Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) Calogero válasza AMD Power (#50149) üzenetére


Calogero
addikt

Nekem csak kötelező szervizen kívül mást nem kellett javítani.
De ugye azért autóra költeni kell mert megsértődik, így mikulásra/karácsonyra kapott egy ilyet: [link], [link]

(#50152) AMD Power válasza Calogero (#50151) üzenetére


AMD Power
titán

Szép kis ajándék. Nekem egy sima mosás lesz maximum! :D

tboy93 Az nem rossz. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50153) trassher válasza Petyyyyy (#50144) üzenetére


trassher
addikt

Még csak az kéne hogy telifény legyen. :D Motorháztető + első lökhárító 60. Fékek 40, csillapítók + szilentek 70-80. A te listád se rossz. :DDD

tboy93: Úgy látom nem csak én vagyok ilyen költekező de mit csináljak ha ez a hobbim. Itt található az eddigi állás.

AMD Power: Jó autót kell venni lehetőleg nem nyugdíjastól és minden jó. :)

Redmi Note 7

(#50154) bubi92 válasza trassher (#50153) üzenetére


bubi92
őstag

ezt a listát két szereléssel űberelem ;]

augusztusban elvittem, hogy kopog a jobb első. ebből lett:
-minden lehetséges szilent, csapágy elől
-fék tárcsa, fék betét
-szűrők, olaj csere
=100k

most novemberben ugye megállt alattam az autó(szó szerint a fék amit befogott, mert ugye, ha az ember 100ezret ott hagy a szervízben akkor illik szar munkát csinálni)
-fék tárcsa, fék betét
-hátsó fékbowden
-hátsó fék állítás
=80k

:(

nyár közepén kicseréltem a tetőkárpitot, 10k

mind a négy lámpám kiégett egy év alatt(gondolom egyszerre lettek berakva)
~prémium kat. izzók 25k

~ablaktörlők 5k

téligumival vettem a kocsit, úgyhogy vettem rá nyári kereket
-4felni 60k
-4gumi+szerelés 80k

középkonzolon beesett az óra, úgyhogy a középkonzol burkolata bontottan 5k

teljesség igénye nélkül ennyi :DD

február óta van nálam az autó

indexkar csere kimaradt. azzal indult a kapcsolatunk 5k.

[ Szerkesztve ]

(#50155) Petyyyyy válasza trassher (#50153) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Valami nagyon profi munka kell legyen a fényezés, mert felénk húszért fújnak egy elemet.

Tudom, igyekszem, de a szajré nagy része már megvan csak be kell építeni. Így is lemaradt róla egy felni szett és egy téli - nyári garnitúra gumi.

Az a Puskás a XI. Karinthy féle Puskás akar lenni?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50156) trassher válasza Petyyyyy (#50155) üzenetére


trassher
addikt

2 elem fújása + lökhárító hegesztése van az árban. Felénk 25 körül megy egy elem.

bubi92: Még a végén kiderül hogy nem is az én autóm a legproblémásabb a topikban. ;]

Redmi Note 7

(#50157) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ez talán jól jöhet valakinek: Tetszőleges autórádió - multikormány összekapcsolásához szükséges modul
Ha nem lenne gyári CD-táram, még el is gondolkoznék rajta. Vagy azt is össze lehet drótozni más fejegységekkel?

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50158) AMD Power válasza trassher (#50153) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Igényes nyugdíjas orvos házaspártól. Megkímélt ,kevés km-rel. :DDD :C

bubi92 A szerelő kis kezét nem törted el? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50159) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

OFF:

Valaki árulja már el nekem, mi a sistergős villámcsapás baj van azzal a Lada 4x4 belsővel? Egy vadász vagy erdész vagy bánomisén MUNKÁSEMBER tuti nem a belseje miatt fog kiakadni. Ez ez célszerszám, nem kell formatervezési meg belső dizájn termékdíjat nyernie... Működjön, menjen el bárhova, bele lehessen ülni a térdig sáros csizmában is. Pont.

