Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102201) TaaT válasza Buster17 (#102197) üzenetére


TaaT
veterán

"Haha rohadt jó ez a yugo. Tényleg menő kocsi lehet"

:))

Give them hell Ukraine!

(#102202) Tsebacsi válasza TaaT (#102201) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Keveset fogyaszt, cserébe nem megy!" :DDD

tresh: Van havernak Zastavája, imádja, alig akart venni mellé egy "normális" Vectrát :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#102203) tresh válasza Zewa (#102200) üzenetére


tresh
addikt

Az lehet hogy olcsóbb de a vizsga nem olyan mint itt.. attól függetlenül én se néznék kint semmit csak hogy ennyi a keret ebből kel egy viszonylag jó állapotú ha az 2-es golf akkor az ha punto akkor az és így tovább. Hulla mindegy mit vesz a lényeg az hogy vigye A-ból B-be és ne essen szét :)

(#102202) Tsebacsi: megy az ...csak inkább leejtőn jön ki az igazai ereje ;]

zastava-val még csajozni is tud a sulinál ;)

[ Szerkesztve ]

(#102204) Buster17 válasza tresh (#102203) üzenetére


Buster17
addikt

Hát ennél olcsóbb autó nincsen kint. :D ez a legalja kategória.
Bár ez még az a határ ami még jó állapotban van. Csomó ismi vett már 500meg 800euro között autókat és köszönik jól vannak.

Bár én még mindig 9ezerért vennék egy civicet a kispók mellé :D

[ Szerkesztve ]

(#102205) Declare válasza sqpp (#102185) üzenetére


Declare
őstag

A megoldas a problemadra:

Tadaaaaam: :))

(#102206) tresh válasza Buster17 (#102204) üzenetére


tresh
addikt

[link] és még marad 500 euro inni :DDD

Zewa: 9000 euro az nem 9 misi , de ha ennyiért váltod beszélhetünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#102207) Zewa válasza Buster17 (#102204) üzenetére


Zewa
senior tag

9 millióért elég jó Civicek vannak már.. ;]

Haver srác egy szép állapotú E36 318i-t vett 900juróért, 1 éves téli-nyári gumival, 290e km-el.. Tényleg megbecsült autó volt ami különbül nézett ki mint az itthoni 140-150k km-re hazudott társai.. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#102208) VegyesTamás válasza DeFranco (#102193) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Most csinálunk egy tdci fókát, alánéztem hátul ez bizony tud keresztbe mászkálni ha elmegy a szilent..megeszi a gummát

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#102209) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

A nem is olyan régmúltban (tavaly) vacilláltam, hogy vegyek egy kocsit vagy újítsak be egy komplett 1150-es gépet. Utóbbi lett. Céges busszal járok melózni (máris pénzt spóroltam), apósom kocsijával meg erre-arra ha épp dolgom van a városban (szégyen vagy sem, párom őseinél lakunk). Az én pénztárcámhoz egy apóséhoz hasonló Renault 19 megtette volna mindennapi használatra, igazi melós autó.
Feljebb is nézelődtem árban, Mazda 323F-ből csakis a ferdehátú. Szerintem vállalható, szép forma, jó felszereltség, normál méretű és fogyasztású benzin motor, akár még családi autónak is tökéletes lehet, sajnos sok a behozott, visszatekert órás példány. Sajnos ezekben az ársávokban anno mást nem találtam, ami vállalható lett volna.

Mondjuk amilyen autókat eddig vezettem, mindnek megvolt a maga szépsége:
-Swift 1.3 ferde és 1.6 sedan: könnyű volt és ha csak én ültem benne elég gyors is, ergó úthibákon pattogós. Mondjuk árokba nem hajtottam volna ezzel. :N
-Mondejó 1.8 kombi, bubilámpástűzpiros: imádtam a méretét, jól ment. Nem volt annyi ideig nálam, hogy hibát találtam volna benne.
-Ford Transit: Lepattant rozsdás koporsó, de a motorja elnyűhetetlen.
-Opel Astra 1.4 sedan: kellemes a fogyasztása, kulturált külső-belső.
-Renyó 19 1.4 sedan: nyugati márka, keleti kényelem, nem eszik sokat. Küszöb rozsda, szakadt ülés, az Energy motor gyorsabban eszi az olajat, de bárhová elvisz. Hosszú távon és nyári kánikulában hűtött garázsban tartandó...

