Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#493) misimagaki válasza yanis (#486) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Sajnos nem tudom. De az Octavia katalógusban EEA 600 001 kód szerepel. (letölthető a honlapról)
Egyébként tényleg annyi az ára a gyári rendelhető tartozékok között. Nekem van egy ajánlaton levehető fejes vonóhorgra, de az nem a gyári cucc, hanem egy magyar gyártmány.
Így néz ki:
Vonóhorog 31632.-
Elakadásjelző kapcsoló 9800.-
Vezeték 1000.-
Munkadíj 25164.-
Összesen 67596.-
Ehhez még jön a vizsgadíj, de esetedben (esetemben) elmarad(t), iletve nem külön tétel volt.

Tehát a gyári ár nem olyan vastag. Én úgy mentem, be, hogy tudtam az összes izének az árát, amit az autóhoz rendelni lehet, és érdekelt is. A Tour-hoz nem olyan sok van, az Octavia II-höz egy kicsit több. :) :)

Jól emlékszem, hogy 1,4-es Octavia II rendeltél?

Egy a lényeg, hogy a levehetőfejesnél a fejet minden szerszám nélkül kell tudni kivenni. Én akkor kezdtem el gyanakodni, amikor azt olvastam a papírkájában, hogy a két csavar eldobós, ha megbontom, és vegyek a gyártó ügyfélszolgálatán másik kettőt. Aztán van egy kollégám, aki nagy spíller, és Ő mondta, hogy ez sose volt levehetőfejes, atöbbit meg tudod.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.