// Magánvélemény kinyilatkoztatását látták/hallották //

/OFF

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#50160) Declare válasza tboy93 (#50150) üzenetére


Declare
őstag

Egy lovaskocsinak meg csak egy kis olaj kell a csapagyakra :P ;]

(#50149) AMD Power

Tartalmas ev volt nekem is :U

-Nyarigumi
-teli gumi
-alufelni
-2db xenon izzo
-1db xenon trafo
-2 olajcsere
-auto hifi "tuning" :B (igazabol ez az egyetlen "hobbi" tetel)
-es ugye nem reg ez a kellemes kis valto javitos kaland 200k ert

-most decemberben lesz egy futomüallitas, mert a kormany nem all csont egyenesen, egy egesz picit jobbra van fordulva, akkor fut egyenesen :U ez valahogy szerintem most jött, eddig ez nem volt. Amugy nem raz vagy huz, meg semmi, minden jo, de ezt be kell allitatni. Ez kb mit kostal tudjatok? Elsö futomü allitas, ennyi amit kernem kell ugye? Erdemes/kell ilyenkor valamit megnezetni?

A masik az alvazvedelem, amin gondolkozom...de ugye az is egy 40k minimum es raadasul le is kell adni az autot 1-2 napra :U nem tudom erdemes e ilyennel foglalkoznom :F

[ Szerkesztve ]

(#50161) tboy93 válasza Declare (#50160) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kormany allasatol fuggetlenul a futomu lehet jo beallitason, csak a kormany nincs hozza allitva rendesen valoszinuleg. Nekem is ez a problemam, 2 helyen voltam, az egyik kicsit jobbra allitotta a masik kicsit balra, senki nem tudja eltalalni a 100% kozepet :( 4-8k kozott csinaljak.

Alvazvedelmet ajanlom, foleg ha meg nincs rozsda se sok. Nekem is csinaltak nem reg, Gustavsson Carosseriet nagyon tudom ajanlani.

[ Szerkesztve ]

(#50162) Kickass


Kickass
őstag

Bedobom már én is az összesítés hamár így :D:D

- télig + nyáriu garnitúra
- klíma töltés
- klíma bizgurálás :D
- hűtőrendszer rendbetétele (vízhűtő, olajhűtő, csövek)

Ebből a legnagyobb tétel a két garnitúra gumi ~100k nagyságrendben. A második a hűtőrendszer rendbetétele, ~40k körül. A többi filléres tétel volt.

Jövőre ami várható:
- kondenzvíz elvezetés tisztítása/rendbetétele, befolyik az utastérbe, vagy megoldom házilag vagy olyan 10-15k-ra számolok ezzel kapcsolatban
- valószínűsíthető egy kuplungozás (kinyomó csapágy zörög), ez igencsak fájni fog ~50k körül
- egy izzítógyertyám bele van szakadva, ha ki tudják operálni akkor pici összeg, ha le kell venn ia hengerfejet akkor ez is ~50k

Meg amit előre nem lehet tervezni :D

[ Szerkesztve ]

(#50163) hvb


hvb
tag

Sziasztok, valami zárlat lehetett a kabeleknêl, mert egyszer csak eltűnt a kilométer állás és a napi számláló. A biztosítékok rendben vannak. Mi lehet a probléma?
‘97 Vectra B, X20XEV.

zs.

(#50164) gban válasza hvb (#50163) üzenetére


gban
Közösségépítő

Zárlat biztos nincs ha a biztosítékok rendben vannak, és az autó sem égett le. Inkább kontakthiba.
Próbáld a kábelek, csatlakozók finom mozgatásával megkeresni.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#50165) Declare válasza tboy93 (#50161) üzenetére


Declare
őstag

:R köszi! ennek azert örülök :) ....de azert ez vicc nem? En a biciklimnek, ha nem egyenes a kormanya, fogom es beallitom egyenesre... :D ne legyen mar ez egy nagy ördöngösseg egy autonal egy olyan szerviznek, ahol ezzel foglalkoznak.... :U nem tudom egyebkent ez mitöl vagy miota van....csodalkoznek, ha mindig is lett volna, csak nem tünik fel. A teli kerekeket most tettek fel...ez ezzel összefügghet? :F nem hinnem...de megis a csere utan 1 honappal tünt ez fel :F

