Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106701) Peace válasza Moby (#106700) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Ez valami rettentő gagyinak tűnik. :Y

(#106702) F-ECT$ válasza Peace (#106701) üzenetére


F-ECT$
titán

Rettentő gagyinak azért nem mondanám. Venni biztos nem fogom, de van benne potenciál szerintem.

Dive ever, work never.

(#106703) Moby válasza Peace (#106701) üzenetére


Moby
addikt

1 órás gameplayt néztem belőle, egyáltalán nem tűnik gagyinak.

(#106704) hackeeeee válasza Deck (#106698) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kipróbáltam a magic keyboard-ot BT-n, tök jól működik, csak így nem tudom a mac-en használni, újra kell párosítani. :(

Kár, hogy nem megy a spacer-rel.. :(

Véleményem szubjektív...

(#106705) Peace válasza Moby (#106703) üzenetére


Peace
nagyúr

Na kíváncsi leszek. Ha pár 1000 szavazattal nagyon pozitív marad Steam-en, akkor lehet érdemes megszimatolni. :K

(#106706) SzabiX123


SzabiX123
újonc

Megvettem a GTA V Enhanced Editiont, de meg van kattanva a játék. Az L1-R1 fel van cserélve az L2-R2vel, a karakter különleges képessége az L1+R1 azt hiszem, az most L3+R3. A menüben jól jelzi a gombokat, de mégsem úgy működik! Valaki màsnál is van ez?

(#106707) VTom válasza SzabiX123 (#106706) üzenetére


VTom
veterán

Nálam kifogástalanul működik

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#106708) Stingray88 válasza SzabiX123 (#106706) üzenetére


Stingray88
csendes tag

DSense reset és legújabb firmware-re frissítés sem oldja meg? Nálam nincs ilyen gond.

(#106709) Callisto válasza KaitouP (#106604) üzenetére


Callisto
őstag

Vagy vak vagy vagy valami alternatív világban élsz csak átcsúszott ide ez a sületlenség tőled.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#106710) ProEvoFan válasza Moby (#106700) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez ilyen souls like nehézségű játék lesz?
Tetszik amit látok, de...

(#106711) Moby válasza ProEvoFan (#106710) üzenetére


Moby
addikt

A souls-like nehézség nem létezik. Souls-like működésű, igen :) Nem csak kialakult és elterjedt, de mostanra megcsonsotodott ez a teljesen hibás nézet, mely szerint ezek a játékok nehezebbek lennének, mint bármely más, de legalábbis e tekintetben egy külön kasztot képviselne.

[ Szerkesztve ]

(#106712) ProEvoFan válasza Moby (#106711) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A "megcsonsotodott hibás nézetet" vallom :D
Ha a Demon's Souls valaha bekerül ps+ extrába, akkor megint kipróbálom a stílust, hátha megváltozik a véleményem.

(#106713) Moby válasza ProEvoFan (#106712) üzenetére


Moby
addikt

Hát ne azt. Elkopott, nem öregszik jól, most toltam, izé. Valaki ilyesmire kíváncsi, ott vannak a a remaszteret nioh-k(az első abból is kicsit kopottas, deazé viszi), vagy itt az elden ring. Ezek mindent tudnak, adják rendesen, van bennük tartalom meg kraft.
BB sem rossz, az art nagyon erős máig, de frémben ugye kakás, meg mára meglepően aprópici. ER után azt is lenyomtam így 5, vagy nem is tudom hány év után, 23 óra alatt lement összes bossra. Mamár ezek ilyen demóknak tűnnek, annyira új dimenziót nyitott az ER a tartalom mennyiségében. Kicsit túl is tolták talán, de szerintem sokaknak lett a stílus kapudrogja.

/meg ER-t ilyen fing pénzé' meg tudod venni a másikra, nem kell itt ácsorogva várni a jószerencsét :)

[ Szerkesztve ]

(#106714) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

PS4-es Tony Hawk upgradelhető PS5-ös verzióra?

