Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) Reggie0 válasza koko52 (#84950) üzenetére


Reggie0
félisten

Erezhetoen azt kerdezik, hogy miert a te hibad :)

(#84952) koko52 válasza Reggie0 (#84951) üzenetére


koko52
veterán

Alá is támasztottam mindenhol, hogy miért nem az enyém. Rajtuk kívül egyetlen helyről sem érkezett törési kísérletről még figyelmeztetés sem. Pedig a 2FA fiókom 6 helyhez van hozzárendelve. És a gmail fiókom is sértetlen. Ami rés lehet az a remote desktop, de azt muszáj használnom az üzleti dolgok miatt. Viszont megnéztem és azon a napon nincs semmi az előzményekben amit nem én csináltam, illetve amikor gép elé kerülök és használtam akkor van egy értesítés is hogy távoli irányítás volt. Valamint PIN védi azt is (ami nincs megjegyeztetve sehol) és látom az aktív/hozzárendelt eszközöket. Egyébként ez is google fiókhoz kötött.
Kaptak mindenről fotókat bőven, a saját zárolásukról is az utalás pillanatában. A véleményemet is megkapták, meg azt is mit fogok tenni ha nem kapom vissza a coinokat.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84953) rumkola válasza koko52 (#84939) üzenetére


rumkola
veterán

Ilyet senki nem kér, ez átverés!!!!

(#84954) Frozen válasza koko52 (#84952) üzenetére


Frozen
őstag

Sajnálom ,hogy így jártál én kb bő fél éve már töröltem a coinbaseról magam ,mert gyanus volt mindig ez a sok igazoljam magam dolog a részükről.
Telefonos biztonsági eljárásban soha ne bízatok meg ,mivel a gyári telefonokon alapból van már ilyen cuc amiről nem is tudsz hiszen előírás. így tudnak lehallgatni és minden mást ,ha valami olyan dolog van. Ezt akár elhiszed akár nem.
Remélem sikerül megmenteni a pénzed.
Amit tudok mondani és nem elég sokszor hangsúlyoztatni külső tárca trezor ,ledger stb....

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#84955) koko52 válasza Frozen (#84954) üzenetére


koko52
veterán

Nagy része ott van, de vannak "játszós" összegek amikkel árfolyamokon nyerészkedek. Itt is "csak" pár ezer eurónyi volt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84956) trek81 válasza koko52 (#84955) üzenetére


trek81
senior tag

Másnak új élet kezdése melóval kint a pár azaz 2e euro

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#84957) syIex válasza koko52 (#84942) üzenetére


syIex
veterán

Csak a [CoinbaseSupport] az eredeti CB-s, senki és semmi más nem. Rengeteg scammer van itt is szóval óvatosan, nehogy tovább rontsák a dolgokat. Én csak a kis RIO miatt írtam ide, de kb 10 "segítség" jött privát üzenetben.... :o

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#84958) Frozen válasza trek81 (#84956) üzenetére


Frozen
őstag

#84875 ez a post és itt #84955 sztem mindent elmond.

#84957syIex
Ebben egyet értek ,sok support oldalon és chaten elég aktívan nyomják szóval igazából lassan senkiben nem érdemes bízni még a tözsdékben sem. Amikor kedvük van akkor záolják a kiutalásokat vagy a kiküldési lehetöségeket. Nyilván aki ilyen helyre kaparászik és kicsit nagyobb tétben játszik annak eléggé kellemetlen lehet egy egy ilyen szituáció.
Egyébként terjednek a videok ahol a boltokban is kártya adatokra mennek rá és a kártya leolvasó elé van rögzitve feltünés mentesen az információ eltulajdonító cuc.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#84959) koko52


koko52
veterán

Első körben teljes leszarás:

Hi Gabor,

Thank you for reaching back to us. We understand that you have experienced unauthorized activity in your account. We recognize how important this issue is and we understand this is not the most ideal experience but rest assured that we will provide support where we can. To sort this out, please refer to the information below.

