Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166079) CactuS válasza Qru (#166078) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem az volt a mázlim, hogy előttem se volt senki és még csak nem is a hörcsöggel tempóztam, hanem csak a rangerrel gurultam lassan, így láttam időben és nem is kellett akkorát fékeznem.

Pár nappal később pont kint voltunk a szomszéddal és hallottunk egy irgalmatlan durranást, meg láttuk, hogy egy autó lassít (nem állt meg). Odasétáltunk, hogy mégis mi a franc volt ez és kiderült, hogy valami 5 centi vastag üvegtábla leborult az aszfaltra és elegánsan távoztak a tulajok. 2 sáv tele öklömnyi éles üvegdarabokkal, a fa tartószerkezet darabokkal, stb. Senki nem állt meg, csak hirtelen lassított, amikor rájött, hogy mi a helyzet... Én lerugdostam a nagyobb darabokat az út szélére + a fadarabokat is kidobáltam, szomszéd meg hívta a 112-őt. Ami pozitív, hogy kb. 20 percen belül megjöttek a közút takarítók és rendet tettek. De, hogy ennyi emberben tombol a leszarom életérzés...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.