Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#144033) Chaser válasza pandras2000 (#144028) üzenetére


Chaser
titán

a kedves kereskedő hiába írja hol van a gar, mivel tőlük veszed velük vagy "szerződésben", tehát viheted hozzájuk baj esetén is, közvetlen szrviz csak egy opció, nem kötelesség
- én ezt szoktam ajánlani, amennyiben futáros szállítás lenne, mert ha bármi sérülés van ott nem tudod bizonyítani h nálad nem volt, ha elviszed üzletbe ott viszont erről kérsz jegyzőkönyvet, bárminemű sérülés lenne rajta mikor visszajön az már nem a te dolgod, szerviz és a bolt lemeccseli, nem jellemző, de volt már ilyenekre példa sajnos -

nem kell hirdetés, ssd-t pl iponból, azok jóval nagyobb arányban hibásodnak meg mint a ramok, azt boltból érdemes újan venni, 22790ft 5 év garral, ha futárral veszed drágább, viszont bármikor meghibásodik el és visszaszállítás árát többször nem kell kifizetni
- bár sztem bármelyik hozzád közeli boltban kapsz 1-2 ezressel többért, nem hiánycikk -
ha hdd helyére akarod akkor sata kell, mert sata az is, hdd-t meg lehet egyszerűbb szimplán usb házba rakni, dvd meg marad a gépben - ha elég 250gb akkor usb ház jobb megoldás, nekem pl elég, csak az van a gépben -

ram pl tőle, nem ismerem, sok értékelése van, bolti ár feléért adja, minek tovább keresni? lehet h be is szereli valami minimális pénzért, akkor már ssd-vel együtt érdemes amit megveszel előtte üzletből

proaktívnak kell lenni kérem :)

szerk:
egyébként én is dolgoztam boltban, nem voltunk semmilyen hivatalos szerviz, ha bővíteni kellett bármit mi oldottuk meg
kikeresed neten a hivatalos hp manualok közül h bőíthető-e házilag, ha az megnyugtat

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.