Alvazvedelem: Ez dilemmam, mar regota......cefet rozsda a kocsi alja....szerelö azt mondta ez van, a nemet/osztrak utakon hasznalt tömenytelen so/környezetbarat "so" ezt csinalja....az összes osztrak/nemet kocsi amihez közük van az ilyen....csak pl most, hogy szereltek a valtot, ugy alulro kell leszedni a dolgokat es mondtak, hogy volt olyan csavar, amit lazitozni kelllett hosszu ideig, hogy ki tudjak csavarni....igazabol en ezzel most nem tudok mit csinalni, viszont arra gondoltam, hogy ha esetleg el akarom adni par ev mulva, akkor az pozitivum, hogy alvazvedözve lett....es nem riad el senki, ha megnezi, hogy az aljan a csavaok full rozsdasak.

Ugyanakkor nem tudom mennyi valos ertelme van. Ok, nem fog latszodni, nyilvan lesz olyan csavar, elem, aminek jot tesz, de attol meg a rozsda eltünni nem fog es 100% osan nem is fog vedeni semmi....azaz lesznek olyan reszek ahol a rozsda megmarad...csak nem latszik. Vagy rosszul gondolom :F

Pont amit irtal, azert neztem is mar regebben azt a helyet, ahol csinaltattad...de messze van es több nap, ez igy nekem mostansag nem fer bele :U

(#50166) tboy93 válasza Declare (#50165) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor erdemes megcsinaltatnod az alvazvedelmet ha meg sokaig akarod hasznalni az autot. Betolod Gusztiekhoz, tobb lesz az mint 40k es nem azert mert dragan dolgoznak. Alaneznek, 56 helyen talalnak korroziot ott ahol te nem is gondolod es azt szepen mind lekezelik, komolyabb esetben kivagjak a lemezt stb. Utana ugye az alvazvedelem, de akkorar illik az uregvedelemre is gondolni. Az osztrak autok rakfeneje ez a rozsda sajnos, el kell donteni megeri-e neked. Az enyemet kilakatoltak teljesen, de en meg kb. 18-20 eves koraig hasznalni akarom az autot :)

(#50167) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Milyen motorolajat ajánlotok egy 1.6-os Opel Astra G-be? Z16XEP a motorkódja.

(#50168) tboy93 válasza Feenyx (#50167) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hali, pl. 5w40 total, mannol.

(#50169) KrAt válasza hvb (#50163) üzenetére


KrAt
veterán

Nem tekerted le véletlen a fényerőszabályzót a világítás-kapcsoló mellett? :)

(#50170) bubi92 válasza AMD Power (#50158) üzenetére


bubi92
őstag

felhívtam vasárnap délután (egy 0-24 autómentő, szerelőről beszélünk), hogy csodásan szerelték meg, csak most épp nem indul a kocsi, aztán nem vagyok hozzászokva az autópályán alváshoz. bele ásított egyet, és mondta, hogy kb 3 óra mire ideér, beviszi kecskemétre és majd ha lesz ideje megnézni. inárcs-kecskemét. 57 kilométer. 3óra. ÖTVENHÉTKILOMÉTER. HÁROMÓRA.

