Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248) parandroid válasza misimagaki (#221) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Classic 2-höz alapáron jár az ABS, a klíma, az elektromos ablakok elöl, magaságállítható ülés, minden irányban állítható kormányoszlop, kulcsba épített központi zár távirányító, színezett üvegek, két lufi, és a 15'' 195/60-as Dunlopok. 3,2-ért egy 1,6-os, 105 lovas kombiért ez teljesen korrekt ár, némelyik kiskategóriás (pla Fabia :)) ugyanennyi extrával ugyanennyibe kerül.

Az Octavia ára azért döbbentett meg, mert közel 600e-rel többért kínál egy jóval kisebb motort (1,4, 75LE), fűthető tükröket, metálfényt (ez az Astrán is 90e lett volna), vonóhorgot (60e-ért ajánlottak, de már ez is pofátlan összeg érte), és tolatóradart (ezt megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy mit ér). És a díszlécért és a hátsó ablaktörlőért még külön kell fizetni. Ezt találtam kicsit abszurdnak, és összességében a 3,82-es árat.

De lehet, hogy van még benne valami extra, amiről nem tudok, bár nem hiszem, hogy ennél sokkal több mindent ajánlanának.

Nem rossz autó egyébként az Octavia, semmi bajom vele, egy kombit bármikor bevállalnék belőle, de drágállom, 1,4-est pedig különösen nem vagyok hajlandó venni ennyiért. Anno nekünk ezért esett ki azonnal, a Lacetti maradt versenyben szintén 3,2-ért, illetve a Focus C-Max 3,6-ért, mindkettő 1,6-os motorral, a C-Max jelentősen több extrával (automata klíma, alufelni, metálfény, cd-s rádió, sok hangszóró, több légzsák, mittudomén).

Könyöklő: a Rati nevű cégnek vannak egészen jó minőségű könyöklői szinte minden típushoz, bármelyik webshopban vagy autós kereskedésben megtalálható, általában 15e körül, és valüban négy csavarral rögzíthető a középkonzolhoz. A Daewoo-hoz nekem anno ingyen megcsinálták a szalonban 1 perc alatt, az Opelbe csak azért nem tettem be magamnak, mert kézzel lehetetlen becsavarni, úgyhogy megkértema cégnél a TKM-eseket, hogy lőjjék be akkus csavarhúzóval. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.