Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz radi8tor #311197 üzenetére

    Igen szopás az autósoknak, de a biciklis könnyeben meghal. Ha emiatt az autós talán jobban figyel, akkor már megérte. Nem hiszem, hogy akkora időveszteség, hogy meg kell állni.

    Én inkább úgy mondanám, hogy a #1 ok az volt, hogy nem kapta meg az elsőbbséget, a #2 pedig, hogy bízott benne, hogy megkapja.
    Ahogy Qru is írja, akkor van elsőbbséged, ha megadják. Jogsi tanfolyamon is ez az első amit beléd sulykolnak :D

    "Én napi szinten járok erre. Látom hogy mennek át a bicajosok az úton. (mert balról érkezve még egy lejtő is segíti őket)"

    Pontosan ez a veszély. Egy 30-al jövő bringa hamar megjelenhet a kereszteződésben, főleg hogy az autósok többsége valószínűleg nem is a biciklisávot figyeli.

    szerk.: bringa párti vagyok - mert egyszerűen nem fér el több autó - de eszembe nem jutna BP-en bringával közlekedni, szerintem nem tart még ott az autós kultúra itthon.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés