Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#144151) Khelben válasza prannk (#144150) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha tényleg csak ennyi, akkor felesleges 200k-t adni érte. [link] Kérdés, mit jelent a tanulás.

(#144152) prannk válasza Khelben (#144151) üzenetére


prannk
őstag

Ne legyen lassú. ne keljen várni semmire. ne essen szét ne nyekeregjen és ha lehet ASUS vagy DELL
AZ 500 as hdd mellé mehetne egy 120 as ssd is

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144153) Khelben válasza prannk (#144152) üzenetére


Khelben
nagyúr

Veszel bele SSD-t meg RAM-ot és gyors lesz. De még mindig nem derült ki, hogy mire kell.

(#144154) prannk


prannk
őstag

Internet word film. Ilyesmi
De inkabb fizetek tobbet most minthogy 3 ev mulva eg ujat

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144155) Khelben válasza prannk (#144154) üzenetére


Khelben
nagyúr

3 évnél hosszabb garanciával nem kapsz gépet 200k-ból, márpedig csak addig biztos a működés, amíg van garancia.

(#144156) Brandynew válasza prannk (#144154) üzenetére


Brandynew
őstag

1. Valamilyen min. 6-os szériás i3 vagy i5 CPU.
2. 4-8 GB RAM.
3. SSD

Ajánlott típusok az alsó kategóriában: HP 15, HP 250 G6, Acer A515

(#144157) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Acer A515-öst tervezek venni. Kérdés, honnan érdemes (usanotebook, notebook.hu, computer imperium stb?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#144158) Brandynew válasza Energie X (#144157) üzenetére


Brandynew
őstag

Laptopszalon vagy MySoft.hu

(#144159) Energie X válasza Brandynew (#144158) üzenetére


Energie X
őstag

Köszönöm!

Olyan változata nincs véletlen, amiben nem külön adnak hozzá OEM Windows-t hanem a serial az alaplap uefi-jébe van égetve?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#144160) magellan2600


magellan2600
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy használt laptopot honnan érdemes venni? Nézegettem a laptopszalont, ez mennyire megbízható ilyen szempontból? Vagy ha esetleg tud valaki olyan oldalt mondani, ahol érdemes nézegetni, azt megköszönném. Árban kb. 60-70 ezer forintig mennék el.
Előre is köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#144161) Khelben válasza magellan2600 (#144160) üzenetére


Khelben
nagyúr

Laptopszalon és Laptopsystem megbízhatók. Notebooksystem hallomás alapján szintén.

(#144162) prannk válasza Brandynew (#144156) üzenetére


prannk
őstag

Asusbol vag dellbol?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144163) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Üdv!
Elérkezett az idő, hogy én kérjek tanácsot, mert nem kicsit megzavarodtam az új Kaby Lake i7 "U"-s QUAD!!! processzorai miatt. 15W-os energiaigénye valós?
https://ark.intel.com/products/122589/Intel-Core-i7-8550U-Processor-8M-Cache-up-to-4_00-GHz

Elképzelhető, hogy a gamer ultrabook-os időszak eljőni látszik? Továbbra sem vagyok híve az 1cm-es vastag notiba tegyünk minél erősebb vasat, mert 99%-ban trottyolni fog minden, akár CPU akár GPU terén.
GPU-knál nem vitás, hogy kell alá rendesen hűtés, akár Radeon, akár Nvidiáról legyen szó.
De ezek az új energiatakarékos U-s procik ... vajon mennyire melegednek?

Tikakukac: Ha ez igaz, akkor azt hiszem eljött életed egyik álma (meg az enyém is).
4 lanes PCI Express 4, külső videókari dobozzal, Thunderbolt-on keresztül, vékony i7-u quados notival :)
Hmm .... belelógjon a kezem a bilibe? :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#144164) Tikakukac válasza Bluesummers (#144163) üzenetére


Tikakukac
titán

Sajnos nem jön el. Papíron ezek az órajelek is szépek, de érdemes megnézni ezt meddig és hogyan tudják.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#144165) Brandynew válasza prannk (#144162) üzenetére


Brandynew
őstag

Dell Inspiron 3567
Dell Vostro 3568

És akkor itt ki is fújt az ajánlható laptopok listája ebben az ársávban.