Our records show that on March 28, 2024 PST your Coinbase account was accessed from the IP address 84.30.69.202 located in KATWIJK, SOUTH HOLLAND, THE NETHERLANDS.

If an unauthorized third party accessed your account, it’s likely that your email account, password, 2-step verification codes, device, or some combination of these, were compromised.

During the compromise, the attacker was able to sold your assets. Please refer to the information below:

On 2024-03-28, 13:39:47 PDT - Sold Ethereum - --------
On 2024-03-28, 13:39:47 PDT - Sold Ethereum - ------
On 2024-03-28, 13:39:49 PDT - Sold Bitcoin - -------
On 2024-03-28, 13:39:50 PDT - Sold Bitcoin - )--------

In addition, they were also able to verify a new payment method and completed a withdrawal on 2024-03-28, 13:40:13 PDT amounting to €-----------

Keep in mind that account holders are responsible for the security of their devices and credentials used to access their email and Coinbase account, and as such, are responsible for any activity that occurs when those devices or credentials are compromised.

As you regain access to your account, we strongly recommend that you look for any transactions you did not authorize by following these instructions:
1. Generate a transaction history report here: https://www.coinbase.com/reports.
2. Review the report for any unauthorized transactions, trades, or cryptocurrency sends.
3. Review your activity logs by going to your Account Activity: https://www.coinbase.com/settings/account_activity.

Please report this to law enforcement agencies in your country:

United States - https://www.ic3.gov/complaint/default.aspx/
Canada - https://www.getcybersafe.gc.ca/cnt/rsrcs/rcvr-scm-en.aspx ???????
Europe - https://www.europol.europa.eu/report-a-crime ??????? ???????
UK - https://www.actionfraud.police.uk/ ??????????????

We will cooperate with all law enforcement investigations.

We understand that your account may have been compromised and unauthorized activity occurred. Unfortunately, due to the technical nature of most digital currency networks, it is impossible for us to reverse these transactions and we are unable to provide any mediation with this matter. Digital currency transactions cannot be reversed or cancelled on the blockchain.

Therefore, while we are sympathetic to your situation, Coinbase is unable to reimburse you for your loss nor are we able to reverse this transaction. We understand that this may not be what you would like to hear at this time, but we want to make sure we set the proper expectations for you.

To learn about other safety measures you can take to protect your account, please read this help article: https://help.coinbase.com/en/coinbase/privacy-and-security/data-privacy/how-can-i-make-my-account-more-secure?ref=es???????.

We hope this information is helpful to you in showing why Coinbase came to this decision.

We hope for your understanding regarding this matter. Please feel free to reach us back if you have any additional questions.

Regards,

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84960) Reggie0 válasza koko52 (#84959) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, szamits ra, hogy ez lesz. Neked kell bizonyitani, hogy az o hibajuk. Mivel szabalyozatlan piac es nem penzintezet, igy nincsen olyan vedelem, mintha egy bankbol tunt volna el a penzed. Nem fognak neked ingyen penzt adni.

[ Szerkesztve ]

(#84961) xzeebyt válasza Reggie0 (#84960) üzenetére


xzeebyt
tag

A bank is egy nyomi :DDD Nekem velük volt hasonló tapasztalatom, bár a nyomozás közel egy éve tart.

Kriptot is elfogadok!

(#84962) koko52 válasza Reggie0 (#84960) üzenetére


koko52
veterán

Felvettem a kapcsolatot A Crypto Legal intézménnyel, erre vannak szakosodva. Bekértek mindent, a CB support e-maileket is . Elég jók a referenciáik. Remélem sikerdíjasak. Ha van valakinek ismerete ilyen sikerdíjas behajtó cégről kérem jelezze! :R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84963) syIex válasza koko52 (#84962) üzenetére


syIex
veterán

Én a helyedben megirnám nekik, hogy köszi a választ tovább viszem az ügyet erősebb helyekre, mivel tőlük nem kapsz segítséget..