(#50171) tboy93 válasza bubi92 (#50170) üzenetére


tboy93
nagyúr

A fekkel en is becumtam nyaron, hatso beteteket csereltettem es szarul allitotta be a dobfeket a szaki. Kivittem baratnomeket a repterre, hazafele meg az m0-n eltunt a fekhatas, tokig benyomott pedalra nem lassult az auto. Kicsit befostam. Mint utolag kiderult, tul kozel allitotta a fekbeteteket a dobhoz, a ferodol reteg a beteten a melegben megduzzadt, igy alapbol fekezes nelkul kicsit hozzaert a dobhoz, a surlodas miatt meg felforrt a fekolaj es levegos lett a rendszer. Hal istennek tuleltem, bar mondom, azert kellett egy kis lelekjelenlet :D

(#50172) Kickass válasza tboy93 (#50171) üzenetére


Kickass
őstag

még a PGT-vel kipufogóstól mentem haza, üres rendszer turbós kocsi ki kellett égetni a rendszert, 2. kanyarnál beesett a fékpedál :D
szerencsére eléggé meg volt ültetve meg jó gumik voltak rajta (Yoko Parada) így nem estem le az útról, visszagangolva ahol kell kézizve visszamentem a kipushoz, mondta hogy az egyik fékcső kilyukadt....utólag se volt vicces :D

[ Szerkesztve ]

(#50173) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Akkor én még hallgassak :DDD
Bezzeg más ilyen hibalistával, mint ti, adja el az autót megkímélt állapotúnak hirdetve! :))

(#50174) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Na akkor én is leírom már mik voltak. :DDD

Olajcsere, szűrök csere, féktisztítás, szelepfedél tömítés, váltó- és kézifékszoknya, tetőkárpit cseréje, mindkét első sárvédőlemez cseréje, fényezése, téli gummák, aztán most volt vizsgázni, itt csak annyi volt a kifogásuk h a lámpákat állítsuk be (otthon cseréltük ki a lemezeket, aztán lehet ott elállítottuk), de kicseréltettük a két első övet is. Most elég patent az autó, jövőre remélem csak egy olajcsere, szűrők cseréje kell.

(#50175) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

Igaz. nekem nem volt egész év, de leírom eddigi kalandjaimat:

Vezérléscsere, termosztátcsere, hengerfej-, szívósor-, leömlősor tömítéscsere, olajcsere és szűrők cseréje, főfékmunkahenger csere, 2 hangszóró első ajtókba (ez saját szerelés), rádió és antenna csere (ez is), váltó-, és kézifékszoknya, és még a két ünnep között fényszóró-, és váltórudazat beállítás, valamint fűtőmotorcsere lesz.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#50176) Findzs válasza AMD Power (#50119) üzenetére


Findzs
addikt

A Lada Niva 3 év alatt csak 15 százalékot veszít az értékéből

ha már lada:

:)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#50177) Findzs válasza Findzs (#50176) üzenetére


Findzs
addikt

opel vs lada

nagyon bírja a kis niva :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#50178) AMD Power válasza Declare (#50160) üzenetére


AMD Power
titán

Én mikor utoljára voltam fűtómű beállításon akkor az ilyen 6-7e ft volt kb. Néha nem árt. Az alvázvédelem hasznos. Főleg az ilyen régi dögöknél mint az enyém. De nálad..... a H Astra nem rozsdásodik már olyan mértékben. Szóval nem tudom....

bubi92 Ez egy kellemes story. Felrúgtam volna.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50179) trassher válasza zolikaDB (#50173) üzenetére


trassher
addikt

Inkább ez mint hagyjuk leélni nem? :D Nekem pl hatalmas bukó lesz eladásnál az autó mert nem fogja senki megfizetni azt hogy egy jó kocsit vesz. Csak azt fogják látni hogy "de ez 99 év végi".

bubi92: Remélem az autómentésért egy forintot nem adtál neki.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#50180) erikke17


erikke17
őstag

Nos tegnap szelepfedél szétszedve megtisztítva felszilózva összerakva állt 24 órát. Kerülőút alatt megint egy merő olaj a kipufogócsonk és füstöl ahogy folyik rá. Ilyen nem létezik, hogy ugyan ott ugyan úgy engedje...

Gyanús nekem ez a olajbeöntő, tekertem köréje rongyot motorról olajat letöröltem kerültem egyet, csodák csodájára motor nem olajos de a rongy igen! Hogy a 'csába ment ez tönkre egyik napról a másikra egy hengerfejtömítés cseréje alatt? :((( Olyan fura is mert ezelőtt totál másként záródott, simán emelek rajta 3-4mm-t zárt állapotban.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#50181) adorjant válasza erikke17 (#50180) üzenetére


adorjant
senior tag

Nincs eldeformálódva a szelepfedél? Az okoz még ilyen tüneteket.