Asus csak ipari hulladékot gyárt a belépőszintre (X-es és S-es széria). Ami ajánlott, az a ZenBook, de csakis integrált VGA-val, illetve az N-es és G-s szériái, de ezek már 200 ezer Ft fölött vannak. Az X, S, GL kerülendő.

[ Szerkesztve ]

(#144166) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!

Apósomnak szeretnék gépet vásárolni a következő hetekben. kb. 100-130 ezer Ft a keret, persze lehet olcsóbban is. Alap dolgokra kell (sose használt még számítógépet :) ), csak internetezni.
Van ennél jobb választás?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#144167) Brandynew válasza dudi6 (#144166) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

HP 250, HP 15, ami ebben az ársávban játszik. Az jó, amit választottál, esetleg megfontolandó, hogy SSD-vel vedd, de nem FHD felbontásban: https://www.mysoft.hu/details.aspx?pn=1XN42EA%23AKC

Az SSD nagyon sokat dob a gép teljesítményén.

(#144168) dudi6 válasza Brandynew (#144167) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm.
Akkor is érdemes SSD-t venni ha heti 2-3 alkalommal napi 15 percet lesz használva? Magamnak mindenképp SSD-t vennék, de nem gondolnám, hogy az apósnak ez fontos lenne... A gép betölt 1 perc alatt ( 10-15 sec helyett), a Chrome böngészőt meg gondolom nem befolyásolja érezhetően... Másra tényleg nem lesz használva, szerintem még office-ra sem.

[ Szerkesztve ]

(#144169) Brandynew válasza dudi6 (#144168) üzenetére


Brandynew
őstag

Hogyha tényleg csak 30-45 percet lesz használva az egész héten, akkor végül is mindegy...

Az SSD a Chrome és a weboldalak betöltődését is érdemben befolyásolja, sőt, minden olyan műveletnél számottevő a sebességnövekedés (kb. 8-20x-os), ahol a rendszer hozzányúl a háttértárhoz. A weboldalak megnyitása egy tipikus eset, de érezhetően sokkal gyorsabb a képek megnyitása, fájlok elmentése, e-mail mellékletek csatolása és letöltése, vírusellenőrzés, frissítések telepítése stb.

Tudom, hogy a YouTube videók elsősorban a Windows gyors indulásával szoktak példálózni, de azért tudjuk, hogy ez a leglényegtelenebb hozadéka az SSD-nek. Ha a jó processzor és az SSD közül kell választani, akkor az SSD-vel egyértelműen nagyobb sebességnövekedés érhető el a normál felhasználói műveletek (pl. böngészés) elvégzése során.

De ha tényleg heti max. 1 órát lesz használva a gép, akkor végül is mindegy. Esetleg még annyit lehet írni az SSD javára, hogy könnyebb lesz maga a gép, tovább bírja az akksija, jobban viseli a hordozást, nem kell töredezettség-mentesíteni és tartósabb is, mint a HDD.

[ Szerkesztve ]

(#144170) Tikakukac válasza dudi6 (#144168) üzenetére


Tikakukac
titán

Az SSD azt a problémát oldja meg, hogy most már HDD led nem nagyon van, ha van is, fogalma sincs az embernek arról, hogy mi az.
Rendszeres visszatérő gond ahol járok, hogy azért fagynak csumára a gépek, mert valamit megnyit az ember, valahova kattint és ha nincs valami grafikus visszajelzés jóóóóó nagyban kirakva, akkor kattint megint. És megint és megint. Aztán csontra fagy minden és indul a matek meg káromkodás.

Na ezt nagyon szépen megoldja az SSD. Hogy ez nálatok mekkora gond nem tudom. De mióta már 10k magasságban mennek az SSD-k szerintem nagy kérdés nincs.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#144171) dudi6 válasza Brandynew (#144169) üzenetére


dudi6
senior tag

"Esetleg még annyit lehet írni az SSD javára, hogy könnyebb lesz maga a gép, tovább bírja az akksija, jobban viseli a hordozást, nem kell töredezettség-mentesíteni és tartósabb is, mint a HDD."
Ezek mondjuk eszembe se jutottak, lehet akkor egy 256-s SSD lesz ahogy linkelted is (128-t keveslem).
Köszönöm a segítséget.

