Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#332) drzozo


drzozo
senior tag

Rég jártam erre, úgyhogy lenne megint 4+1-es választás.

Lenovo Z575
Toshiba S L850
HP Pavilon dv6
dv6-6125sl alu - 154 900.-Ft
AMD A6-A3410MX,4GB,500GB,HD6755G2 1GB

+
dv6-6126sl alu - 164 900.-Ft
AMD A8-A3510MX,4GB,500GB,HD6755G2 1GB
- nem tudom megéri-e a proci miatt a plusz 10 ezer felárat.

Csak multimédiás dolgokra szeretném használni, film és zene, na meg esténként hosszútávú wow (laptop hűtő van), aminél megelégszek közepes, maximum jó grafikai beállításokkal. Ezért fontos a kijelző, tükröződhet, és a beépített hangszóró.

1. Lenovo Y570 után ez maximum csak teljesítményben lenne rosszabb, összességében biztos jó választás lenne, jó hang, szép és állítható képminőség.

2. Toshiba. Valamiért taszít a márka, ha laptopot vennék, nem biztos, hogy erre esne a választásom, viszont ezzel a konfiggal, na meg a fehér színnel, ilyen ár mellett brutál. Valami infó a gépről? Hangzásról valaki esetleg tud vmi? Látom, hogy SRS Premium Sound van benne, de azért csak érdekelne, legalább egy Y570-hez viszonyítva.

3. Ilyen procival nem szívesen venném meg, viszont jó az ára, érdekel, de még mindig inkább az A6-os vagy A8-as dv6 felé húzok. Altec Lansing hangszórók, hogy teljesítenek? Ehhez még nem volt szerencsém.

4. Ezt volt szerencsém nyomkodni, legszívesebben ezt próbálnám ki és ezt is választanám hosszabb távra. Hallgattam egy zenét rajta, viszont a beats audio hangzása nem nyerte el a tetszésemet. Akkor. Viszont most youtube-n néztem egy videót, ahol a csávó egy gombnyomással átváltott rá, elképzelhető, hogy én anélkül teszteltem rajta zenét, így kíváncsi lennék erre is.

5. 10 ezer forint felár, A6 vagy A8.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.