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#84964) freeapro válasza koko52 (#84959) üzenetére


freeapro
senior tag

hihetetlen :Y

(#84965) koko52 válasza syIex (#84963) üzenetére


koko52
veterán

Megírtam

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84966) koko52


koko52
veterán

Hát ez a szál nem lesz jó. 2 milliót befizetve talán visszaszertik az összeg 70%-át. Hát a teljes összeg nem volt annyi. Értem én hogy drága meló, de ez csak sok-sok millió esetén érné meg. Itt a crypto legal ajánlata :( :
The amount that can be recovered in fraud cases can vary depending on the circumstances, typically falling within the range of 70% to 85%. However, it is possible in some instances to retrieve the entire stolen amount. Acting quickly is essential in these situations, as time is of the essence. Therefore, we highly recommend taking prompt action to increase the likelihood of a successful recovery.

You can find more information about our legal and forensic services at the following link: https://www.cryptolegal.uk/crypto-asset-recovery

In regards to our legal fees, we can offer a flat fee of GBP 3,800 (plus applicable taxes), and a 5% contingency fee on any funds successfully recovered, which can be paid both in FIAT (USD | EUR | GBP) or via cryptocurrency assets (BTC | ETH | BNB | USDC).

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84967) koko52 válasza koko52 (#84966) üzenetére


koko52
veterán

Egyébként beszéltem ma a kh bankos kapcsottartommal (privát ügyfél vagyok). Ugyan ez van náluk is. Ha lopás történik neked kell bizonyítani. Nem kártalanítanak csak ha bírósági döntés melletted van.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84968) freeapro válasza koko52 (#84967) üzenetére


freeapro
senior tag

Azt nem mondta, hogy hogyan kell ezt bizonyítani?

Pl. ha be tudod bizonyítani, hogy te betartottad az összes cybersecurity előírásukat (használtál 2 lépcsős azonosítás, cserélgetted a jelszót, képernyővédőzted a telefont, a google szerint nem klónozta senki a telefonodat, stb...), ők meg mondjuk nem tartották be a saját cybersecurity előírásukat (pl. nem értem hogy ment ki pénz, ha egyszer zárolták a számlád, vagy miért utaltak ki olyan számlára, ami nem a te beállított régiódban van?)

(megjegyzem, nekem nem tetszik, hogy mindenhol security azonosító eszköznek kell használnom a telefonomat, ami kurvára nem arra való)

(#84969) koko52 válasza freeapro (#84968) üzenetére


koko52
veterán

Ezeket kérdezem én is. Első körben gondolom kiküldik ezt a sablon e-mailt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84970) Reggie0 válasza koko52 (#84967) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez azert nem igy van, a banknak kell bizonyitani, hogy az ugyfel gondatlansaga miatt fertek hozza az adatokhoz amivel vittek a penzt. Ha ez sikerul, vagy az ugyfel bevallja, hogy maga inditotta a tranzakciot, akkor nem jar a penz.

Lasd: [link]

[ Szerkesztve ]

(#84971) koko52 válasza Reggie0 (#84970) üzenetére


koko52
veterán

És ki hogy bizonyít bármit is? Mert jelen esetemben ugyan úgy használok minden fiókot, 2FA-t semmit nem törtek fel. CB szerint meg az én hibám és kész. Pedig elküldtem nekik minden képet a virusírtó naplótól, bejelentkezési kísérletről, hozzárendelt eszközökről. Sehol semmi nyoma, hogy feltörtek volna.
Csak azt nem tudom melyik szervezethez lehet fordulni, aki hivatalból foglalkozik az üggyel nem pedig 2misiért. Mert ennyi erővel bárkit legombolhat egy CB dolgozó, mert tudja hogy pár ezer euróig senki nem indít ilyen drága kivizsgálást. A legdurvább, hogy reddit CB posztomhoz a support már le is tiltotta, hogy hozzászóljak. :W