(#144172) kekesj válasza Brandynew (#144167) üzenetére


kekesj
tag

off
de jó!
HP 250g6, i3-6006U (ez nagyon gyengének tűnik) szimpla HD TN panel, 4gb memória, viszont ssd és windows 10-es oprendszer, 184 000 forint, ha több memóriát akarsz akkor már 214 körül jársz, és még mindig van egy nagyon gyenge panelod meg egy gyenge procid.

(#144173) Brandynew válasza kekesj (#144172) üzenetére


Brandynew
őstag

1. Milyen panelt vársz 120-130 ezer Ft-ért? Az IPS nem itt kezdődik.

2. Hogy jöttek ki neked ezek a számok? 256 GB SSD-vel szerelt HP 250 G6 már 138 ezer Ft-ért is van.

3. Gyenge processzor? Mégis mihez képest? Ebben az árkategóriában nincs erősebb CPU-val szerelt gép.

4. Milyen alternatívát ajánlanál a kérdezőnek? Előrebocsátom, hogy nem fogsz tudni ajánlani, ahogy tájékozódsz egy kicsit a piacon, Te is látni fogod.

[ Szerkesztve ]

(#144174) Bluesummers válasza Brandynew (#144173) üzenetére


Bluesummers
őstag

Úgy jött ki neki, hogy rákattintott a Win10-re, majd a 8GB memóriára: https://www.mysoft.hu/details.aspx?pn=1XN42EA%23AKC_8GBW10HP_S

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#144175) Bluesummers válasza kekesj (#144172) üzenetére


Bluesummers
őstag

Saját magad is vehetsz hozzá Win10-et és +4GB ramot, senki se tart a fejedhez pisztolyt.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#144176) kekesj válasza Brandynew (#144173) üzenetére


kekesj
tag

off
nem ajánlottam, csak az árakon borzongtam, tudom hogy nincs más, az egész 200 alatti kategória hulladék, ha. árak windows 10-zel értendők, nem anélkül. említett konfig laptoszalon 180 ezer forint, most aktuálisan pár ezer forinttal olcsóbb, 17 ezer forint többlet, ha 8gb rammal rendelem. bár én a másik linkelt bolt árait írtam.

(#144177) Brandynew válasza kekesj (#144176) üzenetére


Brandynew
őstag

Ha a MySoft-on rákattintasz a plusz Hardverekre, azzal külön beszerelést kérsz, és a beszerelés díját is hozzáadja az árhoz, ezért lesz irreálisan drága.

Szerencsére két megoldás is van:

1. Eleve az igényeidnek megfelelő konfigurációt kell kiválasztani, akár MySoft-ról, akár Laptopszalonról, akár más, megbízható webáruházból.

2. Ezek a HP gépek minden gond nélkül megbonthatók otthon is garanciavesztés terhe nélkül, szóval ha plusz SSD-re vagy RAM-ra van szükséged, akkor veszel hozzá, akár használtan is (a RAM és SSD pont olyan alkatrészek, amelyek bátran megvehetők használtan is), és beleteszed magad.

[ Szerkesztve ]

(#144178) otto14 válasza otto14 (#144048) üzenetére


otto14
senior tag

Jól kiszopattak a román webshopok, a boltok felében már nincs raktáron a kinézett Dell 7577, hiába rendeltem meg aznap, máshol meg jól megdrágították. Valami használható alternatíva van maximum 300k -ig? Még ami szóba jöhetene, az egy Acer an515-52, i5 8300h, 1050 vagy 1050ti +ssd -vel, 220k illetve 250k -ért. Azt nem tudom, hogy ezekbe is 2 meghajtó hely van?

[ Szerkesztve ]

asd

(#144179) TheNewDawn válasza otto14 (#144178) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ne akard ezeket az acereket :) Meg ne vegyél 1050 es gépet ha 1060 volt a cél, kb olyan a kettő játékteljesitménybe összehasonlitva, mint egy Audi meg Suzuki. Hogy milyen alternativa van Romániában azt sajnos mi itt nem nagyon tudhatjuk :) :(

(#144180) otto14 válasza TheNewDawn (#144179) üzenetére


otto14
senior tag

Az alapelképzelés egy MX150 -es gép volt egyébként (konkrétan Acer A515, haverom most vett e576-ot mx150el, és nem megy rosszul, TALÁN nekem is elég lenne), csak bejött egy kis plusz pénz, abból kell valami. A mostani gépemben e5200 + hd6450 van, ezt fogom leváltani (asztali gép nem jön szóba), szóval bármi rakéta lesz a mostani gépemhez képest. Szeretnék szép kijelzőt és jó hűtést, a játék csak másodlagos.