A kocsivásárlás elnapolva/évelve. Jövő ilyenkor talán esedékes lehet. Előnye: ha a hidegben nem indul röccre a hideg motor (na jó, második röccre), nézem a következőt.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#102210) Buster17 válasza tresh (#102206) üzenetére


Buster17
addikt

De olyan kell amire van még műszaki.

Amúgy multkor 2 éve néztünk kocsit 100euroért minden zsír volt meg 1 hónap műszaki csak annyira megette a rozsda hogy már nem ment volna át a köv műszakint. 30ezerért egy működő autó kész ritkaság. Otthon 50alatt nincsen szétrohadt kispók se.

(#102211) LegoHead válasza sqpp (#102177) üzenetére


LegoHead
újonc

Volvo S80 2.4 sor5 :-D

(#102212) tresh válasza Buster17 (#102210) üzenetére


tresh
addikt

jaja vágom.. én tuti beállítanám hogy érvénes műszaki min 1 évig 600 juro és abból szemezgetnék :R

(#102213) Declare válasza flymi (#102209) üzenetére


Declare
őstag

Az elejeröl lehagytad, hogy "Kedves naplom..." :)

(#102214) flymi válasza Declare (#102213) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Upsz. Bocs! Gondoltam hátha valakit érdekel... Magamon kívül (vagyok)... :DDD

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#102215) Declare válasza flymi (#102214) üzenetére


Declare
őstag

Jaaa hat nem azert.... :DDD csak olvastam, vartam a vegen a csattanot, hogy akkor most mi is a kerdes, mi a dilemma....de aztan ez elmaradt es masodszorra elolvasva sem talaltam es kicsit hirtelen ez meglepett :D

(#102216) DeFranco válasza VegyesTamás (#102208) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyes fóka volt? évjárat?

gumit néztem most, tukkó méréssel (beledugtam a profilmélységbe a kulcsot) egyenletesnek látszik a kopás)

[ Szerkesztve ]

(#102217) Qru


Qru
MODERÁTOR

A számtalan Mercedesben megtalálható, OM651 kódjelű, 2,1 literes dízelmotor miatt hív vissza több százezer autót a Mercedes-Benz.

[link]

#nincsbennetarcsi

(#102218) 8th válasza Buster17 (#102204) üzenetére


8th
addikt

Komolyan van egy kispókod? Azt hittem csak trollkodsz azzal az aláírással. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#102219) hurenzon


hurenzon
senior tag

Vett már valaki autót a Csonti cartól?

(#102220) tresh válasza hurenzon (#102219) üzenetére


tresh
addikt

A TC-sek ;]

(#102221) -v- válasza DeFranco (#102216) üzenetére


-v-
addikt

Lézer kell!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#102222) Buster17 válasza 8th (#102218) üzenetére


Buster17
addikt

Van! Szép babakék :D
40fotó?

[ Szerkesztve ]

(#102223) 8th válasza Buster17 (#102222) üzenetére


8th
addikt

A Fiat topikba mehet! :K :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#102224) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

1.2 millio korul melyik az ajanlott az alabbiak kozul ? 7gen civic,focus,corolla,307,megane ? Esetleg a clio III-as szeria ? 1.6-os lenne az idealis, ebben a meretben az 1.4 szamomra eleg verszegeny lenne a 98 lovas clio II utan.
Persze ha van egyeb otlet/megoldas, nagyon szivesen meghallgatnam a tisztelt forumozo kollegaktol!

[ Szerkesztve ]

(#102225) tresh válasza FrankMonzano (#102224) üzenetére


tresh
addikt

1.6 ból a 307/megane/focus tuti kevés lesz a clio után :K

(#102226) tboy93 válasza FrankMonzano (#102224) üzenetére


tboy93
nagyúr

civic, focus, corolla :K

(#102227) FrankMonzano válasza tresh (#102225) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Kókuszból van a valtozo vezerlesu 115lovas megoldas,az jobban hangzik. Megbizhato,nagyobb autot szeretnek ez a lenyeg igazabol. Tavasz kornyeken lenne az akcio, a keret meg keplekeny,de a felsorolt autok/kategoria a limit. 1-1.5 millio kozott.

