Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#101261) ubyegon2 válasza Khelben (#101259) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

40-60k-ból mégis mi számít "nem túl régi"-nek?
-nem tudom (írtátok itt, hogy ki tudja mi fárad el addigra benne-venti például)

Miért nem veszel 120-ért egy normális üzletit, 2-3 éveset?
-ha ez a javaslat, akkor...

Vagy ha nem hordozod, akkor asztalit, amiből kétszer erősebbet kapsz ugyanannyiért.
-asztalim van, azon pihen egy csomó Linux disztribúció, de néha az asszonykám netezne, amikor én is bújnám a szaktopikokat és kéne egy másodgép ilyen esetekre is, de csak Linuxon tudom elképzelni a böngészést az ismert különbségek miatt, semmi olyat nem csinálok, ami miatt rendszerzabáló virusmágnes bocs, Windows kéne. :)
Linux amiatt lényeges a leírásban, mert sokkal kisebb a rendszerigénye, most esett le, hogy nem kell Win8.1 képesség, bár az új asztali Linux disztrók miatt kb. ugyanott vagyunk-legalábbis a VGA miatt!

Ha aszongyátok, hogy vegyek inkább valami androidos tablet-pc-t és arra tudtok topik linket, az is jó. De a Linux akkor is fontos, hiába Linux alapú az android is.

[ Szerkesztve ]

eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.