(#50182) molnarpeter válasza erikke17 (#50180) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem veszett el a gumi tömítőkarika a sapkáról?

(#50183) haddent válasza Declare (#50165) üzenetére


haddent
addikt

Biztos sokat segít, de legtöbbet az segít szvsz. ha szépen lenyomatod (kutaknál) nagynyomásúval olyan gyakran ahogy csak tudod. Az hülyeség, hogy "jaj ne vizezd rozsdásodik", mert pont a belerohadt saras-sós szartól rozsdásodik, nem attól, hogy bevizezed és az leszárad de akár még rá is fagy néha..

Más: nekem is egy idei összesítő, mindezt úgy, hogy most volt 1 éves (mármint nálam, amúgy 5) az autó, tehát 1. éve!

Ami "kell" -ből:
- olajcsere 3x, most jön a 4. (nyilván szűrővel, leeresztő csavar alátéttel)
- légszűrő 2x
- pollenszűrő 1x
- CarGlass -os szélvédőjavítás

Ami "hobbiból":
- paragi sportkipuff
- alufelni
- erősítő / fejegység
- szőnyegszett
- fényezés javítgatás

Ami "kéne":
Semmi, 200 ezernél teljes vezérlés, vízpumpával (hosszbordásszett is!), meg sok-sok finom friss olaj :B ;)

Szerintem nagyon rendesen viselkedett, mondjuk tiszta szívből mondhatom, hogy rendes gazdája vagyok és nem sajnálom rá ami kell, sőt, és odafigyelek a kicsire nagyon :B

És a kisöreg F Astráról is egy: vezérlés szett (nyilván olajjal mindennel együtt akkor már), semmi extra. Ő neki kelleni fog tavasszal egy kis lakatolás, szokásos hátsó sárvédőívek, tankbeömlőnél belülről kezdene eldurvulni sajnos... Tipp/ötlet kinél ,hol, hogy mennyiért vállalja a javítást?

(#50184) HWSW válasza erikke17 (#50180) üzenetére


HWSW
tag

Szopok én is rendesen a kib@szott sapka miatt. Volt a gyári, amivel az autót vettem, már az is körbe volt különböző anyagokkal tekerve, de mellette is gyöngyözött. Sebaj, vettem egy utángyárit. Az meg út közben gondolt egyet, és szétvált a teteje az aljától, ömlött be az utastérbe a füst, azt hittem hirtelen, meggyulladt vmi a motortérben. Akkor perpill az első autósboltban vettem még egy gagyit, ami bírta egy darabig, de az is elkezdett izzadni. Akkor vettem egy normálisabbat (Febi), az még egyben van, de a tömítés megkeményedett, megint tiszta olaj a szelepfedél. Mivel a sapka még egyben van, csak egy tömítést rendeltem, ma elvileg megjön.

[ Szerkesztve ]

(#50185) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Üdv!
Nemrég észrevettem, hogy a festes egy tűhegynyi pontban megsérült az oldalfalon és latszik a fém kicsit rozsdás. Körülötte teljesen épp a festés hogyan tudnám ezt kijavitani illetve ebből a pontból kiindulhate további rozsdásodás ha nem kezelem?