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84972) pn4hvq válasza koko52 (#84971) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Érdekes elgondolás: hogyan kéne tudni bizonyítanod, hogy akár te, akár a feleséged/haverod/stb nem ment ki a hollandokhoz (akár vpn-nel, akár fizikailag) és utalta ki a pénzt a te telefonodat használva. Mi az elképzelés ennek menetéről?
De még ha naplózzák is az eszközazonosítót, amivel beléptek a fiókba az utaláskor, az sem előrelépés, mert az is lehetett a te eszközöd.
Nem lehet arra apellálni, hogy az új bankszámla felvétele is nagyon gyorsan történt? Azt írtad, minimális idő telt el a belépéstől a bankszámla rögzítésén át az átváltásokig és a kiutalásig. Nem igazán életszerű. Bár erre mondhatják azt, hogy az is te voltál valami scripttel, bottal. :/

"A legdurvább, hogy reddit CB posztomhoz a support már le is tiltotta, hogy hozzászóljak."
No comment. Így a nagyközönség le is marad a fejleményekről, mindenki hiheti, hogy jóra fordult, koko52 boldog CB felhasználó :((( .

(#84973) Attix82 válasza koko52 (#84971) üzenetére


Attix82
őstag

Tegyük fel megszereztek minden adatodat...egy új kiutalási címhez emailes elfogadás szükséges . Ha eurót küldesz nem olyan egyszerű főleg ha a kiutalási kártya név és a fiók neve nem stimmel. (Legalábbis krakenen nem lehet)

Ha még egy emailes értesítést se kaptál semmiről, akkor tuti belsős volt. Képtelenségnek tartom, hogy minden kódod elérhetőséged megszerezték.

Itt teszik fel ő maguk a kérdést : Mi van he Te voltál direkt ,hogy aztán kártalanítsd magad.

Tanulság: Coinbase-t jobb elhagyni .

[ Szerkesztve ]

(#84974) tomazin válasza koko52 (#84971) üzenetére


tomazin
veterán

ugy latom valahogy csak megoldottad,h hozzaszolj.

(#84975) koko52 válasza pn4hvq (#84972) üzenetére


koko52
veterán

Pl telefonomhoz kötött, az meg lekövethető az adótornyokról.
23sec volt az egész zárolással együtt. Semminek semmi nyoma értesítés terén.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84976) koko52 válasza tomazin (#84974) üzenetére


koko52
veterán

Nem, nem enged hozzászólni. Te mit látsz? Én csak az eredeti posztom.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84977) koko52 válasza Attix82 (#84973) üzenetére


koko52
veterán

Semmi más nincs törve, még kísérlet sincs. Szerintem is belsős munka, ezért akarok CB ellen valami eljárást/kártalanítást, a hackerek veszett fejsze nyele.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84978) Reggie0 válasza koko52 (#84971) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat ezaz. Ezert mondjak, hogy fordulj rendorseghez es majd azok nyomozgatnak, annak az eredmenyet fogadjak el. Ok vannak kenyelmes helyzetben, varjak az eredmenyt, nekik nincs hianyuk. Ha az eredmeny raadasul nem azt hozza ki, hogy az O hibajuk, tehat az nem eleg, hogy egy 3. fel lepett be, akkor nem fogsz penzt kapni toluk. Az eszkozeid fel nem torese sem erdekli igazan oket, azt is mondhatjak, hogy a 2FA kulcsot biztos lelestek a vallad folott, amikor regisztraltad, de akar ossze is jatszhattal valakivel, nincs bizonyitek senkinek az igazara sem. Amig a rendorseg azt nem bizonyitja, hogy a rendszerukben volt hiba, belso dolgozo volt, oket hackeltek meg, addig le fognak szarni.