Acer nitro-t ne, Asus Gl -t ne, de akkor mit? Te mit vennél ennyi pénzből, Magyarországon?

asd

(#144181) prannk válasza Brandynew (#144165) üzenetére


prannk
őstag

Ja azt elfelejtettem mondani hogy afa nelkul tudok vasarolni egy helyen ugyhogy 230-240 a keret. Abbe megyik N es és g és tipus fer bele?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144182) prannk


prannk
őstag

Illetve ha van Dell ből is más 240 ig

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144183) TheNewDawn válasza otto14 (#144180) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Most az egy dolog, hogy én mit vennék, ( amugy Lenovo Y520 at vettem 1050 ti vel 249 ért )és megint más, hogy mit mernék másnak ajánlani. Meg a a vásárlásom óta rengeteget változtak a körülmények ( Lenovo nem lett olcsóbb sőt, Dell olcsóbb lett jóval és a borzalmas TN panelt kicserélték IPS re ) szóval szerintem még mindig jobb, ha maradsz a 7577 nél, csak akkor legfeljebb nem 1060 al, hanem 1050 ti vel , esetleg 1050 el, nem tudom Romaniaban ezek mibe kerülnek :)

(#144184) Brandynew válasza prannk (#144181) üzenetére


Brandynew
őstag

Menj föl még egy kicsit és akkor Dell 7577 :D

(#144185) Khelben válasza otto14 (#144178) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az A515 hűtése épphogy elég a 8250U+MX150-hez (90 fokos cpu/gpu). Ennél erősebb hardver esetén kemény túlmelegedés lesz.

(#144186) prannk válasza Brandynew (#144184) üzenetére


prannk
őstag

Maradjunk a 230-240 es keretnél
Játék nem lesz.
Asus bol és dellbol melyikek az ajanlottak?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#144187) sewente


sewente
tag

Sziasztok!

Laptop vásárlás előtt állok. Az alábbi igényeknek megfelelő gépet szeretnék venni.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? max. 200e
(3) Felhasználás? irodai programok, játék (csak league of legends), tervezés (ArchiCAD)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 13", full HD, matt
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? napi 2x kocsiban szállítva
(7) Operációs rendszer? windows
(8) Tárhely mérete és típusa, memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 250GB SSD, min. 8 Gb RAM, Optikai nem szükséges
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? HDMI, USB3.0, minél vékonyabb és könnyebb

Illetve hogy milyen holnapon érdemes vásárolni?

Köszönöm előre is

(#144188) Khelben válasza prannk (#144186) üzenetére


Khelben
nagyúr

240-250 körül HP 450 G5 vagy Dell 5570. Olcsóbban HP 250 és Dell 3568. Asus nincs ennyiért ajánlott.

(#144187) sewente: HP 430. mint egyetlen értelmes 13-as gép 200k-ért

[ Szerkesztve ]

(#144189) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Dell Inspiron 7577-s notival szemezgetek, a szokásos használat mellett játékra is lenne használva.
A kérdésem az lenne, hogy i5-7300HQ és 1060 6GB VGA vagy i7-7700HQ és 1050Ti 4GB VGA verzió érné meg jobban?

(#144190) Mikulásbá válasza Xeon7 (#144189) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az első verzió.

(#144191) sewente válasza Khelben (#144188) üzenetére


sewente
tag

És ha növelném keretet egy 100-assal mi férne még bele?

(#144192) Xeon7 válasza Mikulásbá (#144190) üzenetére


Xeon7
aktív tag

:R :R :R

(#144193) Dhampir válasza TheNewDawn (#144183) üzenetére


Dhampir
félisten

Dehogy lett olcsóbb a Dell, legfeljebb az 1050-es konfigok ára került lejjebb, esetleg ilyen értelemben. :)

A Lenovo Y520 esetében ennyi pénzért már 1050 Ti-t kapsz, míg a Dell csak 1050-et ad, viszont legalább a kijelzője PWM-mentes (hacsak azóta nem kaptak más panelt).