(#50186) KrAt válasza HWSW (#50184) üzenetére


KrAt
veterán

Próbáljatok meg 2 db. tömítést betenni, nekem az vált be :)

(#50187) gzbotii válasza F_Gergely (#50137) üzenetére


gzbotii
veterán

A teljes EGR?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#50188) haddent válasza Zsolt!! (#50185) üzenetére


haddent
addikt

Ha nagyon biztos akarsz lenni a dolgodban akkor fémtisztíára vakarod ( = semmi rozsda a láthatáron) és lefested szvsz. :B

(#50189) Zsolt!! válasza haddent (#50188) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Elég nehéz lesz levakakarni úgy h ne csináljak nagyobb kart mint ami van :) tényleg csak egy tühegynyi a hiba próbálkozak valami javito ecsettel vagy kevertesek ki inkabb szint a szemöldököket amúgy is leakarom fújatni.:)

(#50190) haddent válasza Zsolt!! (#50189) üzenetére


haddent
addikt

Akkor nem hinném, hogy továbbterjedne. Esetleg fújd be wd40 -el többször, hagyd rajta, az szerintem lehozza ami úgy le akar jönni (ha van egyáltalán) aztán kend be szépen és jó lesz

(#50191) Zsolt!! válasza haddent (#50190) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Ok. Koszi.

(#50192) diegho


diegho
nagyúr

Üdv!

1.6 Ecotec Meriva az utóbbi csak hidegen használat alatt (a vízhőfok mutató 4 hónapja nem állt merőlegesen, sőt ahhoz közel sem) benyalt kb 4-5 dl olajat 3-4k KM alatt. Mobil 3000XE 5W30 van benne, az első 3000KM alatt, amikor hosszabb távra is mentem vele nem fogyott belőle semmi. Lehet érdemes lenne 5W40-re átállni a folyamatos hideg használat miatt, vagy szarjam le és töltsek utána?

(#50193) zolikaDB válasza diegho (#50192) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lehet én vagyok a hülye, de a hidegoldali viszkozitást az 5 jelöli. Tehát hidegben az 5W30 és 5W40 viszkozitása ugyanaz. Könnyebben szivattyúzható ilyenkor stb.
Nem értek hozzá, de tkp neked a kocsit sokat "állt" mostanában, vagy ha mentél vele, azt is hidegben.
Szerintem a használatból ered ez az olajfogyás.
Nekem nyáron havi 2500km használat mellett megevett 10000km alatt vagy 2-3 decit a Mannolból. Oké, rátudtam, ettől a motor jó, nem kopott.

(#50194) Findzs


Findzs
addikt

végre megvan az akksi
egy banner power bull 44ah/420a
előtte egy unibull volt ami a belesütött dátum szerint 2008 -as volt
korábban is volt már banner akksim sosem volt velük gond
kicsit drágábban vettem de egy szaküzletben így támogatom a kiskereseket
16 ezer volt úgy, hogy otthagytam a régit (az ólom ára a méhtelepen 160ft/kg körül van)
de korrekten beszerelte és adott polusokra ilyen műanyagkupakot is
ha baj van nem kell postázgatni ami nem hátrány

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#50195) F_Gergely válasza gzbotii (#50187) üzenetére


F_Gergely
őstag

Igen, nem eredeti de ha nekem kell EGR-t cserelni biztos ilyet vennek nem 60ert gyarit.

(#50196) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Légtömegmérő tisztitás és 98-as ósan benzint használva mintha megszűnt volna a gyorsítás közbeni enyhe rángatás. Kíváncsi leszek ha újra az "ősi" omv 95-öst teszek bele lesz-e bakkecske mód.

(#50197) Petyyyyy válasza F_Gergely (#50195) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Negyvenért nem jó a bontott? Most minden kekeckedés nélkül.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50198) Jofi81 válasza F_Gergely (#50195) üzenetére


Jofi81
őstag

Linket tudnál adni?

(#50199) F_Gergely válasza Petyyyyy (#50197) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ilyenbol nem vennek bontottat. Lehet az ugyan ugy el van hasznalodva vagy egy honap mulva ugyan olyan szar lesz.

Linket nem tudok mert telorol vagyok, de beirjarok ebayen es kidob egy halom talalatot.

[ Szerkesztve ]

(#50200) trassher válasza F_Gergely (#50195) üzenetére


trassher
addikt

Az enyémet kitakarítottam de kitartott gázpedál állásnál ismét berángat néha. Én biztos nem veszek újat se bontottat hanem lefalazom.

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.