[ Szerkesztve ]

(#84979) koko52 válasza Reggie0 (#84978) üzenetére


koko52
veterán

És melyik szervezethez lehet fordulni? Mert a magyar kiberbűnözési osztály a levelemre se válaszol.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84980) freeapro válasza Reggie0 (#84978) üzenetére


freeapro
senior tag

Rendőrség csak titkárnő munkát végez. Nagy kelletlenül elindítanak valami adminisztrációs folyamatot, bekérnek minden féle papírt, írnak pár levelet, majd fél év műlva értesítenek, hogy lezárták a nyomozást.

(#84981) Reggie0 válasza koko52 (#84979) üzenetére


Reggie0
félisten

Sajnos ezt nem tudom. Rendorsegen tegyel feljelentes mindenkeppen, az meg a banki csalasoknal is alapfeltetel ahhoz, hogy karteritest adjanak.

Erdemes lehet a csalo IP-cimenek megfelelo orszagban is feljelentest tenni a rendorsegen.
Lehet az IP-cim tulajdonosanal(szolgaltatojanal) is erdemes lenne bejelentest tenned: ziggo.nl

[ Szerkesztve ]

(#84982) freeapro válasza koko52 (#84979) üzenetére


freeapro
senior tag

Itthon minden ilyen szerződéses kapcsolatnál meg kell adni, hogy mi a "békéltető fórum". Coinbase-nek van ilyesmilye? Én annyit csinálnék, összeszednék minden bizonyítékot, kikeresném, hogy a CB-nek mit kellett volna teljesítenie, hogy megakadályozza a feltörést, elküldeném ennek a fórumnak CC-ben a coinbase-el és ennyi. Ha erre reagálnak jó, hanem ennyi volt. Tanulópénz.

(#84983) koko52


koko52
veterán

CB küldött linket, ahol megnézhetem a bejelentkezéseket, láss csodát, nem hogy én még más sem jelentkezett be 03.28.-án. Utolsó bejelentkezésem több mint 1 hónapja. Ezen hol van hogy hollandiában bejelentkeztem?

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84984) dobolan válasza koko52 (#84983) üzenetére


dobolan
senior tag

Ezen én már nem lepődnék meg a #84909-es bejegyzésed után.
Ahol logok változnak utólag, ott sajnos felesleges bármikor is kutakodni bármi után külsősnek.

(#84985) bobalazs válasza dobolan (#84984) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

támadó ip cime is hol van? törölve?

(#84986) koko52 válasza bobalazs (#84985) üzenetére


koko52
veterán

Hát ez az, meg is írtam nekik. Sehol semmi nyoma idegennek.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84987) koko52


koko52
veterán

A coinbase lezárta az ügyet. Ha nem tetszik forduljak a hatóságokhoz. Azt tudja valaki hogy ezek hova tartoznak? Melyik ország?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84988) bobalazs válasza koko52 (#84987) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Coinbase Europe Limited ("Coinbase Europe"), a private limited company incorporated in Ireland

(#84989) koko52 válasza bobalazs (#84988) üzenetére


koko52
veterán

:R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84990) Attix82 válasza koko52 (#84983) üzenetére


Attix82
őstag

Még IP cím sincs regisztrálva a hack idején? Mekkora parasztok.....még el is küldik nyoma sincs de lezárják :D

[ Szerkesztve ]

(#84991) dobolan válasza koko52 (#84986) üzenetére


dobolan
senior tag

A számlaszám nincs meg, ahova az euro ki lett utalva? Azon a szálon el lehetne indulni.

(#84992) bobalazs válasza dobolan (#84991) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem adják ki neki, csak a hatóságnak.

(#84993) dobolan válasza bobalazs (#84992) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez elég szomorú, mert kiutalásnál ott lenne normál esetben minden a history-ban vagy a személyes adatokban. Coinbase számlám van ugyan, de nem használom, binance/nexo párost használok több iban számlaszámmal, minden tranzakciómban láthatóak az adatok. Az nonszensz szerintem, hogy szándékosan törlik belőle ami nekik tetszik.