Tboy: ez a sorrend???

[ Szerkesztve ]

(#102228) tresh válasza FrankMonzano (#102227) üzenetére


tresh
addikt

Mazda 6 2.0 benya? 140 Le bár az se lesz rakéta de legalább megbízható nagy és biztonságos nem mellesleg nagyon jól néz ki szerintem :))

valami hasonlót

[ Szerkesztve ]

(#102229) tboy93 válasza FrankMonzano (#102227) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem, azt akartam mondani, hogy ezt a harmat veheted nyugodtan. Mindharom jo auto. Nekem 7gen civicem van, sedan. Az alkatresz nem olcso, dragabb mint a focushoz vagy a corollahoz. Rohadni nem rohadnak, csak ha torve volt. Nyelestengely csapagy illetve az elso futomu a gyengepont, ezekre kell jobban odafigyelni vasarlaskor. Ertekvesztese ennek a legkisebb, viszont a jo autok ara magas. A facelift elotti sedan raadasul meg japan gyartas ;) A focus is nagyon jo auto, szupi futomuve van, az alkatresz sem horror. Nekem mondjuk a beltere nem tetszik, de ez egyeni szoc problema :D 1.4 civic-corolla-focus kozul a civic megy a legjobban. Corolla szinten zsir verda, jo ertelemben igenytelen, havernak is van, nagyon szereti. Nekem kicsit szurke, unalmas, de uzembiztos. Mindharom autot csak ajanlani tudom :K

mazda 6 is zsir! vagy 6 gen accord :))

[ Szerkesztve ]

(#102230) kalmanchris válasza FrankMonzano (#102227) üzenetére


kalmanchris
tag

Nálam ennyiből első körben ez lenne a sorrend: mazda6, mazda6, mazda6 Megnézném, kipróbálnám, ha konkrétan valami nem tetszene a típusban, akkor indulnék más irányba.

(#102231) #76385920 válasza VegyesTamás (#102208) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ne is mondd...! Elől is ugyanez a helyzet! :)

(#102232) FrankMonzano válasza tresh (#102228) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszi a tippekek,Tboy,kalmanchris,nektek is!!

Ez a 2.0 nem zabalja ki a lelkemet is? Akkor mar miert nem mazda 3? Bar az nem tetszik. Apam a ford ivanicsnal van, ezert jott szoba a foka. Valamivel olcsobban lehet tudna onnan,de ugyebar ott kb a 2009-es a legoregeb.
Szemely szerint a civic es a focus tetszik,a mazda 6 se rossz, de a 2.0 felo hogy megenne amyagilag. 5-os golf is tetszik, meg a 307 is (megint egy franciat???) :). Itthon van mar egy 307 sw.

(#102233) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#102234) kalmanchris válasza FrankMonzano (#102232) üzenetére


kalmanchris
tag

Nézegesd. Nem gondolnám, hogy az a plusz1-2 liter - amennyivel többet eszik egy kisebb kategóriájú 1.6-nál - fog ledönteni a lábadról anyagilag egy 1.2 millás autó vásárlásánál.
Ha mégsem kell ekkora autó, hanem csak egy alsó kategóriás, nézd meg a civicet, vagy a a 307-et. Ha nincs bajotok vele, tetszik is, akkor hajrá. Focus is megérhet egy próbát.

(#102233) TaaT: Hatalmas az a Royce...

[ Szerkesztve ]

(#102235) Tsebacsi válasza kalmanchris (#102234) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát nem örülnék, ha ez a royce jönne belém vagy ütne el. Kb. mint egy tank.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#102236) FrankMonzano válasza kalmanchris (#102234) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Meretre nekem a civic,focus,corolla meret eleg lenne. Igazabol itt inkabb az dont akkor,hogy a kategoriaban melyik markabol talalom meg a legjobb allapotut?
A 307 pozsokrol mik a velemenyek? Nepiteleten nagyon lehuzzak oket, van viszont ismeros,aki meg dicseri.