(#106715) S e t h válasza ProEvoFan (#106712) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ingyen próbálhatod ki a Bloodbornet vagy a Nioh első részét, semmit sem veszítenél, sőt, csak nyerhetnél vele, ha mást nem tapasztalatot. :)
Én szintén nagyon távol tartottam magam a stílustól, butaság volt részemről, hogy esélyt sem adtam neki, de jobb későn mint soha alapon most hónapok óta kisebb megszakításokkal csak ilyenekkel játszom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106716) cyberkind válasza S e t h (#106715) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek mind nehezebbek a ER-nél, én az ER-get javasolnám neki, mint újonc, után jöhet a többi, de főként a BB-DS3-Nioh trió.

Paranormal Cocktivity

(#106717) KaitouP válasza Callisto (#106709) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Vannak érveid is vagy maradsz személyeskedésnél? :) Az OFF gombot meg kérlek, használd, ha nem témába vágót írsz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106718) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

két nap GT7 után szerintem a mtx a legkisebb problémája a játéknak :D grafikán kívül ez egy early access kvaliti. ffb minden második kerbet regisztrálja (wtf?!), rulettasztalon osztja a snap oversteert (gr3 wtf?!), ellenkormányozni pedig csak jövōbelátó kristàlygömbbel lehet...de talán van rejtracing :DDD na majd a köv 2 évben talán összeszegelik a kódokat és eljutnak a sportig

Life, Uh, Finds A Way

(#106719) Moby válasza hombre[EU] (#106718) üzenetére


Moby
addikt

Kormány hiányában nem tudok semmit az ffb-ről, nekem az első sokk inkább az volt, amikor a review-k az égbe felszopták, hogy mennyire jól használja a DSe funkcióit. Hát szerintem konkrétan semennyire :D Semmit nem lehet levenni abból, amit a HF csinál. Hang nélkül meg sem lehet mondani, mikor dobja el a tapadást, stb. Milliószor jobban meg lehetett volna csinálni. Ezzel együtt(vagy ennek ellenére) DSe-vel a vezetés marhajó, erre tényleg ráfeküdtek, ellenkormányzás, minden oké Sportot az elejétől kormánnyal nyomtam, ott is szar volt kb minden az elején (ffb is), sokat patchelték, mire oké lett, de az őseit abban le sem tagadhatná, hogy deafulton _minden_ szar, kamera, ffb, minden :D

(#106720) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ENTER THE NEW ERA OF FORMULA 1®

See the official F1® 22 reveal on April 21st, 2022

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106721) cyberkind válasza ρσгτσ (#106720) üzenetére


cyberkind
félisten

Váááóóó, a new era azt jelenti, hogy kapunk egy jó F1-es játékot? ;]

Scarletiel
Nyilván, ezért se értem még a linket se, mert tudjuk, hogy jön nyáron, az új kocsikkal, sztori mód nélkül és ennyi, ez kb a fanokat éri el. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106722) Scarletiel válasza cyberkind (#106721) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem, kapunk egy új évadot, ugyanazzal a grafikai motorral, kicsit szebb árnyék/fény játékkal :)

(#106723) ρσгτσ válasza cyberkind (#106721) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Meglátjuk...én annyira nem vagyok oda érte, de sokan szeretik.

Scarletiel:
Meg az aszfalton jobban látszanak a hibák, és a zászlók is szebben lobognak a szélben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106724) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Tavaly nagyjából ilyenkor végigvittem egy lemezes, angol kiadású Miles Morales PS5 játékot, de utána el is adtam. Most újra kedvet kaptam hozzá, holnap érkezik is ugyanez, csak magyar feliratosan. Fel fogja ismerni az előző, angol változat mentett állását vagy nem kompatibilis a 2 verzió :F :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#106725) Kendek válasza Scholes9 (#106724) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Eltérő a PPSA száma a kétféle játékverziónak, és emiatt nem fogja látni a mentést.

<-ƘƘ->

(#106726) Scholes9 válasza Kendek (#106725) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#106727) _Balee_ válasza Moby (#106713) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Demon's Souls szerintem csak az elején nehéz... Pár hete platináztam ki a PS5-s verziót, kb 50 óra volt. New game+-ban olyan voltam mint egy tank. :D
Nioh nem túl nehéz? (Az összes From játékot végigtoltam, a legtöbb platina is.)

