..

Little Nightmares 0,4% Arany kupa 1 órán belül kellett végigvinni a játékot, halál nélkül. :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#106444) Deck válasza Ferenczi Áko (#106443) üzenetére


Deck
titán

Könnyűnek és szórakoztatónak hangzik... ;] :DDD

PS5

(#106445) EczkE válasza Deck (#106439) üzenetére


EczkE
addikt

0,3 Battlefield V.

Asszem mindenféleképpen!

(#106446) semetka válasza Deck (#106439) üzenetére


semetka
őstag

Nem tudom hogy a legegyszerűbb ezt megnézni, végiggörgetni a listát?
Nem biztos de egyenlőre most amit elsőre megnéztem az a Surge ,1.1% :D

szerk: Black Flag nekem is platkó, most nézem :C

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#106447) koncsik válasza LÁZ (#106433) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is észrevettem, belenéztem a Suicide Squad-ba... NINCS ANGOL HANG????? :W
Tudom kérdezzem meg a vonatkozó topikban, de inkább lemondom lassan, ha a fiam befejezte a RIck és Morty-t (azt hiszem az 5. éved csak itt elérhető) Jöjjön inkább már a D+, arra legalább van gomb a PS5 mediavezérlőn :DDD :DDD :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#106448) ldave válasza Deck (#106439) üzenetére


ldave
félisten

Ha erőt vennék magamon és megcsinálnám a hiányzó 1-2 trofit, akkor nekem a Torment: Tides of Numenera lenne, 0.2%-kal :) Amúgy ilyen ritka nincs nekem, ami megvan platinumra, az mind nagyobb százalékos.
Szerintem ez így egy kicsit csalóka, mert pl. nekem platina mondjuk a 428: Shibuya Scramble, ami 15%, de el tudom képzelni, hogy darabszámra kevesebben csinálták meg, mint mondjuk a Black Flaget.

A Slime draws near! Command?

(#106449) fausto válasza Deck (#106439) üzenetére


fausto
addikt

Első Red Dead, 0,3% :)

(#106450) LÁZ válasza koncsik (#106447) üzenetére


LÁZ
addikt

Najóvan :D, de legalább a minőség már rendben van, de azon én is lestem, hogy a justice league meg 4:3 ban indul el....:DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.