(#102237) Typhoon47 válasza TaaT (#102233) üzenetére


Typhoon47
őstag

Volt E38 tulajként, ezt a képet nem akartam elhinni.. és de :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#102238) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Ismeri valaki az olajszallito.com weboldalat?

Meglepően jó áraik vannak.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#102239) TaaT válasza runner 125 (#102238) üzenetére


TaaT
veterán

Nincsenek rossz árban, de nincs náluk ingyenposta :( [link] filterabc

Give them hell Ukraine!

(#102240) TaaT válasza Typhoon47 (#102237) üzenetére


TaaT
veterán

Nem hiába bálna :))

Give them hell Ukraine!

(#102241) !Overdose! válasza Snoop-y (#102115) üzenetére


!Overdose!
őstag

Facelift ATR-ben nincs sperr.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#102242) kalmanchris válasza FrankMonzano (#102236) üzenetére


kalmanchris
tag

Amit tudok a 307-ről, hogy a korai évjárattal voltak elektromos problémák. Az SW hogy szuperál a családban?

(#102235) Tsebacsi: gyalogos védelemre hány csillagot kapott vajon? :)

[ Szerkesztve ]

(#102243) runner 125 válasza TaaT (#102239) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem találtam náluk jobb áron, autoteka2000-nél is olcsóbbak.
Az nem probléma, cégen keresztül megoldom a szállítást ingyé.

Csak kérdés, h megbízhatóak-e, eredeti olajat forgalmaznak-e. - Castrol olaj révén nem vagyok túlzottan nyugodt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#102244) TaaT válasza runner 125 (#102243) üzenetére


TaaT
veterán

Semmit sem találtam róluk. :B Az árgépen sem értékelték még őket.

Give them hell Ukraine!

(#102245) runner 125 válasza TaaT (#102244) üzenetére


runner 125
nagyúr

Argep-re vastag pénzekért lehet csak felkerülni, nem minden cégnek érdeke.
FB profiljukat néztem, de kb az 1 csillagos értékeléseket valamilyen konkurens shop ismerősei adhatták érvelés nélkül, ez így nem releváns.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#102246) TaaT válasza runner 125 (#102245) üzenetére


TaaT
veterán

Facét azt nem tudok nézni. :B

Give them hell Ukraine!

(#102247) Typhoon47 válasza runner 125 (#102245) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ez az az ország, ahol nem éri meg az ilyennel kísérletezni szerintem, de lehet már csak én vagyok túl vén, elnézést. :N

"Education is important but big biceps are importanter"

(#102248) FrankMonzano válasza kalmanchris (#102242) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem sokat hasznaljuk, apame az SW anugy. Nyaron a telekre jar le vele, meg a kutyakat cipeli. Nagyon olcson jutott hozza par eve a cegen keresztul,ezert lett.
250 korul van benne. A vezeto oldali elektromos ablak nem mukodesen meg az automata szijfeszito nehai csiripelesen kivul nincs igazan baja. De mint mondtam,nem sokat volt hasznalva, igy nem tudok nagyon velemenyt alkotni. Kulsore tetszik, en a buborekhatut valasztanam, ezert is kerult be a leendok listajaba. Focus,307,civic,corolla,mazda3??,renault megane,clio III. Egyelore ez a lista. A lancert neztem meg,2004 korulit, 1.6 98hp. Nem lehet egy erogep es szepnek se mondhato.

(#102249) Snoop-y válasza !Overdose! (#102241) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ehh? De ez csak Eu modellre lehet igaz. Budos JDM verzioban mind van :W
Akkor sorryka vagyok a rossz info miatt :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#102250) FrankMonzano válasza tboy93 (#102226) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A hasznaltauton a civicekbol csak oreg van (2002 2003) 1m-1.2m korul,raadasul 1.4,mindegyik 200e km futassal. A 2005-os ami kozelebb allna mar hozzam mind 1.5 korul vannak. A corolla rettento puritan mind kivul,mind belul,raadasul csunyacska is. Vezetesi elmenyre azt mondjak eleg karcsu a toyota megoldasa.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.