A Dellben alkalmazott max-Q-s 1060 + i7 esetében is olcsóbb az Y720 konfigja teljes értékű 1060-al.

Más:
Várhatóan ezek az új Dell gépek érkeznek. A G7-et nem tartalmazza a lista.

(#144194) Khelben válasza sewente (#144191) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#144195) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükség. Ismerős keres laptopot az alábbi igényeknek megfelelően.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Most, max. 1-2hét
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max.130-140k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
irodai programok, tanuláshoz
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
játék nem.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
elvárás kizárólag annyi, hogy érintőképenyős legyen(nem értek vele egyet én de ez van)
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
lehet hordozva is
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
optikai nem szükséges használathoz 4 max. 8giga elég lehet ssd-vel ha lehet szerintem 128-as elég
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
csak új

A kiszemelt egyelőre egy asus vivobook flip 14 (N3450/4Gb/64Gb SSD/Win10 Home) 135k

Ennél tudnátok jobbat ajánlani?

szerk.: Most látom MM-ben online 120k

[ Szerkesztve ]

(#144196) Khelben válasza bozsozso (#144195) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiért nincs normális érintős gép. Meg kell venni azt az egyet aztán lesz ami lesz. A sebességtől a haját fogja tépni a használója, az borítékolható. Nem SSD van benne, hanem eMMC, ami lassú. A processzor meg tabletekbe való darab, az üres Windowst sem tudja rendesen futtatni.

[ Szerkesztve ]

(#144197) Tikakukac válasza bozsozso (#144195) üzenetére


Tikakukac
titán

Jobbat igen, rosszabbat nem :B Az árkeret az mondjuk annyira nem begyere jellegű.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#144198) TheNewDawn válasza Dhampir (#144193) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát pedig de:) amikor én vettem a notit, akkoriban az 1050 es Dell ( Tn panellel ráadásul)290 volt. Innentől kezdve nem kellett sokat gondolkodni,hogy ha 50 el olcsóbban kap az ember 1050 ti s lenovot, az minden kockázattal együtt megerheti.most ugye 260 ért kapsz már dellt 1050 el, és 360helyett 330 ért 1060 as max q-t.ez bizony jó 30 ezres csökkenés:)

(#144199) Dhampir válasza TheNewDawn (#144198) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez így van, de a konfiguráláshoz képest még mindig nagy a különbség. Kábé a hétvége óta 254.900 Ft-ért kapsz most is 1050 Ti-vel Y520-at.
Így valahogy nem érzem az olcsósodást, még ha a gyengébb Dell konfig ára lejjebb is ment, ugye érted amire gondolok? Amikor ugyanez a 7577 esetében 330.000-be kerül (igaz, hogy i7-el, de Y520 konfigos i7 + 1050 Ti most már 269.900 Ft, vagyis hatvanezerrel olcsóbb a Lenovo). (Az 1050-es Y520-akat meg nagyon pörgetik ki az apróra.)

Csak hát a Dell garancia (és a hűtés kialakítása okán, habár azok a ventik sem keltenek nagy turbulenciát, de a hőcsövezés talán jobb) miatt inkább a Dellt választjuk, bár nem a garanciával fognak a felhasználók játszani. :D

Tényleg, nálad az Y520 esetében nincs nagy "trotyi" ebben a hőségben? :F

[ Szerkesztve ]

(#144200) TheNewDawn válasza Dhampir (#144199) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Semmi gond nincs vele abszolút , annyi, hogy előbb kapcsol be az extrém hűtés, ami bizony tud visítani, de fejhallgatóval abszolút elviselhető :) De persze csak akkor, ha valami gépet keményen terhelő AAA gamet tolok vele, egyébként még halk is :)

Az egyettlen baj vele, hogy sikerült nemrég a HDD mellett az SSD t is full teleraknom :D És raklap game van rajta amiket szeretnék kipróbálni de nem volt időm még, ráadásul itt van mindjárt a steam summer sale is... APropó, ha minden igaz akkor gtx 960 rx 380 / gtx 1050 lesz a min követelmény csak a Shadow of the tomb raiderhez, szóval örülünk Vincent :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.