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#106728) 3L1T3 válasza Moby (#106719) üzenetére


3L1T3
addikt

Ride 4 etalon DS szempontból!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#106729) Peace válasza _Balee_ (#106727) üzenetére


Peace
nagyúr

Rá kell érezni a ritmusára, de nem vészes. A második része jobban megizzasztott.

(#106730) marinea2


marinea2
addikt

Megvettem a Metro exodust 2600- ert. Erdemes hozzacsapni vmelyik kiegeszitot?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#106731) Moby válasza _Balee_ (#106727) üzenetére


Moby
addikt

DeS nagyon szép, és nagyon jó a hangulata, de az nem ad betekintést ezekbe, az nagyon más, lévén bossfight nem is igazán van benne, csak ilyen vicces izék :D
Nioh tud nehéz lenni, de nem az alapjátékban, az ilyen normálra van kisúlyozva, az meg már a játékoson múlik, hogy mennyire merül bele később. Tudja nyelni a százórákat mindenesetre.
Tegnap a Salt and Sanctuary-t kezdtem el, évek óta megvan, mindig terveztem elkezdeni, végül sosem került sorra. 1 hónap sincs a folytatásig, gondoltam most már ideje lenne. Pár óra után azt kell mondjam, őrültség volt eddig húzni. Rohadt jó (mondjuk nem kéne akkora meglepetés legyen, a maga idejében LobosJr az égbe felszopta, nem véletlenül).

(#106732) Moby válasza marinea2 (#106730) üzenetére


Moby
addikt

Én a Sam's Story-t nyomtam nemrég, az nagyonjó, és valami filléres dolog volt, de én másik DLC-ről nem is tudok.

(#106733) Kendek válasza Moby (#106732) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pedig a The Two Colonels sem rossz, azt is érdemes.

<-ƘƘ->

(#106734) Moby válasza Kendek (#106733) üzenetére


Moby
addikt

A létezéséről sem tudtam, köszi!

(#106735) marinea2 válasza Moby (#106732) üzenetére


marinea2
addikt

Koszi! Regen a LastLight nagy kedvencem volt meg a pc-s idokben. Kivancsi vagyok mit hoztak ki ebbol :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#106736) szasanyi


szasanyi
félisten

Dying Light 2-höz kérnék egy kis segítséget: az első térkép (OLD VILLEDOR) küldetésein túl vagyok, átkerültem a következőre (DOWNTOWN) ahol a mesterlövész csajtól megszereztem a siklóernyőt. Aztán észrevettem, hogy az előzőn kimarad egy mellékküldetés és - gondolkodás nélkül - visszamentem a FAST TRAVEL segítségével, és megcsináltam. Csakhogy DOWNTOWN még nem rendelkezik fast travel állomással, így most nem tudok visszamenni és folytatni...Próbáltam a dél-délkeleti szélen lévő safe house-tól (a lerombolt felüljárónál ahol fertőzött zóna van) ernyővel átsiklani, de nem lehet mert a játk szerint elhagytam a küldetési zónát. . :F Ami azért érdekes, mert a következő küldés pont ott van, és egy villamos állomást kéne visszakapcsolni... Mi itt a megoldás, hogyan lehet visszatérni? :R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#106737) JanR


JanR
addikt

Olyan eset jött velem szembe, hogy kérdeznék.
Adott egy PS5 2 controllerrel, viszont egyik hétvégén 3-an játszanánk. Na már most, nekem van a fiók mélyén egy PS4-es controllerem is. Az úgy működhet 1 időben a PS5-n? Caste Crushers fanok vagyunk és azt tolnánk, csak kérdés, hogy ez így működhet-e, hogy 2 db ps5 és 1 db ps4 joy-al játszanánk. Valakinek esetleg van erről valami tapasztalata?

(#106738) Moby válasza JanR (#106737) üzenetére


Moby
addikt

PS4 játékkal működik.

(#106739) polonic válasza JanR (#106737) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem működhet.
Viszont, ha van egy ps4-es kontroller akkor a játékok csak ps4-es verziójával tudtok játszani. Ha ps5 verzióval akarnátok, akkor ps5 kontroller kell legyen az összes.
Ezt nem erre a játékra írtam, nem ismerem. Hanem általánosan.

