Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148888) zsolt19900 válasza #89874944 (#148877) üzenetére


zsolt19900
őstag

én is azt a multigépet ajánlom, amit malac úr is írt... csak jól öltözz be (vagy aki csinálja) mert olyan apró kis szilánkokra szedi szét a fémet amit munkálsz vele, hogy öröm utána több hétig a létezés, ha telemegy az ember keze stb-je a darabokkal

én vettem hozzá aliról gyémántvágónak nevezett fejeket, na az viszi a fémet mint a vajat.... a többivel kár próbálkozni először bele-bele fognak kapni, de utána csak a fej fog kisimulni az anyag pedig ott marad

próbálj meg ilyesmit szerválni és fokozatosan leszedni az anyagból

én így szoktam pl. beragadt csavarokat is megindítani: bevágom egy helyen és akkor enged annyit az egész "feszület" ami a csavar és a tartandó eszköz között van, hogy el tudom forgatni a lenyalt csavart. Volt, hogy már több alkalommal így menekültem meg az új menet fúrásától metszésétől stb. stb-től

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.