(#84994) koko52 válasza dobolan (#84991) üzenetére


koko52
veterán

Ki van csillagozva a közepe. A historyban pedig teljesen törölték, hogy ne lássam.
A fiókomban nyoma sincs az utalásnak és az új számlaszámnak se, mintha el sem küldtem volna. A BTC és ETH váltás megvan, kiküldés eltűnt mégis nulla a balance.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84995) torma1981 válasza dobolan (#84991) üzenetére


torma1981
veterán

Sajnos az már rég meg van szüntetve.

(#84996) dobolan válasza koko52 (#84994) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez nem vonatkozik rád esetleg?
https://help.coinbase.com/en/coinbase/other-topics/coinbase-one/account-protection

(#84997) bobalazs válasza dobolan (#84996) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Olvastad, hogy lezárták az ügyét. Innentől nem foglalkoznak vele, majd csak valami hivatalos szervvel.

(#84998) koko52 válasza dobolan (#84996) üzenetére


koko52
veterán

Mekkora blama. Előfizetsz rá, és ha feltörnek csak akkor kártalanítanak, ha bizonyítod hogy nem az ő hibájuk. Én most egy rakás bizonyítékot beküldtem, hogy nem engem törtek fel és lezárták az ügyemet válasz nélkül.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#84999) dobolan válasza koko52 (#84998) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez utóbbi miatt én úgy gondolom, hogy ez veszett fejsze nyele. Szerintem -és sajnos- magyarországi userrel sok esélyed nincs jogi úton bármit is elérni ezeknél. Az általad bemásoltakból én úgy gondolom, hogy coinbase-en belülről nyúlták le a lóvét, azt meg úgyse fogják elismerni soha, sőt még azt is ki merem jelenteni, hogy akár szervezetten is történhet ez, és nem csak te vagy károsult. Olvastam már olyat, hogy inaktív számlákat leürítenek időnként....

(#85000) MasterDeeJay

Tudom nem beárazós de CMP 100HX használtba itthon mennyiért szokott menni? Vagy lehet a 90hx ára is mert kb ugyan az. El akarom adni az enyémet mert tensor magok amik miatt vettem lomhák rajta, valószínű hardveres limit miatt.
Köszi!

(#85001) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#85000) üzenetére

Azt kihagytam hogy ezeket tudja, nektek biztos mond valamit:

~44 MH in KAWPOW/RVN at ~250W
~40MH in KAWPOW/RVN at ~175W.
~80MH ETH (130w)
2720 MH Pyrin~82.5 MH
ETCHash~164 MH
Ergo/Autolykos~37sol/s
Equihash 144/5

(#85002) trek81 válasza dobolan (#84999) üzenetére


trek81
senior tag

Valami ilyen fordukt meg az én fejemben is...
Tuty belső móka volt

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#85003) Subbeex


Subbeex
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez a jó fórum, de nem találtam más altos/projektes témát.

Egyik ismerősöm pár héttel ezelőtt említett egy coint / projektet. Próbáltam utána olvasni, de vagy csak az elvetemült "ez a jövő" véleményt találtam, vagy semmit.

A neve a coinnak QANplatform, elvileg "quantum biztos" meg hasonló jelzőkel illetik. Maga a quantum korszak is igen messze van, így nem pontosan értem a lényegét még, de elvileg már egy európai ország is használja a közigazgatásában.

Ti hallottatok-e a [coinról] már valamit? Mit gondoltok róla?

Minden vélemény érdekelne, mivel gondolkozok azon, hogy vegyek valamennyit befektetési szándékkal.

Annyira nem értek hozzá, így gondoltam inkább hozzátok fordulok. :R

[ Szerkesztve ]

(#85004) Reggie0 válasza Subbeex (#85003) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. Ugyanolyan shitcoinnak tunik mint barmi mas. Persze a shitcoinok is kilonek neha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.