(#106740) peete88


peete88
tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne azokhoz akik rendeltek a PS5-t KV-ről. A honlapon frissítik mindig hogy éppen hol tartanak a rendelésekkel a szállítmány beérkezés függvényében. Mikor a honlapon kint volt az adott dátum hogy elértek a leadott rendelésetekhez kb mennyi időn belül kerestek Titeket hogy akkor aktuális e még a rendelés és h küldhetik e?
Választ előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#106741) JanR válasza polonic (#106739) üzenetére


JanR
addikt

Köszi! Akkor szerintem működni fog. Vasárnap csinálok egy próbát. Amivel mi játszunk az a remaster verzió, de szerintem PS4, szóval így nem kellene, hogy gond legyen.

(#106742) RangerFox válasza peete88 (#106740) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

2 napon belül.

(#106743) ρσгτσ válasza peete88 (#106740) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én múltkor úgy kerültem sorra, hogy a weboldalon írt idő szerint még nem nálam tartottak. De gondolom pár napon belül minden érintettet megkeresnek.

Igaz, csak pár óra volt a különbség. Valószínű ezért.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#106744) lo_jo válasza peete88 (#106740) üzenetére


lo_jo
senior tag

Engem mikor kerestek, még a korábbi dátum volt kint, sőt, még akkor is, amikor a futár átadta másnap délben a csomagot. Délután változott az oldalon a tájékoztatás, addigra én már boldogan használtam a gépet. A megkeresés után pedig pár órával már a GLS-nél is volt a csomag.

(#106745) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh...ez a Gran Turismo 7...
Hat nap alatt beletettem közel 40 órát, vezettem benne ~4000 kilométert. Imádom. :R :C

[ Szerkesztve ]

(#106746) Moby válasza Moby (#106731) üzenetére


Moby
addikt

Ha már Nioh volt a téma:
emagnál most EE3000 kuponnal 14K az éves psplus, és jár hozzá egy PS4-es Nioh!

(#106747) parandroid válasza ProEvoFan (#106745) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem, mire oda jutok, én is így leszek vele, mert egyelőre nagyon nem áll kézre sehogy. :(

Gondolom a külső kameranézettel semmit nem lehet kezdeni, mert belsőből semmit nem látok a pályából (túl mélyen ülök), hátsó nézetben meg egyrészt sok mindent kitakar az autó, másrészt olyan szinten mozdulatlanul rá van fixálva, hogy olyan, mintha egy motorcsónakot irányítanék (ráadásul a fizika is rájátszik erre, kb úgy is mozog néha). Ez mindig ilyen szar volt a GT-ben? :F

Kb negyedénél vagyok amúgy, hozzád képest, nem tudok vele egyszerre sokat játszani. Ráadásul a kontrollerrel is szenvedek, túl széles, és a bal analógról állandóan lecsúszik az ujjam, egyszerűen rossz helyen van (túl sok xbox :B ).

Nem rossz amúgy, rengeteg jó ötlet van benne, de magasan volt a léc, és egyelőre nem ugrotta meg. Feladni azért egyelőre nem fogom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#106748) Deck válasza Moby (#106746) üzenetére


Deck
titán

Kiegészítésként hozzátenném, hogy volt már PS+ba, nem tartalmazza a DLC-ket és ez nem a PS5 verzió.

Viszont Alza-n a PS5-ös Collection 8k. Ami mindent tartalmaz.

Persze aki most akar PS+t venni annak jó deal.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106749) pr0bi válasza parandroid (#106747) üzenetére


pr0bi
senior tag

Belső nézetben van pár autó ahol nagyon lent van (pl. M6 GT3 Bmw-k) lehet pont kifogtad de 98%-ban jól van belőve. Egykébként tudsz "ülésmagasságot" állítani, be tudod lőni magadnak.

(#106750) ProEvoFan válasza parandroid (#106747) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen más élmény, mint a másik kedvenc FH5...nyilván ugye nem egy stílus. Csak halkan jegyzem meg, hogy a Cafe mód+jogsik adnak sok autót, amik pont kellenek és elégségesek a továbbhaladáshoz...eddig két gr3 autót vettem, de ezek nem kellettek a kampányhoz. Szóval ennyit a MTXről. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.